Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

rudo, to mě zaujalo...mám prej hodně poničenou tkáň štítné žlázy, to by se mi líbilo, kdyby mi dorostla :) ...a jídlo obecně mě nějak čím dál víc obtěžuje, mně by stačila ledová voda a byla bych spokojená (:-)

tak co včil , mám koupit magnetit? to by chtělo asi pěknej náklaďák, co? :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

macik píše:rudo, to mě zaujalo...mám prej hodně poničenou tkáň štítné žlázy, to by se mi líbilo, kdyby mi dorostla :) ...a jídlo obecně mě nějak čím dál víc obtěžuje, mně by stačila ledová voda a byla bych spokojená (:-)

tak co včil , mám koupit magnetit? to by chtělo asi pěknej náklaďák, co? :)
no jedna moznost je najst magneticky strk, ci prach a urobit z neho v baraku dlazku alebo niekde vykradnut okolie sopky


problem je v tom ze by bolo treba kazdy suter a kazde zrnko natocit do rovnakeho smeru - orientovat magnetoicky pol, co by sa mozno dalo docasnym supersilnym elektromagnetom nad dlazkou - jazdit takou magnetickou lestickou nad tym kym dlazka nestrvdne - hehe vymyslam voloviny (ako vzdy dodali by moji rodicia alebo moja sucasna rodina )
5 2 8
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Curcuma »

Přednášky v ČR - Henri Monfort breatharián

http://vstupenky.terramitica.cz/index.p ... -vbec-mone
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

Curcuma píše:Přednášky v ČR - Henri Monfort breatharián

http://vstupenky.terramitica.cz/index.p ... -vbec-mone
sehnala jsem lístky jen do práglu, jdu v neděli...jde-li někdo dřív jinde, dejte vědět, jaké to bylo...
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od mun »

Choďte lidi, ať ti "breathariáni" neumřou hlady.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
freegan

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od freegan »

Spíše pište nějaké dojmy jaké jsou z jeho přednášek, měl vyprodáno, tak se snad najde někdo kdo tam byl :)
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

včera v Brně Henri M.- co říkal chápu stejně - vše má svůj čas - prána - chi - mana - energie je všude kolem nás - důležité tři předpoklady pro žití z prány - po 21 denní očistě (předchází dvouletá příprava s jedno až třídeními půsty - každý jsme originál a každý má svou cestu) neubývá váha - emoce jsou vyrovnané - všechny buňky jsou srozuměny, že se jíst nebude a člověk je pevně zakořeněn ve svém životě.

začíná to u dětí - to dítě špatně jí - nenutit - tělo dítěte si řekne samo(jak mu rozumím - nevstaneš od stolu dokud to nesníš, nepůjdeš do školy dokud to mléko nevypiješ!!! mléko většinou skončilo v zách míse a šlo se do školy s fackama....jednou zůstala na poli - nechtěla chleba se sádlem.., no pak se vrátili a vzali mě domů. snažila jsem se to nedělat svým dětem, ale stejně jsem dělala jiné pitomosti :P

o život z prány se nezajímají zdravotníci a vlády ale armáda :mrgreen: (:-)

ještě spousta myšlenek - pokud začnu půsty chci jíti touto cestou, tak domluvila jsem
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

hihi, s tím mlékem to bylo u nás podobně....musela jsem sedět u stolu a jak na chvilku odešli, šup a bylo mlíko v dřezu...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

ještě by mě zajímalo..jak dlouho přednáška trvala? chceme mít přibližnou představu, jak dlouho v těch kotěhůlkách strávíme, když už brno bylo vyprodané...
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

začalo se v šest a konec byl cca v půl deváté - to jsme odcházely první měli jsme před sebou dvouhodinovou cestu domů.
myslela jsem že je starší, ale je ročník 53 (je mu 58). věřím že žití z prány možné je - sice tři hodiny na poznání je málo, ale co říkal mi zapadalo do mého poznání.
budu možná kacíř, ale co když prvotní hřích pramáti Evy je jídlo???
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

Marie píše:začalo se v šest a konec byl cca v půl deváté - to jsme odcházely první měli jsme před sebou dvouhodinovou cestu domů.
myslela jsem že je starší, ale je ročník 53 (je mu 58). věřím že žití z prány možné je - sice tři hodiny na poznání je málo, ale co říkal mi zapadalo do mého poznání.
budu možná kacíř, ale co když prvotní hřích pramáti Evy je jídlo???

aha, díky moc...to je sranda, my pojedem dvě hodiny do prahy, protože jsme nesehnali lístky v brně...ten prvotní hřích-dobrý, zapadá mi to do mozaiky :) ...teda buddha prej byl spíš proti hladovkám, že oslabují, tak to budu muset ještě prozkoumat :mrgreen: ...ale dneska jsem nad tím hodně přemýšlela a jo, vidím to jako možnost pro sebe, fascinuje mě ten pocit, co mám při půstu, nikdy jindy necítím tu lehkost a energii a chu´t něco dělat tak hodně....
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

koupila jsem lístky snad v srpnu -paní nějak zapoměla poslat a tak potom nám dala do první řady vedle Jardy Duška. my jely ze Zlína a zpět jsme ještě měli zastávku u kamarádčiné mamky. ještě, že se dalo celkem dobře dojet. jsem moc zvědavá co ty na to. určitě napiš dojmy.
mám to tak, že Bůh je jeden a Ježíš, Budha aj... jsou proroci - vždy trochu světla vnésti lidem. někde sem tu psala o knize mnoho životů mnoho mistrů - půjčila jsem v knihovně i další co vyšlo od toho autora a je tam na konci pojednání o společných myšlenkách světových církví a zjistí se že vlastně existuje pouze jedno náboženství.........
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Marie píše:budu možná kacíř, ale co když prvotní hřích pramáti Evy je jídlo???
Také mi to tak připadá (i když původně jsem myslel že to byl strom Řízkáč) - přechod od duchovních andělských bytostí k živočišným, poznáním smyslových požitků (např. chuti z jídla). Bylo to nutné - aby se lidé vyvíjeli soupeřením o žvanec. Možná už nastal čas opustit smyslové požitky.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

Panda píše:
Marie píše:budu možná kacíř, ale co když prvotní hřích pramáti Evy je jídlo???
Také mi to tak připadá (i když původně jsem myslel že to byl strom Řízkáč) - přechod od duchovních andělských bytostí k živočišným, poznáním smyslových požitků (např. chuti z jídla). Bylo to nutné - aby se lidé vyvíjeli soupeřením o žvanec. Možná už nastal čas opustit smyslové požitky.
jojo, ani ten sex už mi nepřije tak nezbytný, si ho umím představit tak živě, že už ho skoro nepotřebuju :-)
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

loni se k nám dostalo dvd - okem boha hora - stažené dokumenty o egyptě - hodně zajímavé - vysílala to tv spektrum a dárce dvd stáhl z netu - se tam mnohé vysvětluje i o tajemné energii a konci věků 2012 - určitě stojí za zhlédnutí a přednáška Henriho do toho zapadá taktéž....
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Marie píše:loni se k nám dostalo dvd - Okem Boha Hora...
Tohle se mi dost líbilo ale pak zapomněl název tak už nenašel, dík za připomenutí. Je to na youtube i ulozto a určitě stojí za skouknutí.
Uživatelský avatar
minami
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 27, 2011 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od minami »

macik píše:jojo, ani ten sex už mi nepřije tak nezbytný, si ho umím představit tak živě, že už ho skoro nepotřebuju :-)
Já byl na Henrim v Brně, kde se ho jeden chlapík ptal na vztah brethariánství a animálního sexu, kterého se za nic nechce vzdát. Prý není problém, dokonce je sex mnohokrát kvalitnější a vnímáme ho na více úrovních. Podle nebeských strážců (snad to říkám správně) je takové užívání v pořádku. Jen muži by měli mít na paměti, že s každou ejakuací si zkracují život o hodinu, což ale přestává platit poté, co přejdou na pránickou stravu. Hodina života ještě není mnoho, třeba podle Cheng Man-ch'inga ten, kdo plýtvá semenem, vážně hazarduje se zdravím.
No ale to už trochu odbíhám od tématu.
Mě celkem dost zaujal význam dávaný těmto nebeským strázcům nebo průvodcům. Našel jsem názory typu, že musíte slyšet hlas vašeho průvodce proto, aby jste vůbec mohli začít s přechodem na brethariánství (viz Breatharian Concept Intro). Co si o tom myslíte?
"Co tě nezabije, to tě posílí." [Friedrich Nietzsche]
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

Panda píše:
Marie píše:loni se k nám dostalo dvd - Okem Boha Hora...
Tohle se mi dost líbilo ale pak zapomněl název tak už nenašel, dík za připomenutí. Je to na youtube i ulozto a určitě stojí za skouknutí.
včera jsem stáhla, ale asi to nebyl ten správnej dokument, protože ten, co jsem viděla, byl o popisu egyptského chrámu a trochu astrologii, ale nic moc o vztahu k dnešní situaci, takže přepokládám, že to možná nebylo ono...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

minami píše:
macik píše:jojo, ani ten sex už mi nepřije tak nezbytný, si ho umím představit tak živě, že už ho skoro nepotřebuju :-)
Já byl na Henrim v Brně, kde se ho jeden chlapík ptal na vztah brethariánství a animálního sexu, kterého se za nic nechce vzdát. Prý není problém, dokonce je sex mnohokrát kvalitnější a vnímáme ho na více úrovních. Podle nebeských strážců (snad to říkám správně) je takové užívání v pořádku. Jen muži by měli mít na paměti, že s každou ejakuací si zkracují život o hodinu, což ale přestává platit poté, co přejdou na pránickou stravu. Hodina života ještě není mnoho, třeba podle Cheng Man-ch'inga ten, kdo plýtvá semenem, vážně hazarduje se zdravím.
No ale to už trochu odbíhám od tématu.
Mě celkem dost zaujal význam dávaný těmto nebeským strázcům nebo průvodcům. Našel jsem názory typu, že musíte slyšet hlas vašeho průvodce proto, aby jste vůbec mohli začít s přechodem na brethariánství (viz Breatharian Concept Intro). Co si o tom myslíte?
dnes Henri nic podobného nezmiňoval a ani jinde jsem na to zatím nenarazila, takže to beru tak, že tato cesta je otevřena každému, kdo se pro ni rozhodne, připraví se a zbaví se strachu...

záznam dnešní přednášky bude v archivu čt 24, vysílalo se to živě...doporučuji shlédnout, mě přednáška velmi oslovila a zapadla do mého vnímání světa...mělo by se to objevit zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultur ... bez-jidla/
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marci »

Vcera jsme byli tez na HM a musim rici,ze mluvil velmi logicky.Az tam jsem zjistila,ze pranu jsem jako dite vidavala bezne,ale nemohu si vzpomenout zda je tomu tak i v dospelosti. Zaujalo mne ze se naslo v CR 3000 lidi,kteri si ho prisli poslechnout. A i to ze ve svete je kolem 30-40000 lidi,kteri se ji vyzivuji. Tez mne zaujalo,ze ho nepostipou komari ani jina havet. Coz by bylo konecne reseni mych parazitu :lol:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od buc11 »

Maria píše:Vcera jsme byli tez na HM a musim rici,ze mluvil velmi logicky.Az tam jsem zjistila,ze pranu jsem jako dite vidavala bezne,ale nemohu si vzpomenout zda je tomu tak i v dospelosti. Zaujalo mne ze se naslo v CR 3000 lidi,kteri si ho prisli poslechnout. A i to ze ve svete je kolem 30-40000 lidi,kteri se ji vyzivuji. Tez mne zaujalo,ze ho nepostipou komari ani jina havet. Coz by bylo konecne reseni mych parazitu :lol:
věřil bych všechno až na ty komáry
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

buc11 píše:
Maria píše:Vcera jsme byli tez na HM a musim rici,ze mluvil velmi logicky.Az tam jsem zjistila,ze pranu jsem jako dite vidavala bezne,ale nemohu si vzpomenout zda je tomu tak i v dospelosti. Zaujalo mne ze se naslo v CR 3000 lidi,kteri si ho prisli poslechnout. A i to ze ve svete je kolem 30-40000 lidi,kteri se ji vyzivuji. Tez mne zaujalo,ze ho nepostipou komari ani jina havet. Coz by bylo konecne reseni mych parazitu :lol:
věřil bych všechno až na ty komáry
proč zrvna ti komáři ti přijdou neuvěřitelní? nám to říkal i jarda zajíček, když jsme u něho byli, že ho nepoštípou ani v davu idí, kteří jsou všichni pokousaní...on to připisuje správným hladinám béček
Uživatelský avatar
marwin
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 12, 2011 11:10

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od marwin »

az bude pls link primy na to video tak to tu nekdo dejte prosim.diky!
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

marwin píše:az bude pls link primy na to video tak to tu nekdo dejte prosim.diky!
ono to bude na té adrese, co jsem sem vložila, psali tam, že odkaz bude v tomto článku...
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od mun »

Lidi nevěřte na každou blbost na netu. Bez jídla to jde jen do spálení zásob, nic jako prána nebo podobný nesmysly neexistuje. Tihle lidi akorát prodávaj přednášky, knížky, videokazety.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

macik píše:
Panda píše:
Marie píše:loni se k nám dostalo dvd - Okem Boha Hora...
Tohle se mi dost líbilo ale pak zapomněl název tak už nenašel, dík za připomenutí. Je to na youtube i ulozto a určitě stojí za skouknutí.
včera jsem stáhla, ale asi to nebyl ten správnej dokument, protože ten, co jsem viděla, byl o popisu egyptského chrámu a trochu astrologii, ale nic moc o vztahu k dnešní situaci, takže přepokládám, že to možná nebylo ono...
stáhla si dobře - těch dokumentů je asi 8 a každý trvá cca 40 min - začíná to astrologií a postavením hvězd a měněním cyklů podle toho postavení, zajímavé jsou další díly - o tom jak lidé disponovali obrovskou energií, zasvěcení v podzemí chrámů aj. sledovala jsem to loni a hodně mě to oslovilo.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

Marie píše:včera jsem stáhla, ale asi to nebyl ten správnej dokument, protože ten, co jsem viděla, byl o popisu egyptského chrámu a trochu astrologii, ale nic moc o vztahu k dnešní situaci, takže přepokládám, že to možná nebylo ono...
stáhla si dobře - těch dokumentů je asi 8 a každý trvá cca 40 min - začíná to astrologií a postavením hvězd a měněním cyklů podle toho postavení, zajímavé jsou další díly - o tom jak lidé disponovali obrovskou energií, zasvěcení v podzemí chrámů aj. sledovala jsem to loni a hodně mě to oslovilo.[/quote]

aha, tak děkuji, Marie, už jsem objevila ty další díly..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

svit píše:...Zde se da stahnout audio z prednasky z Ceskych Budejovic - http://www.uschovna.cz/zasilka/G1IGBT8MRPMUKE5N-I5B
Henri Monfort, přednáška v Českých Budějovicích, 22.11.2011. Nový link ke stažení: http://www.ulozto.cz/11380744/henri-mon ... 1-2011-mp3 Přepsal jsem kousek (po 24:00):

Děkuji za úžasné přivítání. Objevuji Českou republiku a je to pro mě velké potěšení. Jsem velice rád, že je přivítání tak vstřícné. Jak bylo řečeno, praktikuji pránickou stravu už devět let. A ano, bude to přednáška, ale hlavně jsem tady proto, abych odpovídal na vaše otázky. Každá přednáška je tak jiná, pokaždé jsou otázky jiné. Rozhodně se nemusíte bát přijít k tomu mikrofonu a ptát se. Neváhejte, pokud chcete mít nějakou otázku, tak mě můžete přerušit, to není problém. A první otázka většinou bývá: "Jak jste se k tomu dostal?"

Před jedenácti lety, tedy dva roky předtím, než jsem začal s pránickou stravou, jsem vážil 120 kilo. Hodně jsem jedl, hodně jsem pil. Jednoho dne jsem šel nahoru po schodech a asi čtvrt hodiny jsem to nahoře rozdýchával. Bilo mi srdce hodně silně. Řekl jsem si: "Henri, tak takhle by to dál nešlo, už je s tebou konec." Nakonec jsem to rozdýchal a začal jsem držet půsty, proto abych zhubnul. Za dva roky jsem zhubl 30 kilogramů.

Potom jsem jel do Lyonu navštívit jednoho přítele. A ten mi řekl: "Vydrž s tvými půsty, mám tady knížku, která by tě mohla zajímat". A to byla knížka Jasmuheen, která se jmenuje "Žití ze světla".

Znáte Jasmuheen? Neslyšeli jste o ní? Právě ona vytvořila tu techniku pránické stravy asi před 25 nebo 30 lety. Ona se díky této technice uzdravila z rakoviny. Takže ta technika existuje na světě už 25, 30 let. Já jsem tu její knihu přečetl během jedné noci a nazítří jsem začal praktikovat pránickou výživu. A už jsem od té doby nepřestal. Takže takhle to bylo.

První otázku, kterou bychom si mohli položit, je "Co to je vlastně ta prána?"

Slovo prána pochází z hindštiny, z hinduistické tradice. Objevuje se ve védách, ve svatých textech, které jsou starší než pět tisíc let. Tento pojem se objevuje také v taoistické tradici, v Číně, a tam se nazývá čchi. Znamená to ovládání energie. V Polynésii a Jižní Americe se ta energie nazývá manas. Tahle energie je známá ve všech tradicích všude na světě odedávna.

Já léčím lidi tím, že tuto energii používám formou magnetismu. Používal jsem ji vlastně prostřednictvím svých rukou, ale nenapadlo mě ještě tehdy, že by bylo možné se touhle energií také živit.

Ta knížka "Žití ze světla" mi otevřela oči. Bylo to pro mě opravdové objevení. Řekl jsem si: "Ano, to je přece jasné, to musí být možné". Takže jsem přešel na pránickou výživu. Ten přechod byl v podstatě velmi snadný. Vůbec jsem nemusel přerušovat svou každodenní práci, mohl jsem v ní normálně pokračovat.

Přešel jsem na pránickou výživu v jednadvacetidenním procesu, který jsem ukončil 25. prosince, takže v období Vánoc. Všichni mě samozřejmě zvali na vánoční večeře, na Silvestra atd. Tak jsem vždycky přišel, řekl jsem: "No, já už nejím." A potom jsem měl soukromou přednášku.

Během šesti let jsem o tom nikomu neříkal, kromě své rodiny a svých přátel. Pak jednoho dne, když jsem meditoval, mi můj průvodce světla řekl: "Napiš knihu." Říkal jsem si: "No jo, ale já jsem nikdy žádnou knížku nenapsal, já neumím napsat knížku." Ale on naléhal a pořád mi říkal: "Napiš knihu!"

Takže jsem shromáždil všechny texty, které jsem za těch šest let napsal. Vydal jsem knihu, kterou mám tady. Jmenuje se "Pránická výživa". Poslal jsem jeden rukopis jednomu nakladateli, kterého jsem v podstatě namátkově vybral.

Další spisovatel, který se jmenuje Tal Schaller, který napsal celou řadu knih (je lékař), mi na druhý den telefonoval, že ta kniha je vynikající a on by k ní chtěl napsat předmluvu. Tak jsem mu řekl: "Tak to je výborné, moc vám děkuji" a on se mě zeptal: "Kdo je Váš nakladatel?" Tak jsem mu řekl, že je to nakladatelství Lanore v Paříži. Tak mi řekl: "No vidíte, to je náhoda, to je také moje nakladatelství."

Kniha se většinou průměrně v knihkupectvích prodává čtyři měsíce. Moje kniha se prodává už dva a půl roku a je to třetí nejprodávanější kniha podle internetových stránek amazon.com. To znamená, že to téma pránické výživy prožívá něco jako obrovské kolektivní probuzení. Prána je pro mě životní energie.

Kdyby jste se zeptali vědce nebo lékaře co je to životní energie, tak vám začne vysvětlovat, jak život vzniká. Ale nebude schopný vám vysvětlit, jak je možné, že z takhle malinkého zrníčka se může stát patnáctimetrový strom.

Možnosti lidské bytosti jsou nekonečné. Jediné, co nás blokuje je to, co máme v hlavě. To je to, co nás uvězňuje. Mříže toho vězení jsou tvořeny strachem. Když si chceme představit přechod na pránickou výživu, je třeba nejdříve překonat ten strach. To znamená prožit iniciaci. Pro mě tenhle proces je iniciace.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marci »

mun píše:Lidi nevěřte na každou blbost na netu. Bez jídla to jde jen do spálení zásob, nic jako prána nebo podobný nesmysly neexistuje. Tihle lidi akorát prodávaj přednášky, knížky, videokazety.

Presne totez me rikali lidi,kdyz jsem zacla pustovat :lol: A prisahali,ze urcite uz 10.den umru. Kdyz se blizil ,tak jsem mela trochu teteleni strachu. A to je prave ta chyba. Neco jineho mit strach z toho co ti nakukaji druzi,a neco jineho poslechnout svou intuici,ze mas prestat,protoze si ublizis. Tato spolecnost je vystavena na strachu a to nejni nic pro me.
Takze podle cinskeho prislovi: Nemusis to delat,ale nezdrzuj lidi,co to uz delaji. (nebo tak nejak,ale smysl je stejny)
Osobne jsem bretharianstvi neverila.Monfort do mne ulozil seminko pochybnosti. Pokud budu chtit mohu udelat onen 21 denni prechod s tim,ze kdyz se nepovede,tak zacnu s navratovkou jako po 21 dennim pustu. Je to pro mne mnohem bezpecnejsi nez se ucit prechazet az po 40.dnech hladovky,jak uci Pavel Macha.
Posvych pustovnich zkusenostech jsem pred par lety dosla k zaveru,ze onen hrich Evy a jejiho kousnuti do jablka byl prave prechod na fyzicke jidlo.A s tim spojene dusledky:ziskavat jidlo v potu tvare,rodit v bolestech,valky.
Dle sdeleni HM zvirata neumeji byt zivi z prany a pokud to clovek umel,tak to byl duvod proc byl nad zviraty a mel jim panovat a ne proto,ze si mysli ,zeje chytrejsi. A pak je jasne,ze nemuze clovek pochazet z opice,to vsak nevyvraci Darwinovu teorii,ze se clovek vyvijel (dle meho nazoru zakrnoval v tom co uchvatneho umel(telepatie,strava pranou,spojeni s vesmirem...)a rozvijel svou rozumovou cast,ktera ho vede v podstate jen do rite(rivalita,valky,zavist,nenavist apod))Me to dava logiku a nemusim k tomu vyznavat zadne nabozenstvi.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Audionahrávka Henri Monfort, Praha, 27.11.2011 (186 minut): http://www.ulozto.cz/11385250/henri-mon ... 1-2011-mp3 nebo rozděleno na 3 audio CD: http://www.ulozto.cz/11385646/henri-mon ... 011-cd-rar
Marie
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:36
Bydliště: Východ ČR

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Marie »

Maria píše:
mun píše:Lidi nevěřte na každou blbost na netu. Bez jídla to jde jen do spálení zásob, nic jako prána nebo podobný nesmysly neexistuje. Tihle lidi akorát prodávaj přednášky, knížky, videokazety.

Presne totez me rikali lidi,kdyz jsem zacla pustovat :lol: A prisahali,ze urcite uz 10.den umru. Kdyz se blizil ,tak jsem mela trochu teteleni strachu. A to je prave ta chyba. Neco jineho mit strach z toho co ti nakukaji druzi,a neco jineho poslechnout svou intuici,ze mas prestat,protoze si ublizis. Tato spolecnost je vystavena na strachu a to nejni nic pro me.
Takze podle cinskeho prislovi: Nemusis to delat,ale nezdrzuj lidi,co to uz delaji. (nebo tak nejak,ale smysl je stejny)
Osobne jsem bretharianstvi neverila.Monfort do mne ulozil seminko pochybnosti. Pokud budu chtit mohu udelat onen 21 denni prechod s tim,ze kdyz se nepovede,tak zacnu s navratovkou jako po 21 dennim pustu. Je to pro mne mnohem bezpecnejsi nez se ucit prechazet az po 40.dnech hladovky,jak uci Pavel Macha.
Posvych pustovnich zkusenostech jsem pred par lety dosla k zaveru,ze onen hrich Evy a jejiho kousnuti do jablka byl prave prechod na fyzicke jidlo.A s tim spojene dusledky:ziskavat jidlo v potu tvare,rodit v bolestech,valky.
Dle sdeleni HM zvirata neumeji byt zivi z prany a pokud to clovek umel,tak to byl duvod proc byl nad zviraty a mel jim panovat a ne proto,ze si mysli ,zeje chytrejsi. A pak je jasne,ze nemuze clovek pochazet z opice,to vsak nevyvraci Darwinovu teorii,ze se clovek vyvijel (dle meho nazoru zakrnoval v tom co uchvatneho umel(telepatie,strava pranou,spojeni s vesmirem...)a rozvijel svou rozumovou cast,ktera ho vede v podstate jen do rite(rivalita,valky,zavist,nenavist apod))Me to dava logiku a nemusim k tomu vyznavat zadne nabozenstvi.
souhlasím s výše uvedeným -
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Hugo z Hor »

Koukám, že už je stejný odkaz i ve vláknu Půst, kam zásadně nechodim (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

Maria píše:
mun píše:Lidi nevěřte na každou blbost na netu. Bez jídla to jde jen do spálení zásob, nic jako prána nebo podobný nesmysly neexistuje. Tihle lidi akorát prodávaj přednášky, knížky, videokazety.

Presne totez me rikali lidi,kdyz jsem zacla pustovat :lol: A prisahali,ze urcite uz 10.den umru. Kdyz se blizil ,tak jsem mela trochu teteleni strachu. A to je prave ta chyba. Neco jineho mit strach z toho co ti nakukaji druzi,a neco jineho poslechnout svou intuici,ze mas prestat,protoze si ublizis. Tato spolecnost je vystavena na strachu a to nejni nic pro me.
Takze podle cinskeho prislovi: Nemusis to delat,ale nezdrzuj lidi,co to uz delaji. (nebo tak nejak,ale smysl je stejny)
Osobne jsem bretharianstvi neverila.Monfort do mne ulozil seminko pochybnosti. Pokud budu chtit mohu udelat onen 21 denni prechod s tim,ze kdyz se nepovede,tak zacnu s navratovkou jako po 21 dennim pustu. Je to pro mne mnohem bezpecnejsi nez se ucit prechazet az po 40.dnech hladovky,jak uci Pavel Macha.
Posvych pustovnich zkusenostech jsem pred par lety dosla k zaveru,ze onen hrich Evy a jejiho kousnuti do jablka byl prave prechod na fyzicke jidlo.A s tim spojene dusledky:ziskavat jidlo v potu tvare,rodit v bolestech,valky.
Dle sdeleni HM zvirata neumeji byt zivi z prany a pokud to clovek umel,tak to byl duvod proc byl nad zviraty a mel jim panovat a ne proto,ze si mysli ,zeje chytrejsi. A pak je jasne,ze nemuze clovek pochazet z opice,to vsak nevyvraci Darwinovu teorii,ze se clovek vyvijel (dle meho nazoru zakrnoval v tom co uchvatneho umel(telepatie,strava pranou,spojeni s vesmirem...)a rozvijel svou rozumovou cast,ktera ho vede v podstate jen do rite(rivalita,valky,zavist,nenavist apod))Me to dava logiku a nemusim k tomu vyznavat zadne nabozenstvi.
:D
veľmi krásne a presne napísané
5 2 8
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od mun »

Já vám fandím, ostatně před 2,5 lety by mě ani nenapadlo, že změna životního stylu, syrová strava, půsty vyléčí téměř vše (u mě UC), zatímco jsem si neuvědomoval, že zdravotnictví neVYléčí skoro nic. To už chápu a je to logické a jasné. Ale breathariánství nevěřím. Každý se nějak živí, někdo bere od farmafirem, někdo prodává přednášky, knihy, DVDčka, destilátory...

Ano, mysl utváří realitu, to je fyzika. A ano, chápu to i s tím "Icke"ovským strachem. Ale přesto neuvěřím dokud neuvidím. P.Máchovi nevěřím (kritika třeba zde), zrovna tak Jasmuheen, Sunfire,... přednášky, knihy.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

mun píše:Ale přesto neuvěřím dokud neuvidím.
veríš svetovým rekordom v atletike ked si sám nebol rozhodcom čo meral čas ?

veríš že boli ľudia na Mesiaci ked si sám nebol v posádke Apolla ?

prešiel si sám Zem dokola aby si veril že je guľatá ?
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od culka »

Rudko s tym mesiacom hamuj. Ale Pavlovi verim co popisal.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Dýchaviční v akci

Příspěvek od mira »

Táži se těch, kteří uvěřili, nač měla Eva chrup a trávící soustavu, pokud jí stačilo nasávat
rajský vzduch a ještě hůře se chápu u ateistů, kteří konvertovali na z ruky zobače velkých
krmičů uší, skrze která rovněž syceni býti můžeme, neboť nejen krajícem, jak psáno jest?
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dýchaviční v akci

Příspěvek od Panda »

mira píše:Táži se těch, kteří uvěřili, nač měla Eva chrup a trávící soustavu, pokud jí stačilo nasávat rajský vzduch...
Eva měla chrup pro možnost svobodné volby, aby se sama rozhodla, kterou cestou bude chtít jít. Rozhodla se pro jablko - což znamená nejen závislost na vnějších zdrojích energie (je to vlastně kradení energie jiným tvorům) a strastiplná cesta, ale současně i možnost poznání. Ne cesta pohodlí a duchovní vyspělosti, ale cesta hledání a samostatného vývinu.
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Dýchaviční v akci

Příspěvek od lesi »

mira píše:Táži se těch, kteří uvěřili, nač měla Eva chrup a trávící soustavu, pokud jí stačilo nasávat
rajský vzduch a ještě hůře se chápu u ateistů, kteří konvertovali na z ruky zobače velkých
krmičů uší, skrze která rovněž syceni býti můžeme, neboť nejen krajícem, jak psáno jest?
Žádná Eva nebyla, to je přeci mýtus. Je to jako by ses ptal, jak si někdo může myslet, že je přípustné zabývat se matematikou, když naši opičí předkové to taky nedělali.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dýchaviční v akci

Příspěvek od rudo »

Panda píše:
mira píše:Táži se těch, kteří uvěřili, nač měla Eva chrup a trávící soustavu, pokud jí stačilo nasávat rajský vzduch...
Eva měla chrup pro možnost svobodné volby, aby se sama rozhodla, kterou cestou bude chtít jít. Rozhodla se pro jablko - což znamená nejen závislost na vnějších zdrojích energie (je to vlastně kradení energie jiným tvorům) a strastiplná cesta, ale současně i možnost poznání. Ne cesta pohodlí a duchovní vyspělosti, ale cesta hledání a samostatného vývinu.
Pandi presne
ale doplnil by som chrupom sa robia cucfleky, nejde len o žvanec
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dýchaviční v akci

Příspěvek od rudo »

lesi píše:když naši opičí předkové to taky nedělali.

ty máš opičích predkov ?
ja teda nie.
daľší krásny príklad slobodnej voľby
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Dýchaviční v aukci

Příspěvek od mira »

Panda píše:Eva měla chrup pro možnost svobodné volby, aby se sama rozhodla, kterou cestou bude chtít jít. Rozhodla se pro jablko - což znamená nejen závislost na vnějších zdrojích energie (je to vlastně kradení energie jiným tvorům) a strastiplná cesta, ale současně i možnost poznání. Ne cesta pohodlí a duchovní vyspělosti, ale cesta hledání a samostatného vývinu.
Tak proto nerostou na jabloni jen jádřince, abychom se mohli vyjadřovat ve volbách ze stran poživačných
a těch, co na kandidátce nikdy nejsou zastoupeny a ovocným stromům byla účast odepřena, aby do toho
nešustily volebními lístky, jimiž dýší, nebo se toho práva vzdaly, neboť moudřejší ustoupí, jako jejich zeleň
s podzimem. Při čtení exodu jsem získal mylný? dojem, že prvotním zástupitelům vzpřímených postav
s objemnou mozkovnou bylo dáno jísti ze všech dřevin plody nesoucích, s výjimkou toho, co přináší poznání
dobrého rovněž, ale také zlého, totiž smrtelnosti, která se dříve a nebo později jistojistě dostaví, pakliže
z něj požijí, což po radě odporného pomlouvače, jenž vzal na sebe u této volební příležitosti plazící se podobu
hada, pro jeho lstivou pověst a jazyk rozeklaný, učinili a čas vyměřený, na sebe i budoucí, uvalili, což vydýchat
nelze. Nebudu se s člověkem, pravil svrchovaně nevyzpytatelný Sochař a Zahradník, zabývat věčně, když je
pouhé tělo a zhasnu jeho životní plamenec na max. 120 letokruzích, aby Mne ta holota celého nesežrala.
A viděl, že je to dobré a byl konec ixtého dne a nastal ixtý prvý a dal Mu za pravdu.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

ja teda Boha len pomimo bible

ale je pre mňa zaujímave ako to na ľudstvo útočí práve fruktozou

Eva nastrčila jablko, nie pečené stehno z antilopy ale práve jablko, tú najrozširenejšiou a najzákernejšiu fruktozovku
teda prva lekcia poznania bola hned tá najťažšia a Adam ako typický človek hned v nej prepadol a zostal

dľšia historka je tiež fruktozovka

ako premieňali vodu na vínu

zase len sústredenie na fruktozu hrozno zrele a z neho ten zákerný fruktozový výrobok navyše plný kvasníc

jablko hrozno víno denne ľudom hypnotizované cez kostoly

človeče zachráň sa
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Selma »

rudo píše:ja teda Boha len pomimo bible

ale je pre mňa zaujímave ako to na ľudstvo útočí práve fruktozou

Eva nastrčila jablko, nie pečené stehno z antilopy ale práve jablko, tú najrozširenejšiou a najzákernejšiu fruktozovku
teda prva lekcia poznania bola hned tá najťažšia a Adam ako typický človek hned v nej prepadol a zostal

dľšia historka je tiež fruktozovka

ako premieňali vodu na vínu

zase len sústredenie na fruktozu hrozno zrele a z neho ten zákerný fruktozový výrobok navyše plný kvasníc

jablko hrozno víno denne ľudom hypnotizované cez kostoly

človeče zachráň sa
hihihi no ... ona je ta hebrejština takový hodně gumový jazyk, zvláště ta stará, ještě tak nevyvinutá, o překladech vlastní životní zkušeností zabarvených nemluvě ... Eva nedostala jablko, jakožto plod jabloně s vysokým obsahem fruktozy, ale plod ze stromu poznání, tedy nějakou informaci v tom smyslu, jak povídá Henri Monfort, kdy si uvědomila své možnosti načež nebyli s Adamem za trest vyhnáni, ale naopak byli propuštěni z bezpečí rodičovské rajské zahrady aby ji nastolili na celé Zemi. Jídlo není žádný hřích, je to podpora Země v těžkých časech tmy, která semotamo nastane.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

kto hovorí o hriechu, hriech predsa neexistuje
to je výmysel ktorý hypnoticky cirkev zavádza do ľudskeého podvedmia za účelom ovladánia človeka cez emocie strachu a viny
5 2 8
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od lesi »

Selma píše:ona je ta hebrejština takový hodně gumový jazyk, zvláště ta stará [...] Eva nedostala jablko, jakožto plod jabloně s vysokým obsahem fruktozy, ale plod ze stromu poznání
Ano, pokud jde o doslovný význam, nic o jablku tam není, je řeč o plodu, podle biblistů-starozákoníků (přinejmenším některých) se nejpravděpodobněji myslelo na švestku.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Prvotní hříchy byly, že Eva dostala jablko a Adam dostal. A bylo to dobré.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od rudo »

Panda píše:Prvotní hříchy byly, že Eva dostala jablko a Adam dostal. A bylo to dobré.
lenže eva a adam boi čisté duše tak nevedeli že majú byť nahypnotizovaní na koncept hriechu

proste len slobodne použili princíp slobodnej vôle a nik ich pri tom nestrašil
5 2 8
Odpovědět