Dr. Walker - jeho věk a foto

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pepík Ševců »

Samira píše:Norman Walker byl zcela určitě reálný. Žil až 100 let. Jeho žena Ruth mi řekla, že v den, kdy zemřel, pracoval na zahradě, měl nějaký džus, a šel si zdřímnout.
Hrozná představa
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Renáta »

Ahoj, Pepík. Ty si sem teda riadne dlho neprispel. :wink: Naposledy si spomínal, že čakáte. No, to už bolo riadne dávno. Verím, že ste sa v zdraví rozrástli a máte sa dobre. Spomínam na tvoj citát o prdelkování :D Hodí sa sem-tam si ho pripomenúť.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pavluska »

Pepík Ševců píše:
Samira píše:Norman Walker byl zcela určitě reálný. Žil až 100 let. Jeho žena Ruth mi řekla, že v den, kdy zemřel, pracoval na zahradě, měl nějaký džus, a šel si zdřímnout.
Hrozná představa
mě se líbí, nic ho nebolelo.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Návštěvník

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Návštěvník »

Pavluska píše:
Pepík Ševců píše:
Samira píše:Norman Walker byl zcela určitě reálný. Žil až 100 let. Jeho žena Ruth mi řekla, že v den, kdy zemřel, pracoval na zahradě, měl nějaký džus, a šel si zdřímnout.
Hrozná představa
mě se líbí, nic ho nebolelo.
Ta práce na zahradě :D
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od lumoska »

No pekne. akurat som si stiahla vsetky knihy:D...Nevadi aj tak si to precitam. Ublizit mi to nemoze . :) O priaznovosti vita stravy viem s osobnych skusenosti a realnych ludi, k literature sa dostavam az teraz. Chcem vediet hlavne ako spravne kombinovat.
Celý život žiadne hranice.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Yeff »

Kód: Vybrat vše

http://healthtip.hacres.com/index.php/2011/03/01/norman-w-walker-juicing-pioneer/
Obrázek
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

Yeff píše:

Kód: Vybrat vše

http://healthtip.hacres.com/index.php/2011/03/01/norman-w-walker-juicing-pioneer/
Obrázek
pěkný článek
Since we know for sure Dr. Walker died on June 6, 1985, that date of birth would have made Dr. Walker 119 years old at his death. This 1867 date of birth conflicts with more recent research which places his birth date as January 4, 1886, which would have made him 99 years and 5 months at death. No matter his actual age at death, Dr. Walker lived a very long life.)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

A kolik je vlastne Walkerove zene? S tim vekem me napada, hlavne u prestehovalcu jak to bylo v Evrope, ze si zamerne vymysleli drivejsi datum narozeni, aby sli drive do duchodu. To asi neni pripad pana W, ale i v CR se to delo, treba imigranti ze Zakarpatska v minu
Em stoleti.
Terka píše:vim že tohle vlákno je o existenci Walkera, přidala bych ale ještě něco k existenci Boha..
Buci aj. nevěřící v boží existenci, myslíte že tohle vzniklo jen tak čirou náhodou a že za tím
a jinými úžasnými věcmi nestojí nějaký tvůrce ?
http://www.youtube.com/watch?v=76R2EKEn ... re=related
Terko, pokud za takovymito konkretnostmi vidis tvurce, pak jsi nejspise verici progresivni kreacionista?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kreacionis ... acionismus
Pokud na planetě je více než 8,7 milionu druhů, tak tvůrce musel/musí být velmi pracovitý...

Tyto a jine druhy stale vznikaji a zanikaji a vznikaji a meni se (podle kreacionistu je to pry skodlive a cituji:

"Bůh stvořil celou biosféru ve zralém, plně funkčním stavu (s dospělými lidmi i zvířaty, dospělými stromy nesoucími ovoce, apod.) a rovněž tak hmotný vesmír (atmosféru, půdu obsahující zbytky organické hmoty bohatou na živiny, světlo hvězd dopadající na Zemi, apod.)[1] Tento stav se nazývá - fungující komplexnost.[zdroj?] Přičemž všichni tvorové byli na počátku stvořeni jako býložravci[2] jelikož v době před pádem člověka na světě neexistovala smrt.[3]"

)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Pokud na planetě je více než 8,7 milionu druhů, tak tvůrce musel/musí být velmi pracovitý...
a) tvurce ma casu a prostoru dost (coz je iluze pro Tebe stvorena rovnez) a inspirace na rozdavani.
b) "Samo" se NIDE NIC neudela ani nevivine, uz jsi videl svycarske hodinky co by se vyvinuly v superpresne atomove hodiny ??? :-).

Zkus to schvalne - vymysli a postav je (funkcni) a dej jim cas podle Tebe potrebny k "evoluci":).
Jeniku, Ty az dostanes rozum, tak se zase samou radosti hned zblaznis :D))) ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

A) jiste, ma nekonecne casu, ostatne: co je cas, to je zpusob, ktery buh vymyslel, aby se vsechno nestalo naraz ;-)

B) nic se "nevivine", ale ja ti opakovane vysvetluji, ze na urovni nasi planety Zeme zadny bozi zasah ja nutne videt nemusim, jakkoliv existuje stale hodne mezer a nepoznaneho, boha vidim az nekde dal, tam kam uz nedohledneme (horizont udalosti, konec vesmiru, co bylo driv zda vejce nebo slepice, kde to zacalo)... Protoze bunka, zivot sem na Zem mol byt snadno vysazen, zavlecen odjinud a hodne tomu nasvedcuje.

C) svycarske hodinky - je HODNE PRIMITIVNI asociace k vesmiru a atomu a bunce, neco jako pazourek ku lidskemu mozku; kdybys do sveho vyroku dosadil treba kvanovy pocitac, jo to by byla jina.

Precti si toho darwina misto danikena, pochopis co zastaval a pak predloz hypotezu, v cem se pletl.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od cepheus »

c) no vidis, sis dosadil sam - asi tak nejak jsem to myslel :D .. zkratka nic se nedeje samo bez priciny:).
Jakoze by se "NICEMU" zachtelo byt "NECIM" a bylo vymalovano a pak uz se jenom cekalo az se to zevoluuje, blbost :D ..

Jen jsem chtel naznacit ze kdyz Ty (takovy spolu-mravenec ve Vesmiru) chces JAKOUKOLI reakci musis vyvinout JAKOUKOLI akci - tedy jsi v tomto okamziku tvurcem:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

Nic se nedeje samo bez priciny?

cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_pravděpodobnosti

A kdyz nic nevyvines, tak nic neprijde? Aha :-)

----rozoberali tam tiez teoriu co je vlastne tym motorom celeho evolucneho procesu. dvaja boli presvedceny ze tym engine je jednodcho stres. a to od najjednodussej chemie az k inteligentnym formam. demonstrovali tam nejaku matematicku zalezitost kde zvysovanim urciteho matematickeho stresu/napatia zrazu nastala dramaticka zmena, vacsinou docasne chaotickeho posunu k niecomu novemu co bolo reakciou na ten stres. a to je podla nich vsade kde sa nieco vyvija, ze je to kvoli tomu stresu ze sa to meni, ako reakcia. ----

Z vlakna evoluce. Pokracujme tam, zde je to OT.
viewtopic.php?f=8&t=926&start=999999
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od rudo »

ha tak ted jsem konecne v obraze

Janek je z vopice, tak to jo

darwinus simiaje humungus
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

Darwin nikdy nerekl, ze "clovek je z opice" a jeho jedina vysoka skola byla teologicka a dnes ho staveji za pilir ateismu neznalkove, no me muze urazit jen inteligent kamo. A ten vi, co to evoluce je a kde ma vlakno -)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od rudo »

kazdemu podla potreby kazdemu podla zasluh

takze ludstvo sa deli na 3 skupiny

cast je tu vyvinuta z opicich predkov

ja teda rozhodne nie :mrgreen:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

Blazen take o sobe rika: ja nejsem blazen, to vy:-) sorry za rypnuti, ale nedalo mi to:-)

Popravde, vse zive pochazi nejspise z jedne spolecne bunky, resp. z nejuspesnejsiho potomka. Ja si vubec nemyslim, ze clovek pochazi z opice, mohlo byt vice paralelnich vetvi a vy se mezi sebou vybili anebo vymreli, prezila ta nejsilnejsi...

Mozna jsem mimo a zblbnut tim, ze o stvoreni jsem videl jen jeden film a o tom, jak jeden kmen co umi mluvit, likviduje ten druhy bez hlasivek, tak takovych scenek a ruznych do sebe zapadajicich (kreacioniste naopak tvrdi, ze to do sebe nezapada) jsem videl habakuk :-)

Obrázek
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od rudo »

nok ti to nebere vyvaj sa z opicich spolocnych predkov kolko ti hrdlo raci

my tu zatial zostaneme skutocnymi ludmi

mozem ta usitit ze moje bunky nepochadzaju z tej istej spolocnej bunky ako tvoj bratranec v ZOO
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

Nepřekrucuj, lidé i opice měli společného předka, je čitelné z DNA a podpořeno archeologicky. Vygoogluj si: Ardi, Lucy

"podle analýz DNA a RNA mají všechny současné organismy jednoho společného předka (tzv. poslední univerzální společný předek – LUCA – Last Universal Common Ancestor). Znamená to, že dnešní organismy nepocházejí z forem, vzniklých náhodně na více místech."

Pokud to máš jinak, pak jsi ten ještírek, marťan, modrá krev.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od rudo »

Janek píše:Nepřekrucuj, lidé i opice měli společného předka, je čitelné z DNA a podpořeno archeologicky. Vygoogluj si: Ardi, Lucy

"podle analýz DNA a RNA mají všechny současné organismy jednoho společného předka (tzv. poslední univerzální společný předek – LUCA – Last Universal Common Ancestor). Znamená to, že dnešní organismy nepocházejí z forem, vzniklých náhodně na více místech."

Pokud to máš jinak, pak jsi ten ještírek, marťan, modrá krev.
hele kdyz ti tve nabozenstvi rika ze mas spolecneho predka s opici a mas na to i nejake "vedecke" papiry

tak muzes bejt klidnej, skutecne si napul vopice

ale lidi do toho netahej
vzpomen na to Svejkovo:

darwinisti neblnete, dyt jsou tady lidi !
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

OT: Promin, ale o rozdilnosti DNA (jestirkove) jsi zacal ty :-) ja jen popisuji to, co jde dolozit, zmerit, otestovat, ty tvrdis neco, a kdyz se o tom tvem tvrzeni chci neco blizsiho dovedet, nic nemas nectes nezajima te to... Tezka diskuse.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od rudo »

Janek píše:OT: Promin, ale o rozdilnosti DNA (jestirkove) jsi zacal ty :-) ja jen popisuji to, co jde dolozit, zmerit, otestovat, ty tvrdis neco, a kdyz se o tom tvem tvrzeni chci neco blizsiho dovedet, nic nemas nectes nezajima te to... Tezka diskuse.
s tebou diskuse nikdy nebude a ani nema byt

jednou snad pochopis az dozijes kdyz se to zverejni i pro tebe

vsechno co lze skutecne vedecky dolozit ukazuje na to ze zadna evoluce nebyla ani nemohla bejt

ale hele uz toho nechme, ja ti to neber ze chces bejt napul vopice no tak si bud
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Janek »

OT: Protoze kdyby evoluce byla, tak by tvuj mozog uz pochopil, ze evoluce se diskutuje v jinem Topicu :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od cepheus »

Tak to je jiste uplne to nejdulezitejsi :lol: ..
Odpovědět