Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Tak co tu hledáš? Zábavu? Pokud ano tak nám pověz nějakej vtip ať se zasmějeme:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Zvláštní, věděl jsem, že na toto se mě zeptáš. Co zde hledám? Zábavu? Možná. Ta otázka nedává moc smysl. Jsem zde protože jsem zde. Má to tak být. Chceš vtip? To mi moc nejde a o kopii ze sítě určitě nestojíš. Znáš ten o vrabci a orlu jak učí medvěda létat? Jak startuji z útesu?
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Ne:) Povídej ale rychle páč Ti to afmin smázne jako offtopic:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Jo, to je ono. Tak já jsem jako ten medvěd. Máš svojí odpověď.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

No takže když seš medvěd v tomto topicu foru tak se asi chceš postit ne? Nebo jsi medvěd v jinym oboru a seš tu omylem? :)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

To jses potom dobry frajer Ladic:), jen v kuzi medi (zarazenyho nekolik sahu pod zemi) bych asi byt nechtel :D .
Klidek chlape, co neni muze byt, kridla treba dorostou, co vis ?:)
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

cepheus píše:
stř led 31, 2018 19:49
To jses potom dobry frajer Ladic:), jen v kuzi medi (zarazenyho nekolik sahu pod zemi) bych asi byt nechtel :D .
Klidek chlape, co neni muze byt, kridla treba dorostou, co vis ?:)
Ahoj Cephee :) Dnes už mě žumpa propustila a tak si trošku hraji na vitariána. (ps: a tak nejsem offtopic Pavle :lol: ). Objevil jsem ve špajzce 23 let starého červeného sklepmistra a tak koštuju :) . Sice je zkalené ale moc dobré. Třeba mi ty křídla dorostou (:-) .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Jj, zumpa umi byt potvora, spolkne a nepusti:) .
Tak dobrou cervenou chut :D .
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Děkuji pěkně :) . Oh, všiml jsem si a opravuji. Ne vitariána ale frutariána :oops: .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Tak:) .. popijec cervenyho vina (= zkvaseneho ovoce) se zove fruitarianem:) .
Kdo dlabe zeleninu s ovocem za syrova je vitarianem:) .
Kdo jen dycha, nepije ani vodu, bere vse z "prany" (= umi transformovat O2 na H2O) je breatharianem:) .
Kdo porada lukulske hody jako je patrne z obrazku a prijima ruzne tekutiny, "jizdu na prane" pouze predstira:) .

Obrázek
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Kafe s mlíkem a k tomu něco moučnýho, to už jsme někde slyšeli. :) Že by Lenča a Monča? :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Nekomentuju :D) .
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Vy troubové, vám je líto že je tu konečně klid co ? :mrgreen:
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

On stejne chrobak vyleze co nevidet z diry, jen co popadne dech a vygeneruje ze srotaku nejakou tu "progresivne-moderni prana-myslenku":) .
Ale mas pravdu:) .
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

PavelM píše:
stř led 31, 2018 19:41
No takže když seš medvěd v tomto topicu foru tak se asi chceš postit ne? Nebo jsi medvěd v jinym oboru a seš tu omylem? :)
Člověče, ty jsi jak náborová kancelář! :D. Kdopak z Pandovo fóra kdo tady vykecává je breatharian v akci? Neměli bychom jít spíš do kecárny abychom byli v tom správném topiku? Osobně bych rád protože jako bývalý admin jednoho fóra vím o co se jedná a ctím pořádek. Tak co? Půjdem vedle do kecárny? Můžeš začít...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Už ste tam měli dávno být :))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Ladic co Te pokousalo ? :wink:
Monfortovci s kafem a buchtama ? .. nebo mas jeste opici z toho zkalenyho cervenyho ? :D ))

Panda píše:Překlad knihy "Joachim M Werdin - Životní styl bez jídla" byl dokončen. Děkuji za spolupráci Zdeninovi a Maitri. Myslím, že knihu lze právem označit za "základní učebnici každého breathariána". Vřele doporučuji, i těm, kteří se o breathariánství nezajímají. Odpovídá na mnoho zajímavých životních otázek.

