1 acidotická krize - prosím poraďte

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Jenny
Příspěvky: 16
Registrován: ned kvě 17, 2015 8:45
Bydliště: Praha 1

1 acidotická krize - prosím poraďte

Příspěvek od Jenny »

Dobrý den,
od úterý večer (13.5.) držím svůj první delší půst. Chtěla jsem ho ukončit po dosažení 1. acidotické krize, která měla, jak jsem doufala, díky urinovému hladovění (urinu piji, používám k výplachu střev, neti) dorazit již kolem 4. – 5. dne. Zatím jsem však nezaznamenala stavy vysloveně skokového zhoršení, teploty ani výrazné pocení. Od zítřka (pondělí, 18.5. – 6/7 den půstu) musím začít chodit do práce a bojím se, aby mě krize nezastihla v kanceláři a já někde nezkolabovala….Je mi ale líto ukončit hladovku před tím, než dojde k acidofilní krizi, nerada bych kvůli dodatečnému dni/dvěma (?) zhatila ozdravný efekt půstu. Problém je, že jsem nikde ani nenašla, jak přesně má krize probíhat. Moc prosím o radu, za každý názor budu moc vděčná.
Jenny
Cipisek

Re: 1 acidotická krize - prosím poraďte

Příspěvek od Cipisek »

Obávám se, že jde o individuální projev, u každého jinak (zdraví, váha, hlava-mozek, předchozí strava, prostředí, geny)... Spíš napiš výsledek, jak dlouho jsi vydržela... Jen názor.
Karla

Re: 1 acidotická krize - prosím poraďte

Příspěvek od Karla »

Tak já to s těmi krizemi u sebe také nedokážu poznat. I při půstech 21 dní jsem na sobě nepoznala, kdy krize proběhla.
Někdy mám energie víc, někdy míň, ale to je všchno.
Odpovědět