Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

:D
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od smajliss »

Dr. Budwigová (autorka sirné patlanice), která žila na Zemi v období 1908-2003 říkala na jedné konferenci tohle:

Elektrony sluneční energie jsou vlnění i hmota! De Broglie
píše, že světlo je nejrychlejší, nejčistší, nejlehčí a nejkrásnější
druh hmoty, který známe, jakož i nejrychlejší
a nejčistší forma energie, kterou jsme schopni vnímat.
Elektrony slunečního světla, tito nejrychlejší poslové mezi
hvězdami, jsou vždy světlem i hmotou zároveň. Elektron
je formou hmoty obklopenou magnetickým polem: podle
metody měření naměříme buď hmotu, nebo vlnění. Tato
hraniční situace mezi energií a hmotou obrací naruby klasickou
fyziku a je nesmírně zajímavá a důležitá z hlediska
fyziologického, lékařského a biologického. Navíc jsem
pevně přesvědčená, že podpoří naše cíle v biologii i naše
biologické myšlení a že jim dodá nový impulz. Sluneční
energii tedy dokážeme skladovat a tělo může z této elektronové
zásobárny kdykoliv čerpat.
Pokud je prázdná, člověk
se cítí podrážděný, unavený a jeho končetiny jsou těžké.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

jj zakladna lekcia z kvantovky
zaujimave zrovna vcera som dostal mail od davida Ickeho, jeho prispevky su k dispozicii na jeho webe, neviem ci sa treba registrovat alebo co mne to chodi priamo mailom

a zrovna sa zaoberal aj touto otazkou :

klasicka fyzika ale aj veda vseobecne dostala po papuli ked prisla na vset kvantovka, nastal zaujimavy jav :

kvantovka je alebo ignorovana alebo je sice uznana a spominana ale s pristupom ze v konecnom dosledku aj tak nic v praxi neznamena a nasa veda si ide dalej v starych kolajach.

Vo fyzike je niekedy tazsie rozlisist kde sa kvantovka ignoruje kde sa toleruje kde sa proti nej vedie tazenie a kde sa ako tak vyuziva

ovsem ostatne ludske odbory ako vyssie spominana medicina bilogia a dt tie kvantovku doteraz kompletne odignorovali
a ked kedykolvek spomeniem nieco tak sa na mna vyroji cely huf studovanych hlav s pismenkami za menom aj pred menom preco to co pisem su voloviny lebo ich veda to tvrdi inak

je zaujimave jak pomocou kvantovky sa da krasne vysvetlit Laska, alebo reiki, alebo energeticke operacie, alebo komplet vycistenie krvi od rakoviny cokoilvek, ovsem ti co to robime to drzime radsej v tajnosti pred ludmi z 3D
5 2 8
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

Monfort 2013 v CR
http://www.youtube.com/watch?v=VDRNkbua ... ata_player

Pokud nekdo vi o videu, nebo lepsi kvalite, napiste.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Monfort v B. Bystrici

Příspěvek od Dano »

Minulu nedelu, v ramci festivalu Envirofilm: http://www.envirofilm.sk/program/BB.pdf. SZU = Slovenská zdravotnícka univerzita :)

Nedeľa 2. júna
Aula Fakulty zdravotníctva SZU, Banská Bystrica, Bernolákova ul.
17:00 Vesmírna energia – strava budúcnosti
Francúzsky spisovateľ a bretharián Henri Monfort, žijúci nezávisle na jedle, bude hosťom českého herca Jaroslava Dušeka
Vstupné: 13 eur
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od bukaj »

http://www.youtube.com/watch?v=RKO1m8NVvts

První z přednášek Henriho Monforta 2013 na internetu ve slušné kvalitě.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

+1
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

http://www.cestyksobe.cz/userdata/files ... 27_320.mp4

Ale prijde mi to vsechno stejny, rika to jak nauceny a neumi to nejak sam obmenit, jedine zajimave otazky to mohou ozivit, umi odpovedet na cokoliv.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

teraz bude vhodny cas znovu skusit breatharianstvo pre tych co maju stale zaujem

29.7. postavenie planet do 6-uholnika=2 protisebe poistavencyh trojuholnikov prinieslo velke zmeny v energiach a taktiez download mnohych informacii do ludksej DNA.

teraz by sme vraj mai zacat ovela viac fungovat na pranu a prejavit breathariansku schopnost, tento porces by sa mal rozvijat pocas augusta a dalsich mesiacov

takze teraz je cas pre tych co nad tym seriozne rozmyslaju sa psychicky zacat pripravovat

myslel som ze este po navrate pojdem na salas na bryndzove halusky, no co uz.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

"pre tych co maju stale zaujem"

TAK JA ZAJEM MAM, ALE ASI BUDU MUSET POCKAT NA DALSI POSTAVENI :-d
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

omylom som pozeral TV a prepol na chvilu na zly kanal - asi to vsemir chcel a atk som si musel vypucut :

nejaka herecka - asi ma byt znama populacii vraj ked prisla do svateho dreva tak zacala verit od roznych spolkov ze clovek moze zit bez jedla a vody, iba zo svetla

verila tomu dovtedy az kym jej muz na internete nezal studovat kulty a kultovne manipulcie s podvedomim a ona vdaka nemu pochopila ze breatjharioanstvo neexistuje ze to je len kult :mrgreen:

prepinam kanal
5 2 8
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Mezenska

Příspěvek od Dano »

http://www.topky.sk/cl/100535/1370127/M ... -oblakoch-
Od letných prázdnin vôbec nejem a vôbec nemám hlad.
To su asi 3 mesiace.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dgm »

Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

http://www.dub.cz/cs/prednaska-univerzi ... 1-2013.php video

Od 47:52 minuty, nazor na bretarianstvi

To je vhodna odpoved pro kluky z vyse uvedeneho videa
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od ajla »

To je vhodná odpověď pro všechny a nejen v souvislosti s bret.
Sama jsem neuměla dost dobře popsat stav, když něco nastalo, trvalo, skončilo. Samovolný děj. Nic nepátráme, nezjišťujeme a prostě víme. Např. jíme vita, nejíme, půstujeme, běháme, plaveme, tvoříme, pracujeme,... Patří sem vlastně všechny prožitky, které lidé zažívají spontánně, bez úsilí. Už delší dobu pozoruji, že je mnohem výhodnější spontánní stav situací, samovolný děj, než úsilí, svévolné rozhodování.
"Všechno má určenou chvíli a veškeré dění pod nebem svůj čas (kairos)." (Kazatel 3)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

Jen abys to neprecenila (podle te citace), podle me z VETSI casti je potreba tomu pomoci, samo IMHO neprijde vubec NIC, neco musi clovek udelat.

A tu odpoved nepovazuji za nejak ultimativne platnou, ktere bych bezmezne veril, je to (pro me) jen nazor, jeden z mnoha, navic ovlivneny tim, ze on dlabu, jemu to nefunguje. Sbiram nazory a tvorim si vlastni :-) zde to jde spatne, protoze je malo lidi ochotnych se o tom bavit, jak napsal i pande kdesi.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

samo IMHO neprijde vubec NIC
Neco jo :)
neco musi clovek udelat
Kdyz musi, tak musi 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

BRANO ZAVIRA SAMO

:mrgreen:

kto si to este pamata ?
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

A co prijde samo. Bez akce, neni reakce, ucili nas.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od ajla »

Jasně není to pro všechny. Nikdy by nic nemělo být pro všechny. (Ani nzp, znám lidi, kteří by odmítli, za určitých okolností já taky, zdravotní péče, potraviny, duchovní nauky, půsty, ..., měla by být respektována svobodná vůle.
Janek:"Bez akce není reakce"
Dám příklad:
Chtěla jsem dělat normální půst a byla jsem nejspíš na práně, neměla jsem hlad, váha nešla dolů, pohodový pocit. Asi čtvrtý den tento stav skončil. Při půstech hlavně potřebuji snížit váhu, moc bych nechtěla být na práně s nadváhou, a do breta jsem vešla samovolně. Mám i další zkušenosti. :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

bez akce neni reakce

neni reakce bez akce


kazdy s nas utrpel vzdelavanie a tak je v nas predstava ze aka akcia musi vyvolat aku rekciu

alebo predstava ze aka reakcia bola asi nutne sposobena akou akciou

lenze ono to moze byt uplne inak a ked nevidime vzdelavanim PREDPISANU reakciu, tak sme z toho na vetvy

a co uz len vtedy ked vidime reakcie, ale mozny vyber z akcii odmietame, lebo su nepohodlne pre nasu zivotnu filozofiu

clovek moze zit, alebo clovek moze reagovat=teda miesto zitia svojho zivota obetovat svoju inkarnaciu na oltar reakcnosti

klasicka fyzika a klasicka logika a klasicka filozofia su 3 prolhane devky :mrgreen:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »

Ale vzdyt na tu "pranu" (ted pominu placebo, prana nutne neni, kdyz 4 tydny nehubnes apod.) - to jeta reakce na to, ze jsi neco zmenila... Treba ten pust, treba mysleni.

Uplne kazda akce vyvolava (nejakou) reakci :-) Dokaz mi opak.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

Janek píše:Uplne kazda akce vyvolava (nejakou) reakci :-) Dokaz mi opak.
Jestliže úplně každá akce vyvolává reakci, pak není místo pro první akci, která nevznikla reakcí.
Na této první akci je ale tvé tvrzení založeno. :)
_________________
Mimochodem, "Proč jsme iracionální" je analogie starobylého "Paradoxu lháře" (viz Google) a jde v podstatě o totéž.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Janek »


Stopáž 13:50 - a bludný balvan získává... Až 24:00... Kdepak se schovava? Pani za Ceskou televizi si ho hrde prevzala :-) ostatne viz zde: viewtopic.php?t=8325#p190690 kde zatim ani jeden z 4 ezoteriku neprekrocil statistickou chybu - JAK TO? Pritom sve vire MUSELI bezmezne verit, jinak by tam prece nesli se zesmesnit... Jakmile dojde na objektivni zkoumani, nic nefunguje?

Stopáž 24:00 - kde paní rozumně připomíná, že si to mají prověřit... :-) což přislíbili...

Ps: paní doktorka (převlečená za kdovíjoho) Olga by půst kvitovala, co myslíte? :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Jj, maly dvur a velky bic by sadlicku vubec nezaskodil :D.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jindra »

.
četl jsem
můj problém je v tom, že jako breath si představuju breath
tahle madam pije čaj, kafe, mléko, kofoly, džusy
hmm to je breath "jak sviňa" :-)))))
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:.
četl jsem
můj problém je v tom, že jako breath si představuju breath
tahle madam pije čaj, kafe, mléko, kofoly, džusy
hmm to je breath "jak sviňa" :-)))))

no jo kazdy to chape uplne inak co to vlastne znamena

defimnicia je ze nepotrebujes jedlo na energiu

ale obcas si doplnas stavebne latky

a to mnohi nechu prijat

beru to moc striktne

a to je nepochopenie energie

ked nesem do baraku drevo lebo z neho spravim nabytok


tak ho dnu nenesem aby som s nim kuril
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:.
četl jsem
můj problém je v tom, že jako breath si představuju breath
tahle madam pije čaj, kafe, mléko, kofoly, džusy
hmm to je breath "jak sviňa" :-)))))
Hehe, to je uplne podobny jako ten jeden tlustej pan co o sobe prohlasil ze je breath ale ji obcas melouny :).
Tak jsem namitl jestli pan potom i produkuje na wc-ku svitici litajici pranicky pecicky z melounu a nebo ne :) .. samoze breatharian zije POUZE ze vzduchu, toto jsou vsecko ujety cvokove, bych mohl rict taky ze jsem breatharianem, jen si dam obcas (krom snidane, obeda a vecere) jeste ovarovy koleno s horcici na stavebni latky :D)))) ..
Pustar = voda + nic
Breatharian = vzduch + nic (voda obsazena ve vzduchu staci)

Njn, nektery lidicky chteji publicitu za kazdou cenu, staci web clanek, idealne YT-ubko + milion shlidnuti jim staci k uplnymu stesti :D ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Rudi spatna logika o tom nabytku - sleduj jiny priklad - levitujici Ind - do jake miry je dokonale zakamuflovana tyc na ktere sedi podvod a do jake neni ?
Presto tvrdi lidem okolo ze levituje, mohl by podobne jako Ty namitnout, ze on prece doplnuje levitacni sily tyci (a lide to nechapou, berou to prilis striktne) tudiz on jim prece nelze :| ..

Heled, bud neco delam naplno, anebo ne, ale nelzu si do vlastni kapsy:).
To samy je jako kdybys bezel zavod a v useku kam nikdo nevidi fixloval na byciklu, to by Te to vitezstvi bavilo ? :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Rudi spatna logika o tom nabytku - sleduj jiny priklad - levitujici Ind - do jake miry je dokonale zakamuflovana tyc na ktere sedi podvod a do jake neni ?
Presto tvrdi lidem okolo ze levituje, mohl by podobne jako Ty namitnout, ze on prece doplnuje levitacni sily tyci (a lide to nechapou, berou to prilis striktne) tudiz on jim prece nelze :| ..

Heled, bud neco delam naplno, anebo ne, ale nelzu si do vlastni kapsy:).
To samy je jako kdybys bezel zavod a v useku kam nikdo nevidi fixloval na byciklu, to by Te to vitezstvi bavilo ? :)

Cephe ja neriesim levitujicich Indov

to ma nezaujima

ale difinicia breatha nie je taka ako si si ju spravil ty alebo Jindra

to je o energii a tam argument: alebo nic nema co robit

podobne post:

voda a nic

OK a aka voda : destilka a nic

lebo v minerlake alebo z vodovodu prijimas mineraly

a breatha rovnako ak pije vodu a nie je to destilka tak prijima minerali

a ked prijimam mineraly tak si mozem dat mineralove kvapky alebo tabletku s destilkou ?


a ked dychas len vzduch a nic.
taky aky vzduch ?

kedze hmota sa vyparuje a ma aj plynne skupenstvo - inak by nebol smrad ani vona

tak beries dychanim do seba aj ine atomy a molekuly ako su len O2, CO2 a N

cize beries do seba roznu hmotu.... a preto aj breatha studie so zavretim v nemocnici su katyastrofa lebo nevdychujes hmotu aku cjces co je v priode ale vdychujes nemocnicne smardy tada toxicku hmotu

ten vyraz ; A NIC si musis najprv dobre premyslet


svet nie je digitalny : 1 alebo 0

to len ludi tak vychovavaju
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Me osobne destilka moc nechutna a behem pustu jsem vody stridal, to jen pro informaci:)..
Ok, dobre, mas svym zousobem pravdu, JENZE - mineraly samy o sobe v tom homeopatickym pomeru ve vode Ti nenahodi traveni:), o nic jineho nejde:).
Nikde jsem nerekl ze jedu jen o destilce, ale umim akceptovat nazor ze je pro pust nejlepsi - krom mineralu na sebe umi navazat i letity svinstvo v tele.

Nicmene mas pravdu, i to nic ve Vesmiru obsahuje atomy cehokoliv, pravda .. vsak pisu, ze breathariani si vystaci s H2O ze vzduchu:).
Proto taky leta praxe, driny a odrikani, u jineho "dar" (prijde k tomu jako slepy k houslim) .. pak se musim smat, kdyz slecna (pani) prohlasi ze je breatha, ale tu a tam si zobne :).
Nicmene se tu preme v teoreticke rovine, jelikoz breatha nejsme hadam zatim ani jeden a otazka jestli kdy budem:).

Je mi jedno jestli se nekdo prohlasi za breath nebo fasting treba s ovarovou hlavou pred sebou, nebo pekacem buchet, fakt je mi to fuk :D. Jen se tomu usmeju a myslim si svoje:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

ta jo

ja to beru tak ze kdyz prijimam 10% energie jinak, ne z jidla nebo 30% tak mi proces funguje

a jestli to potlacim na 60 nebo 90% je to z hlediska principu fungovani procesu uz vicemene jedno

a kdyz je to 90% energeticky a prejde se jenom na mineraly a nejake dalsi ziviny kde sa e dodavaj jenom jako stavbeni latky ale ne jako energie

tak u mne je to breatha naplno

u mne je to breatha 100% kdyz se jedna o energii


az dalsi stuopne nebo celkove jiny proces je pak transmutace prvku


kde naprikald vychnutim CO2, ziskam uhlik a transmutuju to na vapnik a nebo kremik


aj dusik-N ten sa vdychuje porad

takze syntetizovat C+O+H na tuky a cukry by slo a pridat taky N a syntetizuem aminos


ale jak rikam to je u mne az ten vyssi stav nebo jiny proces

tazke je delam caru ze pokad je to o breatha a odkad je to uz neco vic


ta holka pak dopsala ze je ejste jako clovek ma zavislosti a proto to kafe a jedno za cas si lokne koly a nebo trochu mleka do kafe

ale to rozhedne neni jako prijem energie


si myslym ze v tom stadiu vice energie spotrebuje na strvani a vycisteni tela z toho co co se napije

tazke si to dela tezsi nez by to muselo bejt
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Nevim co si o ni myslet, jeden na breatharian.cz (neplest s breatharian.eu) myslim dokonce uveril ze je Buh osobne a musi nutkave odcestovat kamsi snad do Amazonie do uplne samoty, lidi jsou ruzny :D ..
Aby byli hodne cteny naplacaji cokoliv co trochu dava smysl, ale ne zase tak uplne, aby se nereklo a vypadalo to verohodne i pro ty co by u nich byli za podiviny, tak se napise ze pije i kafe a ze obcas mlsa, nejni prvni ani posledni, rudi:).
Jasmuheen, Monfort, a dalsi .. vsici obcas mlsaji, neni to divny ? Ted jen jde o to kdo od koho opisuje, zkusime hadat, co ? :-)
Nebo ze by byli vsichni jeste tak ukrutne zavisli na hmote (kaficku) ?
Ono se rika, ze v hmotnym Svete hmotne potreby lidske bytosti lze jen zcela tezko potlacit, tomu bych docela i veril:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Nevim co si o ni myslet, jeden na breatharian.cz (neplest s breatharian.eu) myslim dokonce uveril ze je Buh osobne a musi nutkave odcestovat kamsi snad do Amazonie do uplne samoty, lidi jsou ruzny :D ..
Aby byli hodne cteny naplacaji cokoliv co trochu dava smysl, ale ne zase tak uplne, aby se nereklo a vypadalo to verohodne i pro ty co by u nich byli za podiviny, tak se napise ze pije i kafe a ze obcas mlsa, nejni prvni ani posledni, rudi:).
Jasmuheen, Monfort, a dalsi .. vsici obcas mlsaji, neni to divny ? Ted jen jde o to kdo od koho opisuje, zkusime hadat, co ? :-)
Nebo ze by byli vsichni jeste tak ukrutne zavisli na hmote (kaficku) ?
Ono se rika, ze v hmotnym Svete hmotne potreby lidske bytosti lze jen zcela tezko potlacit, tomu bych docela i veril:).
akurat ze ta holka co beha nechcela v nocom byt zaujimava ani mat popularitu naopak jej to vstko vadi ze sa o otm pise a snad by znova nesla do ziadneho rozhovopru keby vedela ze je to bere cas

jednoducho viem ze su aj normalni uprimni ludia ktori prioste povedia nieco zo svojho zivota neuvedimujuc si ze si tym len ziovot skomplikuju

ona nic nepredava ziadne seminare ani kurzy len dala rozhovor bezeckemu casaku ze behom dokaze dobijat energiu

co je uplne bezna vec to robi vela ludi akymkolvek pohybom a pobytom v prirode
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Nevim rudi, neznam az tak detaily u te holciny, nejsem ani tak zapaleny bezec (spis trapny amater) a nechci teda nekomu ukrivdit z nevedomosti:) ..
Faktem je ze pohyb a dychani obecne baterky cloveku dobiji, to je fakt (m.j. pri pustech).
Doporucuje se denne lehky beh, chuze a pokud mozno pravidelne, co kdo zvladne, nejde tam o zavody jako o pohyb samotny, i minimalni:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Nevim rudi, neznam az tak detaily u te holciny, nejsem ani tak zapaleny bezec (spis trapny amater) a nechci teda nekomu ukrivdit z nevedomosti:) ..
Faktem je ze pohyb a dychani obecne baterky cloveku dobiji, to je fakt (m.j. pri pustech).
Doporucuje se denne lehky beh, chuze a pokud mozno pravidelne, co kdo zvladne, nejde tam o zavody jako o pohyb samotny, i minimalni:).
jasne, o zavody nejde, tam sa to skor vybije

ja cim viac ale aj intenzivnejsie sa teraz hybem, tym viac energie v sebe mam a je takmer jedno ci v lese alebo na ulici...
ale ta energia skor cez tantru ako cez pranu ... :P
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

A tak tam se taky daji dobijet baterky :D))) .. zpusobu existuje vic:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

:delicacy: :oops:
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

toto videjko asi vsetco poznaju

https://www.youtube.com/watch?v=oZmPlq7uCvo#t=189

v piatok vecer bude na slovesnkej telka debata s nim - Banasova TV3

http://www.aktuality.sk/clanok/270736/n ... -dva-roky/#

to bude zase rakcii vsetkcyh premudrych
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Se hlavne divim, ze s tim jeste nekdo porad leze do zumpy, to musi bavit, co z toho ma ?:).
Navic pry pije 3 az 4 kafe denne, jsem zaregistroval jineho, co srdnate bastil zluty melouny a rikal ze je breatharianem, no .. nevim :| .
timeforce
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 12, 2015 1:40

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od timeforce »

Proc by nas teda priroda sestrojila stravicim traktem tim padem nam je knicemu ve vysledku i zaludek nepotrebujem proste nic přes co prichazi potrava otázka je teda takova proc to vsecko mame když muzem zit ze slunce ? Musime si brat poznatky z přírody opice jsou z 98 procent stejne a presto neziji ze slunce ja tomu neverim telo k tomu prizpusobeno není a nikdy nebude
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

timeforce píše:Proc by nas teda priroda sestrojila stravicim traktem tim padem nam je knicemu ve vysledku i zaludek nepotrebujem proste nic přes co prichazi potrava otázka je teda takova proc to vsecko mame když muzem zit ze slunce ? Musime si brat poznatky z přírody opice jsou z 98 procent stejne a presto neziji ze slunce ja tomu neverim telo k tomu prizpusobeno není a nikdy nebude
FREE WILL

hovori ti nieco ten pojem

ze mas slobodnu volu a mozes sa rozhodvat
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:Se hlavne divim, ze s tim jeste nekdo porad leze do zumpy, to musi bavit, co z toho ma ?:).
Navic pry pije 3 az 4 kafe denne, jsem zaregistroval jineho, co srdnate bastil zluty melouny a rikal ze je breatharianem, no .. nevim :| .
media sa menia, zrejme to nesledujes

inofrmacie su potrebne a niektore relacie su v pohode

redaktiraka je OK

povedia si co chcu a nech si kazdy vezme

a ze pije kavu?

to predsa nijako nepopiera bretaharioanstvo alebo teda pranictvo ako to on nazyva

z toho nema ani kalorie ani z toho nema vsetky druhy zivin mineralov atd

a dokonca kedze pije tie kavy take huste malicke a len po poslednej si da deci vody na vyoplachnutie tak jeho celkovy priejm tekutin je
asi 3 dcl denne cize nejde len o nejedenie ale aj o neprijem tekutin


on pekne vysbetluje ze preco obcasne prijatie impulzu cez usta niejak neporusuje pranictvo, ze je to dolpnujuci zazitok

a ukazuje spravne na to ze ako mylny konceptr je: asketizmus

odteraz si ZAKAZEM naprikald si zakazem vsetko do ust a nesmiem vibec nic


to je ako ked som nebezec, ale obcas si zabehnem aby som chytil elektorciku alebo aby som usiel niekomu

za to sa este nemusim prihlasit do zvazu atletiky a byt registrovany, vsakano


prijimat pranu a zit na nej je jedna vec

a zakazt si obcas chut na nieco je uz nieco uplne ine a to je zneuzivane v argimentacii o tom ze ci breatha vibec existuje ci je to mozne a kto je a kto nie je

aj ked teda ja osobne ako prejden na pranu nemienim kavu zacat piot nikdy som to nepil a bretaha mi za to nestoji
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Ale tak .. nejaka opatrna osveta je dobra, nezaskodi:)
Uvidime co ukaze cas, on vzdycky ukaze kdyz zrovna nemas jistotu kde pravda lezi:).
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ozeki »

timeforce píše:Proc by nas teda priroda sestrojila stravicim traktem tim padem nam je knicemu ve vysledku i zaludek nepotrebujem proste nic přes co prichazi potrava otázka je teda takova proc to vsecko mame když muzem zit ze slunce ? Musime si brat poznatky z přírody opice jsou z 98 procent stejne a presto neziji ze slunce ja tomu neverim telo k tomu prizpusobeno není a nikdy nebude
Nikde nikdo nerika, ze zrovna ty musis anebo ze muzes (dokazes) zit (jen) z prany... A co teprve obojzivelne dopravni prostredky :idea: je to dostatecna odpoved na tvou otazku :?: take jsou vybaveny dvema systemy a je otazkou, v jakem pomeru budou systemy vyuzivany, stejne tak u bhretariana - nikdo koho znam nezije bez slunce (mozna Urbis kdyz byl 42 dnu ve tme) a zadny bhretarian zase nezije jen ze slunce... Vzdy to bude o pomeru...

"a presto neziji ze slunce" - ze slunce zije vetsina organicke latky na planete Zemi, potazmo i tva potrava, nebo ne?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jindra »

Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

cepheus píše:zrovna nemas jistotu kde pravda lezi:).
keby som vedel tak si k nej hned prilahnem pod perinu
5 2 8
Odpovědět