Kniha je ke stažení nebo k zobrazení zde: http://www.breatharian.eu/breath/polsko/werdin/
Nebo na ulozto.cz: http://www.ulozto.cz/hledej/?q=zivotni+styl+bez+jidla
............................
http://breatharian.eu/breath/polsko/werdin/
Uvod z knihy Joachim M. Werdin : ŽIVOTNÍ STYL BEZ JÍDLA

MÓDA
Na začátku roku 2001 jsem si v Polsku všiml módy (která později vyhasla), zvané „výživa z prány“, „přechod na Světlo“. Nepochybně na tuto módu měly velký vliv články v tisku (dokonce bych řekl: nastartovaly ji).
To vše by bylo v pořádku, pokud by to nezapříčinilo „davovou psychózu“, která zavedla některé do slepé uličky a způsobila jim více škody, než užitku. Způsobené to bylo hlavně neporozuměním tématu nebo nedostatkem poznání.
Na rozdíl od informací, šířených některými lidmi a masovými sdělovacími prostředky, nejedení se týká jedné z etap na cestě rozšíření Vědomí člověka. Jinak řečeno: na cestě k dosažení dokonalosti, na cestě vědomého duchovního rozvoje. Učinění nejedení hlavním cílem a zkoušení adaptování těla na žití bez jídla, bez nezbytných duchovních přihlédnutí, může člověku způsobit utrpení.
Jedním z důvodů, proč jsem napsal tuto knihu, bylo poskytnout vhodné a praktické informace o tom, o čem to celé je, jak to nejlépe provést, co není radno opomíjet, čemu věnovat pozornost atd. Proto také zaměřuji vaši pozornost na fakt, že nejedení může být skokem do neznáma, nebezpečím, protože v extrémních případech může vést ke zničení těla a smrti.
............................

Cize nic noveho se neobjevilo, jen se jako vzdy nekde vykradlo, nepochopilo a pre-prodavalo dal, jde to Svetem, Evropou s internetem jako mor ("Svetlo-manie") .
Mimochodem, kdo je padly Svetlonos ?:) ..
Netusi Monfortovci s cim si zahravaji .. nebo tusi (tim hur) a prodavaji vesele dal .. Panda (Mirek Nemecek) vyvazl (zatim) jen se znicenym fyzickym telem .

Ale o tom uz taky neco vis, nebo se mylim ?
Tak uber plyn, tolik neprud a napred premyslej, srovnano mas myslim dost, abys vedel oc tu jde :wink:
Prekladaji knihy, ale nevidi, nectou, nedbaji ..
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

PavelM píše:
pát úno 02, 2018 18:16
Už ste tam měli dávno být :))
To je řeč! Tak šup, skoč tam, my se přidáme. Pro půstaře zde co přišli od Pandy jsi číslo jedna. Měl bys to udělat ty. To dá rozum néé :D .
cepheus píše:
pát úno 02, 2018 18:51
Ladic co Te pokousalo ? :wink:
Monfortovci s kafem a buchtama ? .. nebo mas jeste opici z toho zkalenyho cervenyho ? :D ))
Nic mě nepokousalo Cefee. Tobě to tak připadá? Jen pokec s Pavlem. Nic víc 8) .
Ááá, už vím! Že ty sis to spojil s věcmi kolem Pandy viď? Tak to prr kamaráde. S tím nechci mít nic společného. To je vaše věc a míchat se do toho nebudu.

Ohledně Pandy veřejně řeknu jen jediné... Pando!!! Slyšíš mě! Vymazal si mi několik příspěvků aniž by porušovaly pravidla fóra a bez domluvy se mnou. Jsem na tebe naštvaný! Ani ses mi neomluvil! Taky mi kvůli tomu klesla reputace na tvém fóru. Kvůli tomu jsem také na tebe naštvaný.

Tak Cefee. To je vše co jsem ochoten ohledně pandy na veřejnosti ventilovat.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Až za mě odpovíš na maily všem žákum tak se tam s Tebou pudu vykecávat :lol:
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Vsak v pohode Ladic, kdo si pocka, ten se docka :D) .. trpelivost:) .
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Když ne Ty Pavle, tak začnu já. Tohle je chaos. Pokračuji zde: viewtopic.php?p=242843#p242843
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Pro ty "kdo se neciti" :D :arrow: FLEXITARIANI !!! :lol: (:-) )) .. https://www.prokondici.cz/flexitarianst ... o-zpusobu/
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od garfield »

Proboha, lidi vymysleji kraviny!!! :lol: Porad nejake skatulkovani. :-) Tomuhle rikaji nejaka dieta? Pry ryby ani uzeniny nejsou maso (EDIT: kocoure nauc se cist!), "skutecne maso" jist 2x tydne. Tak to ja podle jejich hodnoceni nejsem ani flexitarian, ale vegetarian, protoze teto spotreby masa nedosahuju (protoze me maso moc nebavi, tak spis obcas nejake salamy ci sardinky ... kocouri jsou dost vybiravi) a to se povazuji za vsezravce. :D

A pak jsou extremisti, co nejaky "smer" dodrzuji prisne zuby nehty a pak z toho maji problemy, nechapou ze pointa spociva v omezeni mnozstvi. 1 kg bananu skodi stejne jako 100g steaku. Alternativni strava slouzi k tomu, aby se nasytil stejnym mnozstvim mene zatezove stravy, ale kdyz ten steak nahradi 5 kg bananu, tak si jedine uskodi.
Naposledy upravil(a) garfield dne pát úno 16, 2018 2:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Kei »

garfield píše:
pát úno 16, 2018 0:13
protoze teto spotreby masa nedosahuju
Jsi si jistý, že jsi započítal i lasagne? V těch maso je.. obvykle :mrgreen: (:-)
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od garfield »

safra .... Ale ne, to se urcite take nepocita, takovy zdibek masa v ubohych 5 porcich denne vubec nic neznamena!
m:-)

... ajaj, cetl jsem nedostatecne, uzeniny naopak zakazuji, tak to teda nejsem vegetarian. :cry:
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Ladič »

Když jsem to zahlédl, říkám si nějaká odnož podobných pak jako jedlíci hřebíků či žiletek. Flexarián. Jedlík kotoučových brusek. No a pak jsem si teprve všiml, že to není flexa ale flexi. Tak nic :roll:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Ladic, co neni muze byt:) .. "vyckej casu jako husa klasu" a dockas se jeste netusenych odnozi pak, vsecko bude !:))) .
.....................
Dasi clanek o "uskali" a svitlo mi:)), nasi "komercni pratele" jsou vlastne SEMI-bretosove:) .
https://www.dtest.cz/clanek-5761/10-nej ... ich-uskali
Cili kdeze bretos, to uz dneska umi kazdy trouba .. ale takovy SEMI-bretos, potazmo FLEXI-bretos, to uz je vec nasledovani hodna :D)) ..
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

A pak jsou extremisti, co nejaky "smer" dodrzuji prisne zuby nehty a pak z toho maji problemy, nechapou ze pointa spociva v omezeni mnozstvi. 1 kg bananu skodi stejne jako 100g steaku. Alternativni strava slouzi k tomu, aby se nasytil stejnym mnozstvim mene zatezove stravy, ale kdyz ten steak nahradi 5 kg bananu, tak si jedine uskodi
Dobře! Ale musíš ješťě dál na zpátečku. Co vlastně nahrauješ pevnou nebo tekutou stravou ?
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Kei »

Pránu, čchi, atp? dle preferovaného názvosloví
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Pránu, čchi, atp? dle preferovaného názvosloví
Ne to už je zase moc vzadu:)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Tak to fakt netusim co myslis ze je jeste mezi tim:)) .. provoz z energie cakrama ?:)
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Kei »

PavelM píše:
pát úno 16, 2018 12:23
Co vlastně nahrauješ pevnou nebo tekutou stravou ?
Nefunkční čakry :)) ... ale tak to je taky vlastně čerpání čchi, takže možná ještě jinak.. :?:
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Tady je právčě problém - lidi provokujou chi - trhá jim to hlavy, mozek se jim vaří a přitom jsou bez energie. To je jako kdybyste do válců motoru lili rovnou benzín a divili se že to bouchá a nejede. Stejně jako karburátor nebo vstřikování pořipravuje přesnou směs pro motor, tak čakry připravují směsice pro jízdu tělem. A ně ledajaké směsi, ale hned sedm základních barev a sil, ze kterých se pak odvine dalších 360. Motor je ostatně velmi dobrým příkladem pro technicky smýšlející lidi.
Půst = generálka - vypustit oleje, rozebrat všechno promýt naftou, arvou tělo destilkou.
Návratovka -složit, správně složit tedy včetně časování atd páč bez toho to taky nejede a pak šup s motorem do auta, s tělem do života.
Pozorný člověk najde mnoho similarit..
Dokonale nastavený motor spotřebuje málo, nebo žádný benzín - pojede na pránu - JoeCell
Dokonale nastavené čakry pojednou na pránu - bretoš
Rozjzezení se i přesto, že tělo nechce, je znásilnění a poškození čaker. Ty se z počátku brání tak, že tělo pošle všechno jídlo do stolice (do prodele hehe:) jako odpad byť by bylo jídlo sebekvalitnější a sebedražší. Proto si mnoho lidí pravidelně stěžuje, že nemají hlad třeba celý týden po začetí návratoky. O tom to je nehledejte v tom nic složitýho.,
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

PavelM píše:
pát úno 16, 2018 15:17
Tady je právčě problém - lidi provokujou chi - trhá jim to hlavy, mozek se jim vaří a přitom jsou bez energie.
Mají čakry neprůchozí, resp. tu temenní a proto jim chi trhá hlavu. Je to tak?
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Kei »

PetrK píše:
pát úno 16, 2018 16:02
PavelM píše:
pát úno 16, 2018 15:17
Tady je právčě problém - lidi provokujou chi - trhá jim to hlavy, mozek se jim vaří a přitom jsou bez energie.
Mají čakry neprůchozí, resp. tu temenní a proto jim chi trhá hlavu. Je to tak?
A když bude neprůchozí jiná, bude problém trochu jiný... ale v principu stejný...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Není lepšího příměru než sopka. Každý seizmolog Vám potvrdí, že pro něj je nejpředvídatelnější sopka, nad kterou se vznáší opar obláčku. Tedy sopka, která je sice aktivní, ale ve které nevznikají žádné tlaky. někdy kouří více, jindy méně, ale pravidelně. V jejím podloží nevznikají žádné, nebo jen malé otřesy. Vše je krásně jako na dlani, nehorozí žádné nebezpečí. A tak fungují i lidské čakry. Čakra Země sopka, lidská čakra. Lidské tělo, aby se mohlo vyvíjet v čase, je a musí být ztrátovou energetickou bilancí. Máme sice tělesnou teplotu kolem 36 stupňů, le je nám nejlépe při okolní teplotě kolem 21 stupňů. Tedy jinými slovy, do okolního prostředí de facto stále topíme svým tělem a je nám při tom OK a cítíme se v pohodě. Hra s energiemi za předpokladu, že nemáme zvládnuté čakry, je hra s ohněm. Zcela zákonitě dříve nebo později dojde v okolí nesprávně otevřené čakry k nehromadění energie a k velice nepříjemným stavům. Půst nám ukazuje, jaké je to mít hodně otevřené čakry a mít v nich málo energie - je nám zima. Návratovka pak má za úkol dosahnout vyrovnaný stav - stav pohody přirovnanou cestou.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Kei »

PavelM píše:
pát úno 16, 2018 15:17
že nemají hlad třeba celý týden po začetí návratoky
Není to pak o5 týdenní půst? A je/není potřeba napařená zelenina, až se po takové době zase staví hlad?
spacice
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 11, 2018 21:54

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od spacice »

Kei píše:
pát úno 16, 2018 20:04
PavelM píše:
pát úno 16, 2018 15:17
že nemají hlad třeba celý týden po začetí návratoky
Není to pak o5 týdenní půst? A je/není potřeba napařená zelenina, až se po takové době zase staví hlad?
myslím si že pokud se dostaví hlad např po 5 dnech po startu z pustu pak měla přijít opět návratovka
ve světle předchozích informací dostat hlad po týdnu v návratu značí že čakry jsou vyrovnané příjem a výdej byl v rovnováze
v době před tím než dostaneme hlad se zvýšil výdej takže se nacházíme v deficitu a potřebujeme energii doplnit zvenku .. čakry ten deficit nestačily vyrovnat
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Nejak tak bych to asi taky videl jako spacice, myslim, ze ok resume:)) ..
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

V návratovce není čas ...... v kosmu není čas ...čas je iluzorní pojem. Existuje jen kousek od Země. Dál už na něj lze s klidem zapomenout..Návratovka se po 21 už nepočítá na dny ale na cykly kdy se ohlásil hlad.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
spacice
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 11, 2018 21:54

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od spacice »

PavelM píše:
pát úno 16, 2018 23:33
V návratovce není čas ...... v kosmu není čas ...čas je iluzorní pojem. Existuje jen kousek od Země. Dál už na něj lze s klidem zapomenout..Návratovka se po 21 už nepočítá na dny ale na cykly kdy se ohlásil hlad.
"čas" se tedy smrskne do jednoho konkrétního Teď, cyklus může být kratší/delší v závislosti na vydané/přijaté energii ..stavu čaker
ale nedovedu si představit, že by si člověk dal něco jiného něž návratovou stravu..mastný palačinky s marmeládou si asi člověk nedá
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

Cas se nesmrskne, cas je iluzi m.j. proto, ze nic ve Vesmiru neni casove omezeno, jen meni formu, at uz jsme to my zivocichove, nebo planety, hvezdy, galaxie, cely Vesmir:) .
Cize lepe nez cas je predstavit si pohyb:) . Pohyb vsech teles a forem v neomezenem prostoru, ne jim merit co vsecko a kdy "stihnou":)) .

Krasna ukazka teto casove neomezene transformace forem jsou pak hvezdy - zdroje svetla ve Vesmiru nezbytne nutne pro nas holograficky ("iluzorni") 3D Svet:)
Ze supernov (umirajicich hvezd) vznikaji novy (rodici se hvezdy) v mracnech hvezdneho prachu + materialu vyvrzeneho do okoli pri naruseni rovnovahy, kdy uz hvezdu rovnovaha gravitace/expanze neudrzi nadale pohromade:) .

Z vyse uvedenehho plati, ze svetlo je "dobre", zapaluje se tak neustale pomyslna "svicka od svicky", je tim zajistena kontinuita svetla a tudiz tma NIKDY nebude mit sanci vse ovladnout, rovnovaha zustava nadale nastolena, Vesmir se tzv. "samo-organizuje":) .
Nekdy se temto mracnum materialu, ktere supernovy vytvareji + obohacuji je tezkymi prvky rika "hvezdne porodnice":)) .

Obrázek
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob úno 17, 2018 11:10, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

"Palacinky s marmeladouu nebrat !!!" :D )))
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

Paráda, přirovnání Čakra Země sopka. :) Ono je účelem pročistit a uvolnit sopouch aby chi nepůsobila destrukčně a přebytek proudil ven. :) A s tím souvisí pootevření Čakry Země, bez ní by z vás horní čakry vysály veškerou energii.
Čili jak nahoře tak dole. :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

A kdyz pujdem dal do souvislosti - z toho lze usoudit, ze jisti tzv. "citlivi lide" timto vycucem energie skrz horni cakry casto trpi:) .
Proto je snadno rozhodi uz jakekoli naznaky znovu-uzemeni ci znovu-nastoleni rovnovahy:)) .
Mysli, ze "Slunkem zalito" musi byt imervere porad a denne, rovnovahu N/P si absolutne nepripousteji, blaboli cosi o "jednote nad dualitou" a narazi:) .
Nikdo jim pak (logicky) neni schopen rozumet, ani oni sami sobe ne:) .
spacice
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 11, 2018 21:54

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od spacice »

PetrK píše:
sob úno 17, 2018 11:53
Paráda, přirovnání Čakra Země sopka. :) Ono je účelem pročistit a uvolnit sopouch aby chi nepůsobila destrukčně a přebytek proudil ven. :) A s tím souvisí pootevření Čakry Země, bez ní by z vás horní čakry vysály veškerou energii.
Čili jak nahoře tak dole. :)
Cakra Zeme by tedy mela prisavat tak aby nebylo ani malo ani moc ohne ostani cakry by mely byt privrene ne-li zavrene krome korunni kterou energie muze odchazet (oblacek nad sopkou)
Jen davam uvahu do plena :wink:
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PetrK »

spacice píše:
sob úno 17, 2018 12:53
PetrK píše:
sob úno 17, 2018 11:53
Paráda, přirovnání Čakra Země sopka. :) Ono je účelem pročistit a uvolnit sopouch aby chi nepůsobila destrukčně a přebytek proudil ven. :) A s tím souvisí pootevření Čakry Země, bez ní by z vás horní čakry vysály veškerou energii.
Čili jak nahoře tak dole. :)
Cakra Zeme by tedy mela prisavat tak aby nebylo ani malo ani moc ohne ostani cakry by mely byt privrene ne-li zavrene krome korunni kterou energie muze odchazet (oblacek nad sopkou)
Jen davam uvahu do plena :wink:
Je to přesně obráceně, tako jako u sopky. Čakra země je magmatický krb, jede si dle svého a nic nereguluje. Vyšší čakry odebírají kolik potřebují a korunní čakra je pojistný ventil který dokáže upustit libovolný přebytek. Otevřete zem a máte li neprůchozí korunní čakru, máte velký problém. Následuje migréna nebo alespoň bolest hlavy. Anebo můžete mít blok ještě níže a máte jiný problém se stejnou příčinou.
Druhá varianta co se děje, nedojde přímo ke zdravotnímu problému, ale k ventilaci přes některou z nižších čaker. Například neustálým slovním průjmem a dotyčný nedokáže zastavit, jinak by se z toho zbláznil.
Obráceně - jak píše cepheus, jsou to ti citliví lidé bez energie, výcuc přes horní čakry a krb pohasíná.
Řešení je půst, prošistí tělo a čakry - potom můžete jednoduchým cvičením startnout čakru země, pokud se to už neudálo samovolně.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Čakra Země je magmatický krb === rezervoar kundalini v nejchráněnějším místě lidského těla je magmatický krb člověka. Vyhasnutí krbu = smrt člověka. Je to jednom a tom samém teple, o jednom a tom samém žáru... Když je ho přiměřeně, příjemně hřeje. Když je ho moc, vše žáru v cestě stojící nemilosrdně spaluje..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

A ja tu chystam komplikovane pojednani o rovnovaze uplne v celem Vesmiru potazmo v nas :D) .. no tak nic, uz bylo receno obrazem:)) .
Napada me ale v te souvislosti - neni pak srdecni, rovnovazna cakra jakymsi regulacnim ventilem naseho vnitrniho Vesmiru ?

4. srdecni "love - healing" se jako regulacni ventil primo nabizi:) .. jsi v pohode, nezavidis, nestves a ventil jede spravne a jsi zdravy:)
"Topis" v kotli blbyma emocema, vrcis na lidi (skrtis ventilem kotel) - nejsi v pohode, nejsi zdravy:)
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob úno 17, 2018 19:24, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět