Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Jericho Sunfair - FITNESS trenér - Breatharian

Jericho je silný, zdravý a fyzicky velmi zdatný muž. Následoval své vnitřní vedení a povedl se mu přechod na výživu z prány, na které žije už 2 roky. Zde malá ukázka zdatnosti na sněhu:

http://www.youtube.com/watch?v=OZCBdJgx ... re=channel

Rozhovor (s českými titulky), kde popisuje svou cestu, tvrdí, že není pro každého, 4 díly videa rozhovoru:

http://www.youtube.com/watch?v=2QgFds9N ... re=related
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Weaving »

olfess píše:Jericho Sunfair
Rozhovor (s českými titulky), kde popisuje svou cestu, tvrdí, že není pro každého, 4 díly videa rozhovoru:

http://www.youtube.com/watch?v=2QgFds9N ... re=related

tak to bylo dost dobrý
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Weaving píše:[quote="olfess
tak to bylo dost dobrý
Jo. :wink: :lol:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od awa »

Působil na mě mile a velmi vyrovnaně jak duševně, tak fyzicky. Jako člověk, který ví co a na základě čeho to říká.
Když vyprávěl o detoxech, tak jsem přesně věděla jak těžké to je. Ale nebýt toho (takže to bylo velmi cenné v daném momentě) by nepochopil sílu vnitřní moudrosti a intuice, která ho dovedla tam, kam měla. Tohle mě totiž taky detoxy naučily. Upřednostnit intuici a vnitřní moudrost než tzv. logiku a "zavedené, uznané přístupy a postoje."
Svým způsobem by se mi to líbilo, možná by to i šlo, ale mám obavy...a ty mi brání-svým způsobem to bude člověka izolovat.
Také si nedovedu představit, že bych ty přerody absolvovala v rámci rodinného života. Prostě intuitivně cítím, že na to je potřeba v rámci růstů a různých stavů být sám bez vstupů ostatních.
Zdá se mi, že to Jericho absolvoval jako singl.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Přesně tak.
A navíc Jerichu hlavně u toho absolvoval duchovní vývoj.
Tohle nebude pro každýho a nebo!!!! až ve starším věku, tedy po rodině, děti odrostou a místo krize a stáří by to mohlo být pro mnohé smysluplné pokračování života, vývoje. (já k tomu mám ještě dál než jsem si myslel před měsícem .. :oops: , faktem je, že bych chtěl mít děti)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

A jaky je tam rozpor? :)

Samozrejme ze aby mohl byt clovek efektivnim breatharianem, je to predevsim o napojeni na jine zdroje, coz uz davno neni o jidle. Ale pokud jde treba o ty deti, nebylo by jednodussi je uzivit po breathariansku, nez coby klasicka obet konzumniho zivotniho stylu? 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Fiona píše:A jaky je tam rozpor? :)
Samozrejme ze aby mohl byt clovek efektivnim breatharianem, je to predevsim o napojeni na jine zdroje, coz uz davno neni o jidle. Ale pokud jde treba o ty deti, nebylo by jednodussi je uzivit po breathariansku, nez coby klasicka obet konzumniho zivotniho stylu? 8)
U dětí mám obavu, že to nejde. Ale netrvám na svém názoru, třeba uvidíme někde, že i toto je možné :?: Vycházím z toho, že aby mohl člověk takto přijímat potravu, musí mít dotvořená jemnohmotná těla, ale je to třeba úvaha mylná a stačí k tomu pouze příjem a transformace světla pomocí očí.

Další otázkou je, zda má Jericho chuť k partnerskému životu, nemyslim tim, že by byl impotentní.. ale měla by mizet pohlavní touha....

Fiono, jestli máš někde odkazy na případy manželů breathariánů a jejich dětí, tak sem s nima :D . O tom psala Jasmuheen nebo jak se jmenovala, ale u tý si nejsem jistý ničím co říká... nedokážu to posoudit.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Nevim, dyt ja neznam osobne ani poctiveho vitariana, natoz breathariana :)

Ale jednou v zivote se mi stalo ze se mi pri puste sepnul nejaky jiny okruh a tehdy taky telo fungovalo na uplne jine zdroje nez hmotne, aniz by ubyvalo na vaze nebo neco, spis naopak. Ale to byl ojedinely pripad, vickrat se mi to nepovedlo. A pudy ne tehdy rozhodne nepresly, spis ziskaly jakysi ehm... mysticky rozmer :roll: :lol:

Samozrejme tim nemyslim krmit slunecnimi paprsky deti, nybrz sebe :) Myslim tim spis to ze partnerstvi nebo dite predstavuje v zivote mnohem mensi zatez nez atributy, ktere jim prisuzuje konzumni spolecnost. Nebo kdyz se na ne clovek upne celou svou nadeji, ale to uz je jina kapitola... Guruove prece nezridka sefuji celym asramum ci sektam - co je proti tomu jedno dve mladata? 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dgm »

Krmit deti slunecnimi paprsky ...
Umite si predstavit situaci, ze vas sousedi(atd) nabonzuji socialce, ze detem nevarite, nekupujete maso ... a potom jak by se jim protahly obliceje, kdyby v byte nenasli ani to syrove ovoce??
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Xion »

dgm píše:Krmit deti slunecnimi paprsky ...
Umite si predstavit situaci, ze vas sousedi(atd) nabonzuji socialce, ze detem nevarite, nekupujete maso ... a potom jak by se jim protahly obliceje, kdyby v byte nenasli ani to syrove ovoce??
A potom by tie 10rocne deti diplomaticky dohovorili socialnej pracovnicke, ze im je fajn, a ze to kludne moze nechat tak, a kedze by mudrejsi daval radu hlupejsiemu, pochopila by to a odisla, sice mierne sokovana, ale nevyvodzujuc z toho ziadne dalsie dosledky. ;-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Xion píše:
dgm píše:Krmit deti slunecnimi paprsky ...
Umite si predstavit situaci, ze vas sousedi(atd) nabonzuji socialce, ze detem nevarite, nekupujete maso ... a potom jak by se jim protahly obliceje, kdyby v byte nenasli ani to syrove ovoce??
A potom by tie 10rocne deti diplomaticky dohovorili socialnej pracovnicke, ze im je fajn, a ze to kludne moze nechat tak, a kedze by mudrejsi daval radu hlupejsiemu, pochopila by to a odisla, sice mierne sokovana, ale nevyvodzujuc z toho ziadne dalsie dosledky. ;-)
.. a pak si se probudil .. :wink: zároveň ne v Čechách, ale asi doma na Slovensku.. prostě doma .. :wink:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od culka »

Fiona píše:
Myslim tim spis to ze partnerstvi nebo dite predstavuje v zivote mnohem mensi zatez nez atributy, ktere jim prisuzuje konzumni spolecnost. Nebo kdyz se na ne clovek upne celou svou nadeji, ale to uz je jina kapitola... Guruove prece nezridka sefuji celym asramum ci sektam - co je proti tomu jedno dve mladata? 8)
Tak toto si rozoberieme az niekedy neskor. Po pomaly 24 rokoch sa zacinam pomalicky nadychovat len za seba.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Breathariánství ... Nemohu sice moc posuzovat, protože vím že jsem teprve na začátku cest poznání a mnozí i na fóru jsou duševně daleko vyspělejší, ale přesto - stále nejsem přesvědčený že breathariánství vůbec existuje. Co když jde jen o podvrhy? Nebo omyly, protože tělo je schopné si dlouho vystačit se zásobami? Jak poznat čemu věřit? Ale na druhou stranu - pravda nakonec není důležitá, důležitá je ta cesta kterou člověk díky tomu postupuje.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od midsummer »

Nemůžu si pomoci :roll: vždy když přijde řeč na téma breathariánství, automaticky mi naskočí v hlavě ten příběh o krávě, co jí v Rusku učili žrát míň a míň, a vona potvora, když už vlastně nežrala vůbec, tak jim to pokazila tím že chcípla... :?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Pandi, kůže si umí "cucnout" vodu z okolí. Proč máš nutkání čůrat hned jak vlezeš do vody ? To umíme všichni, nevědomky.
Cucnout vodu ze vzduchu (a ona tam je) chce asi letitý training, ale věřil bych tomu že to jde.

Na druhé straně video, kde něco někomu předříkává ve vstupech cvičený opičák (redaktor TV) mě taky moc nepřesvědčilo.
Je to jak to říct slušně - příliš komerční, spíš jde o roztočené počítadlo přístupů, než o hodnověrnou snahu někomu něco objasnit.
Jediné co mi to dalo bylo to, že to není pro každého, přišlo to samo a byl to prouceeess .. no nevím.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Vodu si ještě umím představit, ale fyzickou energii a stavební látky? Že si tělo umí přetvorit látky studenou fúzí ... no ... A když už tak bych si představil nějakého sušinku který žije šetrně a jen tak skomírá zásobovaný vzdušným kysličníkem uhličitým, ale ne svalnatého hezouna odpovídajícího představám ideálu olfesse. Ano, videa působila hodně komerčně a řekl bych že jsou příliš zveličované procesy kterými procházíme všichni při přechodu běžně. ... No a nakonec se dozvíme že to natočila nějaká zpravodajská televize jako vtip, jak už se stalo mnohokrát. Ten hlavní závěr ohledně breathariánství tam v podstatě nebyl žádný, že by popisoval více své pocity. A ten člověk vůbec nevypadal na psychicky vyrovnaného jedince který dospěl na vysokou psychickou úroveň. ... kterému by muselo být asi tak 35 ... Sun-fair ... podezřelá náhoda jména. ... aha to je podle japonské komiksové postavy, sunfire chrlil plasmu a létal. .... Ale možná jen neoprávněně kritizuji, nejsem zatím přesvědčený pro ani proti.
Uživatelský avatar
Sekory
Příspěvky: 38
Registrován: ned led 20, 2008 16:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Sekory »

Happiness cannot be pursued; it must ensue.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

To Panda:
To bude určitě pseudonym, v Americe běžné ...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Tenhle pán už působí mnohem důvěryhodněji. Obzvláště s žaludkem přecpaným hroznovým vínem se dobře uvažuje o tom to chtít zkusit také. :-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

No nevim Pando jestli mas na mysli Jericha, ten samozrejme pouziva pseudonym (vl. jmenem Richard Blackman). Na me osobne pusobi dost verohodne. Na svych strankach jerichosunfire.com ma tech videi mnohem vic, vcetne nekolika vic jak hodinovych, kde popisuje kazdou jednotlivou fazi sveho prechodu na jemnejsi paliva a i jine veci s zivotem souvisejici. Navic jeho profil na fb tvrdi ze jsme defacto sousedi - stejna ctvrt, takze od ted budu mit na ulici oci na stopkach :roll:
Sranda je v tom, ze takhle medialne znamou osobnost, navic tak napadnou a nezamenitelnou by bylo naramne snadne nachytat na hruskach, a urcite by se toho nejeden clovek rad zhostil. Treba by uverejnil jeho kompromitujici snimky z pizzerie... :)

Dobre, priznam se ze Jericho se ode dneska tesi me zvlastni oblibe. Nejen ze je fesak, ale hlavne je to asi prvni ne-krestan ktery udelal dojem na meho ultra-krestanskeho Fida :) Dokonce o nem prohlasil ze to musi byt duchovne pokrocily clovek co je blizko Bohu, z cehoz zas prozmenu spadla celist mne :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

A kdyz uz jsme u toho, tady clanecek z ruskych novin o mistnich breatharianech, ktere nazyvaji "autotrophy" (jako protiklad k "heterothropum", coz jsme my ostatni co jime)...

http://english.pravda.ru/science/19/94/ ... troph.html
Doctors say that autotrophs make a fundamentally new type of self-sufficient human beings. It is not ruled out that they will replace us at a new evolution stage. Modern science has already confirmed the ability of a human being to maintain itself. Dietitians were recently saying that the B12 vitamin was naturally contained only in animal foods. Vegans, therefore, were supposed to die, since they could not receive the vitamin. However, doctors found out that the concentration of the B12 vitamin was fine with vegans. The situation became clear, when scientists discovered the synthesis process in the intestines. It became known that human beings could live on their own microflora. Medics have already discovered that the human intestines produce microorganisms that can synthesize amino acids.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Fiona píše:No nevim Pando jestli mas na mysli Jericha,...
OK vím o tom málo takže raději už mlčím a jsem nadále jen pozorovatel očekávající zda jeho mysl této oblasti uvěří. :-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

No, ja moc na cekani nejsem, jdu to proverit... ehm... proaktivne 8) Kdyz uz jsem ten agent...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Samira »

Fi, ak ho uvidis tlacit do seba pizzu, tak to sem radsej ani nedavaj, sklames mnohych :-P
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

A stačí jen tak málo - jen držet velmi dlouhý půst a neumřít. ;-) Předpokládám že když někdo při půstu meditacemi přejde na vněší výživu tak mu přestane klesat váha a tím to pozná a pak už může držet půst libovolně dlouhý a bez půstovních strádání?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Neee, ja ho nejdu tahat na pizzu :roll: :lol:

Ja chcu byt taky breatharian 8) Uz jsem 3 tydny byla a bylo mi nejlip, takze vim ze to jde. Zaroven to bylo asi jedine obdobi v zivote kdy jsem vubec nemusela resit chute, kde jsou ty casy. Pak jsem blbec zacla opet jist s tim ze jako je nejvyssi cas ukoncit "pust"... a od te doby to slo z kopce. No jo, cerstvy tehdy vitarianek, verici v mrkvicku :roll: Jsem si nechala uletet letadlo a ted abych tam sla pesky :?

Zrovna jsem ted v polednim case mela dumky zalky, ze v Londyne je pokrok nerealizovatelny. A ejhle, koho tu mam za souseda primo v Peckhamu :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Panda píše:A stačí jen tak málo - jen držet velmi dlouhý půst a neumřít. ;-) Předpokládám že když někdo při půstu meditacemi přejde na vněší výživu tak mu přestane klesat váha a tím to pozná a pak už může držet půst libovolně dlouhý a bez půstovních strádání?
Pando, mne se to tehdy seplo uz treti den pustu. Teda je fakt ze jsem nenormalne kolabovala uz ty prvni 3 dny, takze ten skoro umiraci faktor tam zastoupen byl :) 6 kg ubytek vahy za 3 dny (zacinala jsem tehdy na vahovem optimu, ne jak dneska). Pak jedno vykoupani v mori, nejaka ta tantra + meditace na utese a neco se seplo. Druhy den 4 kg zpatky, dalsi den dalsi 2 a pak se 3 tydny vaha nehla, pribyvala jen energie a euforie. Nekde tady na foru jeste budou moje vyplody z toho obdobi, cca pred 2 roky taky na jare.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Lidka »

Moje prvni "breather." kdyz mi bylo sedmnact jsem ctyri dny nejedla - NEVZPOMNELA JSEM SI :shock: - byla jsem zamilovana :oops:
kde jsou ty casy aaach
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Fiona píše:
Panda píše:A stačí jen tak málo - jen držet velmi dlouhý půst a neumřít. ;-) Předpokládám že když někdo při půstu meditacemi přejde na vněší výživu tak mu přestane klesat váha a tím to pozná a pak už může držet půst libovolně dlouhý a bez půstovních strádání?
Pando, mne se to tehdy seplo uz treti den pustu. Teda je fakt ze jsem nenormalne kolabovala uz ty prvni 3 dny, takze ten skoro umiraci faktor tam zastoupen byl :) 6 kg ubytek vahy za 3 dny (zacinala jsem tehdy na vahovem optimu, ne jak dneska). Pak jedno vykoupani v mori, nejaka ta tantra + meditace na utese a neco se seplo. Druhy den 4 kg zpatky, dalsi den dalsi 2 a pak se 3 tydny vaha nehla, pribyvala jen energie a euforie. Nekde tady na foru jeste budou moje vyplody z toho obdobi, cca pred 2 roky taky na jare.
No počkej, počkej, ty si teda PŘIBRALA PŘI PŮSTU TA KILA ZPĚT !!!? A MĚLA SI BĚHEM PŮSTU ŽÍZEŇ, PILA SI VODU?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Jo, pribrala zpet, a to do 24 hodin. Myslim ze klicovou roli tam sehralo to koupani v ledovem mori a ta tantra, a odnekud si to to telo muselo vcucnout zpatky. Pila jsem, ale malo a nedusledne, spis jsem se do piti musela vedome nutit, a kolikrat jsem na to i "zapomnela" treba i 2 dny. Hlavne to ale tehdy bylo uplne mimo moji kontrolu. proste se to tehdy stalo, a od te doby uz nikdy ani naznak, naopak jsem od te doby byla schopna dat jen 7 pusty a pak domrvit navratovky :oops:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Fiona píše:Pando, mne se to tehdy seplo uz treti den pustu. ...
:shock: 3 týdny se váha nehla? Myslím že mi to na důkaz existence breathariánství už začíná pomalu stačit. Všiml jsem si už dříve že Ti při půstech váha moc neklesala zatímco mně při půstech klesá hrozně rychle - zřejmě to opravdu nebude jen věc fyzična. ... Ach jo začít tak s tím vším dřív, mám obavy zda ty vyšší levely stihnu když už jsem za půlkou života a stále ještě teprve detoxikuju. :?
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Fiona píše:Jo, pribrala zpet, a to do 24 hodin. Myslim ze klicovou roli tam sehralo to koupani v ledovem mori a ta tantra, a odnekud si to to telo muselo vcucnout zpatky. Pila jsem, ale malo a nedusledne, spis jsem se do piti musela vedome nutit, a kolikrat jsem na to i "zapomnela" treba i 2 dny. Hlavne to ale tehdy bylo uplne mimo moji kontrolu. proste se to tehdy stalo, a od te doby uz nikdy ani naznak, naopak jsem od te doby byla schopna dat jen 7 pusty a pak domrvit navratovky :oops:
Ženská, tobě se to POVEDLO!!! Právě proto jsem se ptal na to pití..!!! No to je něco m:-) .
V budoucnu na to jednou navážeš, o tom právě mluví všichni, že to přibírání je v takto krátkém okamžiku... Když se ti to povedlo jednou, tak se ti to povede po druhý. Jde o to, jestli ti to tvůj duch nechtěl jenom ukázat, asi budeš chtít mít rodinu a pak se k tomu budeš moct kdykoliv vrátit. A Fiono, chodila si čůrat? Protože jsem slyšel, že se chodí čurat a trochu mě udivuje jogín, že 70 let nebyl... myslim i v ty dny, kdy si nepila...
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
Fiona píše:Pando, mne se to tehdy seplo uz treti den pustu. ...
:shock: 3 týdny se váha nehla? Myslím že mi to na důkaz existence breathariánství už začíná pomalu stačit. Všiml jsem si už dříve že Ti při půstech váha moc neklesala zatímco mně při půstech klesá hrozně rychle - zřejmě to opravdu nebude jen věc fyzična. ... Ach jo začít tak s tím vším dřív, mám obavy zda ty vyšší levely stihnu když už jsem za půlkou života a stále ještě teprve detoxikuju. :?
Věk máš dobrej, není problém, minimum času, kdy potřebuješ k tomuto připravit tělo je 7 let, takže bez obav Pando.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dgm »

Olfessi, vzhledem k tomu, ze jsi z toho tak prekvapeny, tak asi ani nevis, ze Fiona v tom pustu stihla jeste ubehnout pulmaraton.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

dgm píše:Olfessi, vzhledem k tomu, ze jsi z toho tak prekvapeny, tak asi ani nevis, ze Fiona v tom pustu stihla jeste ubehnout pulmaraton.
To už mě nepřekvapuje, že normálně fungovala :D , tomu rozumim a dokonce bych i tipoval, že měla svůj možná i nejlepší čas. S tím problem nemam :P .
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Aha, 7 let? :) Tak to mi taky nikdo nerek, mozna proto to slo ...
A curani nevim, nepamatuju. Asi jo, ale taky minimalne, v souvislosti s tim pitim.

Hehe, dgm, dik za pripomenuti :) No ten cas jsem od te doby samozrejme prekonala (2.15, v Athenach pak na maratonu mezicas na pulce 1.58 :) ) Ale sranda byla v tom, ze jsem se tehdy k tomu pulmaratonu pripletla "nahodou", nemela ani poradny boty a vicemene se nechala jen nahecovat primo na miste, od kolegyne co bezela. Bylo to tehdy uplne bez jakekoliv pripravy nebo treninku, uz to byl zazrak ze jsem to vubec dala. Kdyz jsem potom coby opet zrout (vita) zacala asi po mesici behat, mela jsem na zacatku problem ubehnout i 2 km v kuse, nez se to trosku rozbehalo. Proste ten energy level byl uplne jinde.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Fiona píše: Proste ten energy level byl uplne jinde.
No limit energie, to už jsem někde slyšel .. :idea:
Vidíš olfessi, pátráš po celém netu a máš ji tu přímo pod nosem, to jsou věci, co ? :wink:
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

cepheus píše:
Fiona píše: Proste ten energy level byl uplne jinde.
No limit energie, to už jsem někde slyšel .. :idea:
Vidíš olfessi, pátráš po celém netu a máš ji tu přímo pod nosem, to jsou věci, co ? :wink:
No :lol: ...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

olfess píše:Věk máš dobrej, není problém, minimum času, kdy potřebuješ k tomuto připravit tělo je 7 let, takže bez obav Pando.
Příprava 7 let? Tak to by snad mohlo jít, první rok za sebou. ... Tak to se moc těším na všechna ta skvělá dobrodružství poznávání co ještě přijdou. :D

Fiono a mohla bys trochu nějak blíž popsat ten zlom co jsi cítila po těch 3 dnech? Nějaké subjektivní pocity?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Zkusim to vyhrabat...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Je to v primem prenosu ve vlakne Pust, stranky 39 dole az 42, pokud by se to nekomu chtelo cist :) ale je to uz moooc davno... ach jo.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od olfess »

Fiona píše:Je to v primem prenosu ve vlakne Pust, stranky 39 dole az 42, pokud by se to nekomu chtelo cist :) ale je to uz moooc davno... ach jo.
Tak jsem to přečetl :P , no a psal to úplně jinej člověk.. Z toho co si popisovala, tak se ti to podle mého názoru povedlo (názoru člověka, kterýmu občas přepíná vědomí, ale zatim ne tělo, takže to ber s rezervou). S tím čúráním bych tipoval, že si to vyřídila při koupelích v moři. Velká Gratulace, škoda, že tě to házelo do takových výšin, že v tom nebyl větší klid a bdělost, protože by si asi mohla pokračovat déle. Ale to vůbec nevadí, každopádně tuto schopnost máš, nikdo a nic ti jí už nevezme, asi ani smrt ti ji nevezme :lol: a věřim tomu, že v pravý čas na to zase navážeš a dotáhneš to do "konce".
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Také jsem přečetl. Moc vzrušující. :-) Tohle probuzení se při vynoření se z vody do slunce se objevuje jaksi často - např. v muzikálu Tommy od skupiny Who, také ho to probudí z mnohaleté slepoty, hluchoty a němoty, zřejmě je to něco častěji se někde vyskytujícího se.

Na Fionině příběhu vidím kolik práce mám ještě před sebou, to co Fiona měla tehdy už za sebou. Ale - nakopnut diskuzí, Fionou a Šárkou jsem si dnes půjčil v knihovně hromadu knížek (Buddhismus, Dalajláma, Zen) a po začtení jsem zjistil že mám teď na to tu správnou dobu, protože mě to velmi oslovovalo. Moc děkuji za nasměrování.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jindra »

Fiona píše:Je to v primem prenosu ve vlakne Pust, stranky 39 dole az 42, pokud by se to nekomu chtelo cist :) ale je to uz moooc davno... ach jo.
Právě jsem to dočetl a chvílemi se mi úžasem otevírala pusa... je to jako scifi... chvílemi až mráz po zádech... moc zajímavé... dosud jsem breathariánství nepřipouštěl, ale po tomto čtení už rozhodně připouštím a začínám věřit, že to asi je možné... abych pravdu řekl, budu to číst znovu a musím to trochu "strávit", popřemýšlet... každopádně Fiono dííík, zajímavé!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Sitar »

Fiona píše:Je to v primem prenosu ve vlakne Pust, stranky 39 dole az 42, pokud by se to nekomu chtelo cist :) ale je to uz moooc davno... ach jo.
Jo, je to paráda. Ta zvířata, děti, kytky, moře, energie...
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Samira »

Sitar píše:
Fiona píše:Je to v primem prenosu ve vlakne Pust, stranky 39 dole az 42, pokud by se to nekomu chtelo cist :) ale je to uz moooc davno... ach jo.
Jo, je to paráda. Ta zvířata, děti, kytky, moře, energie...
Fiona, som rada, ze si to vtedy tak dopodrobna opisala. Je skvele sa takto k tomu vratit a citat to.
Uzasne.
Este rano som bola presvedcena, ze postovat uz nikdy nechcem a dnes po strane 39-42 a po stretku s Renatou vo mne hloda cervik zas :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Jj, taky mam cervika :) Uz jsem skoro zapomnela jak bylo dobre. Taky jsem stravila nekolik hodin sledovanim Jerichovych videi (ma jich na cele vanoce) a mensi diskuzi s nim na fb. Prijemny clovek, uplne jina energie nez u nekterych pustovacich samopontifikovanych papezu ci tvrde marketingovych raw food guruu. Netvrdi ze ma pravdu, nedava se za vzor, je s nim sranda. Normalne zacinam mit pocit ze nejist je normalni. ne ve smyslu pustu, ve smyslu normalniho zivota. Akorat nevim jak to vyresit s detma. Teda vlastne vim. Jezto breatharian momentalne nejsem, budeme papat ovoce, asi tak, a pak se uvidi jestli se daji s tatinkem na chicken and chips nebo s maminkou na dech a slunce. Teda jestli se jako ta maminka k tomu dopracuje :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Dano »

Fionu "zerem" od jej prvych prispevkov, ked sa tu objavila. Z jej vlastnych skusenosti (od Breuss. diety, cez celorocne plavanie, "ovulaciu vs. menzes" :),... az po tento spominany zazitok) som sa kdeco dozvedel. Vacsina z tych veci boli dovtedy sice mne uz z literatury zname, ale takto z prvej ruky je to vzdy presvedcivejsie.

K tej 21tke. Dakujem ze si to vtedy zaznamenala. Pekne to popisuje Pavel pri jeho 40d - 80d+ postoch. Hira Ratan Manek, Jericho (ale je pravda, ze nanho som si ani neklikol), apod..., no, nemozem tvrdit, ze pokladam info o nich za vieryhodne, ved tych panov vobec nepoznam a internet toho znesie. S tebou Fiona je to ine, pekne citanie.

Ta srna a vtak, mile :) K tomu zacitujem Pavla:
Pokud je tělo čisté, může fungovat jako energetický zářič, potažmo živá nabíječka jiného organismu, nemusí to být jen lidský. První, kdo náboj v Tvém okolí vycítí, jsou zvířata. A to jak domácí, která se stále snaží být co nejblíže u Tebe, tak plachá v přírodě, která před Tebou neutíkají.
Inspiruj nas prosim aj dalej. A prajem ti, aby ten cervik neprestal hryzt, kym si to znovu nezopakujes :)

Inac k tej vode: pred par tyzdnami som si kupil take neoprenove vecicky na chodidla, kamos vravi ze je to super vec pred a tesne po okupani, ked je na brehu lad a sneh, dovtedy kym sa clovek osusi a oblecie/obuje. Uz sa nemozem vyhovarat, ked ma bude volat na jazero, budem "musiet" zacat :) Zacat, v lete, je lahke, a potom staci uz len vydrzat a prestat v zime, ked sa uz nebude dat kupat, lebo zamrzne hladina.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Fiona »

Tenhle se mi taky libi, Wiley Brooks :)
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... 4U&h=fa157

Koluji o nem legendy, ze pry si za iniciaci rika nebo rikal milion dolaru :) Coz bych na jeho miste asi udelala taky :D

Doprcic, umite si predstavit co by to bylo, nemuset vubec, ale absolutne vubec resit jidlo? :D Jak by to ovlivnilo treba kvalitu normalniho cundru? Kdyz nemusim resit ani vodu? I kdyz teda nevim jaka by byla zivotnost breathariana na pousti :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Myslel jsem, že breathariáni neřeší už ani tu vodu, ne ? Teda myšleno na poušti taky ..
Odpovědět