RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

zajimavy nazor:

poota
Zasloužilý člen
Založen: 26.9.2007
Příspěvky: 1168
: 242
Bydliště: Praha

....Přečti si Clark... podle jejích poznatků mají všichni větší paraziti své parazity, většinou bakterie, a bakterie zase viry. Žijí s nimi v symbióze a vzájemně se potřebují. Jakmile zahubíme jeden z těchto organizmů, nepřežije ani ten druhý.
V tomhle směru se přikláním spíš k poznatkům R. R. Rife, Naessense (kteří to pozorovali svými supermikroskopy) a později i jiných biologů, kteří objevili, že všechny tyhle potvůrky vlastně mají stejný základ - že se jedná o morfózu, že jsou tady jakási tělíska, z níchž jsou složeny všechny tyto organizmy. Zjednodušeně - něco jako lego, ze kterého se poskládá nějaký organizmus podle stavu a nabídky prostředí. Podle ofic. vědy ovšem metamorfóza neexistuje a veškeré práce v tom směru byly potlačeny a jejich zastánci tvrdě pronásledovaní. Bez ohledu na to, mnoho lékařů dnes už počítá s tím, že rakovinu působí virus - více než 60 let potom, co ho Rife objevil (virus BX). Moderní onkolog už neničí rakovinové buňky, ale jde po jejich "obyvatelích". Po zahubení viru se buňka uzdraví a vrátí do normálního režimu.
_________________
Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

culka píše:Stando, mam pocit, ze potrebujes u otca vyprovokovat stolicu a vitamin C ti v tom urcite pomoze
Naprostý souhlas, toto považuji za výborný příspěvek, céčko výborně pomůže.

Dám tip - jako nejlevnější myslím vychází C 1000 mg se šípkem, je to balení cca 120 tablet za cca 150 Kč. Otci podávej např 3 tablety každé dvě tři hodiny a neboj se celkové denní dávky například 30 gramů (i více - nejlépe tak, aby se dostavil průjem a pak dávku mírně snížit a tu již udržovat), pěkně to popisuje Jarda (to abych se tu nechlubil cizím peřím, tohle jsem opsal u něj).

Teď si uvědomuju, ty tablety jsou hodně velké, to by otec nepolkl. Kousat je možná nebude chtít, jsou kyselý. Když jsem léčil synka, drtil jsem tyhle velký tablety válečkem na válení těsta, vznikl jemný prášek.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Na badatelovi je cela knizka o tom prelozena do slovenciny a na doctoryourself.com clankov do zbezvedomenia, ale ked je angl. problem, tak aspon takto.
Ak chces, zacnem ti sem sypat gersonovcov
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od dgm »

Hm, o autorovi te knizky na badatel.sk jsem psala zde
viewtopic.php?f=3&t=230&p=90217#p90217

a zde
viewtopic.php?f=3&t=230&p=90233#p90233

Muj dojem z toho vseho je ten, ze ( a ted nepisu o leceni rakoviny, ale neceho banalnejsiho, treba rymy, nachlazeni)
ze prave ty vysoke davky jsou potreba a jejich uzitek se projevi prave na varene strave. Pokud nemocnemu (decku napriklad) prestanete cpat v nemoci varene jidlo, nastoupi syrove nebo dokonce pust, tak efekt rychlosti vyleceni je neporovnatelne zazracnejsi nez pri varenem a vysokych davkach C.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Dgm, to je vsetko pravda, ale teraz treba dosiahnut, aby to zo Standovho otca vybehlo von druhou stranou. Na intoxikaciu uz zaslo vela pacientov.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od dgm »

Jj, to mas svatou pravdu, vsak jsme i ve vlaknu k teto nemoci. Jenom jsem to psala jako nazor na celou tuto knizku a to, co se v tech diskuzich, ktere jsem sem uvedla, probira. Resi se tam predevsim prvni detske nemoci.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Vcera to pripojenie stalo za ..., no skoda hovorit, tak dnes znovu.

Dodavanie extra vitaminov telu som si pre seba vyriesila uz davno. Od polky maja/08 do konca asi oktobra/08 som mala nalinke roztahane pohare a v nich rozdelene davky bylin a vitaminov az mi moj muz povedal, ze tie byliny nemusim brat tak pravidelne. Takto to bolo rozumnejsie. Lepsie 6xdenne za hrst ako 3xdenne za dve. (12 kapsul bylin 3x a k tomu 24 tabliet C-cka po 500mg) to uz je za nami. Kedze mam tu vybornu chorobu, vola sa HO-SI-PA (pre tych, co maju problem so skratkami HOvno SI PAmata), tak dnes uz len obcas.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Standa K. »

Je dobojováno.
Táta dnes ráno umřel.
Pomstím tě tati.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Stanko, úprimnú sústrasť. Nemysli na pomstu, prosím ťa. Ocko je na krásnej ceste a určite jeho duša cíti úľavu, keď sa zbavila úbohého, chorého tela. Pusti ho na tú cestu s láskou a mierom v duši. Prinesie to pokoj i tvojej dušičke.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od martin_hk »

Standa K. píše:Je dobojováno.
Táta dnes ráno umřel.
Pomstím tě tati.
Uprimnou soustrast,

dobre tem bolestnym pocitum rozumim.

Svoje blizke si nosime v srdci, zivot je ze sve povahy uz takovy, ohraniceny. Ale stejne verim tomu, ze timto nic nekonci, k cemu by tu byla inteligence, kreativita, empatie, fascinace, laska? Nedavalo by to zadnou logiku...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od olfess »

Standa K. píše: Pomstím tě tati.
Jen to ne .....
Spíš ať je ten jeho příští život "umístěn" do lepší, znalejší, pokrokovější a mírumilovnější společnosti než je dnes, v tolik obávaném temném věku kaliyuga naší planety. Alespoň já tomu věřim.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od mira »

My s bratrem už máme od mých dvou let "jen" máti a bez ní nevím
jak to bude. Dělal jsi co jsi mohl a je to víc, než je ochotna většina
ostatních bližním obětovat a alespoň odešel v laskavém prostředí
a ne v urychlovně.
Kdybych neprocházel, jak je mým zvykem, Víťu odzdola, tak bych
se nedopouštěl toho, čeho jsem se dopustil a nelegráckoval, ale
asi stejně jo :roll: , ale většinu času v reálném životě jsem vážný.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Samira »

Standa K. píše:Je dobojováno.
Táta dnes ráno umřel.
Pomstím tě tati.
Normalne tu placem. Je mi to tak strasne luto. Velmi som dufala, ze zvratis osud.

Po smrti mojho otca som citila strasny hnev. Na neho, ze ma opustil, na seba, ze som neurobila viac a na vsetkych doktorov, co mu "pomohli".
Ale hnev nie je ta najvhodnejsia emocia v tieto chvile. Ak mozes, skus sa pekne s otcom rozlucit, nech sa mu lahsie opusta tento svet. O co krajsie emocie k nemu vysles, o to lepsie mu bude. Velmi na tom zalezi.

Myslim na Teba a v duchu Ta objimam.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

Je mi ta luto Stando, otcovi uz je dobre. Dufala som, ze vydrzite dlhsie.
Nebojuj, nemas s kym.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od dgm »

Stando, nebojuj a nenech tu nenavist v sobe zakorenit, dekuj spis za to, zes mohl s tatinkem byt, to bylo moc dobre, ze jste si ho vzali domu, jinak souhlasim s tim, co psal Mira, malokdo druhy by si tohle vsechno na sebe dobrovolne nabral.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Návštěvník

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Návštěvník »

Stando uprimnou soustrast, nebojuj, nehnevej se, neplakejte a nevolejte ho zpet prosim, nechte tatinka v klidu odejit at se netrapi tam kde je, je mu lepe a ceka ho dalsi a snaz se prosim verit ze lepsi zivot. Bud ted oporou mamce at je to jakkoliv.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od mirunnka »

Je mi to moc líto, Stando. Máš můj obrovský obdiv a respekt, za to, jak jsi dokázal o tátu bojovat. Jsi skvělý chlap.
Dasha
Příspěvky: 69
Registrován: úte črc 07, 2009 11:52

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Dasha »

Uprimnou soustrast, udelal jsi maximum a zprijemnil jsi mu posledni chvilky na Zemi, nebojuj, neplac, nevolej otce zpet prosim, nech ho stastneho a bez bolesti v klidu odejit kam si zaslouzi.Jsi skvely syn a matka te ted bude taky potrebovat.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Sitar »

Dasha píše:Uprimnou soustrast, udelal jsi maximum a zprijemnil jsi mu posledni chvilky na Zemi, nebojuj, neplac, nevolej otce zpet prosim, nech ho stastneho a bez bolesti v klidu odejit kam si zaslouzi.Jsi skvely syn a matka te ted bude taky potrebovat.
Neřekl bych to líp, Stando. Teda krom toho pláče.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Marci »

Stando,je mi to lito.Nevim co jineho dodat.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Standa K. »

šajze šajze šajze...

právě čtu Rudolf Breuss (ano ten co vymyslel Breussovu dietu) "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě neléčitelné nemoci léčitelné přírodními prostředky" :

str.53
(cituje knihu vydanou MUDr. Wirzem)"Dr. Wirz m imo jiné píše, že často v bytech používané prostředky proti molům a švábům, tj. naftalín a uměle vyráběný kafr, jak bylo zjištěno, obsahují arzenik a že při vdechování jejich výparů vznikají nejrůznější nemoci. Dále píše, že tento jed je největším vrahem lidstva... V Chicagu vyšla zpráva : šest bratří spávalo postupně v jedné posteli a všichni v krátké době za sebou umřeli... v mrtvolách byl zjištěn arzenik...Na příkaz prokurátora byly pak prozkoumány matrace, na kterých zesnulí spávali, a bylo zjištěno, že obsahují velké množství arzeniku, který výrobce používal jako prostředek proti hmyzu...", dále popisuje několik případů ze své praxe kdy odstraněním naftalínu z domácností nejvíc pomohl svým pacientům...

v ložnici mého otce to naftalínem smrdělo permanentně.... šajze šajze šajze
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od culka »

A to si nevedel? A ani my sme nevedeli, ze nevies a radili sme kadeco ine.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

Zatím nejlepší knížka, jakou jsem kdy o mechanismech rakoviny četl:
Výživou proti rakovině
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Návštěvník

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Návštěvník »

no až na to že jsou v receptech věci jako šunka a slepičí vyvary OMG.. to si radsi precti velkou cinskou studii:)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

Bych pravdu řekl, recepty (kór tyhle nevitariánské) jsem ani nečetl, ty mne nezajímají. Jako vitarián je nepotřebuju.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
marwin
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 12, 2011 11:10

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od marwin »

no já vím, ale když už tady tu knihu "propaguješ" tak by si měl upozornit na tyhle určité nedostatky.. ale je pravda, že jsi napsal, že kniha pouze dobře popisuje některé mechanismy rakoviny:)

ja jsem ji chtěl taky doporučit někomu, ale když sem dolistoval k receptum, tak sem to rovnou zahodil:))
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Jindra »

Knížku nemám důvod propagovat - je mi jedno, kdo si ji (ne)pořídí :wink: No vlastně tatovi se ju snažím v tomhle jeho stavu vnutit, ten to potřebuje. Koho ale zajímá, jak nádor vzniká, jak se živí, jak se brání a mutuje apod, ten by knížku určitě neměl přehlédnout. Knížka dá hodně info také cukrovkářům.
Pokud jde o recepty, tak konkrétně tyhle já osobně neberu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Janek »

Standa K. píše:Je dobojováno.
Táta dnes ráno umřel.
Pomstím tě tati.
Pokud jsi neprestal vcas bojovat, ceka te stejny udel, protoze tata taky bojoval, i babicka a matka a vsichni umreli na raka:
Stopaz: ...video doplnin

Bojovnici staroveku se asi nedozivali pokrocileho veku (45+), aby se jim mohla rakovina projevit, jinak si to neumim vysvetlit.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Kde mas jaky videjko a stopaz ?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Janek »

Nemohu to dohledat, bylo to na goshatv...


from mobile device
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Tak to je potom informace o nicem :wink: .
"Prakticka zkusenost" uz vubec ne, pak dost dobre nechapu smysl.
Jen zase nejaka nuda ?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Janek »

Kliid, najde se.

Az uvidis to video, pochopis. Bohuzel mam podobnou zkusenost z okoli - kdo mel raka, tak predzim (nesmyslne) bojoval. Netvrdim, ze mam statisticky vyznamny vzorek, presto, na vykrik o pomste jsem to musel napsat :-)

Protoze ten borec ve videu se musel prihlasit mimo diskusi a tohle sdelit, i s vetou, ze to zkratka musel rict. A pak mu zatleskali :-)

Takze se v soucasne dobe uz i domnivam, ze touha po pomste ci boji s cimkoliv, zavede cloveka drive ci pozdeji prave k teto chorobe... Muzete odporovat, muzete nesouhlasit... Ale me zajimaji protiargumenty, pokud si myslis, ze nemluvim k veci - upresni proc...



from mobile device
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od cepheus »

Prave ze si nemyslim ze nemluvis k veci, jen me zajimalo jak moc jsi tady jel po povrchu (a cerpal viru jen z videjka), anebo jak moc to mas sam vypozorovano.
Taky me zajimalo i samotny to videjko, kdo, kdy, kde a tak ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: RAKOVINA MOZKU praktická zkušenost

Příspěvek od Janek »

Kde, to uz jsem napsal, tak muzes hledat taky. Me to nejak moc nejde, kdyz to nelinknu hned, pak to dohledavat...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět