HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

2olfess píše:Na boreliózu, už zalezlou, že nefunguje, tomu věřim. To je trochu jiný kalibr, i když několik hodin po infekci bych na to i docela sázel, že bude úspěch.

Janu Bukovi se to vrátilo, věřím tomu, KS to pouze zlikviduje a každý se musí postarat o takový režim, aby už se pokud možno nevrátila. KS neumí řešit prevenci, pouze zlikviduje a vypadne :P.

Na optimismu a pesimismu vzhledem k alternativním praktikám něco je, já jsem takový optimista, jsem tak přesvěčený o tom, že mi všechno, co se rozhodnu vyzkoušet pomůže, že budu prakticky okamžitě zdráv, a kdyby náhodou né, tak už mám většinou vymyšlené další varianty postupu (to abych nebyl zbytečně ve stresu), které zaberou "tutově". Faktem je, že mi opravdu zabírá téměř všechno :lol:. ..., ale v reálu zjišťuju, že to není nakažlivé a že to někoho občas i nadzvedne :wink:, alespoň bílé pláště jsem svým optimismem o zbytečnosti a neefektnosti 80% jejich konání přestal před lety informovat, reagovali trochu přecitlivěle :lol:
já alternativu ánblok nezavrhuju, ks třeba sem zkoušel ještě na uši a oči při tej borelce, bez valného úspěchu, ale v petriho misce zaručeně funguje, škoda, že naše tělo taková miska není, třeba topolová tinktura může mít kladný účinek i na tu LB, už podle látek kerý obsahuje, ovšem o miliontých ředěních a mnoha dalších praktikách mám jistotu, že to je jen odírání lidí, a nezasloužené zisky, ostatně plyne to i ze zoficiálnění v lékárnách, na druhou stranu když to někomu funguje jako placebo (ten uznávám ze všeho nejvíc) a nezáleží jim na peňázoch tak proč ne
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Jindra »

Miguel píše:Ovoce pomocí kvasinek kvasí na alkohol /tj. prakticky tentýž proces jaký probíhá u člověka, klterý má candidu/ a někdo mi bude radit, že mi ovoce neuškodí, tak je prostě padlý na hlavu
včetně Morseho? Tady na str. 144 píše: "Ovoce pomáhá tělu vyloučit candidu, protože má silné antioxidační a adstrigenní účinky. Díky nim se tkáně zbavují lymfatických usazenin, což je nesmírně důležité, protože tyto usazeniny jsou domovem těchto drobných parazitů."
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
Miguel píše:Ovoce pomocí kvasinek kvasí na alkohol /tj. prakticky tentýž proces jaký probíhá u člověka, klterý má candidu/ a někdo mi bude radit, že mi ovoce neuškodí, tak je prostě padlý na hlavu
včetně Morseho? Tady na str. 144 píše: "Ovoce pomáhá tělu vyloučit candidu, protože má silné antioxidační a adstrigenní účinky. Díky nim se tkáně zbavují lymfatických usazenin, což je nesmírně důležité, protože tyto usazeniny jsou domovem těchto drobných parazitů."
pro mne moc obecné tvrzení, už jen ten široký název ovoce, vím jak různě na mě různé druhy působí, navíc množstvá, kombinace, zralost atd to ostatní
chtělo by to výzkum od kandidáků, zrovna oldovi se to na fruitu moc zrovna nevedlo, ale nebyl tak dokonalý
proto sem s klidem, jsa jím poučen, morseho s lehkým srdcem vrátil
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:
pro mne moc obecné tvrzení, už jen ten široký název ovoce, vím jak různě na mě různé druhy působí, navíc množstvá, kombinace, zralost atd to ostatní
Taky myslím.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Miguel »

Jindra píše:
Miguel píše:Ovoce pomocí kvasinek kvasí na alkohol /tj. prakticky tentýž proces jaký probíhá u člověka, klterý má candidu/ a někdo mi bude radit, že mi ovoce neuškodí, tak je prostě padlý na hlavu
včetně Morseho? Tady na str. 144 píše: "Ovoce pomáhá tělu vyloučit candidu, protože má silné antioxidační a adstrigenní účinky. Díky nim se tkáně zbavují lymfatických usazenin, což je nesmírně důležité, protože tyto usazeniny jsou domovem těchto drobných parazitů."
já se zeseru i z mrkve, což je zelenina, ale obsahuje hodně cukrů. Můžu ti přísahat na smrt svojí babičky /už je mrtvá:-) že ovoce nikomu s candidou neudělá dobře. A banány jsou ultranejhorší.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od s.arik »

Migueli, ale tys to ovoce nikdy nezkusil 100% bez tuků, samotné a nic jiného alespoň několik dní, nebo ano???
Nejde přece jen o banán, ale o to, co máš ve střevech a krvi dlouhodobě...

(P.S. - nevím, jestli má Graham pravdu nebo ne nebo jen částečně, nicméně moc dobře vím, že mi některé potraviny nedělají dobře v kombinaci s jinýma - byť je tam odstup 12 hodin, zatímco bez té kombinace je snáším skvěle.)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

Miguel píše: já se zeseru i z mrkve, což je zelenina, ale obsahuje hodně cukrů. Můžu ti přísahat na smrt svojí babičky /už je mrtvá:-) že ovoce nikomu s candidou neudělá dobře. A banány jsou ultranejhorší.
Miguel, mrkev zasyrova projímá, vařená naopak, aspoň myslím. Lepší se pročistit. :)
S tím ovocem - myslíš asi sladké. Banány bych na "kandidáty" taky nepraktikovala, ale třeba je i pes zakopaný v tom, v jakém stavu je konzumují (málokdo je jí ve stavu jako buc - tj. veelmi měkké, tj. míň nebo žádný škrob). A nebo taky ne. Mě by banány ve velkém množství ani nechutnaly.
Podle mého neodborného subjektivního názoru jsou diety založené na něčem, např. na nějakém ovoci, spíš to, že člověk nejí ty srajdy co jedl dřív a to je ten důvod zlepšení stavu. Možná ne konkrétní ovoce... 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od s.arik »

jo, souhlasím.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše:Podle mého neodborného subjektivního názoru jsou diety založené na něčem, např. na nějakém ovoci, spíš to, že člověk nejí ty srajdy co jedl dřív a to je ten důvod zlepšení stavu. Možná ne konkrétní ovoce...
Tohle je velmi pěkně vyjádření principu diety, souhlas!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Miguel »

s.arik píše:Migueli, ale tys to ovoce nikdy nezkusil 100% bez tuků, samotné a nic jiného alespoň několik dní, nebo ano???
Nejde přece jen o banán, ale o to, co máš ve střevech a krvi dlouhodobě...

(P.S. - nevím, jestli má Graham pravdu nebo ne nebo jen částečně, nicméně moc dobře vím, že mi některé potraviny nedělají dobře v kombinaci s jinýma - byť je tam odstup 12 hodin, zatímco bez té kombinace je snáším skvěle.)
Zkusím ti to vysvětlit: když začnu svůj den banánem, nebo dvěma: ad jedna: nafouknu se tak, že další jídlo sním až v šest hodin večer, to není takové to nafouknutí, že si upšoukneš a je to pryč - zvětší se ti břicho, je ti psychicky mizerně, máš depresi, oteče a zbělá ti obličej, zhorší se ti všechny příznaky candidy. To je po jednom banánu. Co by mně asi čekalo, kdybych ty banány jedl celý den? A teď mám uvěřit tomu, že když to takhle budu praktikovat týden v kuse, že se vyléčím?
Děkuji, radši ne.
Skutečné výsledky jsem měl se zeleninou a olejem+ořechy, teď se musím jenom přemluvit k tomu vydržet to déle než týden, no dieta na zimu to moc není.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Miguel »

Jindra píše:
Pavluska píše:Podle mého neodborného subjektivního názoru jsou diety založené na něčem, např. na nějakém ovoci, spíš to, že člověk nejí ty srajdy co jedl dřív a to je ten důvod zlepšení stavu. Možná ne konkrétní ovoce...
Tohle je velmi pěkně vyjádření principu diety, souhlas!
Já jsem nikdy nejedl srajdy, moje candida vyplynula z nadužívání dopingu.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Jindra »

Miguel píše:Zkusím ti to vysvětlit: když začnu svůj den banánem, nebo dvěma: ad jedna: nafouknu se tak, že další jídlo sním až v šest hodin večer, to není takové to nafouknutí, že si upšoukneš a je to pryč - zvětší se ti břicho, je ti psychicky mizerně, máš depresi, oteče a zbělá ti obličej, zhorší se ti všechny příznaky candidy. To je po jednom banánu
a musíš ten banán jíst? zkus to podle Fit pro život a dopoledne nejez nic. Já to tak dělám, i třeba když tvrdě fazicky pracuju, tak do poledne bez jídla v pohodě vydržím, nepotřebuju ho, až teprv kolem poledne začínám mít hlad, tak dám ňáký ovoce. To by nešlo?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

srajdy, to je jen pracovní zkrácený název
zajímavé, že trevor z ovoce banány taky nemůže, bo mu rozhodí cukřík
ale je-li tělo v rozhašení, je nutné ho napřed nějak odčistit, znovu naběhnout a najít si svojský potravní diet
potrava sama o sobě PMN nijak léčivá není, jen nepotrava
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Miguel »

Jindra píše:
Miguel píše:Zkusím ti to vysvětlit: když začnu svůj den banánem, nebo dvěma: ad jedna: nafouknu se tak, že další jídlo sním až v šest hodin večer, to není takové to nafouknutí, že si upšoukneš a je to pryč - zvětší se ti břicho, je ti psychicky mizerně, máš depresi, oteče a zbělá ti obličej, zhorší se ti všechny příznaky candidy. To je po jednom banánu
a musíš ten banán jíst? zkus to podle Fit pro život a dopoledne nejez nic. Já to tak dělám, i třeba když tvrdě fazicky pracuju, tak do poledne bez jídla v pohodě vydržím, nepotřebuju ho, až teprv kolem poledne začínám mít hlad, tak dám ňáký ovoce. To by nešlo?
:-) když ten banán sním v poledne nebo večer, bude to úplně stejné. Kvasinkám je to buřt, nemusí jíst dokonce vůbec, jídlo potřebují jen k množení, ne k přežití. Když na to přijde, stanou se metabolicky neaktivními, neprodukujou alkohol, ale že by chcíply, to ne. Jen čekají na svoji příležitost.
Proti se musí držet dieta plus přípravky na vybíjení kvasinek.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

Miguel píše: Já jsem nikdy nejedl srajdy, moje candida vyplynula z nadužívání dopingu.
taky srajda. 8)
Candidu prý zhoršuje i kofein, tak že by doping působil podobně? Nevím. Je to možné. Jinak s Tebou tak nějak souhlasím s náhledem na léčbu. A ač netuším co všechno v těle mám já, banán se mi netráví taky pohodově. To samé přemíra suš. ovoce atd. Ale to už jsem offtopic Hubnutí, tloustnutí. :)
(ale ještě něco. I když by to už chtělo přesun do vlákna Candida. Znáš toto? http://www.karelhadek.eu/cs/eshop/detail/?id=280 Já si to koupila namísto mms jako preventivní očistu a zatím můžu posoudit jen hořkou chuť ") )
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:srajdy, to je jen pracovní zkrácený název
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od xHardCorex »

Pred prechodom na RAW som vazil 110 kg pri vyske 185 cm. 25% Podiel tuku.

Mesiac na RAW klesla vaha na 100 kg. Po 3 mesiacoch na Raw som siel na 92 a tu sa v celku aj drzim.

Kedze som mal v celku dobru svalovu hmotu tak preto sa drzim na dost vysokej hmotnosti, s tym ze moja ruka je stale siroka ako noha bezneho cloveka:)cca 43 cm obvod bicepsu.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Roko
Příspěvky: 48
Registrován: stř čer 10, 2009 20:42

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Roko »

hod foto
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:Pred prechodom na RAW som vazil 110 kg pri vyske 185 cm. 25% Podiel tuku.

Mesiac na RAW klesla vaha na 100 kg. Po 3 mesiacoch na Raw som siel na 92 a tu sa v celku aj drzim.

Kedze som mal v celku dobru svalovu hmotu tak preto sa drzim na dost vysokej hmotnosti, s tym ze moja ruka je stale siroka ako noha bezneho cloveka:)cca 43 cm obvod bicepsu.
a čím se živíš?
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od xHardCorex »

buc11 píše:a čím se živíš?
Skor by stalo za zmienku cim som sa zivil predtym. Kedysi som cvicil, jedol som doslova za 2 (aj 6000 kcal denne). Vo velkej miere na zivocisnych bielkovinach : mlieko, tvaroh, maso,... slo o to splnit denny limit na bielkoviny na hodnotu cca 200 gramov bielkovin. Lenze som dostal mononukleozu, tazke som musel prestat jest jedla ktore boli tazke na pecen. Cize pol roka som nemohol ani cvicit ani "poriadne" jest. Po tom case mi uz vobec neslo o to byt velky ale zdravy. Tak som si zacal studovat veci ohladom stravy, alternativnych sposoboch liecby .Presiel na RAW food a bolo mi dobre. Teda vyborne ,ako nikdy predtym. Ziadne zdravotne problemy, kopec energie, dost sa to premietlo aj na psychike.

Zacal som ovocim, to mi najviac chutilo. Banany, Jablka, slivky, Hrozno... Prosto vsetko co bolo v sezone.

Dnes to plati rovnako. Jem to co je v sezone. Teraz najma citrusy ,jablka, banany(tie sa daju snad celorocne zohnat za dobru cenu), ananas. Sem tam dam aj nejaku zeleninu ale to vynimocne. Zatial nemam dost penazi nato aby som kupil kvalitny odstavovac tak to jem vcelku.

Ten prvy mesiac na raw som siel ozaj dole. Kazde rano som sa budil s tym ze oblecenie ktore som dovtedy nosil mi bolo coraz vacsie. Teraz je to chudnutie pozvolne. Teda skor by som povedal ze to pali len tuk a ta cast svalstva ktoru telo potrebuje asi uchovava.
Roko píše:hod foto
Foto hodim ked budem sam zo sebou spokojny :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od mun »

xHardCorex píše:Kedysi som cvicil, ..... 6000 kcal denne..... na zivocisnych bielkovinach : mlieko, tvaroh, maso,... slo o to splnit denny limit na bielkoviny na hodnotu cca 200 gramov bielkovin..... Po tom case mi uz vobec neslo o to byt velky ale zdravy.
To mi něco připomíná :) Byl jsem teda trochu nižší váhová kategorie a v mém případě nemoc byla UC, ale jinak to sedí. Bílkoviny jsem počítal jen z masa a protejňáků a těch 200 to dalo... Vítej!
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

xH: tomu nebude nikdo věřit, to je příliš frutariánské
budou "jim" chybět voleje, vořechy, a něco na bílkoviny snad tráva
nepospíchej, já jsem postupoval s fotem stejně, až sem s ním byl na 62 spokojenej tak sem ho tam hodil
PS bez banánů by můj život nebyl úplný
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od xHardCorex »

No uvidim ako to bude pokracovat tento rok s ubytkom hmotnosti. Je pravda ze tieto sviatky som jedol kopec nezdraveho ale 2.1 zacinam novy zaciatok. Urobim si Sankhapraksalanu a potom to budem tahat na 100% raw ako to dlho len pojde.

Ja som bol spociatku dost skepticky ako to vydrzim bez vysokeho obsahu bielkovin. Preto som si hodne klicil ale absolutne mi to nechutilo. Tak som sa nato uplne .... . potom som zacal jest vela orechov ale z nich sa mi vyhodilo akne. tak tie som tiez pomaly ale isto vylucil.

Niekde som raz cital o mnozstve bielkovin, ze najvacsie mnozstvo potrebuje male dieta lebo sa najrychlejsie vyvija. A ze obsah v materskom mlieku je od 1-4 % co je v podstate tolko co ma ovocie a zelenina. Od tohto clanku som to nijako neriesil.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

tak z výzkumného hlediska by to bylo zajímavé,
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sitar »

Miguel píše:
mun píše:
Sweetie píše:nevim,asi jsem precitlivela, miguela vyjadrovani se mi nelibi.
Miguel už je načatý, jeho teoretické školsky korektní argumenty docházejí. Jakmile přejde na vita, zmírní se i to vyjadřování :)
já jím zeleninu v syrové podobě, proti tomu nic nenamítám. Ale bez bílkovin člověk být prostě nemůže. Omlouvám se za ty vulgarismy, ale kdyby někdo radil člověku s rakovinou, ať si klidně zapálí, že ve skutečnosti cigarety nejsou to, co mu rakovinu způsobilo, asi byste se taky rozčilovali. Ovoce pomocí kvasinek kvasí na alkohol /tj. prakticky tentýž proces jaký probíhá u člověka, klterý má candidu/ a někdo mi bude radit, že mi ovoce neuškodí, tak je prostě padlý na hlavu. Mimochodem, pořád se v té teorii mluví o tom, jak kvasinka vyžírá tuk z krve, což je naprostý nesmysl, candida hledá potravu tam, kde je nejsnáze dostupná - tj. ve střevech, potravu z krve si bere až když hladoví, tzn.nemá přísun potravy ve střevech.
Miguel, bílkoviny jsou ve všem, tedy i v ovoci a zelenině. Enzymy jsou bílkoviny.

I tuky jsou ve všem, jen v jiném poměru. Obecně platí, že v ovoci je vše potřebné. Problém může být se zralostí a kvalitou ovoce.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:zajímavé, že trevor z ovoce banány taky nemůže, bo mu rozhodí cukřík
jenže trevor je od rána do večera pořád na kokosmlíku, čili má v krvi trvale hafo tuku, to je pak jasný ne?
buc11 píše:potrava sama o sobě PMN nijak léčivá není, jen nepotrava
jeden ze základních postulátů. pročs to nenapsal červeně!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Verunka
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 30, 2011 17:53

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Verunka »

Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat, jak rychle vám šla váha dolů, jsem už měsíc na raw, zhruba z 80% (těch 20% je třeba tofu, občas něco vařeného k čemu mě situace donutí) a váha se moc nehne. Potřebovala bych shodit tak 15 kg, které jsem přibrala za poslední rok a půl, předtím mi bylo fajn.
Cítím se skvěle, ale jestli jsem zhubla, tak maximálně 2 kila (nevážím se, stresuje mě to). Sním denně tak 4 banány, 100 g ořechů + další ovozel. Mám vypustit ty banány a ořechy?
Uvítám i další rady, jak se očistit od zbytečných kilogramů :)
Děkuji a přeji krásný den :-)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od s.arik »

Ten jídelníček bys musela vypsat podrobněji, je snad jasné, že na jakékoliv "dietě" (bezlepková, vege, dělená strava, vitariánství) lze volit takové potraviny a objem porcí, že se hubnout skoro nedá.
100 g ořechů mi nepřijde nijak strašně moc, jestli ti chutnají, proč ne, lepší je ale v jedné porci sníst jen 50 g nebo ideálně 30. Tělo si s tím lépe poradí.
Ale kaloricky je samozřejmě v tvém případě lepší zelenina :)

Zkoušela si klystýry anebo šankalu? Série několika očist střeva tě může zbavit hezkých pár kilogramů usazenin a zlepší tvůj zdravotní stav i jinak.

Jak si na tom se sportem, s výdejem energie?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od ajla »

Verunko, vita strava je bezva na hubnutí, jen se nesmí při tom nic vařeného ani tofu ani donucovací situace a o oříškách musíš mít jistotu že jsou vita, nebo často jsou tepelně upravovány, poznáš to podle toho, že nenaklíčí. K tomu normálně pohyb a váha jde pozvolna dolů. Rychle jenom na vodě. :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

a cim si ochucujes treba salaty? ona sul, olej, olivy, seminka da dohromady peknej pocet kalorii a neplech v zazivani.
ovoce bych se nebala, teda zralyho, ale je nevhodny s tim jist dalsi tuky ci skroby. zraly ovoce naopak krasne cisti, takze se ven dostanou lip usazeniny ze streva.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

Verunka píše:Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat, jak rychle vám šla váha dolů, jsem už měsíc na raw, zhruba z 80% (těch 20% je třeba tofu, občas něco vařeného k čemu mě situace donutí) a váha se moc nehne. Potřebovala bych shodit tak 15 kg, které jsem přibrala za poslední rok a půl, předtím mi bylo fajn.
Cítím se skvěle, ale jestli jsem zhubla, tak maximálně 2 kila (nevážím se, stresuje mě to). Sním denně tak 4 banány, 100 g ořechů + další ovozel. Mám vypustit ty banány a ořechy?
Uvítám i další rady, jak se očistit od zbytečných kilogramů :)
Děkuji a přeji krásný den :-)
ahojda :)
Vypichla bych z Tveho prispevku vetu "citim se skvele"... a o tom to je. Pokud se citis skvele, urcite je sila zvysit fyzickou aktivitu, jakoukoli, ktera se dela s chuti a cisti nejen tukove bunky, ale i hlavu... a neupinej se k hubnuti krecovite; na co myslime, cim se zabyvame, roste na vyznamu... stravuj se tak, aby Ti bylo nadale skvele jak rikas, a ono to s pohybem a castejsim, drobnym zobanim "svacinek" pujde ani nebudes vedet jak. Mas-li partnera, zamestnej pohybovymi aktivitami i jeho. Zena potrebuje udrzovat hormony v rovnovaze, behu. :) A rada nad zlato: nepustuj. I kdyz Ti bude radit nekdo neco jineho. Na hubnuti je pust jako vrazeni noze do otevrene rany. :mrgreen: Ver mi. Ja ted zas konecne hubnu (bohuzel i prsa, ale co uz) i diky vynechani pustu, ktere na cas telo vysokovaly jak hladomor. 8)
Co zachod? Jak se Ti po bananech chodi...? Na to je nejlepsi meloun nebo fiky. ") K orechum atd: jasne ze min kaloricke jsou napr. okurky, ale obcas si zobni i neceho tezsiho, abys jednou nevyjedla lednicku jen proto ze ses predtim "sidila" okurkama... :mrgreen: Proste klidek, pohoda, zadnej stres! Na svete je krasnych veci, okamziku... Hodne stesti.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Verunka
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 30, 2011 17:53

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Verunka »

Děkuji všem za rady :)
Je pravda, že můj jídelníček opravdu kaloricky hubnutí neodpovídá. Napíšu třeba pátek, kdy jsem měla volnou ruku : ráno: banán, hruška
svačina: 2 jablka
oběd: zeleninový salát(rajče, paprika, okurek, cibule) s oliv. olejem + dýňový semínka
odpoledne: žlutý meloun, později ještě hrst mandlí a banán
Večeře: asi 100 g tofu + zeleninovej salát zase s trochou oleje a semínkama
Piju jen čistou vodu, 4× týdně cca hodinu sportuju (běh, posilování).
O víkendu jím s našima obědy, protože se urazí, když je odmítnu, ale nedělají mi dobře. Naštěstí vaří celkem ,zdravě,. Ale ráda bych to nějak omezila, ale nemám sílu se s nima přít :-(
Jinak se cítím dobře, lehce, ale ty potvory neestetický kila navíc tam furt jsou!
Klystyr jsem nezkoušela, děkuji za tip! :) Pustu se bojim, protože pak jsem schopna snist celou lednicku :-D
Návštěvník

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Návštěvník »

s tím půstem dávám za pravdu, když jsem držela půst (kvůli nedostatku času) byla jsem tak vytresovaná, že jsem přibrala skoro 20 kg, teď jsem začala jíst vita a shodila jsem za měsíc 15kg (asi hodně vody) a cítím se o hodně líp :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Samira »

Verunka, to najhlavnejsie sa Ta tu nikto nespytal myslim (alebo som prehliadla?). Kolko merias a kolko vazis?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

Taky se pridam s duraznym odmitnutim pustu jakozto prostredku na hubnuti. Pust je super vec z hlediska detoxikace, uzdraveni (neceho, ne vseho) nebo duchovniho nakopnuti ci rustu. Ale pokud je o telesnou vahu, tech par kilo co clovek pri pustu ztrati nejenze nabere hned zpet, ale casto nabere mnohem vic nez to, z nekolika duvodu. Jednak totiz pust zpomali metabolismus a telo se nauci vystacit s mensim mnozstvim zivin a energie, zatimco veskery "prebytek" co se predtim normalne spalil ted uklada do tuku jako zasobu na horsi casy, tj dalsi hladoveni. Jinymi slovy, clovek pak vic pribyva i kdyz ji min. Druhym duvodem je ze pust po jeho ukonceni spousti zravost. Ta muze trvat i nekolik mesicu a ne kazdy je schopny to ustat. Je to zkusenost nejen moje. Lidem co je nic podstatneho neboli a chteji jen zhubnout bych doporucila vyhout se pustu velkym obloukem.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Verunka
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 30, 2011 17:53

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Verunka »

Samira: No měřím 165 a už asi 2 roky jsem se nevážila, protože mě to stresuje, ale tipuju, že mám víc jak 65. Při 50 - 55 mi bylo asi nejlíp, tak bych je chtěla zpátky, měřím to podle oblečení, protože váha je dost zkreslující a teď mi v mým těle není nejlíp, je tam prostě něco navíc :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Samira »

Verunka - pytala som sa pre istotu. Nerada by som totiz bola, keby si mala napr. pri 175cm "sialenych" 55 kil, lebo si pribrala hroznych 15 kil z povodnych krasnych 40... Chapes, co sa snazim naznacit, ze?

Myslim, ze Ti rozumiem - teda co sa tyka pocitu, ze sa s nejakymi kilami necitis dobre... Pre porovnanie so mnou - ked som mala na skole (vyska 170cm) 56-58 kil, citila som sa tlsta, nepruzna, bez svalov, opuchnuta... Pri mensej ture som plakala od unavy, neprebehla som na autobus bez priznakov infarktu :lol: . Teraz mam 66 kil (t.j. 8-10 viac) a je mi fantasticky. Vladzem, skacem, som ako pruzinka. Ano, nejake kilecko by sa mi mozno zislo zhodit, ale nie je motivacia, citim sa krasne a dobre.

Som rada, ze nie si ani vychrtnuta, ani morbidne obezna, netreba teda nic urychlene riesit. Stravujes sa nadherne (bodaj by som podobny jedalnicek mohla napisat ja), sport spominas tiez... neviem, co este poradit k uz napisanemu... Ziaden post, papat 5-7x denne, nemala by si nikdy pocitit velky hlad (spomaluje to metabolizmus), skus vypustit soju a produkty z nej (kvoli stitke)... Vela treba spat, usmievat sa, zamilovat sa. NEBRAT hormonalnu antikoncepciu! Stitnu zlazu mas ok? Nechcem v ziadnom pripade robit strasiaka, ale aj toto moze byt prekazka... Uz mi nic nenapada, snad len prekonat odpor k vazeniu a predsa len sa povazit, pomerat, kazdy tyzden to zopakovat, aby si vedela, na com si a aku tendenciu naberas. Drzim palce ;)
Quetinka

Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od Quetinka »

Ahoj,
potřebuji na Raw food přibrat, zelenina, ovoce, ořechy atd,luštěnitiny, kličky, to mi dost sedi. Jsem atm spis vegetarian, abych doplnila bilkoviny, ale vita styl se mi libi, a sedi mi. Psychicky, fyziologicky.
Prosim mate nekdo zkusenosti?
Díky za rady5
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od Panda »

Přibrat? Snad ne tuky? Protože ty se dají snadno získat i na vita nadmírou cukrů a tuků - sladké ovoce, olivový olej, avokádo, ořechoviny. Přibrat je potřeba hlavně nabráním svaloviny - a to je možné jedině pohybem, to na stravě zas tak moc nezávisí. Tedy pokud člověk úplně nevyloučil bílkoviny, ty jsou potřeba ke stavbě svalů - luštěniny jako klíčený hrách, cizrna, mungo.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od rudo »

Panda píše:Přibrat? Snad ne tuky? Protože ty se dají snadno získat i na vita nadmírou cukrů a tuků - sladké ovoce, olivový olej, avokádo, ořechoviny. Přibrat je potřeba hlavně nabráním svaloviny - a to je možné jedině pohybem, to na stravě zas tak moc nezávisí. Tedy pokud člověk úplně nevyloučil bílkoviny, ty jsou potřeba ke stavbě svalů - luštěniny jako klíčený hrách, cizrna, mungo.

tak tak, presne pribrat trochu v kostiach a hlavne vo svaloch

obe ide len pohybom cielene vybranym a je to tazke nabrat 1 kg svalov je dlhodoba makacka s vahami ale da sa aj vahou tela

ako bielkovina sa da jest quinoa a pohanka
samozrejme ciste aminos su vo vsetkom zelenom, zlelene listy

ake svaly a vahu ma slon a zirafa,len zo zeleneho.
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:Přibrat? Snad ne tuky? Protože ty se dají snadno získat i na vita nadmírou cukrů a tuků - sladké ovoce, olivový olej, avokádo, ořechoviny. Přibrat je potřeba hlavně nabráním svaloviny - a to je možné jedině pohybem, to na stravě zas tak moc nezávisí. Tedy pokud člověk úplně nevyloučil bílkoviny, ty jsou potřeba ke stavbě svalů - luštěniny jako klíčený hrách, cizrna, mungo.
tak v mekáči říznutým cukrárnou se přibírá snadněji ale vlastně viděl jsem i nevyhublé vitariánky,
hlavně ať není z květinky nějaká okultistka či kulturistka a přibere i něco mekkého
to cos uvedl to pěkně děkuju, to raděj zůstanu vychrtlv, ale u mě to vlastně nikoho nezajímá
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:
Panda píše:Přibrat? Snad ne tuky? Protože ty se dají snadno získat i na vita nadmírou cukrů a tuků - sladké ovoce, olivový olej, avokádo, ořechoviny. Přibrat je potřeba hlavně nabráním svaloviny - a to je možné jedině pohybem, to na stravě zas tak moc nezávisí. Tedy pokud člověk úplně nevyloučil bílkoviny, ty jsou potřeba ke stavbě svalů - luštěniny jako klíčený hrách, cizrna, mungo.
tak v mekáči říznutým cukrárnou se přibírá snadněji ale vlastně viděl jsem i nevyhublé vitariánky,
hlavně ať není z květinky nějaká okultistka či kulturistka a přibere i něco mekkého
to cos uvedl to pěkně děkuju, to raděj zůstanu vychrtlv, ale u mě to vlastně nikoho nezajímá
No tak s těmi luštěninami nevím.... . Já jsem žádné luštěniny na vitastravě nejedla a svalstvo jsem si dokázala budovat na ovoci a zelenině docela slušný, když jsem na vita více sportovala. A bylo to ještě k tomu po dlouhém půstu, kdy mi odešlo z těla kromě kostí a kůže skoro vše... .
Naposledy upravil(a) RadkaS dne pát říj 07, 2011 13:33, celkem upraveno 1 x.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od Pavluska »

RadkaS píše: když jsem na vita více sportovala.
jasný. Hlavně mít na sport energii, a tu může mít každý z něčeho jiného. Každý vstupujeme do vita či jiného strav. stylu s jinou genetickou výbavou atd...
Když člověk opravdu maká, tak má svaly skoro na jakémkoli jídelníčku. Když se nepřejídá, tak se i víc rýsují. Kámoška teď nasadila proteinový prášek a při stejné fyzické zátěži se dost zpevnila. Takže ano, u někoho to může mít vliv. Ale základem zůstává pohyb. Bez něj to (svalstvo) nenaroste. Bohužel. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od RadkaS »

Pavluska píše:Ale základem zůstává pohyb. Bez něj to (svalstvo) nenaroste. Bohužel. :)
Taky si myslím, že pohyb je zásadní
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co jíst, abych na vitarianství přibrala?

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše: Ale základem zůstává pohyb. Bez něj to (svalstvo) nenaroste. Bohužel. :)
bohudík

prirodzená selekcia

ako inak by si podľa svalov odhadla inteligenciu, keby sa dali kúpiť v tabletkách ?
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

inteligenci podle svalů? :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:inteligenci podle svalů? :mrgreen:
jasne, kto má rozum sportovať

ked sa niekto nevie, alebo nechce starať o vlastné telo,

ako mu môžeme dôverovať že sa bude starať o cudzie, o prírodu, spoločnosť, stranu, zväz mládeže a klub záhradkárov

od osobného po všeludské... sakra to bola maturitná odpoved z Hviezdoslava :mrgreen: (:-)
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

pri dokopavani me osoby ke sportu byl vzdy zasadni problem nedostatek discipliny :) dlouho predlouho mi nedochazelo ze je to vlastne muj ochranitel, pri mych sklonech k prehaneni a pretahovani se az za unosnou hranici, kdyz uz. a ejhle. stacilo zamilovat se do samby, a svuj beztak davno atrofovany vulovy aparat muzu nechat nadale odpocivat v pokoji, telicko si samo denne vynuti svoji davku, rano, v poledne i vecer :) radsi budu bez jidla nez bez poradneho rozhybani a roztreseni. coz ovsem ma pri soucasnem vypnuti mozku blahodarny vliv i na tento.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

jo, včera jsem si taky zatancovala na latino hudbu a člověk se spíš musel přemlouvat k ukončení aktivity. Endorfiny omamujou. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět