HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od hofikos »

No to je děs, chudák holka...
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od RAWka »

A presný opak. Vďaka za (Našu) zlatú strednú cestu.

http://newlife.webgarden.cz/poruchy-pri ... kil-2.html
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Michaela.Hercokova
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 07, 2008 12:37

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Michaela.Hercokova »

Já se snažím raw stravovat již asi 3 měsíce a nezhubla jsem nic..možná kilo, dvě a mám pořád hlad, i když jím dostatečně, ale zase to nepřeháním. To opravdu nechápu.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od dgm »

zkus napsat svuj jidelnicek, treba je problem v mnozstvi nebo skladbe... Jeste se neomalene zeptam: Z kolika na kolik? Ono se totiz rychleji hubne pri vyssi vaze, pri nizsi je to tezsi a tezsi ..., treba nepotrebujes hubnout .
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od culka »

Ja si musim davat velky pozor aby som neschudla, lebo potom urcite neumriem na rakovinu, ale ma stary zabije. On to cele stravovanie berie z tej cinskej strany a my co sme napachnuti Walkerom z uplne inej.
Chudnutie ma svoje vyhody. Nemusim si rozopinat gombik na kratasoch, na pase mi ich drzi opasok. No nic, asi si kupim traky.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

Myslíte, že se dá nějak rozumně přibrat na vita ? Mám 42kg na 160cm ... Cítím se vlastně docela dobře, moje okolí mě občas kritizuje, ale z toho si nic nedělám ... Zhubla jsem 18kg od března ale ještě předtím, než jsem se dala na vita ... Jinak při row jsem nezhubla nic, taky nevím co bych hubla, mám jen 4 kg tuku (nechávala jsem si to měřit) ... Věnuji se kondičnímu posilování, mám dokonce intervalové tréninky, ale to trošku přibývá svalstvo, ale já bych potřebovala spíš nějaké ty tukové zásoby :) všude mě všechno tlačí, bolí mě sedět na zadku a sem samá kost a šlacha :lol: Mám se ráda, taková jaká jsem, ale nějaké to kilčo navíc by neškodilo :) :wink:
Jím převážně nesladké ovoce, občas čerství kokos, pomerančového džusu mám také docela spotřebu a snažím se mrkvovou šťávu... Každé ráno chodím běhat (5km) ... za každou radu budu vděčná >:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

zarad avokada :D
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od awa »

Otázkou je, co je tvoje optimální váha. Jaké máš geny. Já mám výšku stejnou, ale mám o 8 kg víc. Nicmémě v tvém věku jsem dlouho měla 43 kg. Taky mi říkali, že vypadám jak ze Somálska. Srovnalo se to, až kolem 22 let, kdy jsem se cca zastavila na své současné váze a tělo si to vehementně jako optimum drží. Možná se ti potřebují zharmonizovat hormony, ale k tomu dojde až po detoxu. Jako stimulační pro tvorbu celkové struktury těla, by bylo nebylo marné použít byliny. Napadá mě kontryhel a jetel. Ale nemáš moc času, dost se ochlazuje a za chvíli to zmrzne. Bylinné čaje z mých zkušeností nemají ty účinky. Možná by provizorium mohla být i vlastnoruční tinktura, pokud je pro tebe v mikromnožstvích akceptovatelný čistý alkohol. Návody pro tinktury jsou v knížkách od Marie Treben. Mluví o nich i Morse v Zázračné detoxikaci.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

k.winky píše:Myslíte, že se dá nějak rozumně přibrat na vita ? Mám 42kg na 160cm ... Cítím se vlastně docela dobře, moje okolí mě občas kritizuje, ale z toho si nic nedělám ... Zhubla jsem 18kg od března ale ještě předtím, než jsem se dala na vita ... Jinak při row jsem nezhubla nic, taky nevím co bych hubla, mám jen 4 kg tuku (nechávala jsem si to měřit) ... Věnuji se kondičnímu posilování, mám dokonce intervalové tréninky, ale to trošku přibývá svalstvo, ale já bych potřebovala spíš nějaké ty tukové zásoby :) všude mě všechno tlačí, bolí mě sedět na zadku a sem samá kost a šlacha :lol: Mám se ráda, taková jaká jsem, ale nějaké to kilčo navíc by neškodilo :) :wink:
Jím převážně nesladké ovoce, občas čerství kokos, pomerančového džusu mám také docela spotřebu a snažím se mrkvovou šťávu... Každé ráno chodím běhat (5km) ... za každou radu budu vděčná >:-)
já jsem přibral po půl roce každodenním avokádem, ale tuku mám už leta nula
a nezbývá mi než se mít rád jaký sem (Neo jí 20 bananou pri posilkövání)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

Sweetie píše:zarad avokada :D
Poslední dobou na tuky ať ořechy nebo avokádo a zeleninu nemám ani pomyšlení ... Max. kokos ... Nechci do těla nutit nic co nechce, ale asi by to pomohlo...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

awa píše: Jako stimulační pro tvorbu celkové struktury těla, by bylo nebylo marné použít byliny.
To bych mohla zkusit. A co se týče té tunkturi moc o tom nevím, zkusím něco vyhledat bo mrknout na tu knížku, děkuji za info :wink:
Pořád bojuji s detoxem a asi ještě nějakou dobu budu, tak doufám, že pak se srovná všechno ... Ale stejně, nechci aby to vypadalo, že o vitariánství pochybuji, ale přijde mi nepřirozené být hubený ... Když by člověk jedl tak jak je pro jeho tělo opravdu správné a dostatečně se pohyboval měla by přece i jeho váha a tělesné proporce být akorát, ne ? Co se tu tak dočítám nejsem jediná, kdo má toho tuku trochu méně..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
P.H.
Příspěvky: 68
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:14

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od P.H. »

Největší problém s moji hubenou postavou nemám já, ale paradoxně ti druzí. U nás je zažitý nepříjemný fenomén, kterému se říká kult obezity, díky němuž je každý štíhlý člověk (zejména mužského pohlaví) vnímán silně negativně. Pokud chcete konkrétněji vidět, jak Češi vnímají hubené lidi, mrkněte na velmi zajímavou diskusi:

http://diskuse.doktorka.cz/cesky-kult-obezity/archiv/0/
Naposledy upravil(a) P.H. dne stř říj 22, 2008 15:21, celkem upraveno 1 x.
Nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili.
dvdmchl

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od dvdmchl »

Tukove zasoby jsou telem ukladany kdyz ma prebytek potravy a nebo kdyz potrebuje odlozit nejake hnusy.
Vitarian nechce ani jedno.
Ono i lide s "normalni" vahou co potkavas kolem sebe jsou v podstate kostlivci. Kdyby jsi z nich sejmula tuk.
Jestli chces nabrat vahu tak predevsim hodne cvic. A naber vahu ve svalovine.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:Ono i lide s "normalni" vahou co potkavas kolem sebe jsou v podstate kostlivci. Kdyby jsi z nich sejmula tuk.
Nebo jsou taky plní vody..., kterou si tělo shromažďuje na detox těch tyfusů, co v sobě skladují a pořád si svým stylem doplňují. Kolikrát si říkám, že většina lidí je spíš oteklejch, než vyloženě špekouni.
No, já vím, nemám, co mluvit. Já jsem pořád tak nudně stejná. Ale můj partner měl v době, kdy jsem si ho brala 67 kg při metru 1,85. Taky byl samá kostička, ale jeho povaha a dary to zcela zastínily. Ty řeči o hubenosti jsou nechutný. Já taky v dětství vypadala, jako když jsem prožila hladomor - tj. samá kost a kůže a velká kudrnatá hlavička. Chudák moje maminka, pořád jí říkali, že mě týrá a nedá mi najíst....a opak byl pravdou. Taky vím, co je to, když se poukazuje na "vychrtlost".
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fiona »

Neni nad to kdyz ma clovek vsechnu vahu v tele funkcni :)
Jenze to by nebyl tenhle svet, kdyby k tomu nemel pripominky. Bud jste moc tlusti na to abyste mohli byt krasni, nebo moc hubeni na to abyste mohli byt zdravi, nebo moc stari na uzivani zivota, nebo prilis mladi abyste meli pravo pouzivat vlastni mozek. Pokud jste totiz ciste nahodou tak akorat, nikdo ve vas nevzbudi zahanbeni a nikdo na vas tim padem nevydela. Nehlede na dalsi pohnutky, ktere muzou byt uplne jednoducha zavist.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

Ať si závidí bo co je to za pohnutky v jejich myslích ... Lidé by se měli soustředit na sebe a ne jen kritizovat svoje okolí, aby měli pocit, že nejsou sami u nichž je něco v nepořádku ... Jsem jaká jsem, miluji sebe, miluji svoje Já, jsem šťastná a ať si každý říká co chce...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od awa »

Každej, co něčím i nechtěně vybočuje je pro spoustu lidí nějakej podezřelej...
(:-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

awa, fiona hezky receno, to mi pripomnelo my leta anorexie(teda tak tomu rikalo okoli) ja vlastne jen odmitala vsechno krome ovozel. takze jsem vlastne sla spravnym smerem a pekne jsem si to odnasela. 'jezis ty vypadas', 'chtel jsem ti donyst buchtu' 'mas rozkrok jako vecernicek' a dalsi.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

Ne, že bych to teď ještě nějak řešila, ale přijde mi zvláštní, že co jsem teď dvě měsíce fruta (tak 95%, jeden úlet, bylinky a občas nějaké listí), tak jsem přibrala 3kg, čekala bych opak ... Sice je pravda, že jím teď skoro jen banány a skoro denně dávám avokádo, ale přesto mě to překvapuje...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Panda »

k.winky píše:Ne, že bych to teď ještě nějak řešila, ale přijde mi zvláštní, že co jsem teď dvě měsíce fruta (tak 95%, jeden úlet, bylinky a občas nějaké listí), tak jsem přibrala 3kg, čekala bych opak ... Sice je pravda, že jím teď skoro jen banány a skoro denně dávám avokádo, ale přesto mě to překvapuje...
To by mělo být přirozené když je to mnohem více cukru (a tuku) než když se míchalo se zeleninou, ne?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od k.winky »

Já dřív ani tu zeleninu skoro nejedla, spíš jsem opustila ochucovadla, oleje, ořechy, semínka, med, sušené ovoce a podobně...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Pavluška »

k.winky píše:Já dřív ani tu zeleninu skoro nejedla, spíš jsem opustila ochucovadla, oleje, ořechy, semínka, med, sušené ovoce a podobně...
Když každý jsme prostě jiný. Mnou osobně tučné věci projedou a nazdar. Kdežto třeba po banánech bych se vykrmila jako husa...nehledě na to, že bych se cítila šíleně přeslazená. Ale každému co mu sedí. :)
Wandmaker říkal, že po kilech ovoce denně mu nedělalo problém přibírat...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

tak sem sem se namotal s emilom,
ale dyž už, taky sem po avoších priberal
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

tak davam za pravdu, cpu se ted sladkym ovocem od rana do vecera, nic nedelam, jenom studuju, a vaha stejna. nejim avokada. na druhou stranu kdyz je ulet, nejaka varenina, nebo pivo, vaha jde dolu.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Fuujin »

Avokádo nejím a přibral sem během asi 2.5 kila
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od anndulicka »

Máte někdy zkušenosti s tloustnutím po pivu? Já se po týdnu pití cítím tak nějak oplácaná... :) blee..
dvdmchl

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od dvdmchl »

Ano po pivu se tloustne.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od komonice »

já sem po pivu spíš zhubla.protože jsem k němu moc nejedla.tedˇuž ho piju jen občas a jsem štíhlá pořád.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:Ano po pivu se tloustne.
... a blbne :-)
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od komonice »

někdy je dobrý si zablbnout :mrgreen:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od veri »

Panda píše:
dvdmchl píše:Ano po pivu se tloustne.
... a blbne :-)
a dělá lenivým :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

po pivu se netloustne, ale po tom jidle na ktery je pak chut.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od komonice »

já jsem lenivá i bez piva >:-)
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sitar »

anndulicka píše:Máte někdy zkušenosti s tloustnutím po pivu? Já se po týdnu pití cítím tak nějak oplácaná... :) blee..
Pise se na nem, ze ma hodne kalorii, ale jak efektivni je jejich vyuziti, nevite?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Panda »

Údajně samotný alkohol tloustnutí nezpůsobuje, protože ho tělo neumí uchovávat a tak se odbourává jako rychle spotřebovaná energie. Největším problémem je cukr, který je v pivu a likérech - způsobuje ukládání tuků hlavně v oblasti břicha ("pivní mozoly"). Dalším nebezpečím jsou nezdravosti které si člověk k tomu dává (ale i běžné jídlo) - protože je tělo zaměstnáno odbouráváním alkoholu, tak se vše přijaté ukládá ve formě tuků mnohem více než jindy. V malém množství alkohol sice podporuje trávení, ale v trochu větším ho už blokuje (více se toho musí ukládat). A ještě jeden zádrhel - alkohol dehydruje, takže zdánlivě jde po něm váha dokonce i dolů, ale to jen přechodně, po ukončení účinku a dodání tekutin to začne jít rychle nahoru.
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od anndulicka »

Myslíte si, že můžeme být podvyživení?Nebo je podvyživenej ten kdo dělá často úlety?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Panda »

anndulicka píše:Myslíte si, že můžeme být podvyživení?Nebo je podvyživenej ten kdo dělá často úlety?
Asi ne - myslím si že podvýživa by měla znamenat chátrání nějakého orgánu z důvodu nedostatečného přísunu některých potřebných složek, takže když je člověk jenom hubený ale nemá zdravotní potíže tak by to mělo být asi v pořádku.

Tady označují podvýživou jenom pokles svalové hmoty, no tak nevím:
http://zdravi.idnes.cz/i-obezni-clovek- ... zdravi_pet
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od anndulicka »

Nevím jestli se to někdo probíralo, ale kolik máte procent tuku v těle? Já mám 12 a zdá se mi to nějak málo , ale zase na co potřebuju tuk, svalová tkáň se neredukuje, tak bych měla být spíš ráda (?)...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od buc11 »

anndulicka píše:Nevím jestli se to někdo probíralo, ale kolik máte procent tuku v těle? Já mám 12 a zdá se mi to nějak málo , ale zase na co potřebuju tuk, svalová tkáň se neredukuje, tak bych měla být spíš ráda (?)...
já mám 0, tedy dle měřidel
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sitar »

Něco kolem 10-ti procent. Tahle různá měřidla neumějí moc měřit pod cca 4 procenta, takže i mojí Nik to někdy hodí error.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Oriana »

Můžete se vyjádřit, jak jste na tom s tepelnou pohodou, když máte tak malé procento tuku ? Když jsem ve svém mládí vážila 50 kg na 164 cm výšky, tak mi byla pořád zima.
dvdmchl

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od dvdmchl »

A jak se měří procento tuku? Mně je pořád krásně. Ale chce to nosit otevřenou obuv, dávat studenější sprchy, bejt hodně venku a sportovat. S tukem, ani stravou toho teplo nemá imho moc společnýho.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sitar »

Jo, otužování a pohyb venku za jakéhokoliv počasí a tepelná pohoda je zajištěna.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:A jak se měří procento tuku? Mně je pořád krásně. Ale chce to nosit otevřenou obuv, dávat studenější sprchy, bejt hodně venku a sportovat. S tukem, ani stravou toho teplo nemá imho moc společnýho.
vystizna odpoved.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Xion »

dvdmchl píše:A jak se měří procento tuku? Mně je pořád krásně. Ale chce to nosit otevřenou obuv, dávat studenější sprchy, bejt hodně venku a sportovat. S tukem, ani stravou toho teplo nemá imho moc společnýho.
Mna teda melon vzdy ochladi a zazvor vzdy zahreje, tak so stravou to teplo nejak suvisiet musi...
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od mira »

Jakbysmet
Všeho s mírou.
Giovanka
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 10, 2009 13:46

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Giovanka »

Ahoj všichni, snažím se přejít na vitariánskou stravu, ale jelikož mám geneticky daný strašně rychlý metabolismus (celý život jsem se marně snažila ztloustnout), tak furt jen hubnu. Je také těžké přesvědčovat okolí, že je to zdravé, když na mě vidí, že jen hubnu a vypadám čím dál hůř... někdo mi radí bryndzu pro začátek, než se váha ustálí, ale nemůžu jí sehnat :-(, co byste mi ještě poradili?

Přeji hezký den všem

Jana
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od RadkaS »

Poradila bych Ti zacit cvicit a postupne si tak budovat svalstvo, rozhodne bych do sebe necpala zbytecne skodliviny, ktere by mely zajistit, aby jsi nehubla, to pak vitarianstvi nema moc smysl. Hubnes, protoze telo se snazi zbavit veci, ktere do tela nepatri. Postavila jsi si telo ze spatnych zakladu, protoze se mu to nelibi. Postupne budes telo zasobovat kvalitnimi potravinami, ze kterych se telo bude utvaret. Pak uz nebude mit potrebu vsechno posilat pryc. Ja to zazila na pustu. Kdyz jsem jela svuj prvni delsi pust, telo pustilo vsechno. Doslova. Smrtka vypadala lip. Pak jsem si postupne vybudovala telo na vitastrave a pri dalsim delsim pustu uz telo nepustilo nic. Uz nemelo proc to odhazovat, protoze telo uz bylo vybudovano ze "zdraveho materialu". Pri prvnim pustu jsem pustovala, protoze jsem byla vazne nemocna a telo to samozrejme bezpecne vedelo. Duveruj Tvemu telu, ono vi, ceho a proc se zbavuje.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od Sitar »

Giovanka píše:Ahoj všichni, snažím se přejít na vitariánskou stravu, ale jelikož mám geneticky daný strašně rychlý metabolismus (celý život jsem se marně snažila ztloustnout), tak furt jen hubnu. Je také těžké přesvědčovat okolí, že je to zdravé, když na mě vidí, že jen hubnu a vypadám čím dál hůř... někdo mi radí bryndzu pro začátek, než se váha ustálí, ale nemůžu jí sehnat :-(, co byste mi ještě poradili?

Přeji hezký den všem

Jana
Cvičit a nedbat tolik na okolí, důležité je, jak se cítíš Ty sama.

Jsem v podobné situaci a tak občas rovněž čelím nejapným narážkám a to nejsem zdaleka vita.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: HUBNUTÍ, TLOUSTNUTÍ, váha

Příspěvek od mira »

Vícekloubové cviky se zátěží.
Všeho s mírou.
Odpovědět