Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

RadkaS píše:Jisto, tak to je, to si nikdo nezarizujeme. Kazda potravina ma vibraci jiste energie. Tecka. Neni proc v tom hledat buhvi co. Kdyz budes jist mrtve potraviny, budes mit jinou energii, nez kdyz budes jist potraviny zive. Kalorie Te proste nezachrani.
Nemluvíte každý o jiné energii? Chápal bych že z vibrací je životní energie (vitalita) a z kalorií fyzická (síla).
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:ale nevim zda to ma smysl nejak rozebirat.
podstatne je nazakladat prijem zivin z prany na slepe vire a pak na to po letech nedoplatit.
Taky si myslim, ze nema cenu to rozebirat. Rozhodne tu nepredkladam zakladani prijmu zivin z prany.... :shock: Vypichnu z clanku jen vetu, ale lze si to precist cele... - čerstvé jídlo- právě utrhnuté, nebo sebrané, či max. 3 dny staré, naklíčená semena, čerstvá pramenitá voda a hlavně čerstvé ovoce a zelenina. Nechapu, proc mluvis o prane, ja mluvim o energii z ziveho jidla prijatou. Jasne, ze dalsi energie prijimame z lasky, vzduchu, slunce... atd... . Je to vsechno o tomtez... prijem zive energie musi byt natolik dostatecny, abychom mohli vpohode fungovat. Vsichni to zname, ze kdyz jsme napriklad zamilovany, tak zarime tak, ze nas lidi zastavuji a rikaji nam, ze z nas energie srsi. V tu dobu casto lidi zapominaji jist a energii muzeme rozdavat.

Ja jen, ze ty stavis na teoriich a ja na vlastni zkusenosti. O slepe vire ani o vire tu nemuze byt rec. To spis z Tve strany. Ja to mam odzito a dosla jsem k tomu na zaklade toho odziteho. Vsimla jsem si techto souvislosti sama od sebe. Nebylo az tak tezke to za ty roky vysledovat. Na vire urcite nestavim ani na tom, kde si co prectu.
Od roku 1993 zacala zajimat o vyzivu sveho tela s tim, ze jsem pozorovala i dalsi souvislosti s tim spojene - stala jsem se celkem rychle vegankou a od roku 2002 vitariankou.
Nebudu tu vypisovat, co jsem si cim overila a cim vsim jsem prosla. Jak psychicky, tak psychicky jsem tedy cela leta zrovna setrena nebyla.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Panda píše:
RadkaS píše:Jisto, tak to je, to si nikdo nezarizujeme. Kazda potravina ma vibraci jiste energie. Tecka. Neni proc v tom hledat buhvi co. Kdyz budes jist mrtve potraviny, budes mit jinou energii, nez kdyz budes jist potraviny zive. Kalorie Te proste nezachrani.
Nemluvíte každý o jiné energii? Chápal bych že z vibrací je životní energie (vitalita) a z kalorií fyzická (síla).
Ale ne Pando, my jen mluvime kazdy v uplne jinem jazyce >:-) :P
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

Radko,ja nechapu ze sis to takhle vztahla na sebe...
take nechapu jak vis odkud co cerpam a zda jsem teoretik , a proc pises jak dlouho jsi na vita.neprijde Ti ze se chovas trosku povysene?

myslim ze mam velmi dobrou osobni zkusenost s tim jake to je nejist dost kalorii,a velmi dobrou zkusenost s tim ze vim jake to je jist dost kalorii.
ja osobne pokud stavim na necem co neni moje,tak to je mnohaleta zkusenost lidi kteri vi co delaji,a verim jim,protoze neco dokazali.
ja osobne bych toho asi moc nevymyslel.

pokud jsem chtel necim prispet do diskuze,tak to je ten bod,ze ne kazdy muze dlouhodobe fungovat na malych porcich jidla...jen nechapu proc kdyz ma nekdo jiny nazor,coz je prirozene,tak ho to musi "dostavat do kolen".
Go Raw
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:Radko,ja nechapu ze sis to takhle vztahla na sebe...
take nechapu jak vis odkud co cerpam a zda jsem teoretik , a proc pises jak dlouho jsi na vita.neprijde Ti ze se chovas trosku povysene?

