Iridologie

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Iris

Iridologie

Příspěvek od Iris »

Dobrý den,
dlouhodobě mě trápí nemožnost ztráty či nabrání váhy. Moje váha je neustále stejná i ve chvílích kdy mám naprosto jinou životosprávu (předtím než jsem se stala vitariánkou a jedla tepelně zpracované maso, když jsem přestala kouřit atp.) Rozhodla jsem se pro vitariánství kromě zlepšení zdravotního stavu i pro redukci váhy. Když jsem tento problém probírala s doktorkou, nevěděla si se mnou rady. Právě proto jsem se pídila po alternativních diagnostikách a narazila na tzv. iridologii (viz. http://www.irisdiagnosis.cz/), která funguje na základě zjištění diagnózy z duhovky. Jelikož jsem bezradná, ráda bych tomu dala šanci, ale chtěla bych předtím znát názor někoho kdo tomu více rozumí, případně má tuto analýzu za sebou. Děkuji!
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: Iridologie

Příspěvek od Lekno »

ahoj. skusil som eav, ale zo srandy aj irisdiagnostiku. z alter konferencii, z ohlasov dalsich co toto vyskusali su nedobre. nemaju prinos. je teda skor otazkou, ci mas potrebu ziskat vlastnu skusenost, alebo vyskusas cosi fungujuce:
http://m.ziji-ve-zdravi.webnode.cz
http://www.bioara.cz
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Iridologie

Příspěvek od Ozeki »

Iris, možno Tě zklamu, změna váhy povětšinou nebývá přímo ovlivněna životosprávou a tím, co a jak jíš, alébrž objemem přijaté ( zkonzumované - vydané ) energie, snad i podle nějakého fyzik. zákona, říkali to v TV.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Iridologie

Příspěvek od cepheus »

A kdyz neco rikaji v TV a nebo pisou v novinach tak to musi byt pravda, rikala to i moje babka :D))) ..
-----------------------------
Kdyz pominu ze toto vlakno je sprosty "nenapadny" spam (s linkem pravdepodobne na jejich stranky, spamuji i jinde):).
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Iridologie

Příspěvek od Ozeki »

To byl pokus o humor s tou TV, i bhretariáni potvrzují, že nehladoví a energii přijímají byť nehmotně, sniž celkový příjem a garantuji, že zhubneš, na to vsadím své Adidasky!

Jak kontrolovat (tvůj vtip s voltcraftem) - inu to je problém, v domácích podmínkách nejpřesněji a nejsnáze s chytrou aplikací kalorických tabulek ve smartphonu, zná dle zkuš. 99% čárových kódů EAN z regálů marketů... Druhá věc je poctivost k sobě, zda má někdo (kdo nezvládne nežrat) tu disciplínu vše si do tabulek evidovat 8)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Iridologie

Příspěvek od cepheus »

Aha vtip, nebylo to poznat bez smejla :D ..
No ale proc zase nejaky tabulky vytrubovat Smartfounem zbytku Sveta, kdyz staci tuzka a papir a psat si kolik toho spraskam a je to jen ma interni informace:).
Odpovědět