HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

bukaj píše:http://www.youtube.com/watch?v=wzJiMp-P_lY

Aneb Teal Scott o hubnutí.
Vybělené zuby a rtěnka... působí to trochu jako silikonová prsa.
Čili vyvstává otázka, k čemu to hubnutí je, je-li takto (mentálně) zastřešeno.
A zdaleka nejde o vnější vzhled...
Obrázek
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

Zdeníno píše:
bukaj píše:http://www.youtube.com/watch?v=wzJiMp-P_lY

Aneb Teal Scott o hubnutí.
Vybělené zuby a rtěnka... působí to trochu jako silikonová prsa.
Čili vyvstává otázka, k čemu to hubnutí je, je-li takto (mentálně) zastřešeno.
A zdaleka nejde o vnější vzhled...
ty máš nějaký mindrák k tomu, když se ženy o sebe starají a chtějí být hezké ?
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

smajliss píše:ty máš nějaký mindrák k tomu, když se ženy o sebe starají a chtějí být hezké ?
Ach smajliss 8). Jde o to, co se míní slovy hezké (resp. hezčí) a starat se.
Já bych třeba dal raději přednost Ivetce výše (ale tu už zhabal Štefan).
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od ravima »

:-) taky se divím, jak smajliss označuje tu nevkusnou úpravu Teal Scott slovem "hezké"...
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

ok .. jak máte rádi žluté zuby, tak vám v tom nebudu bránit :) .. to mě nenapadlo
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

ja milujem jej dusu a mozog

pri zene musite ist do hlbky
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

já mám rád i nehloubku .. a tetování se mi líbí úplně moc, což ona má taky
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

ja jej pozeram len do oci ani neviem ake ma kozy, nieto este tetovanie :mrgreen:
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

Ja mam z vas dost, chlapum se clovek opravdu nezavdeci :mrgreen: Kdyz se namaluje, vadi rtenka, i kdyby byla sebehezci... a kdyz ne, tak zas vadi zuby ci co :lol: Prece zadna normalni zenska v tehle kulture nechodi cely cas se rtenkou, ani cely cas bez ni. Dobre, i kdyz se snad radsi zdrzim vyjadrovani se za vetsinu, je prece prirozene prizpusobovat kulturu vzhledu situaci. Pokud bych mela verejne vystoupit a promlouvat k masam, tak se samozrejme namaluju (decentne), dela to i Karel Gott. Na karneval si vykouzlim na obliceji takove artefakty ze me i kamaradi maji problem poznat. Ale vetsinu casu se lidi musi spokojit s mym kukucem tak jak je. Makeup je jako spolecensky oblek.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od gabrielik »

Teal Scot je pre mňa tak trochu dosť veľký mimoň. Je to typ na ktorú sa ale bude lepiť veľa ludí a brať ju za svojho guru. http://www.youtube.com/watch?v=IfQ4WwqsqYA Sa mi zdá, že veľa rozpráva tak trochu cez okraj misy. Je to ale asi pre ludstvo prirodzené, že hladá svojho guru, ktorého by mohlo nasledovať. Ale myslím že svet je zábavný aj bez guruov.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

holky holky, :mrgreen:
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

gabrielik píše:Teal Scot je pre mňa tak trochu dosť veľký mimoň. Je to typ na ktorú sa ale bude lepiť veľa ludí a brať ju za svojho guru. http://www.youtube.com/watch?v=IfQ4WwqsqYA Sa mi zdá, že veľa rozpráva tak trochu cez okraj misy. Je to ale asi pre ludstvo prirodzené, že hladá svojho guru, ktorého by mohlo nasledovať. Ale myslím že svet je zábavný aj bez guruov.
tak netřeba si člověka škatulkovat jako gurua .. dá se to, že si člověk toho druhého představuje jako kamaráda, který mu radí nebo minimálně dává inspiraci .. jsem furt nepochopil, proč tu tolika lidem na foru furt vadi tyhle lidi (guruové), jakoby se všichni něčeho báli .. přitom bez nich bychom byli o mnoho chudší na znalosti, protože to oni jsou průkopníci v oboru, zdroje nových myšlenek na které by jsme sami nepřišli
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

zda sa mi ze ked niekto s niekym nezushlasi vyhlasi ho za nebezoecneho guru-a a ked suhlasi tak to nepomenuje

ja osobne si nehladam ziadneho guru-a a ani guricu

ked som nahodou priseil na Teal videjko, dost ma to nudilo lebo mi nehovorila nic noveho, a vsetko som bral, ano toto viem, ano ano no povedz uz nieco nove len tu stracam cas

ale potom som si uvedomil ze ona to tak pekne vie podat a ked mi niekto otazky tak miesto rozpisovania niekolko starnovych referatov mu len dam link - vypocuj si Teal, hovori to iste co by som ti napisal, tak by co by som vypisoval ked je uz je to zhmotnene a k dipsozicii

takze som jej vdacny ze mi setri cas

samozrjeme ze ked zena rozmysla uplne rovnako ako rozmyslam ja a ked ma uplne rovnake nazory tak som do nej automaticky zamilovany, vsak ano co viac chlap moze chciet - len seba sameho v zenskom tele

ak toto je nazyvane nasledovanim gurice, tak hm som doteraz tomu pojmu nerozumel
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:Makeup je jako spolecensky oblek.
Tak třeba na divadle je líčení potřeba, aby herci lépe ztvárnili role. Jevištní dění však není vydáváno za realitu, není to lež. Na rozdíl od divadla v každodením životě. Kde vyvstává otázka, proč ho dotyčný hraje (a své hraní maskuje kulturou či zvyklostmi) ;).
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

Dobra diskuse :) To ja bych nechtela,aby muj partner byl stejny jak ja. Uplne mi postaci,kdyz bude mit vyresene zateze z minulosti,bude vedet jak zit a bude vedet proc tu je. 8)
Jinac na povolenou kuzi,no na tom videjku je videt,ze mu to visi cele mesice.Jsou veci,ktere se uz nezatahnou (zalezi na veku a mire vytazeni)a tak je nejjednodusii to proste ufiknout :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

To me vic nez kolisani vahy zajima jak docilit toho ,aby nam fatalne zimomrivym bylo teplo. Venku kosa jak blazen.
Hlavne me nenutte sprchovat se studenou fuj,jen na to pomyslim,tak mam husaka 1cm :-D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Maria píše:To me vic nez kolisani vahy zajima jak docilit toho ,aby nam fatalne zimomrivym bylo teplo. Venku kosa jak blazen.
Hlavne me nenutte sprchovat se studenou fuj,jen na to pomyslim,tak mam husaka 1cm :-D
rozpalit kundaliny a hore chrbticou zohriat srdce
5 2 8
Uživatelský avatar
pokora
Příspěvky: 75
Registrován: pát led 18, 2013 19:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od pokora »

:x
Maria píše:Hlavne me nenutte sprchovat se studenou fuj,jen na to pomyslim,tak mam husaka 1cm
Se studenou sprchou mám následující zkušenosti:
1. nejhorší je pocit před, to mě při pomyšlení na studené proudy zebe už tak hodinu dopředu :D,
2. sprchování samotné "nebolí",
3. těsně po opuštění lednice tělo polévá příjemné teplo,
4. čtvrt hodiny po akci se klepu zimou, kterýžto pocit mě opouští až tak za hodinu :x,
5. celkový vliv na zimomřivost těžko vyhodnotit, neboť mám zatím nedostatek podkožního tuku, na jehož přítomnosti pracuji.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Panda »

J.M.Werdin doporučuje střídání ledové vody s horkou vodou - vždy až do krajnosti co člověk snese.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

rudo píše:
Maria píše:To me vic nez kolisani vahy zajima jak docilit toho ,aby nam fatalne zimomrivym bylo teplo. Venku kosa jak blazen.
Hlavne me nenutte sprchovat se studenou fuj,jen na to pomyslim,tak mam husaka 1cm :-D
rozpalit kundaliny a hore chrbticou zohriat srdce
No jo,ale tak rozpalit srdecni cakru jak pri aye sama nedovedu.Je pravda,ze jsem mela z hrudi uplnou troubu jak z ni salal zar. Navic pri takovem zaru fungovat v normalnim rezimu snad ani neni mozny.
Rekla bych,ze u mne je celkove neprilis funkcni termoregulace.Pri zime zima pri teplu teplo.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:ja jej pozeram len do oci ani neviem ake ma kozy, nieto este tetovanie :mrgreen:
tak konečně vím, o kom byla tady na fóru párkrát řeč. Koukla jsem se na pár začátků videí s ní (víc mi absolutně nešlo) a stačilo. :oops:
Také jsem nestačila vnímat prsa, tetování ani cokoli jiného. Vnímala jsem jen pro mne nepříjemnou energii a jakoby měla dotyčná za 10 minut umřít (asi jsem si vybrala špatná videa, kde mluvila jak když mele z posledního).
Musela bych vidět její myšlenky někde napsané. Její projev nějak nedávám. ")

Ale svět je krásný právě díky různorodosti našeho vkusu...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od bukaj »

Pavluska píše:
rudo píše:ja jej pozeram len do oci ani neviem ake ma kozy, nieto este tetovanie :mrgreen:
tak konečně vím, o kom byla tady na fóru párkrát řeč. Koukla jsem se na pár začátků videí s ní (víc mi absolutně nešlo) a stačilo. :oops:
Také jsem nestačila vnímat prsa, tetování ani cokoli jiného. Vnímala jsem jen pro mne nepříjemnou energii a jakoby měla dotyčná za 10 minut umřít (asi jsem si vybrala špatná videa, kde mluvila jak když mele z posledního).
Musela bych vidět její myšlenky někde napsané. Její projev nějak nedávám. ")

Ale svět je krásný právě díky různorodosti našeho vkusu...
Na videích působí trochu strojeně, až moc se občas snaží o profesionalitu. Na workshopech nebo v interview je to ale něco úplně jiného.

Teal nevidím jako guru, je to spíš rádce, jak poznamenal smajliss, podobný třeba Tollemu, . Z žádného jejího videa na mě nikdy nedýchlo nějaké dogma, snaha o manipulaci nebo snaha si "hledat ovečky".
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

No jo,ale tak rozpalit srdecni cakru jak pri aye sama nedovedu.Je pravda,ze jsem mela z hrudi uplnou troubu jak z ni salal zar. Navic pri takovem zaru fungovat v normalnim rezimu snad ani neni mozny.
Rekla bych,ze u mne je celkove neprilis funkcni termoregulace.Pri zime zima pri teplu teplo.
Kotel se da kratkodobe rozzhavit intenzivnim pohybem :) Ale po par minutach klidu jsme tam kde jsme byli. Taky netusim jak se zahrat v nehybnem stavu. Dokonce mam pocit ze cim vyssi vykon ten kotel dokaze podat na plne obratky, tim niz spadne pri obratkach nizkych az zadnych...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

holky holky :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

Teda Rudousi,nevim co te tak rozesmalo. Ty jsi v Australii vysmatej. Tady zadny slunce,zadny teplo. Co jsem se vratila z Peru tma a kosa kam se podivam :D,navic porad prsi. Inlajny mi lezej v rohu a rezavej.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Maria píše:Teda Rudousi,nevim co te tak rozesmalo. Ty jsi v Australii vysmatej. Tady zadny slunce,zadny teplo. Co jsem se vratila z Peru tma a kosa kam se podivam :D,navic porad prsi. Inlajny mi lezej v rohu a rezavej.
ty reakce na Teal, jak se holky zjednoti proti nejake vyhlednute zenske....byla to zajimava cesta do vnitra zenske duse
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

ale Marusko dyt tam mate Maj = lasky cas, a sakra to vy nemate, mate Kveten, no jo no, co s tim :mrgreen:
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

Rudi ale do Teal se pustili chlapi! :evil:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Rudi ale do Teal se pustili chlapi! :evil:
to som ja nemohol vediet vidim len prispevky tych co nemam zablokovanych a ti boli ku Teal pozitivni

ak njaky chlap kritizoval Teal tak to nie je naozajstny chlap takze to mas zajedno, je to ubrecena holka :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

Teda ja na Teal nereagovala vubec.Rudo uz to nehul ! :lol:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

V jednom videu se sama Teal vyjadrila k vlastnimu vzhledu zhruba takto - vzhledem k tomu ze pred vstupem do fyzickeho tela vedela ze jejim poslanim je mluvit k lidem a lidi reaguji v prvni rade na krasu, tak si vybrala takovy druh krasy co je nikoliv v jedne kulture povazovan za vrchol krasy a v jine za osklivost, ale takovy co je vicemene prijatelny napric kulturami :) Prakticke 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Maria píše:Teda ja na Teal nereagovala vubec.Rudo uz to nehul ! :lol:
ved ja som ani nereagoval na tvoje nereagovanie na Teal (:-)

mal som byt presneji : holky holky (ale ne Marie) :mrgreen:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:
Maria píše:Teda Rudousi,nevim co te tak rozesmalo. Ty jsi v Australii vysmatej. Tady zadny slunce,zadny teplo. Co jsem se vratila z Peru tma a kosa kam se podivam :D,navic porad prsi. Inlajny mi lezej v rohu a rezavej.
ty reakce na Teal, jak se holky zjednoti proti nejake vyhlednute zenske....byla to zajimava cesta do vnitra zenske duse
Rudo, já bych stejně okomentovala chlapa, který by mi něčím neseděl (nebrala bych si o moc víc servítek - jako jsem tu jednou možná psala o tom, že mne ve videích zklamal hlas Storma, který jako "storm" zrovna nezněl.... ale jeho fotky a psané texty mi vyhovovaly). :wink:

Rudi, myslím, že by ses měl naučit přijímat odlišné názory. A nevidět ve všem konspirace. Nic ve zlém. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

bukaj píše: Na videích působí trochu strojeně, až moc se občas snaží o profesionalitu. Na workshopech nebo v interview je to ale něco úplně jiného.
aha :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
Rudi, myslím, že by ses měl naučit přijímat odlišné názory. A nevidět ve všem konspirace. Nic ve zlém. 8)
odlisne nazory alebo odsudzovanie ludi ktori prezentuju odlisne nazory ?

taky nic ve zlym :twisted:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

její názory mi zůstaly prakticky neznámé, protože mi bylo nepříjemné sledovat video... pokud je to někde písemně, přečtu si to a vyjádřím se. Ale takhle těžko...

Rudi, Rudi... o něčem jste tu debatovali, tak jsem se podívala na video, abych věděla o co jde a taky k tomu napsala první dojem. Mám se toho příště vyvarovat? Nebo si mne taky blokni jako Zdenína a ravimu a bude klid. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

ravimu som neblokol

a nebola si prva holka co zautocila na Teal

ja preferujem ak kritik zoberie konkretnu myslienku s ktorou nesuhlasi a napise svoj kontranazor
to je potom diskusia o veci

chlapci Teal miluju koli jej myslienkam, nie koli jej vyzoru :mrgreen:

a holky Teal odsudzuju koli vyzoru a jej myslienky nie su dolezite

sakra to je dneska svet, vsechno naruby, jak posrate trenky
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

Tak je dobré rozlišovat oblast duševní (psyché, psychologickou), a duchovní (Duch, spirituální). Ta prvá je důležitá též, i dualitní svět třeba budovati, Teal zde jistě může býti nápomocna, má co říci a může poučiti, i ty šminky, no dejme tomu, pohození hlavou, prohrábnutí vlasů, otevřená ústa s bílými zuby na kterých červené rty se kontrastují, sex. signály to jistě bezděčné, ostatně četné jednodušší mužské osazenstvo zde na to slyší a také je bezděčně přitahováno.

Do duchovní oblasti však tyto signály přitáhnouti nemohou, naopak působí kontraproduktivně, stahují do dualitní sféry, jistě, kupř. svátost manželská Bohem jest požehnána, nikoli však prostituce či flirtování, jakkoli pod duchovním pláštíkem.
Z této duch. oblasti kupř. Ivetka nic nepředstírá, jen tlumočí, svědčí vlastním jazykem, v dané náb. kultuře, na nic si nehraje, ostatně bylo by to nesmyslné, jakkoli nepochybuji, že v jiných oblastech si s ní Štefan též užije a nemusí z toho být zrovna kolikrát nadšen :).
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

Tahle diskuse se mi libi cim dal vic,tak se taky zapojim. S Teal nemam zadny problem. Videla jsem jeji asi 1 video,mozna 2 a ani si nejak nepamatuju co to se mnou udelalo,zrejme nic. :-) Zato to foto divciny co sem dal Zdenino,tak tam se mi to tedy nezda.To ma byt foto vyrovanane osoby? Nemuzu si pomoci vzdy kdyz na ni pohlednu ,tak prvni co me prasti do oci je rozpor,ktery z ni vyzaruje.Byt se na foto usmiva,tak vystupuje unava,strhanost.Rekla bych,ze veci tahne rozumem,ne srdcem->rozpor.Zda se ,ze jeji duse jeji hodne vzdalena,neni schopna se ridit tim co citi.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

Maria píše:Zato to foto divciny co sem dal Zdenino,tak tam se mi to tedy nezda.To ma byt foto vyrovanane osoby? Nemuzu si pomoci vzdy kdyz na ni pohlednu ,tak prvni co me prasti do oci je rozpor,ktery z ni vyzaruje.Byt se na foto usmiva,tak vystupuje unava,strhanost.Rekla bych,ze veci tahne rozumem,ne srdcem->rozpor.
Ach Marie :). Nemůžeme na druhých poznat než vlastní zkušenost. Já tu tvoji nepopírám, neříkám, že je nepravdivá. Avšak Ježíšova slova o tom, že kdo jej nechce po cestě křížové následovat, není jej hoden, nejsou navzdory církevní profanaci fikcí. Jak by v tvých očích obstál Ježíš sám? Pohlédni na jeho zobrazení, třeba máš někde podobný módní přívěšek.

V súfi (=islámském) přirovnání je člověk připodobněn k noční můře, která je natolik přitahována světlem ohně, až je jím nakonec sežehnuta. Jaká je krása sežehnutého motýla?
V odlišném kulturním buddhistickém kontextu Kitayama hovoří o "žalostném ubohém JÁ", které z prachu pochází a v prach se obrací, v souvislosti "s druhým, velkým JÁ", které je ve své původní kosmické podobě vyzvedáno z prachu světa.
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od bukaj »

Pavluska píše:její názory mi zůstaly prakticky neznámé, protože mi bylo nepříjemné sledovat video... pokud je to někde písemně, přečtu si to a vyjádřím se. Ale takhle těžko...

Rudi, Rudi... o něčem jste tu debatovali, tak jsem se podívala na video, abych věděla o co jde a taky k tomu napsala první dojem. Mám se toho příště vyvarovat? Nebo si mne taky blokni jako Zdenína a ravimu a bude klid. :)
Písemně najdeš na http://www.thespiritualcatalyst.com/, sekce articles, questions and answers a quotes.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Marci »

Zdenino,vsak prave,ze mam tu zkusenost,tak na ni vidim sebe samu kdysi. :lol:
A protoze jsem se zmenila,tak se mnou rezonuji jini lide(opet jsou v podobne fazi vyvoje jako ja),to je jasne.vrana k vrane seda. Jezise jsem nepozorovala,pac nemam tu moznost.Osobne ho v tele nepotkam,na fotce ho ztelesneneho nemuzu videt. A pozorovat dila umelcu nema pro me zadny vyznam,jelikoz kazdy vtisknul do jeho tvare vlastni predstavu-tedy sam sebe.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:ravimu som neblokol

a nebola si prva holka co zautocila na Teal

ja preferujem ak kritik zoberie konkretnu myslienku s ktorou nesuhlasi a napise svoj kontranazor
to je potom diskusia o veci

chlapci Teal miluju koli jej myslienkam, nie koli jej vyzoru :mrgreen:

a holky Teal odsudzuju koli vyzoru a jej myslienky nie su dolezite

sakra to je dneska svet, vsechno naruby, jak posrate trenky
aha, já jen dedukovala, jak si říkal, že Tebou neblokovaní muži ohledně Teal mluvili jen pozitivně... ale to je fuk.

Každopádně pokud odlišné názory bereš stále jako útoky, diskuze pro mne ztrácí smysl. Navíc neřeším vzhled (myslím, že jsem to i psala), ale energii. Boha jeho.... :|
Přispěla jsem sem názorem, až když se to stočilo na to, co z ní cítí Zdeníno (cituji jeho větu: "A zdaleka nejde o vnější vzhled"). Pokud ho máš bloklého, tak každý mluvíme o něčem jiném, protože nevíš, na co navazuji. :wink:
Naposledy upravil(a) Pavluska dne ned kvě 26, 2013 14:46, celkem upraveno 1 x.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluska »

bukaj píše:
Pavluska píše:její názory mi zůstaly prakticky neznámé, protože mi bylo nepříjemné sledovat video... pokud je to někde písemně, přečtu si to a vyjádřím se. Ale takhle těžko...

Rudi, Rudi... o něčem jste tu debatovali, tak jsem se podívala na video, abych věděla o co jde a taky k tomu napsala první dojem. Mám se toho příště vyvarovat? Nebo si mne taky blokni jako Zdenína a ravimu a bude klid. :)
Písemně najdeš na http://www.thespiritualcatalyst.com/, sekce articles, questions and answers a quotes.
díky :) Mrknu na to v nějaké volné chvilce.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

ale mě Teal taky moc neuchvátila těmi svými videi .. a až když jsem viděl její rozhovor po Skypu, kde odpodívala zpatra, přirozeně a neměla to připravené, tak si mě omotala, protože tam působila moc sympaticky :- )
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od cepheus »

Pavluska píše:Nebo si mne taky blokni jako Zdenína a ravimu a bude klid. :)
Mam napad !! :D Podme se bloknout vsici navzajem, aspon bude vetsi sranda, on chudak Rudo stejne nestiha bloknout vsecky co maji odlisny videni Sveta :D).
Rudio Ga Ga bude v klidu vytrubovat ty svy horrory a bude spokojenej ze mu nikdo neodporuje :mrgreen: .
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od bukaj »

smajliss píše:ale mě Teal taky moc neuchvátila těmi svými videi .. a až když jsem viděl její rozhovor po Skypu, kde odpodívala zpatra, přirozeně a neměla to připravené, tak si mě omotala, protože tam působila moc sympaticky :- )
Mám to to samé, obsah jejích videí mnou vibruje, ale projev je...až moc formální, někdy téměř mimozemský :) Ale na posledních dvou videích zapracovala, sama říkala, že si uvědomila, že potřebují trochu transformaci.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od rudo »

ma stale pocit ze sa hodnoti osoba a nie myslienky

bol by som zvedavy ze tie akoze ine nazory na myslienky (Pavli ?)

v com su ine ktore konkretne myslienky su podla kritikov nespravne a ako by ich vysvetlili oni

Pavli debata je, ked sa mi nazor nepaci a mam ho iny tak napsiem aky nazor mam a preco ho mam a snazim sa poukazat v com je nazor kritizovaneho nespravny

ak vsak len odsudim osobu alebo nazory jednou vetou bez vysvetlenia, to nie je debata a to potom nema cenu ako vravis
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od smajliss »

Tak osoba hraje taky velký vliv .. já bych třeba nemohl přijímat teorie ohledně zdraví od člověka, který nevypadá zdravě .. a tak samo s duchovními myšlenky
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Zdeníno »

Maria píše:Zdenino,vsak prave,ze mam tu zkusenost,tak na ni vidim sebe samu kdysi. :lol:
No já bych řek Marie, že si prostě nechceš pálit křidýlka :). Připadalo by ti to bláznivé, naopak, trochu bys je chtěla šminkama, ve fitku atd. přikrášlit, aby se líbila.
Ale jsou lidé, kteří se těmi křidélky chtějí dostat k ohni, a tudíž se rádi nechají poučit třeba od Teal, jak o ně správně pečovat, aby nebyla polámaná atd., ale cíl letu je jiný a tudíž i zkušenosti budou jiné a pro někoho třeba nesrozumitelné.
Odpovědět