myslim ze mam velmi dobrou osobni zkusenost s tim jake to je nejist dost kalorii,a velmi dobrou zkusenost s tim ze vim jake to je jist dost kalorii.
ja osobne pokud stavim na necem co neni moje,tak to je mnohaleta zkusenost lidi kteri vi co delaji,a verim jim,protoze neco dokazali.
ja osobne bych toho asi moc nevymyslel.

pokud jsem chtel necim prispet do diskuze,tak to je ten bod,ze ne kazdy muze dlouhodobe fungovat na malych porcich jidla...jen nechapu proc kdyz ma nekdo jiny nazor,coz je prirozene,tak ho to musi "dostavat do kolen".
Ja si nic neberu na sebe. Jen jsem chtela rict, ze to neni o slepe vire a kdokoliv pujde do takoveho stravovani, tak nebude jednat podle viry, bude ty souvislosti citit, takze to, ze jsem psala, jak dlouho se vyzivou zabyvam a jak dlouho tak ziju neznamena, ze se citim povysene. Jen jsem napsala fakta k objasneni toho, ze o vire to neni. Naopak jsem v teto veto veci dost pokorna.

Tve vyroky... Stando,dovolil bych si upozornit na fakt ze Tvuj kaloricky prijem neni ani 1000 kalorii na den,coz je silne pod normou co bys mel jist,muzou z toho byt i jine potize,ale prinejmensim hrozi ze budes velmi brzy zase u vareneho,protoze budes mit kaloricky deficit.nejenze se nebudes zrejme citit moc dobre,budes unaven,ale take muzes detoxikovat prilis silne na zacatek,a pak Te to take pozene k varenemu...
mel bys jist alespon 2500 kalorii denne a pit hodne vody.


jeste k te zizni...
myslim ze take hodne vitarianu podle toho co jsem tu cetl vubec nepije vodu a mysli si ze ovoce ma dostatek vody a tak se nemusi pit,coz je veliky omyl,kdo tohle dela je dehydrovany..ovoce je jidlo,a voda z ovoce je porad jen jidlo..je treba pit alespon 2 litry vody,a myslim ze malicke mnozstvi soli v diete by melo byt,aby se voda trosku zadrzovala v tele..dnesni zelenina nema moc sodiku,jinak by stacila zelenina.
hlavne rani je treba vypit tak litr,aby vsechno dobre fungovalo.


Dalsi vyrok jsi smazal, tak tam uz se nedozvime, co tam bylo a proc to bylo smazano....

no a ja nepsala, ze me Tve nazory "dostavaji do kolen" psala jsem, ze me subjektivni pravdy teoretiku, prezentovane jako obecne pravdy, dostavaji do kolen.
To, ze mame kazdy svuj nazor, to je jasny a ja to plne respektuju.
Kdyby jsi tam napsal, ja si myslim...., muj nazor je.... , tak bych se toho ani nevsimla. Ale normalne se toho nevsimam ani tak. Takze se toho uz budu zase drzet, protoze pak se diskuse zbytecne staci do vymeny nazoru, ktera nema smysl a to je asi zbytecny.

pokud jsem chtel necim prispet do diskuze,tak to je ten bod,ze ne kazdy muze dlouhodobe fungovat na malych porcich jidla...

Tady jsi to moc hezky vysvetlil, takze uz je to jasne.

A to, ze jsem si na Tebe vzpomnela pri tom odkazu, to jsem nemyslela nijak spatne. Myslela jsem, ze kdyz si to prectes, tak se Ti Tve obzory muzou rozsirit. Ale je fakt, ze mi do toho nic neni, timto se Ti omlouvam, jestli jsi si to vzal nejak jinak.

Jisto, jsme ve vlakne brethariani, takze tady toho asi nechame, co Ty na to :P ? I tak se mi zda, ze jsme si to navzajem uz vysvetlili.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

Ja myslel hlavne to ze pises ze jsem teoretik,coz nevim proc,a pak napises jak jses Ty dlouho na vita,to mi prijde trosku divny,Tobe ne?
pak pises ze nemas slepou viru,nikde jsem nepsal ze mas slepou viru,je to casto u lidi na zacatku,co propadnou idealismu a ruznym podivnym myslenkam,coz pak negunguje.
a to ze se ma jist dost neni muj nazor,to tak proste je.dokud clovek neni procisteny,a neji dost kalorii,tak ma proste deficit,kterej se casem nekde musi projevit.
Zvlast u lidi na zacatku neni vubec dobry jist malo,pak se na vita strave tezko drzi..myslim ze je uplne jedno jestli napisu to je jen muj nazor,nebo "to je pravda"..kazdy uz si musi umet rozlisit mezi subjektivni pravdou a tim co mame spolecne.
jinak myslim ze tenhle bod se velmi hodi do tematu breatharian,protoze pokud ja bych neco chtel rict k tomu,tak to je prave to,aby lidi nepodcenovovali prijem zivin,ktere muze vest k vaznemu onemocneni,a dost lidi muze zblbnout,a po chvili na vita zacnou zkouset bejt breatharian,a muzou si celkem poskodit zdravi minimalizovanim jidla,pokud se jim to nahodou podari..myslim ze by ale asi driv sklouzli zpat k varenemu.
telo ma sve pozadavky,a musi se respektovat.
jinak ten smazany prispevek,bylo to tam dvakrat.

vcera jsem po dlouhe dobe nemel moznost snist dost kalorii,a dostal automaticky chut na varene.mraky lidi se neudrzi raw presne z toho duvodu.
Go Raw
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jindra »

Jista píše:vcera jsem po dlouhe dobe nemel moznost snist dost kalorii,a dostal automaticky chut na varene.mraky lidi se neudrzi raw presne z toho duvodu.
jj, tohle u sebe taky sleduju. Největší tendenci zahřešit mám právě, když přijde hlad. Naštěstí stačí představit si třeba zelesalát nebo mixnutý banány a mám na tyhle raw varianty stejnou chuť, jako na vařeniny, takže není nezbytné hřešit pokaždé. No, když člověk dostane fakt hlad, to asi nemá cenu až tak řešit chutě, protože to už pak mám chuť "na cokoli", co mne zasytí. Pak už je potřeba to brát rozumově - nebrat variantu, která jen zasytí hmotou, ale která taky tělu dá organické živiny.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

presne..vidina bananoveho mixu s boruvkama je nade vse..ale jak neni po ruce mixer...to je uz horsi...jde o zvyk. 15,20 let a budem v pohode:))
Go Raw
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:Ja myslel hlavne to ze pises ze jsem teoretik,coz nevim proc,a pak napises jak jses Ty dlouho na vita,to mi prijde trosku divny,Tobe ne?

No, a ja hlavne myslela zase tohle:
Stando,dovolil bych si upozornit na fakt ze Tvuj kaloricky prijem neni ani 1000 kalorii na den,coz je silne pod normou co bys mel jist,
myslim ze take hodne vitarianu podle toho co jsem tu cetl vubec nepije vodu a mysli si ze ovoce ma dostatek vody a tak se nemusi pit,coz je veliky omyl,kdo tohle dela je dehydrovany..

Prislo mi dost odvazne psat to takhle najisto. Prave, ze mam za sebou taky dost let, kdy jsem taky mela tu moznost souvislosti stravy sledovat z ruznych uhlu, ale nedovolila bych si neco tvrdit takhle natvrdo.Kdyz jsem tenkrat napsala tu poznamku, stacilo, aby jsi mi napsal, ze se pletu, ze neteorizujes, a ze to pises na zaklade sve zkusenosti.

Nic jineho k tomu nemam a o nic jineho mi neslo. Vlastne mi ani tak neslo o ten obsah, co pises, jako o tu formu, jakou to pises. Prislo mi divny, kdyz si jen tak napises, ze ty lidi, kteri to tak maj, to maj blbe, a Ty to vis nejlip, jak by to mit meli. Ale myslim, ze vsechno tohle je nedorozumneni, a ze jsem to jen spatne pochopila.

Jinak bych chtela dodat, ze Te za hodne veci obdivuju, v hodne vecich Ti fandim a rozhodne jsi inspirativni clovek, ktery je velmi zajimavy a urcite bych se od Tebe mohla mnohe ucit. A rada se s Tebou nekdy setkam. Omlouvam se za to, ze jsem Te oznacila za teoretika, je to moje chyba, ze jsem se tou pisemnou formou nechala tak unest.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

Vis Radko,ja se hodne snazim o individualni pristup,hodne veci na tom zakladam,a nejsem typ cloveka co by rikal treba "raw je jedina spravna cesta".
ale dost rozlisuju mezi vecma ktere jsou individualni,a ktere si myslim ze mame spolecne.
a pokud nekde ctu ze nekdo ma pravdepodobne potize byt na vita,a ji 1000 kalorii,tak opravdu muzu s jistotou rict ze ten clovek ji proste malo..ji 3x mene kalorii nez by mel a to je napovazenou...kdo by nekoho neupozornil?

tak uz to asi nechame opravdu plavat...

ja Te mam taky rad:)
Go Raw
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:Vis Radko,ja se hodne snazim o individualni pristup,hodne veci na tom zakladam,a nejsem typ cloveka co by rikal treba "raw je jedina spravna cesta".
ale dost rozlisuju mezi vecma ktere jsou individualni,a ktere si myslim ze mame spolecne.
a pokud nekde ctu ze nekdo ma pravdepodobne potize byt na vita,a ji 1000 kalorii,tak opravdu muzu s jistotou rict ze ten clovek ji proste malo..ji 3x mene kalorii nez by mel a to je napovazenou...kdo by nekoho neupozornil?

tak uz to asi nechame opravdu plavat...

ja Te mam taky rad:)
Super, jsem rada, ze jsme to mezi nama vycistili, fakt bych Te rada poznala, nechces prijet na tu akci, co ted v sobotu zacina v ramci freshness?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:
ja Te mam taky rad:)
:P ja Tebe taky, jasne ze jo
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

moc bych rad,ale "nastesti" nemuzu priject,prave jsme dostali organicky certifikat na nas wheatgrass a zeleny hrasek,a nejvetsi norskej dodavatel bio zeleniny ma zajem o nase produkty,tak bude ted prace az nad hlavu.
tak snad za rok...
Go Raw
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Esterka »

Opravdu někdo z Vás věří, že mohou existovat brethariáni? Vždyť je to evidentní podvod :lol:
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jista »

proc myslis?
jsou na to dukazy,pokud mas zajem dam odkaz na video kde sedi 14 kluk pod stromem,6 mesicu bez jidla,vody,pohybu,v hluboke meditaci,vedci na nej nastavli kameru po dobu kdy by clovek bez vody umrel,a proste tam sedel cele ty dny co kamera bezela bez jedineho vetsiho pohybu..
dnes je v nejakem asramu v nepalu..vyjimecny clovek...tech lidi co neji je ale hodne..
ale na druhou stranu k nam prijel jeden mistr z japonska ktery udajne neji a nespi,a prvni vecer sel s ostatnima na rybu:))
ale pak uz nic nejedl po cely zbytek pobytu..rika ze jist muze,kdyz chce,ale nemusi.
Go Raw
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od RadkaS »

Esterka píše:Opravdu někdo z Vás věří, že mohou existovat brethariáni? Vždyť je to evidentní podvod :lol:
A neni to jedno, kdo cemu veri :P ?
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Katarína »

Esterka, vidim to presne ako Radka S.

Keby si mala umriet od hladu, na breathariana sa radsej nehraj.
Ale ked raz nadide Tvoj breathariansky cas :D, moze Ti byt suma fuk, ci Ti to niekto veri.
No a ked si niekedy kvoli atmosfere das s niekym veceru a potom pol roka zasa nic, tiez si nemusis vycitat, ze nie si 100% breatharian. :lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Renáta »

Mne je v celku jedno, či niekto vôbec neje a nepije. Sama som žiadneho takého nevidela - ale ani Boha som nevidela a verím, že je. Len sa mi zdá zvláštne, že taký človek čo neje a nepije si môže len tak skočiť s priateľmi na rybu. To je fakt borec, keď to zvládne stráviť - posolené atď. No, potom je asi smädný... neviem. Zaujímavé. Žiadna "návratovka"... Mňa by tá ryba aj bez soli položila... No, ale čo sa idem porovnávať s majstrami, všakže. Len mi to trošku pripomenulo jedného, čo bol puritánsky makrobiotik a v kredenci som mu našla za tašku tatraniek :wink:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Katarína »

By to mohlo fungovat na podobnom principe, ako ked je vacsine vitarianov a fruitarianov po zjedeni niecoho vareneho zle, ale nie je to tak u vsetkych. Myslim, ze k tomu dost prispieva prilisne neriesenie stravy.

Aj ked konktretne s rybou tu skusenost nemam a ani si jedenie ziadneho zivocicha nepredstavujem, ci uz ide o rybu, kolegynu alebo suseda. A Bucova tema nenavratoviek pre vyvolenych Ti je z tohto fora iste doverne znama. :mrgreen:

Ad. Tatranky: To, ze ich mal doma, neznamena este, ze ich aj jedol. Nemam rada dohady, vzdy existuje x moznosti popri tej, ktora sa javi ako "zarucene ista". Ak by ma zaujimalo, preco ich tam ma a ci ich aj je, opytala by som sa priamo jeho. To, ci odpovie podla skutocnosti, vplyva vzdy na jeho osobnu integritu. A hlavne: podla stylu jedneho cloveka nemam dovod zatratit cely system a uz vobec nie vtedy, ked ho vlastne ani nedodrziava.

Inac breatharianstvo beriem presne tak, ako vitarianstvo a cokolvek ine v mojom zivote: Musel by prist moj cas a musela by som citit vo svojom najhlbsom ja, ze si to cela moja bytost vyslovene ziada. V tomto bode skladacka zaklapne a otazka, comu kto veri, sa stava uplne nepodstatnou, pretoze sa to skratka realne deje. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše:
Ad. Tatranky: To, ze ich mal doma, neznamena este, ze ich aj jedol. Nemam rada dohady, vzdy existuje x moznosti popri tej, ktora sa javi ako "zarucene ista". Ak by ma zaujimalo, preco ich tam ma a ci ich aj je, opytala by som sa priamo jeho. To, ci odpovie podla skutocnosti, vplyva vzdy na jeho osobnu integritu. A hlavne: podla stylu jedneho cloveka nemam dovod zatratit cely system a uz vobec nie vtedy, ked ho vlastne ani nedodrziava.

[/b] :D
Práveže ich potajme jedol - a schovával sa za to, že to má pre návštevy. Aj cigarety. teda tie nejedol.
Uživatelský avatar
Xena
Příspěvky: 23
Registrován: stř čer 16, 2010 17:20

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Xena »

2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od 2olfess »

A další breatharian:
http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2011020012

A jinak se nám ten seznam lidí žijících v současnosti (údajně) z prány nějak rozšiřuje, co? :

http://suprememastertv.cz/breatharian.php
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Není ale podezřelé, že prakticky veškeré informace o breathariánech jsou od SupremeMasterTV ?
SMTV

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od SMTV »

Za Supreme Master Television: Je důležité, aby všichni lidi přešli na veganskou stravu z důvodu zamezení klimatické změny na planetě. Zveřejněním pořadů o breathariánech se lidé mohou dozvědět o úžasné schopnosti samoléčebného procesu našeho těla, mohou si uvědomit, jak úžasné naše tělo je a jak snadno se může samo vyzdravět jen díky výběru vhodné stravy - bez živočišných produktů. Doporučuji v listopadu navštívit přednášky breathariána Henriho Monforta, který bude 7 dnů v Čechách na pozvání pánů Jaroslava Duška a Milana Bokra.
dvdmchl

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dvdmchl »

Myslíte, že jakýkoliv stravovací systém, který není možné aplikovat na děcka po skončení kojení je správný?
Protože děcka např. umírají i jen při špatně vedené veganské stravě bez suplementace. Troufám si odhadnout, že na breathariánství by zemřeli všechny děti. A když to nedokáže dítě, jak to může dokázat dospělej?
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Arion »

Ahoj, breatharianství je můj cíl, ale jak jsem již jednou psal nečekejte, že lidi co tak žijí se tím budou chlubit. Ti co se chlubí nejsou skuteční breathariání. Breathariánství je skutečné - je to druh stravování lidí nové generace. Pro někoho trvá několik životů, aby se tomuto cíli přiblížili. Jinak bytosti z vyšších světů jsou schopni tuto možnost vybraným jednotlivcům aktivovat, což dovede k tomu, že vnitřní orgány člověka se změní a začnou fungovat jinak. Pro oplodnění a porod není potom fyzický pohlavní styk nutný. Toto téma je zatím na zemi tabu. Do současného matrixu nezapadá vůbec. Ale dočasně.
Obrázek
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od jans »

Co to je za logiku? Existuje přece spousta věcí, které nedokáže dítě a dokáže dospělý. Odvozovat ideální stravovací systém od toho, co je schopno zchroupat dítě po odstavení od kojení, mi nepřijde moc logické.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:Myslíte, že jakýkoliv stravovací systém, který není možné aplikovat na děcka po skončení kojení je správný?
Protože děcka např. umírají i jen při špatně vedené veganské stravě bez suplementace. Troufám si odhadnout, že na breathariánství by zemřeli všechny děti. A když to nedokáže dítě, jak to může dokázat dospělej?

Odhaduješ špatně. Dítě mnoho schopností má, ale potřebuje poznat jejich sílu, svoje limity v rámci zkušeností a na to je potřeba čas, nelze to urychlit. V útlém věku většinou nedisponuje potřebnými vlastnosti a zralostí, aby to zvládlo bez fatálních následků uchopit. Někdy prostě ty možnosti, schopnosti má, ale neví co s tím v rámci lidské smečky.
dvdmchl

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dvdmchl »

No nepřesvědčili jste mně. Snad proto, že nevidím rozdíl mezi člověkem a zvířetem. A vím, že zvířecí mláďata, bez rozdílu, jedí od začátku to samé co dospělí.
Jako chápu proč je nejezení tak lákavé, spadá to do oné oblasti hledání ráje na Zemi, tím už jsem si také prošel.
Je to stejné, jako když jsem si snil, že budu běhat nahý po lese a sbírat co kde spadne z jakého ovocného stromu. Jenže ono to takto nefunguje.
Breathariánství by popíralo samotný základ zrození a umírání.
Je to stejné jako když lidé sní o nesmrtelnosti, stejné jako myslet si že meditací se vymknu z karmického cyklu, jako když nagualové tvrdí že uniknou orlu. Stejné jako snít o létání, procházení zdmi a já nevím co ještě.
Jenže skutečná síla člověka se objeví až po přijetí a adpaptaci na to co je. V čemž mimochodem vynikají děti a všechna zvířata.
Proto tvrdím, že co nedokáže dítě, nedokáže ani dospělý a nemám tím na mysli rozumové schopnosti.
Pokud dítě není shcopné vidět auru, nemůže ani dospělý, pokud dítě není schopno komunikovat s anorganickými bytostmi, nemůže ani dospělák, pokud dítě nemůže přežít bez jídla...atd.
Existuje spousta metoda jak se obnovit vzpomínky na své dětsví, na to nejranější dětsví, ať už sněním, či rekapitulací, metod je více. Použijte jednu z nich a za pár měsíců se vám objeví jaké možnosti přesně máte, vše čeho můžete dosáhnout. Všeho už jste totiž jako děti jednou dosáhli a na nic víc nemáme...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Renáta »

Na breathariánov neverím. Mám silnú tendenciu si o nich myslieť to, čo si myslí Kvetin tato o nej :D (Ale na Kvetku bez mäsa verím. Na rozdiel od jej tata :wink: )
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:Myslíte, že jakýkoliv stravovací systém, který není možné aplikovat na děcka po skončení kojení je správný?...
Co si tak vzpomínám z SMTV, tak breathariánská matka kojí dítě dostatečně dlouho, než si vytvoří vlastní schopnost oprostit se od fyzické stravy.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:Ani já moc nevěřím na ty dechožrůty Reni, :D kdyby to bylo lepší a nějaká "výhoda", Bůh by místo nás a živočichů tady na Zemi naflákal breathariány jednoho vedle druhýho, nežralo by se to navzájem v potravním řetězci a měl by klid. :D...
Může to mít zdůvodnění: 1) Je mnohem snazší získávat energii z jiných organismů než vlastními prostředky. 2) Bez požírání se by nemohl existovat vývoj a evoluce. 3) Schopnost breathariánství je připravená cesta pro další vývoj našeho druhu, k vyšším vyspělejším životním formám. Zatím ještě potřebujeme být závislí na stravě, nezávislost by náš vývoj zastavila. Podobně jako jiné schopnosti - telepatie, předvídání - máme je, ale skryté, protože jejich rozvinutí by brzdilo náš vývoj.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:03, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od 2olfess »

SMTV píše:Za Supreme Master Television: Je důležité, aby všichni lidi přešli na veganskou stravu z důvodu zamezení klimatické změny na planetě. Zveřejněním pořadů o breathariánech se lidé mohou dozvědět o úžasné schopnosti samoléčebného procesu našeho těla, mohou si uvědomit, jak úžasné naše tělo je a jak snadno se může samo vyzdravět jen díky výběru vhodné stravy - bez živočišných produktů. Doporučuji v listopadu navštívit přednášky breathariána Henriho Monforta, který bude 7 dnů v Čechách na pozvání pánů Jaroslava Duška a Milana Bokra.
Chtěl bych poděkovat SMTV za perfektní práci, kterou leta zdarma poskytuje lidem. Oceňuji hlavně duchovní textíky z písem, které nejsou běžně k sehnání. Oceňuji i činnost hlavní aktérky, která svoje poznání předává zcela zdarma i mimo web a sama si na sebe vydělává jinou činností a to přesto, že by se jistě duchovnem bez problému uživila. Je to velmi vzácné. :wink:
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od 2olfess »

Co se týče Breathariánství, změnil jsem stanovisko, nestojím o něj.

Ale velmi mě překvapuje kolik lidí o jeho existenci pochybuje. Už je takových příkladů... osvícenců, kteří meditovali několik měsíců před zraky veřejnosti a nehnuli se nebo Babádží, který se vždy za čas uplácá z ničeho a pobývá v Indii a dnes je pouze novinkou, že už toho dosahují (ne)obyčejní lidé z davu. A co P.Mácha, ten to přece taky umí, ne? Nasaje vodu do těla ze vzduchu..a tak.

To mi spíš přijde větší "frajeřina" to nedýchání jogínů :P
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od 2olfess »

dvdmchl píše: 1)....Snad proto, že nevidím rozdíl mezi člověkem a zvířetem.
2).....Jako chápu proč je nejezení tak lákavé, spadá to do oné oblasti hledání ráje na Zemi, tím už jsem si také prošel....
3).....Breathariánství by popíralo samotný základ zrození a umírání.
4).... stejné jako myslet si že meditací se vymknu z karmického cyklu......
5)...Proto tvrdím, že co nedokáže dítě, nedokáže ani dospělý a nemám tím na mysli rozumové schopnosti. Pokud dítě není shcopné vidět auru, nemůže ani dospělý, pokud dítě není schopno komunikovat s anorganickými bytostmi, nemůže ani dospělák, pokud dítě nemůže přežít bez jídla...atd....
Zajímavé pohledy na věc od tebe DVD jako vždy :D

1) rozdíl v souvislosti s tématem je v tom, že člověk má víc jemnohmotných obalů než zvíře, má čakry a to jsou všechno věci, kterýma ta výživa (pránická) probíhá a zvíře má zase větší možnosti i víc obalů než rostlina

2) jestli to spíš taky není v tom, že by se jednalo o naprosto dokonalou výživu, která nám není formou hmoty umožněna, protože by to znamenalo, že si organismus přijme nebo vytvoří přesné množsttví všeho, co potřebuje a umožní mu to netušené výkony ve všech směrech

3) Proč?

4) Čím si myslíš, že se vymkneš? :)

5) Tady ti nerozumím, přece se v průběhu života vyvíjíme, podle této teorie bych musel být na tom nejlépe těsně po narození, ne?

Jinak já vím, že to nemáš moc rád, tak tě tim nechci moc zatěžovat, ale k tomu vývoji, pozor neplést se sidhy, ty člověk může obdržet dříve, ale podle mudrců nebo svatých nebo jak chceš, končí vývoj člověka zde po spojení se "zdrojem" nebo až se člověk stane realizovaným Synem Božím tímto:

- dostane se nad svět temnoty - máji (naše 3D), vstoupá do duchovního světa a dosáhne pravého světla, odhodí všechna pouta temnoty a bude ovládat všechny aišvarji:
učinit své nebo nějaké jiné tělo tak malé jak chce, zmenšovací síla
učinit ------" ------------- tak velké jak chce, zvětšovací síla
---------------"------------- tak lehké-těžké, jak chce
schopnost získat to, co chci
schopnost získat nad vším kontrolu
schopnost uspokojit všechny své tužby silou vůle ( to bude k tomu nejedení)
moc stát se Išou - Pánem nad vším

... to jsou prý konečné možnosti člověka, získané vývojem. Hm, koukám, že pohádky z dětství tomu byly nějak nejblíž a že nekecaly!? :lol:
dvdmchl

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dvdmchl »

2olfess píše: 1) rozdíl v souvislosti s tématem je v tom, že člověk má víc jemnohmotných obalů než zvíře, má čakry a to jsou všechno věci, kterýma ta výživa (pránická) probíhá a zvíře má zase větší možnosti i víc obalů než rostlina
To máš ale vyčtený že jo? To není tvé pozorováí...
2olfess píše: 3) Proč?
Protože vše na čem se pohybujeme se skládá z hoven a jiných organických zbytků. A není hovna bez jídla. Kdyby se tu vše navzájem nepožíralo, pak to nesralo a poté samo nerozkládalo, tak tu není nic. Jen kámen a slaná voda bez života.
2olfess píše: 4) Čím si myslíš, že se vymkneš? :)
Ničím, chcípnu a konec, tečka, nic dál není.
2olfess píše: 5) Tady ti nerozumím, přece se v průběhu života vyvíjíme, podle této teorie bych musel být na tom nejlépe těsně po narození, ne?
Ano rostou nám svaly a učíme se. Ale daný potenciál už nepřekročíme.
2olfess píše: Jinak já vím, že to nemáš moc rád.........
Ne že bych to neměl rád, jen těch psaných textů je příliš mnoho, zatímco lidí s vlastním názorem příliš málo.
Viz: http://davidmichal.blog.idnes.cz/c/1700 ... -sebe.html
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Arion »

dvdmchl píše:Co si myslím o smrti: http://davidmichal.blog.idnes.cz/c/1924 ... o-cas.html
Tento článek je velice hloupý, píše jej zřejmě neznalý člověk, ať každý pro sebe rozhodne jestli tuto informaci má akceptovat nebo ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od hugo »

Arion píše:
dvdmchl píše:Co si myslím o smrti: http://davidmichal.blog.idnes.cz/c/1924 ... o-cas.html
Tento článek je velice hloupý, píše jej zřejmě neznalý člověk, ať každý pro sebe rozhodne jestli tuto informaci má akceptovat nebo ne.
Tento způsob argumentace je velice hloupý :-)

Proč se ti to zdá hloupé?
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Arion »

hugo píše:
Arion píše:
dvdmchl píše:Co si myslím o smrti: http://davidmichal.blog.idnes.cz/c/1924 ... o-cas.html
Tento článek je velice hloupý, píše jej zřejmě neznalý člověk, ať každý pro sebe rozhodne jestli tuto informaci má akceptovat nebo ne.
Tento způsob argumentace je velice hloupý :-)

Proč se ti to zdá hloupé?
Hloupý je již sám název článku - "Jde o čas". Člověk "znalý" ví, že čas je pouze zemské 3D pojetí a jako takový neexistuje. Proto říkám, že článek napsal člověk "neznalý" pro "neznalé" lidi, kteří chtějí pokračovat "neznale" žít v ignoranci, což brzdí evoluci a vývoj ducha.
Obrázek
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od hugo »

Ty seš fakt komik, ale aspoń se to tu odlehčí.

BTW: Když mluvíme o čase, tak ti už 3D nestačí, musíš se posunout do 4D.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Arion »

hugo píše:Ty seš fakt komik, ale aspoń se to tu odlehčí.

BTW: Když mluvíme o čase, tak ti už 3D nestačí, musíš se posunout do 4D.
V pravdě pravím Vám - každé moje slovo má váhu.
Obrázek
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:02, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše:Co se týče osvícenců, kteří meditovali několik měsíců před zraky veřejnosti a nehnuli se atd .. řeknu to velmi jednoduše - nebyl jsem u toho.
Někdo z přítomných ano ?
Asi ne, já u toho taky nebyl, asi bych to svojí přítomností moc nevytrhnul, někdy potřebuju jít spát, jindy něco jiného :D. Je fajn, že máme techniku, takže byl chlapec zaznamenáván po dobu několika měsíců na kameru. Dutinu stromu, kde meditoval neopustil, dokonce seděl i v ohni a místo je teď označováno za svaté.

Ram Bahadur Bomjan je jeho jméno, narodil se v roce 1990, dutinu stromu opustil tak, že jednoduše zmizel a je v současnosti považován za svatého. Dosáhl tzv. realizace, o těch bodech jsem něco psal DVDčku, dneska je označován za Buddha boy a věnovala mu pozornost i řada médií, pokud je mi známo, tak česká to nebyla.

Zde:
http://www.youtube.com/watch?v=7ll5ONGW ... re=related

Zde:
http://www.youtube.com/watch?v=luY09ZQK ... ure=relmfu

a koho to bude zajímat, tak si najde další, od toho máme internet :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:02, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět