Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Pepík Ševců »

Rudo, nechceš se radši opravdu stát brethariánem? Asi by se mnohé vyřešilo :D
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

Henri opet v cechach tak ho muzete jit zkontrolovat, zda tajne neji :delicacy:
Uživatelský avatar
praetorian30
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 22, 2016 19:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od praetorian30 »

Možná to bude trocha od tématu, ale zajímalo by mě zda měl někdo při takovém duchovním růstu, stav kdy přišel na to jak je rovnováha hmoty a duchovna důležitá?.. Tim myšleno, že člověk odlehčuje stravu, půstuje a čistí se.. Začína vnímat hodně duchovna, být laskavý a snažit se pomáhat, ale začíná být jakoby mimo svět, létat a okolí mu přestáva rozumět.. Věci ,které říká jsou třeba sice naplnené moudrostí ,ale nerozumí tomu uzemněný člověk... A když několik lidí kouká jako na blázna nebo řekne "já ti vůbec nerozumím" a vy si pak uvědomíte proč to jídlo vůbec je.. Je hlavní uzemňovač.. nebo katalizátor vzestupu. Aspoň u mě to tak bylo a když se chci držet v přiměřené rovině musím se uzemnit a jedině jídlem protože skutky by moc přínosné nebyli.. Tak jestli někdo tady také tak nějak přišel na tohle, že je nutná rovnováha chcete li zůstat tady na zemi a žít dle hmotných zákonů nebo lítat v oblacích? Protože jak jsem si všiml když je člověk hodně vysoko, musí být hodně vnímavý k realitě ,aby se nezcvokl.. Dost mě to osobně utvrdilo vtom proč je důležité uspokojovat emočné tělo těmi požitky jako je jídlo třeba, dát si na co je chuť ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Fungovani celeho Vesmiru je podmineno dokonalou a neustale se samo(?)-udrzujici rovnovahou (synchronizaci):).
Pokud Te zajima cokoli o rovnovaze naseho Sveta googluj Kybalion, tam se dozvis co potrebujes:).
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

praetorian30 píše:Začína vnímat hodně duchovna, být laskavý a snažit se pomáhat, ale začíná být jakoby mimo svět, létat a okolí mu přestáva rozumět.. Věci ,které říká jsou třeba sice naplnené moudrostí ,ale nerozumí tomu uzemněný člověk...
Rekni prosim neco moudreho :-)

Srovnej s viewtopic.php?p=210435#p210435 - hodne techto duchovnich, nejen z pisatelciny zkusenosti, je tezce mimo :-)

Anebo jsme jen prilis uzemeni, vzali jsme malo drog, Ayahuascy, ci ezoteriky? Rovnovaha je prece NUTNA vsude, na lane mezi Dvojcatyi jinde (papa Rudy z Czechoslovakie vi), mezi atomy, planetami i vesmiry. Ztratis-li rovnovahu, tak letis do ... A ani Kybalion ti asi nepomuze.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Janku sklapni a vypadni, kdyz se dospeli bavi, bud te dobroty, se mi zda ze sis mezi pasenim ovecek a nahanenim slepic po derave zahrade sam neco slehnul do zily:).
Zvlast kdyz nemas osobni zkusenost a kdyz netusis o cem je rec, ok ? :idea: :wink:
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

O čem je řeč?
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

cepheus píše:Fungovani celeho Vesmiru je podmineno dokonalou a neustale se samo(?)-udrzujici rovnovahou (synchronizaci):).
Pokud Te zajima cokoli o rovnovaze naseho Sveta googluj Kybalion, tam se dozvis co potrebujes:).
Nastudujte, jak snadno dojde k porušení spojení mezi tělem a myslí! Jak fungují pocity vzrušení, odstranění zábran a úzkosti, zvýšení sebejistoty ... Tohle zná každý medik co prošel druhý semestr :x A když se zajímám o konkrétní moudro, nastane hrubý útok :)

Tedy zkušenost s čím konkrétně máš TY a co z takové zkušenosti dovozuješ a máš na to argumentovat v diskusi?

Opojné pocity, napojení na akášu? Hurrá, bohužel důkazy za historii lidstva zatím nikdy a nikdo veřejně (a asi ani neveřejně) nepředložil :roll:

Kybalion? Aha, tak tam bude svatá pravda, podobně jako v Bibli. Každý si tam připsal svůj výklad a ve výsledku to může být podobný kompilát, který se tváří moudře, ale badatele nanejvýš odvede od podstaty. Jistý cepeus tady věří v Boha a tak tomu odpovídají jeho teorie. Jiný věří v Budhu a další v Aláha... A ti tři by se mezi sebou často zabili...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Jj, v nirvane bylo narvano, hehehe, si ver cemu chces, je mi to fuk Janku i s Tvoji osobou :D).
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

priklad: Stephen King, snad kazda jeho kniha byla zfilmovana, jak je slavny... On feroval a chlastal ligu, kdyz s tim prestal, jak se to podepsalo na tvorbe, uz nebyl tak naturalisticky syROVy...

Pred 1000 lety by King byl prototyp cloveka, za kterym by sly davy, napriklad Mojzis, mluvil s neexistujicimi bytostmi (dnes by se asi reklo, ze byl cvok)...

Zpet ke Krali, staci se podivat na jeho vyzneni JFK (fakticky mimo, odtrzene od reality, politice a souvislostem King nerozumi) a na verzi Stonea (peclive probral kazdicky detail). A to King mohl byt peknym prequelem ke Stoneovo versi...

Tim nechci rici, ze chlastaci fetaci a jednoduzsi lide, na rozdil od tech preciznich peclivych a vedeckych, budou spise tihnout k uletum od reality, emocim a ignorovat fakta, nicmene statisticky se to tak muze jevit.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Stapana Krale nemusim vubec, mam jinou vizi Sveta nez on:).
Janku/Ozeki dobry pokus, nicmene smula:).
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

Vize sveta? Ja v tom mam jasno. Clovek (Mojzis apod) co mluvi s duchy je vysinuty nebo pod vlivem :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... e-in-cssr/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Ozeki píše:Vize sveta? Ja v tom mam jasno. Clovek (Mojzis apod) co mluvi s duchy je vysinuty nebo pod vlivem :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... e-in-cssr/
Jasneze, JA JA JA jenom JA v tom mam jasno :D), typicky psychopat a egon (ego uzivane v tezce neativni podobe, akorat ted netusim, jestli by bylo lepe "zabit" Tebe, nebo rodice za to co za hovadko vyvedli do Sveta):).
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Kluci přečtěte si tohle http://pust.cz/html/2017.html
tam je hned několik odpovědí na tuto větev.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Ty jsi bretoš on je bretoš jdem na bretoš:) V průběhu času nám cizí slovo breatharián zdomácnělo:) A také jak je vidět zeslangovělo:)
Pro ty, kteří brečí za starým a ztraceným breatharianem.eu tu máme dárek:) Ztracený není! Na Internetu se totiž NIC neztratí:) Obsah celého internetu je pravidelně ukládán ve "skladech" hned několika velkých společností. Jsou mezi nimi i české. Takže pánové a dámy, vítejte na bretoši! http://bretos.cz/
:lol: :lol: :lol: :lol:
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Pando už jsem myslel že jsi to smazal a jsme si kvit, že je Panda stále ještě férovej chlap. Ale oni jsou ty naše příspěvky zpět - ne v archívu ale u tebe aktuálně.
Naposledy upravil(a) PetrK dne pát led 26, 2018 23:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

To jsem si myslel taky Petre .
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

A čemu se divíte ? Když nás smazal, tak mu tam nezůstalo nic:) Tím pádem ten server má stejnou hodnotu jako breathatirán.eu Tedy nula od nuly :) Takže hoši druhé kolo, každé ráno si zkontrolujte zda prodává cizí příspěvky a pište mu do SZ ať je odstraní. Když je neodstraní do týdne, začněme to řešit jako krádež duševního vlastnictví. Jednoduché, už to tu nerozpitvávejte.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

Hoši, uvědomte si, že ani vy nebudete dlouhodobě dělat dobrovolnickou neplacenou práci, která vás nebaví, otravuje. Proč taky. Tak to buď zabalíte, nebo něco zkusíte změnit, aby vás to zase bavilo.
Nu a Panda usoudil, že příčinou jeho znechucení jste vy. To nemusí být nutně vaše vina, tohle se prostě stává, viz ponorková nemoc atpod. Nu a pokud jste u někoho na návštěvě nebo takpodobně, nu tak je rozumné se prostě zdekovat a ahoj, přeci čekat, až mě vyhodí, je docela hloupé:).

Také nikdo rozumný nebude namítat, když si pak tu svojí deku vezmete s sebou. Co když však nejde o deku, ale o nějakou nemateriální věc? Třeba o nějaký recept. Nebo o zdravotní radu. Když nechcete, aby se ta rada dostala k návštěvníkovi, který třeba zrovna náhodou na to místo zavítal. I když autorství by vám zůstalo, i když by se vědělo, proč už tam nejste, vy prostě nechcete, aby onomu návštěvníkovi bylo na onom místě pomoženo. Nesvědčí právě toto o vašem egu? A nesvědčí to o účinnosti půstu jakožto duchovní cesty?

Pokud si nárokujete duševní vlastnictví ve sféře léčby nemocí, nejste morálně o nic lepší, než současný farmakologicko-lékařský průmysl. A nárokovat duševní vlastnictví ve sféře duchovní je snad hloupost dostatečně zjevná.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Hoši, uvědomte si, že ani vy nebudete dlouhodobě dělat dobrovolnickou neplacenou práci, která vás nebaví, otravuje. Proč taky. Tak to buď zabalíte, nebo něco zkusíte změnit, aby vás to zase bavilo.
-hele Zdeňku jak jsi na tohle přišel? Na Zemi existuje tisíce organizací, které dělají mnohem větší projekty než my. Proč bychom si to měli uvědomovat? Proč nám cpeš něco, co je pouze ve Tvém zájmu?
Nu a Panda usoudil, že příčinou jeho znechucení jste vy. To nemusí být nutně vaše vina, tohle se prostě stává, viz ponorková nemoc atpod. Nu a pokud jste u někoho na návštěvě nebo tak podobně, nu tak je rozumné se prostě zdekovat a ahoj, přeci čekat, až mě vyhodí, je docela hloupé:).
- To myslíš vážně? Podívej se na waybackmachine Tam je krásná ukázka toho, jak se dělalo vše proto, aby byl důvod lidi vyhodit. Panda to smazal, protože chtěl zamaskovat svoje prasarny. A Ty jseš tím, kdo provokoval a hodně tomu pomohl. Nezlob se, ale ani Tvoje přítomnost na tomto foru nenese nic dobrého. Jen do každého reješ a sám jsi nikam nedošel. Nelezte sem nikdo z vás, máte svůj byznys svoje forum tak si tam podnikejte podle rad vašich kobylek.
Také nikdo rozumný nebude namítat, když si pak tu svojí deku vezmete s sebou. Co když však nejde o deku, ale o nějakou nemateriální věc? Třeba o nějaký recept. Nebo o zdravotní radu. Když nechcete, aby se ta rada dostala k návštěvníkovi, který třeba zrovna náhodou na to místo zavítal. I když autorství by vám zůstalo, i když by se vědělo, proč už tam nejste, vy prostě nechcete, aby onomu návštěvníkovi bylo na onom místě pomoženo. Nesvědčí právě toto o vašem egu? A nesvědčí to o účinnosti půstu jakožto duchovní cesty?
* Zdeňku zaměňuješ jabka s hruškama. Ve věci jde zcela evidentně o obchod. My nechceme aby bylo pomoženo vašim zákazník§m. Vy si laskavě sežeňte zákazníky sami a pomožte jim jak umíte. Ae pokud jim budte nalhávat, že v půstu mají pít kafe, budeme psát recenze a kritiku tak dlouho, dokud vás ty lži přestanou bavit. My vám nedovolíme abyste vykrádali příspěvky třeba ABCD a pak je publikovali jako to dělá WEWE. Není vám trapně? Udělejte si svoje nové forum, tohle nechte spát na zálohách a ukažte sami co umíte.. Opravdu jste takoví chudáci, že musíte krást? Stejně jinou cestu nemáte. Když to pinďour smaže, tak tam nebude mít nic. Když to obnoví, lidé se budou ptát kde jsou autoři a proč už tu nejsou. Pinďour zajel do slepý uličky a neví jak z toho vycouvat.
Pokud si nárokujete duševní vlastnictví ve sféře léčby nemocí, nejste morálně o nic lepší, než současný farmakologicko-lékařský průmysl. A nárokovat duševní vlastnictví ve sféře duchovní je snad hloupost dostatečně zjevná.
--No zrovna ty máš o morálce co vyprávět:) A od kdy je psaní příspěvků duchovní práce v duchovní sféře? Hm......... Hehehe:))

Zdeňku dám Ti jednu dobrou radu. Vem auto a jeď k nějakému autošrotovišti a zaparkuj tak, abys na něj viděl a měl ho jako na dlani. Pak na ten šroťák hodinu koukej, pečlivě si ho prohlížej. Pak sem napiš cos tam viděl.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PavelM píše:
sob led 27, 2018 15:13
Nelezte sem nikdo z vás, máte svůj byznys svoje forum tak si tam podnikejte podle rad vašich kobylek.
Tak pokud by to napsal majitel fóra či jím pověřený administrátor, je to v pořádku, takovej je holt někdy život:).
Ale to ty nejsi. Tudíž je to trošku úsměvné. Trošku trapné. Vzpamatuj se Pavle...

PavelM píše:
sob led 27, 2018 15:13
Udělejte si svoje nové fórum, tohle nechte spát na zálohách a ukažte sami co umíte..
Tak jestli Ti správně rozumím, "tohle" forum myslíš Pandovo fórum.
Tvoji lidé ho pomáhali spoluvytvářet. Tím ale nezískali právo si svoje vložené cihličky vytáhnout a zbořit tak půlku zdi, jako to před léty předvedl na tomto fóru (které není tvoje, byť ti umožňuje vyřizovat si své osobní účty) Cepheus. To, že to Panda z části dělá, je jen jeho dobrá vůle, já bych se na vás vykašlal. Každý z vás při registraci souhlasil s tím, že
breatharian.eu při registraci píše:„Breatharián.eu“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné.
Panda žádné duševní vlastnictví nekrade tím, že na vaše zapískání nemaže příspěvky, které jste tam dobrovolně vložili, k tomu v obecném případě nemá sebemenší povinnost. Má právo vaše příspěvky uzamknout. Kradl by, pokud by si připisoval vaše příspěvky jako své. Pokud to dělá Wewe, budete to muset dokázat u soudu (no.. už vidím ten spis: Žalobce:ABCD, Žalovaná: Wewe :)).

Pavle, podle mého soudu reaguješ na základě raněného ega, neboť breatharián Pavel byl na Pandiho stránkách nahrazen Lenkou. A tak budeš kolem sebe tlouci. Já s tím nemám problém, ale nečekej, že na to budu reagovat.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Nezlob se chlape, ale ty šeš úplně mimo mísu! Jak můžeš v tuto chvíli posuzovat, zda Panda vyhraje nebo prohraje soud? Nezlob se, ale obhajuješ zloděje stylem "No jo von to sice ukrad to je to je pravda, ale nemůže to vrátit, protože by bez toho nemoh existovat" :) Dobrá demagogie viď? A přesně tohle se tady Zdeňku snažíš prosadit. Panda dobře ví, že je nula. Je to researcher, nemá žádné vlastní zkušenosti a do praxe se mu moc nechce i přesto, že ví, že to lidem dle našeho kalendáře funguje. Ty seš de facto to samý. Sami na to nemáte, tak musíte krást.. Hele proč si nanjdete jinej obor kterýmu rozumíte? Nebo jiný téma? Třeba takový Vašík Havel, srdíčko, pravda, láska sluníčko a tak :)) To pořád frčí:) Heheh:)

Stejně tak jsi mimo mísu v tvrzení o mém odstranění z vašeho fora. Mimochodem, víš že Panda tu fotku ukrad z jiného mého webu? Až si přečteš rešerši Vitariánu, asi se budeš hodně divit.

Hele Zdenku na to šrotoviště si fakt dojeď ať vídíš, kolik neuvěřitelného bordelu máš v hlavě. Někoho s tak chaotickým myšlením jsem už dlouho neviděl. Ty kdybys za mnou přišel že něco chceš naučit, tak vezmu nohy na ramena a utíkám před tebou hodně, ale hodně daleko!
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Zdeníno píše:
sob led 27, 2018 13:54
Třeba o nějaký recept. Nebo o zdravotní radu. Když nechcete, aby se ta rada dostala k návštěvníkovi, který třeba zrovna náhodou na to místo zavítal. I když autorství by vám zůstalo, i když by se vědělo, proč už tam nejste, vy prostě nechcete, aby onomu návštěvníkovi bylo na onom místě pomoženo. Nesvědčí právě toto o vašem egu? A nesvědčí to o účinnosti půstu jakožto duchovní cesty?

Pokud si nárokujete duševní vlastnictví ve sféře léčby nemocí, nejste morálně o nic lepší, než současný farmakologicko-lékařský průmysl. A nárokovat duševní vlastnictví ve sféře duchovní je snad hloupost dostatečně zjevná.
Zdeňku my nechceme aby se to k návštěvníkům dostalo v podobě překroucené lidmi, kteří půst nikdy nedrželi. S tím co předvádí Wewe s Pandou nechceme mít nic společnýho. Ta ženská půst nikdy nedržela. Panda ani Wewe nejsou způsobilí provádět lidi půstem, povedou je jen k poškozenýmu zdraví jaký mají oni sami. Wewe nemá o půstu šajnu, jen co má vyčtený a Panda se dojebal suchými půsty.
Smysl má diskuzi zakonzervovat v době před příchodem podnikatelky a dál jet odznovu a odkazovat na statickou diskuzi. Ne mazat, překrucovat a lhát.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Asi tak nejak to vidim Petre taky .

Clovece Zdenino, byt Tebou namazal bych prdelku Indulonkou, utrel papirkem a zmlknul .
http://breatharian.eu/forum/viewtopic.p ... 40&p=30238
Zdeněk píše:Já šanku spojuji s očistou žlučníku. Prostě ráno, když by měla očista jater/žlučníku končit, začnu pít slanou vodu. Výhoda je, že se pak nemusí skoro vůbec cvičit, protože průjem už je rozjetý.

Co se pálení řiti týká, když jsem dělal šanku poprvé, vzpomněl jsem si na temný výrok onoho mafiána z filmu Pulp Fiction: "Tvoje prdel pozná středověk":). Později mi došlo, že to nebylo způsobeno papírem, ale značnou kyselostí ve střevech. Postupně jak se tělo odkyseluje už je to pak mnohem lepší. Pomáhá namazání, indulonou třeba.
"Rozjedte prujem" kde chcete, je mi to uz jedno, ale pocitejte s "ozvenou" .. to co predvadis ted, je prujem mentalni, ne ten Indulonka nezabira .

P.S. Jedna rada uplne zdarma - pouzivej misto sanky cistou vodu a pust po 3 dny a budes mit rit jako novou .
Misto toho luxujete jatra, zlucniky, ledviny, zaludky atd.

Tady je krasne videt kam takoveto z celku pustu "vytrzene" ocisty a blbiny vedou, podelate co se da ruznymi "vylepsenimi" a pak se nezmuzete na vic nez na obsirnou diskusi na tema velejemnosti papiru a hojivosti Indulony na vase vlastni hlouposti postizene zadky .

Tak si je vzajemne dukladne namazte a dejte uz lidem (s H.M. a spol prisliby prany za uplatu) pokoj .
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PetrK píše:
sob led 27, 2018 21:52
Zdeňku my nechceme aby se to k návštěvníkům dostalo v podobě překroucené lidmi, kteří půst nikdy nedrželi.
No dobře Petře, tak proč jsi tam přispíval? Jít na nějaké fórum s tím, že jeho majitele budu mistrovat, a pokud to už nepůjde, tak na můj příkaz fórum zakonzervuje a vytvoří si nové, to je přeci nesmyslné.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní; jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky; kdo byl věrný, byl věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslí vždycky jenom na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se Ti vybarví.
Karel Čapek
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

cepheus píše:
sob led 27, 2018 22:30
Jedna rada uplne zdarma - pouzivej misto sanky cistou vodu a pust po 3 dny a budes mit rit jako novou .
Nevím, že bych se tě prosil o radu Cephe. Nějaké další vnitřní pnutí?
Kaskádový 3denní půst dělám na doporučení Henriho Monforta už asi rok.

cepheus píše:
sob led 27, 2018 22:30
Tady je krasne videt kam takoveto z celku pustu "vytrzene" ocisty a blbiny vedou
Z celku půstu vytržené očisty? 8)
Jo, jo "učitel půstu", to se hned pozná.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Zdeníno píše:
ned led 28, 2018 0:44
PetrK píše:
sob led 27, 2018 21:52
Zdeňku my nechceme aby se to k návštěvníkům dostalo v podobě překroucené lidmi, kteří půst nikdy nedrželi.
No dobře Petře, tak proč jsi tam přispíval? Jít na nějaké fórum s tím, že jeho majitele budu mistrovat, a pokud to už nepůjde, tak na můj příkaz fórum zakonzervuje a vytvoří si nové, to je přeci nesmyslné.
Za prvé protože jsem se nemohl dívat na Antonína, který si půstem léčil rakovinu, pil minerálku a nevěděl co je to návratovka. Tenkrát mu nikdo nedokázal poradit, vyjma Cefa. Antonín pak pod naším vedením hladce prošel 22 denním půstem, že to později vzdal je věc jiná.

Za druhé jsem se nijak angažovat nechtěl, Panda sám požádal mne, Cefa, ABCD, Renátu a Lenku abychom mu pomohli s vedením diskuze jak si jistě všichni všimli. Protože jemu půst nejde jak sám férově přiznával.
Fungovalo to několik roků. To že Panda v průběhu času otočil neznamená, že kvůli němu všichni zúčastnění hodí dlouhodobě ověřená pravidla půstu přes palubu. Tady jde o zdraví a životy lidí a s tím co se tam děje nechci být spojován.
Na breathariánu později začalo být vyžadováno, aby se každý kecal mohl vyjadřovat k půstu. Což proč ne, budiž ať se vyjádří každý, ale těm co půsty skutečně drželi začalo být zakazováno aby to komentovali protože by dle Pandových slov "ti citliví lidé" utrpěli duševní újmu. Cefovo označení "citliví pránici s kafem" bylo sprosťárnou a těžkým porušením pravidel diskuze.

Sumasumárum na breathariánu začala být nadřazována forma nad obsah.

Tedy není fér pozvat si lidi, postavit diskuzi jako víceméně půstařskou s diskutujícími co přišli z velké části z pust.cz, a když jí ti dotyční naplní svými znalostmi a zkušenosti tak je vyhnat za účelem jejího prodeje podvodníkům. Férový je naopak diskuzi stopnout, zakonzervovat a jet každý dál zvlášť.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*THUMBS UP* .. krasne, strucne a v Pravde shrnuto Petre .. 1*
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

"THUMBS DOWN", slátaniny. :D Pořád vám ještě nedošlo, že to neotočil Panda, ale vy jste se změnili? A z milých a pokorných lidí se stali namyšlení nafoukanci, kteří si museli honit svá ega vzájemnou podporou "my jsme tak dobří!" A proč jste se tam neustále vraceli, když tam na vás byli tak zlí a nespravedliví? Přiznejte sami sobě, že vlastně o žádné příspěvky nejde, ale o vaše ublížená ega.

Mácho, kdy už svým žákům konečně otevřeně přiznáš, že nejenže nejsi na práně, ale jsi ani nikdy nedržel žádný půst, a veškeré své informace jsi čerpal jen od svých žáků? Přiznej jim, že nevíš ani nic o osvícení či zasvěcení, všechny Tvé znalosti jsi čerpal z jedné nebo dvou knih (vlastně jen Ohnivý keř) a vlastně vůbec nic nevíš, nemáš o ničem přehled a znáš jen pár pojmů se kterými machruješ. Jediné co umíš, je manipulace s žáky, abys je dostal do podřízené pozice a mohl se tak přiživovat na jejich energii. I Tvé veškeré snahy jiné pokořovat a zesměšňovat jsou ze stejného účelu. Říká Ti něco pojem "energetický upír"? A možná i Tví žáci konečně prohlédnou kým ve skutečnosti jsi, pouhý upír a manipulátor.

A proč vlastně zas**** (-pamuješ) místo zde na Vitariánu, místo aby sis o tom psal na svém fóru? Ztratil jsi snad klíče od svého fóra a neumíš ho už rozchodit? Nebo se Tvůj web tak propadl u vyhledávačů, že musíš linkovat z jiných webů, aby si to vůbec někdo přečetl? A ještě se skrýváš za španělskými servery. Jaký je asi důvod, že se Mácha musí skrývat a útočí na lidi, kteří se mohou otevřeně hlásit ke své identitě, protože vědí že nemají co skrývat? No tak lidi, zamyslete se!

Přiznej si (i jiným), že už jsi minulost a nikdo o Tobě neví. Mácho naše sláva už pominula, přiznej si to. Komu myslíš že ublížíš tím, když někde na nějakém zapadlém fóru napíšeš, že nějaký Němeček je v*l ? Nikdo už nikoho takového nezná, stejně jako nějakého Máchu už nezná. V dnešní záplavě informací jsme jen nepatrnými tečkami a tyhle dohady zde jsou jen dětské hry bezvýznamných postaviček. Být Tebou, tak raději už nic nepublikuji, protože těmi svými dětskými zmatenými projevy se stáváš pouze směšný, děláš si ostudu a ztrácíš úctu u lidí, kteří Tě dříve ještě respektovali.

A když už tedy nemáš v rukávu nic vážnějšího (a já se tak těšil na útoky Velkého Máchy!) než jen nějaké plané neúčinné řeči a hrátky se SEO a proxy servery a skrýváním identit, mohl by sis trochu víc nastudovat problematiku útoků na servery, ať se neztrapňuješ dětskými amatérskými pokusy. Možná Ti dojde, že ne to Ty si hraješ s jinými, ale oni si hrají s Tebou. Jak jsi přišel na takovou hloupost, že jsem server prodal nebo že se stal komerčním serverem? Nepochopil jsi, že to byla jen past na Tebe, fakt jsi na to vše naletěl? :lol:

Jo a - nemáš nějaká traumata z dětství, potřebu změny svého zaměření, když potřebuješ šmírovat na fóru pod falešnými identitami ženského rodu? Nosil jsi v dětství sukýnky? Nebo jsi přemluvil čestnou ABCD ke lhaní?
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Pinďoure pinďoure, ty jsi fakt chudák... Víš že Lenka Clára byla dvakrát ve vězení? Hm..... do opravdu skvělé společnosti ses dostal Stal ses loutkou protřelé kriminálnice. Gratuluju! :br Mám silné pochyby o tvém posledním příspěvku Tohle není tvůj styl psaní.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Panda píše:
ned led 28, 2018 11:49
"THUMBS DOWN", slátaniny. :D Pořád vám ještě nedošlo, že to neotočil Panda, ale vy jste se změnili? A z milých a pokorných lidí se stali namyšlení nafoukanci, kteří si museli honit svá ega vzájemnou podporou "my jsme tak dobří!" A proč jste se tam neustále vraceli, když tam na vás byli tak zlí a nespravedliví? Přiznejte sami sobě, že vlastně o žádné příspěvky nejde, ale o vaše ublížená ega.

Mácho, kdy už svým žákům konečně otevřeně přiznáš, že nejenže nejsi na práně, ale jsi ani nikdy nedržel žádný půst, a veškeré své informace jsi čerpal jen od svých žáků? Přiznej jim, že nevíš ani nic o osvícení či zasvěcení, všechny Tvé znalosti jsi čerpal z jedné nebo dvou knih (vlastně jen Ohnivý keř) a vlastně vůbec nic nevíš, nemáš o ničem přehled a znáš jen pár pojmů se kterými machruješ. Jediné co umíš, je manipulace s žáky, abys je dostal do podřízené pozice a mohl se tak přiživovat na jejich energii. I Tvé veškeré snahy jiné pokořovat a zesměšňovat jsou ze stejného účelu. Říká Ti něco pojem "energetický upír"? A možná i Tví žáci konečně prohlédnou kým ve skutečnosti jsi, pouhý upír a manipulátor.

A proč vlastně zas**** (-pamuješ) místo zde na Vitariánu, místo aby sis o tom psal na svém fóru? Ztratil jsi snad klíče od svého fóra a neumíš ho už rozchodit? Nebo se Tvůj web tak propadl u vyhledávačů, že musíš linkovat z jiných webů, aby si to vůbec někdo přečetl? A ještě se skrýváš za španělskými servery. Jaký je asi důvod, že se Mácha musí skrývat a útočí na lidi, kteří se mohou otevřeně hlásit ke své identitě, protože vědí že nemají co skrývat? No tak lidi, zamyslete se!

Přiznej si (i jiným), že už jsi minulost a nikdo o Tobě neví. Mácho naše sláva už pominula, přiznej si to. Komu myslíš že ublížíš tím, když někde na nějakém zapadlém fóru napíšeš, že nějaký Němeček je v*l ? Nikdo už nikoho takového nezná, stejně jako nějakého Máchu už nezná. V dnešní záplavě informací jsme jen nepatrnými tečkami a tyhle dohady zde jsou jen dětské hry bezvýznamných postaviček. Být Tebou, tak raději už nic nepublikuji, protože těmi svými dětskými zmatenými projevy se stáváš pouze směšný, děláš si ostudu a ztrácíš úctu u lidí, kteří Tě dříve ještě respektovali.

A když už tedy nemáš v rukávu nic vážnějšího (a já se tak těšil na útoky Velkého Máchy!) než jen nějaké plané neúčinné řeči a hrátky se SEO a proxy servery a skrýváním identit, mohl by sis trochu víc nastudovat problematiku útoků na servery, ať se neztrapňuješ dětskými amatérskými pokusy. Možná Ti dojde, že ne to Ty si hraješ s jinými, ale oni si hrají s Tebou. Jak jsi přišel na takovou hloupost, že jsem server prodal nebo že se stal komerčním serverem? Nepochopil jsi, že to byla jen past na Tebe, fakt jsi na to vše naletěl? :lol:

Jo a - nemáš nějaká traumata z dětství, potřebu změny svého zaměření, když potřebuješ šmírovat na fóru pod falešnými identitami ženského rodu? Nosil jsi v dětství sukýnky? Nebo jsi přemluvil čestnou ABCD ke lhaní?
Pavle chyba to je Pandův styl psaní, po nás už jednou podobně vyjel ža Mácha je negramotnej idiot a jsme zmanipulovaní. Teď jen dovedeno k dokonalosti.
Tedy končím už je řečeno vše a je snad každýmu jasno.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Miroslave Němečku, už jsi se zblaznil uplne ?

Vzdyt to ti lidi vidi v primem prenosu jak jsi paranoidne schizofrenicky vysinuty !!!
Pokud tomu tak neni, jsi u me SPINA chlap bez patere a skoncili jsme spolu, nezavisle na tom co jsme komunikovali po SZ jak nam tu hugo dal na to posledne prostor 24 hodin .

SPINO - FUJ ! - odplivuji si zhnusen a pohrdam Tebou .. jako clovek jsi u me definitivne skoncil a propadl, nech si sve ukradene a zadav se jim !!!

http://www.pust.cz/frame.php?load=realita

Obrázek

Pavle, sry za link na fotku, vzal jsem ji na verejnem miste, kam ma pristup spousty lidi co veci v Pravdu videt chteji, zdroj proto uvadim .
Kasli na nej, on uz se pomatl nacisto, realita jej naprosto miji, je na zachranku do Bohnic, jak vidis jasne .

HM/Jasmuheen - style = zmanipulovani blazni co usiluji jinym duverivcum o zdravi za kazdou cenu, vysaji je hned dvakrat - energeticky i financne, jsou to sproste hyeny, nic vic.

Vim o cem mluvim, ponevadz me pust (Tvuj priklad) naucil jak se zdrha hrobarum z lopaty, ale nikde na YT zumpe o tom vytrubovat jakteziva nebudu .
Zdeninovo stekani posedleho looserskeho psa je mi v tomto svetle rovnez ukradene - viz "Lide se nemeni" .
Videl Machu rude uz zde na Vitosi kdysi pred lety a vydrzelo mu to divam se hezkou radku let, ubozakovi .

Němečku, zalohuji pro dalsi Tve pomatene utoky ( na pripadny svuj budouci web ) a končím s Tebou .

Sproste LZES a jen vrsis lzi na dalsi lzi !!!

A jak rikali uz nasi moudri predkove - "Kdo lze ten krade, a kdo krade, ten muze i zabit" .
Naposledy upravil(a) cepheus dne ned led 28, 2018 22:48, celkem upraveno 2 x.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PavelM píše:
ned led 28, 2018 12:59
Víš že Lenka Clára byla dvakrát ve vězení?
Což je informace podobná té, že na Pavla Máchu vedla STB spis.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PetrK píše:
ned led 28, 2018 9:26
Antonín pak pod naším vedením hladce prošel 22 denním půstem, že to později vzdal je věc jiná.
Právě že to není věc jiná, Petře, na tom lze vykreslit podstatu vašeho sporu.

Carl Simonton, onkologický spesialista-radiolog, zjistil při léčení svých pacientů, že významnou (rozhodující) roli při vzniku a ev. vyléčení z rakoviny hrají duševní příčiny (konflikty vztahů, svědomí atpod.) zasunuté hluboko do podvědomí. Pokud se mu podařilo je vytáhnout na povrch a vyřešit, většinou měl z velké části vyhráno. Napsal o tom několik knih.

Jsi si jist, že "podělal jsi návratovku" bylo to, co Antonín potřeboval slyšet? Po tolika letech marného boje, vysílen, s negativní prognózou. Zas to podělal. Tebe by to možná nasralo, vyburcovalo. Ale všichni nejsme stejní. Opravovat hodinky kladivem je nesmysl. S orlojem to jinak nejde. Nemá smysl opovrhovat hodinkami, že nejsou orloj (a rozmlátit je kladivem).

Čímž neříkám, že obsah není důležitý. Ale čím subtilnější energie, tím věší úloha naladění, formy.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Nazdar šroťáku:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Soustred se Zdenku na to, ze pode blazna Nemecka Macha "nikdy nepustoval" ok ?

Nemlz tu se Simontonem a psychosomatikou, kdyz muj dotaz jak si vysvetlujes onkologii u prave narozene detske duse jsi mi uspokojive nezodpovedel .
Karmou to asi nebude (ve svetle reinkarnace), Buh neni blazen, neposle nikoho na Svet, aby jej hned nato terminoval bez sanci .

Cize za :
a) je to cisty prenos emoci z matky, nebo hur pro teorii
b) cista fyzika - prostredi, jedy apod.

Raceji si vybrat z moznosti blahorodi:), jsi uz trapny, porber se po nocni a necti uz hlavne tolik, nez si svuj Kovosrot napred seskladas tak aby daval smysl Tobe, pak jej zkus opatrne ventilovat na forech .
Hrouti se to pak na Tebe samotneho .
Dik .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Nemecku, dochazi Ti vubec, ze jsi prave dal na verejnost svoji diagnozu ?
( "Macha sam nikdy nepustoval" )
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Nemecku, dochazi Ti vubec, ze jsi prave dal na verejnost svoji diagnozu ?
( "Macha sam nikdy nepustoval" )
Počkejte až jednou natáhnu brka!! Uvidíte, Kolik se po mé smrti objeví teorií a revizorů půstu, kalendáře (máchovo protokolu hehe:) bretoše a taky hlavně přímých žáků, které ve svém životě nikdy Mácha neviděl a ani s nima nekomunikoval :) Naši vnuci a pravnuci budou mít na tomto poli o zábavu postaráno:))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PavelM píše:
ned led 28, 2018 15:13
Počkejte až jednou natáhnu brka!! Uvidíte, Kolik se po mé smrti objeví teorií a revizorů půstu, kalendáře (máchovo protokolu hehe:) bretoše a taky hlavně přímých žáků, které ve svém životě nikdy Mácha neviděl a ani s nima nekomunikoval :) Naši vnuci a pravnuci budou mít na tomto poli o zábavu postaráno:))
No.., jestli si trochu nefandíš Pavle. Kdoví jestli štěkne pes. Nicméně... Cepheus bude výt nad tvým hrobem do svého skonu.

Na to jsem se Tě vždycky chtěl zeptat Pavle – jak dokážeš vytvořit Zombii?? To mi vždycky bylo záhadou (jo, já vim: "Neřeknu, heč:)")
Naposledy upravil(a) Zdeníno dne ned led 28, 2018 16:03, celkem upraveno 1 x.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Nazdar šroťáku:)
ti to povím a ty to někde vykecáš ne? :))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

Chápu.. výrobní tajemství.

Ale nebýval jsi vždycky tak komerční. Byly časy, kdy si za své učení nechtěl nic – ani když ti lidi prachy sami nabízeli. Cepheus pak poštěkával na breatharianu na Lenku Claru, že vybírá nějaké poplatky. Nu a teď takový obrat - a nic se neděje.
Musím uznat, že to jsou mistrovské kousky, klobouk dolů:).
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Musím uznat, že to jsou mistrovské kousky, klobouk dolů:).
Vidíš šroťáku:) Takhle se to dělá:) Tak si našetři pár milon dolarů a vezmu tě do školy. V tvém případě po mega dolarů nejdu. A pokud na to nemáš, tak si rychle najdi psychologa nebo psychiatra ať ti s tim šrotem v hlavě pomůžou. Jinýmu bych doporučil klášter, ale tam si už byl a dopad jsi tam jako sedláci u chlumce! Mám o tebe skutečné obavy, protože lidi jako ty většinou ukončí svůj nepovedený život sebevraždou... To myslím smrtelně vážně... :!:
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

Si to trochu poplet Pavle.. právě že se nechci zabít, dát ti všechny prachy, stát se zasvěcenou Zombií.

Jako bys jich neměl dost.. nebuď nenasytnej.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Ahoj Pavle, existuje breathariánský kalendář?
Stokrát zopakovaná otázka, která už potřebuje zveřejnit aby neotravovala. Takže: Podobný kalendář jako je na pust.cz skutečně pro bretoše existuje. Je starý 8 let, tedy od okamžiku, kdy jsem vzal prvního přímého 40tkáře na cestu k breathariánství . Opět je to dílo velice srozumitelné a lehce pochopitelné pro každého. Už už jsem ho chtěl zveřejnit, ale když tady vidím komentáře žumpy na téma půstovní kalendář, tak to neudělám ani omylem. Kalendář nemají ani moji žáci, je to moje interní osnova, podle které žáky vedu. Tedy každý žák zná jen takovou část, která odpovídá jeho stupni vývoje-úspěchu. Logicky, ti žáci kteří dojdou do cíle, si kalendář dokážou zpětně sestavit. Teď pevně doufám, že ho nikdo z mých žáků nezveřejní aby nebyl terčem kritiky žumpy a předmětem zlodějů a kriminálníků.
Naposledy upravil(a) PavelM dne ned led 28, 2018 17:10, celkem upraveno 2 x.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Si to trochu poplet Pavle.. právě že se nechci zabít, dát ti všechny prachy, stát se zasvěcenou Zombií.
Nikdo ti nebrání zemřít se šrotovištěm v hlavě:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Ale nebýval jsi vždycky tak komerční. Byly časy, kdy si za své učení nechtěl nic – ani když ti lidi prachy sami nabízeli.
Pavle opravdu bereš peníze za vedení půstem?
V mailu už padají dotazy, zda je to pravda. Pravda to není, nikdo z nás od žáků za vedení půstem peníze nikdy nevzal a ani nevezme. Důvod je naprosto jednoduchý. Pokud žák zaplatí, už to není jenom na něm, ale také na vědomí, že zaplatil a proto to bude mít jednodušší než ti, kteří nezaplatili. Peníze nabízelo a nabízí mnoho lidí. Ale nelze si je vzít hned z několika důvodů
- když si učitel nevezme peníze, je to jen a jen na žákovi zda to dá nebo ne
- když to žák nedá, neutíká někam na forum nebo na tlamoknihu a nevypráví tam, že někomu z nás zaplatil a že to stejně nedal.
- neexistuje stres a tlaky na dokončení aby škola byla dobrá. Kde jsou peníze, tam jsou závazky a z nich plynoucí stres. Kde napaka peníze nejsou, tam je klídek a pohoda, záleží zcela jen na žákovi kam dojde a kolik tomu věnuje energie.
- To nejlepší na nakonec: žák má pro naše učitele a hlavně ty nové a začínající, stokrát větší hodnotu než jsou peníze. Učitel, který vede sám žáka, má možnost pozorovat chyby žáka jako na dlani. Následně pak vidět zda jeho rady, jeho korekce opravdu na žákovi fungují jak mají, nebo jestli žák má ještě nějaký problém. A někteří žáci opravdu dokážou učiteli zamotat hlavu. Pamatujete Pepína? Trvalo mi dvacet dní intenzivního hledání, než jsem přišel na to, že Pepíno sice nejí, ale chodí do posilovny a tam pije ty jejich práškové s prominutím sračk... Tak to je atak to také navždy zůstane. Z tohoto důvodu je půst de facto neprodejnou věcí. Není tam totiž co prodávat:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Ahoj Pavle. Tlamokniha to je dobrý. To neznám. Já jsem tomu vždycky vždycky říkal hanlivě fakebok. Ale tlamokniha mě zaujala. Okamžitě po přečtení se mi to asociovalo s Demokracií od Karla Kryla. Na konci řekne tlamu. Však víš o co jde. A tak s tvojí tlamoknihy mi vychází ďáblova kniha či kniha s úpisy. Voila. :D
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

:lol: Nenapíšeš si deníček? Průběh půstu, Tvoje cíle atd? A´t se tu nebavíme s čistým duchem? :)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Ale já jsem duch :twisted: . A nepůstuji. Co bych psal...
Odpovědět