Dr. Walker - jeho věk a foto

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 19:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:
buc11 píše:a dyby náhodou nebyl, vadilo by to moc?
Buci, nevadilo, až na drobný detail - nebyl bys ani Ty.
Jinými slovy s tím funkováním toho či onoho by to pak bylo silně sporadické ..
ale dyby se zjistilo, že není, vadilo by (vám) to moc?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše:Jinými slovy s tím funkováním toho či onoho by to pak bylo silně sporadické ..
Cepheusi, to je zbytečný, je hmotař, nech ho svým úvahám a osudu :wink:
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od 2olfess »

Jinak, "kdyby se zjistilo, že není", myslí se tím - Vyšší inteligence, zdroj a původce, vesmírný architekt nebo Bůh - jak to kdo nazývá, tak by to mně ani nikomu jinému nevadilo, protože v ten okamžik by byla ukončena existence všeho živého a neživého, zmizel by náš prostor a čas a z toho vyplývá, že bychom si toho ani nevšimli. Takže odpověď zní, vědomě rozhodně nevadilo....
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Panda »

A já vždy žil v naivní představě, že naše existence je nezávislá na vědomí zda existuje, a že bychom buď existovalli před a po zjištění existence, nebo neexistovali. :?
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Oriana »

2olfess píše:Jinak, "kdyby se zjistilo, že není", myslí se tím - Vyšší inteligence, zdroj a původce, vesmírný architekt nebo Bůh - jak to kdo nazývá, tak by to mně ani nikomu jinému nevadilo, protože v ten okamžik by byla ukončena existence všeho živého a neživého, zmizel by náš prostor a čas a z toho vyplývá, že bychom si toho ani nevšimli. Takže odpověď zní, vědomě rozhodně nevadilo....
hezkej blábol - proč bychom měli zaniknout jen na základě zjištění něčeho. Jsme snad přeludy ?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od 2olfess »

Panda píše:A já vždy žil v naivní představě, že naše existence je nezávislá na vědomí zda existuje, a že bychom buď existovalli před a po zjištění existence, nebo neexistovali. :?
No ano, píšu to tam. Pouze v případě, kdyby přestal tento zdroj existovat, bychom přestali existovat též. A dále odpovídám na otázku, zda by nám to vadilo nebo ne, tak VĚDOMĚ ne, protože bychom neměli čím si tu situaci uvědomit.
Naposledy upravil(a) 2olfess dne pon lis 29, 2010 18:35, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od 2olfess »

Oriana píše:hezkej blábol - proč bychom měli zaniknout jen na základě zjištění něčeho. Jsme snad přeludy ?
Používáš silná slova a přitom nepřesně čteš. Tak se ti to pokusim rozebrat lépe, aby to bylo srozumitelnější:

Text:
Jinak, "kdyby se zjistilo, že není" ( to v těch závorkách je citace z otázky Buce výše ), myslí se tím - Vyšší inteligence, zdroj a původce, vesmírný architekt nebo Bůh - jak to kdo nazývá, (a teď následuje moje odpověď) tak by to mně ani nikomu jinému nevadilo, protože v ten okamžik (okamžik zrušení nebo náhlé neexistence "Vyšší moci" ) by byla ukončena existence všeho živého a neživého, zmizel by náš prostor a čas a z toho vyplývá, že bychom si toho ani nevšimli.

(shrnutí odpovědi)Takže odpověď zní, vědomě rozhodně nevadilo....

Slovo vědomě, je zde napsáno proto, že bychom nedisponovali žádnými hmotými smysly, které by byly schopny na danou situaci reagovat a dalšími orgány ji vyhodnostit. Ale necháváme si vrátka otevřená pro smysly nevědomé (nehmotné), které by ani neexistence prostoru ovlivnit neměla, ale jejiž existence se ve hmotě dokazuje těžko, nicméně minimálně se vyloučit nedá. Faktem je, že pro jejich reálnost mluví praxe různých zasvěcenců, jogínů, magiků atd. Dále je z té odpovědi jasné, že ten kdo odpovídá, vůbec neuvažuje o neexistenci vyšší inteligence a pod., protože bez ní by dle jeho pohledu nebyla existence vůbec možná, tedy by ani nezačala a bere v úvahu pouze její okamžitý zánik.
Snad je to jasnější, to bych byl opravdu rád, protože je to zbytečné slovíčkaření, odebírající pouze energii a s dostatečnou vůlí to myslím srozumitelné bylo i původně.

..a taky jsme ve vlákně Normana Walkera..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Panda »

2olfess píše:No ano, píšu to tam. Pouze v případě, kdyby přestal tento zdroj existovat, bychom přestali existovat též. A dále odpovídám na otázku, zda by nám to vadilo nebo ne, tak VĚDOMĚ ne, protože bychom neměli čím si tu situaci uvědomit.
Je zřejmé jak jsi to myslel, ale nepřesná formulace vybízela k napadení slovíčkařením, tak promiň. :-)

Ale souvisí s tím podobná otázka, platná pro toto vlákno (to už ne na 2olfesse) - co se změní při zjištění, zda Walker existoval nebo ne? Nevím, nenapadá mě co by se změnilo kdyby se zjistilo že např. knihy napsal někdo jiný, jiného jména či bez titulu.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

Terka píše:
Miguel píše:http://www.magazinzdravi.cz/plamen-je-nepritel
a není to rouhání, uvést to sem?
proč?
protože tam píšou, že hlavní argument pro raw stravu - enzymy v potravinách - je nesmysl, protože se zničí v žaludku, a je to k ničemu.
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

Panda píše:
2olfess píše:No ano, píšu to tam. Pouze v případě, kdyby přestal tento zdroj existovat, bychom přestali existovat též. A dále odpovídám na otázku, zda by nám to vadilo nebo ne, tak VĚDOMĚ ne, protože bychom neměli čím si tu situaci uvědomit.
Je zřejmé jak jsi to myslel, ale nepřesná formulace vybízela k napadení slovíčkařením, tak promiň. :-)

Ale souvisí s tím podobná otázka, platná pro toto vlákno (to už ne na 2olfesse) - co se změní při zjištění, zda Walker existoval nebo ne? Nevím, nenapadá mě co by se změnilo kdyby se zjistilo že např. knihy napsal někdo jiný, jiného jména či bez titulu.
ani kdyby to napsal prodejce odšťavňovačů?
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Oriana »

Vyjádření k tomu co napsal Ollfes2 napíšu ve svém deníčku.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od 2olfess »

Panda píše:Ale souvisí s tím podobná otázka, platná pro toto vlákno (to už ne na 2olfesse) - co se změní při zjištění, zda Walker existoval nebo ne? Nevím, nenapadá mě co by se změnilo kdyby se zjistilo že např. knihy napsal někdo jiný, jiného jména či bez titulu.
Přesně tak, chtěl bych poznat toho frajera v té dávno minulé době, který strávil tolik času různýma kombinacema (nejen šťáv) a dokázal sestavit tak fungující systém. Je mi úplně jedno, jak si říkal :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:
2olfess píše:No ano, píšu to tam. Pouze v případě, kdyby přestal tento zdroj existovat, bychom přestali existovat též. A dále odpovídám na otázku, zda by nám to vadilo nebo ne, tak VĚDOMĚ ne, protože bychom neměli čím si tu situaci uvědomit.
Je zřejmé jak jsi to myslel, ale nepřesná formulace vybízela k napadení slovíčkařením, tak promiň. :-)

Ale souvisí s tím podobná otázka, platná pro toto vlákno (to už ne na 2olfesse) - co se změní při zjištění, zda Walker existoval nebo ne? Nevím, nenapadá mě co by se změnilo kdyby se zjistilo že např. knihy napsal někdo jiný, jiného jména či bez titulu.
ok, mně to tak stačí, dyk sem se jen ptal
Sasha
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 13, 2010 15:08

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Sasha »

no asi bych se cítil obelhán, protože tam zmiňuje spousty uzdravených pacientů- pokud je neléčil, pak je to PMN podvod...
nicméně je mi to jedno vzhledem k tomu, že lze ověřit, že ta technika funguje...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Jindra »

Miguel píše:tam píšou, že hlavní argument pro raw stravu - enzymy v potravinách - je nesmysl, protože se zničí v žaludku
a jinde sem zas čet, že tohle (se zničí v žaludku) není pravda, jinde zas, že jen část a část se deaktivuje, aby se reaktivovala později ve střevě... jj, literatura (autoři) si někdy odporuje, já ale rozhodně věřím tomu, že člověčí nemoci jsou stejně staré jako hrnec na vaření, jinými slovy nemoci jsou právě tak staré jako tepelně znehodnocená strava (a tepelná úprava ničí především enzymy; to ostatní už ničí či modifikuje obvykle méně - záleží na teplotách a délce vaření)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

no a pak si přečteš třeba tohle
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2008031919
a logicky se ptáš - kdo má pravdu?
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Jista »

teorie ze se enzymy nici v zaludku a naprosto nesmyslna a nevedecka,smyslena raw guruama co chtej bejt zajimavy a prijit s necim novym aby vydelali vic penez.
jednoduchy dukaz je living blood test..staci odebrat krev nekomu kdo ma bunky krve ktere hodne drzi pohromade,nepohybuji se,v dusledku nedostatku zive stravy,nebo jine nerovnovahy v tele,pak snist jednu davku enzymu v prasku,nebo tekutych(bez tabletky,aby si nekdo nemyslel ze to tabletka ochrani) a po pouhych 5ti minutach je na testu videt krasne uvolneni bunek.
Go Raw
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

Miguel píše:no a pak si přečteš třeba tohle
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2008031919
a logicky se ptáš - kdo má pravdu?
no jo, ale koukni třeba na neandrtálca, ten jedl ještě víc maska a jak dopad
enzymů bude v žaludku miliarda a kerý z žaludku, žláz nebo potravy se zničí, nebo použijí je mi vcelku jedno, ale za celý svůj bídný život mám jistotu, že tělu se s tým potýká značně líp, je-li to syrový, a to zatím ve všech případech mého sortimentu
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

buc11 píše:
Miguel píše:no a pak si přečteš třeba tohle
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2008031919
a logicky se ptáš - kdo má pravdu?
no jo, ale koukni třeba na neandrtálca, ten jedl ještě víc maska a jak dopad
enzymů bude v žaludku miliarda a kerý z žaludku, žláz nebo potravy se zničí, nebo použijí je mi vcelku jedno, ale za celý svůj bídný život mám jistotu, že tělu se s tým potýká značně líp, je-li to syrový, a to zatím ve všech případech mého sortimentu
Inu v tom článku se právě tvrdí pravý opak, a je to podloženo vědeckým výzkumem.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

Miguel píše:
buc11 píše:
Miguel píše:no a pak si přečteš třeba tohle
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2008031919
a logicky se ptáš - kdo má pravdu?
no jo, ale koukni třeba na neandrtálca, ten jedl ještě víc maska a jak dopad
enzymů bude v žaludku miliarda a kerý z žaludku, žláz nebo potravy se zničí, nebo použijí je mi vcelku jedno, ale za celý svůj bídný život mám jistotu, že tělu se s tým potýká značně líp, je-li to syrový, a to zatím ve všech případech mého sortimentu
Inu v tom článku se právě tvrdí pravý opak, a je to podloženo vědeckým výzkumem.
já jsem to nečet, ale i kdyby to tak bylo , tak je to paráda, že se to dovleklo až sem, ovšem zdá se mi evidentní , že nyní už to na další pokrokový vývoj působí spíš naopak, takže teď to chce zas jinak a nejen potravně, ale právě i pomocí té mozkové části
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

buc11 píše:
Terka píše:
buc11 píše:Walkrova existence není důležitá, stačí že to funkuje, búch taky není a nikomu to nevadí
bezesporu je dobré číst, ovšem prospěšnější vyzkoušet a tak sem u toho zvostal, rozdíl byl příliš výrazný
čet sem i že po 3 dnech bez H2O se zemře, měl sem trochu obavy, ale uklidňovala mne smrt v tak libém rozpoložení
už mě nic nenapadá
búch ne, ale Bůh jo :wink:
a dyby náhodou nebyl, vadilo by to moc?
mě jo
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Sasha píše:Souhlasim s terkou, je důležité pochybovat a znát odpovědi na běžné protiargumenty... jinak ale to co tam píšou- brambory, luštěniny a spol, docela jsem se pobavil...
viewtopic.php?f=3&t=230&p=86397&hilit=terka#p86397
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

cepheus píše:
buc11 píše:a dyby náhodou nebyl, vadilo by to moc?
Buci, nevadilo, až na drobný detail - nebyl bys ani Ty.
Jinými slovy s tím funkováním toho či onoho by to pak bylo silně sporadické ..
hezky sto napsal :)
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

2olfess píše:
Panda píše:A já vždy žil v naivní představě, že naše existence je nezávislá na vědomí zda existuje, a že bychom buď existovalli před a po zjištění existence, nebo neexistovali. :?
No ano, píšu to tam. Pouze v případě, kdyby přestal tento zdroj existovat, bychom přestali existovat též. A dále odpovídám na otázku, zda by nám to vadilo nebo ne, tak VĚDOMĚ ne, protože bychom neměli čím si tu situaci uvědomit.
taky hezký :)
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Miguel píše:
Terka píše:
Miguel píše:http://www.magazinzdravi.cz/plamen-je-nepritel
a není to rouhání, uvést to sem?
proč?
protože tam píšou, že hlavní argument pro raw stravu - enzymy v potravinách - je nesmysl, protože se zničí v žaludku, a je to k ničemu.

...to mě přiznám se taky přišlo divný...
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Miguel píše:
buc11 píše:
Miguel píše:no a pak si přečteš třeba tohle
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2008031919
a logicky se ptáš - kdo má pravdu?
no jo, ale koukni třeba na neandrtálca, ten jedl ještě víc maska a jak dopad
enzymů bude v žaludku miliarda a kerý z žaludku, žláz nebo potravy se zničí, nebo použijí je mi vcelku jedno, ale za celý svůj bídný život mám jistotu, že tělu se s tým potýká značně líp, je-li to syrový, a to zatím ve všech případech mého sortimentu
Inu v tom článku se právě tvrdí pravý opak, a je to podloženo vědeckým výzkumem.

nevim jak vy, ale já z opice nepocházim (i když dneska jsem na trampolíně skákala skoro jak vopice a banánů a jiných dobrot co opice jí jim taky dost).....doporučuju skouknout tyhle odkazy
http://www.stvoreni.cz/puvod-cloveka/
http://www.stvoreni.cz/stvoreni-vs-evol ... i-na-svet/
http://www.stvoreni.cz/video/centre-universe/
http://www.stvoreni.cz/clanky/mravenci/
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

vim že tohle vlákno je o existenci Walkera, přidala bych ale ještě něco k existenci Boha..
Buci aj. nevěřící v boží existenci, myslíte že tohle vzniklo jen tak čirou náhodou a že za tím
a jinými úžasnými věcmi nestojí nějaký tvůrce ?
http://www.youtube.com/watch?v=76R2EKEn ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=9kjfSDGE ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=8BhQZMSd ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=q7YIu_fz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=xP6s3y0P ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=dbfIODLHosM&NR=1

...a samotný vaše tělo a jeho fungování není to dostatečný důkaz?
...a co ty krásný a chutný raw potraviny co jíte?
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

o Walkerovi jsem včera našla tohle
http://chetday.com/normanwalker.htm

zajímavý je i článek o Dr. Herbertu Sheltonovi,
o kterém se myslím ve Walkerových knihách také píše,
článek je i o Přírodní hygieně
http://www.soilandhealth.org/02/0201hyg ... idwell.htm
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

[quote="Terka"]o Walkerovi jsem včera našla tohle
http://chetday.com/normanwalker.htm
hodil sem to cez překladač, tohle je myslim podle te karticky pojistovny a hřbitova, což bývá ovšem zpochybňováno:
Můj rodokmen hledání na Dr. Norman Wardhaugh chodec
Kathryn Friesen
Dr. Chodec byl líčit " nejdelší žil, nejvíce široce známý, syrové jídlo módní panák moderního údobí." On byl také autor mnoha knih o zdraví (nějaký ještě v tisku), a vývojce Norwalk ožrala, který je ještě na trh.

Můj osobní zájem o něho hněvu kdy já jsem našel tolik různé dlouhověkosti věky vlastnost jemu (různý, 109, 113, 118 a 4 měsíce, 120, a dokonce 130 léta!), a rozhodla se objevit " pravdu" o tomto aspektu Dr. Chodec a možná něco jeho pozadí a ranného života.

Některý z výzkumu zdroje použil jsem byl publikovaný "chvalořečení" Donald Woodside (Dr. Chodec-ovo kniha vydavatel), různý rodokmen hledání míst a fór, Ellis ostrov loď prokáže záznamy, a nějaká vláda báze dat. Já jsem nebyl, samozřejmě, v nevýhodě, nikdy mající osobně známý buď Dr. Chodec nebo jakýkoli z jednotlivců přidružených s jeho životem. Nakonec, to byla zajímavá zkušenost.

Norman Wardhaugh chodec narodil se v Janově, Itálie, v lednu 4, 1886, důstojnému Robertovi chodec a Lydia (rodné jméno ženy: Zvířecí žaludek) chodec. Jeho otec byl ze Skotska a duchovního/misionáře, patrně "postavený" Itálii pro mnoho let jak přinejmenším pět šesti chodců děti narodily se v zemi. Norman-ovo matka, podle všeho, byla z Anglie. Šest chodců děti, v narození pořadí, bylo pozůstávat z Alžběty, Norman, David Artur, Emmelina, Lydia a Robert H. Chodec.

Anglie-ovo 1901 sčítání lidu místa Norman, ve věku 15, v zemi jako "strávník" v internátu s několika dalšími mladíky, v čem on dal jeho zaměstnání jak "úředník" a jeho rodiště jak "Itálie."

V 1907 důstojných a paních Walker přistěhovat se Americe, a výslovně New York City, na " Konigin Luise" přes Janov Itálie, dávající jejich poslední sídlo v Ellis ostrově jak Florencie, Itálie. Dva jejich dětí, Lydia Ellene (15) a Robert (13), doprovázený co já převezmu byla zaplacená vychovatelka/cestovní společník, následoval tři měsíce později, plachtění na " Batávie," také přes Janov. Následující rok, druhá dcera, Emmelina (18) spojený jim, plachtění z Liverpool, Anglie, na " Umbria" pod názvem "Lina chodcem."

Norman-ovo další bratr, David Artur chodec, přijel do NEW YORKU přes Anglii na "císaře německého Wilhelm Der Grosse" v srpnu 3, 1910. Já nemám žádnou informaci o chodcích' nejstarší dítě, Alžběta, a kdy ona přijela do Ameriky, ale podle důstojný Chodec-ovo úmrtní oznámení v Berkeley, CALIFORNIA denní úřední novina v červenci 1917 (ve kterém městě on byl mezivláda pastor severu sborový kostel a kde umřel) všechno členy chodce rodina byla rezidenti Spojených států v jeho smrti.

Vrchol předmět tohoto rodokmenu projekt, Norman W. Chodec přijel do U.S, plachtění z Liverpool, Anglie, na palubě " Lusitania" v říjnu 1910. On byl pak 25 let věku, a daly jeho cílové místo v jeho lodi rozhovor jak 608 Lexington alej, New York City, kde chodec rodina podle všeho žila.

Jeho místa pobytu, zaměstnání, atd pro několik roků později jeho 1910 příjezd je neznámý ke mně, ale 1915 našlo ho bydlit v jezeru MaLopac, Carmel, New York, kde on vyplnil vyhlášení záměru stal se U. S. občan. On dal jeho zaměstnání jak "nemovitosti" ve vyhlášení.

Tři let později -- znovu žijící v New Yorku City a nyní v manželském svazku s "Markétou Olcott" -- on dokončil občanství postup podá žádost pro naturalizace., a postupně stal se U. S. občan v listopadu 22, 1918. V září toho roku, on také registroval se k WWI konceptu, v čem on stál jeho zaměstnavatele byly Douglas produkty desátník., New York City, výrobce letadla nástroje. On byl pak 33 let starý.

To o kompletní mé informaci o rodině pozadí a ranná léta Dr. Norman Wardhaugh chodec.

Pokud se týče jeho dlouhověkosti, umřel v jeho domově ve Verde údolí/druh amerického topolu, Arizona, v červnu 6, 1985, ve věku 99 let, pět měsíců.

Jeho krátké noviny úmrtní oznámení řeklo , že jen jeho manželka, Helena soucit, přežil jemu. Oba Dr. Chodec a Helena soucit (kdo/který zemřel v 1993) jsou zahrabaní do "druhu amerického topolu hřbitov." Fotografie jejich spoje náhrobní kámen (s "jejich léty" nyní vetřít se žulu) je přístupný na lince v Arizona-náhrobky.org.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pavluska »

já nevím, tyhle překladače. Ale člověk se pobaví. :)

"Norman Wardhaugh chodec narodil se v Janově, Itálie, v lednu 4, 1886, důstojnému Robertovi chodec a Lydia (rodné jméno ženy: Zvířecí žaludek) chodec..."
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Pavluska píše:já nevím, tyhle překladače. Ale člověk se pobaví. :)

"Norman Wardhaugh chodec narodil se v Janově, Itálie, v lednu 4, 1886, důstojnému Robertovi chodec a Lydia (rodné jméno ženy: Zvířecí žaludek) chodec..."
to teda jo, taky mě to pobavilo :) jako např.
"a vývojce Norwalk ožrala"
"jsou zahrabaní do "druhu amerického topolu hřbitov." "
..já tak dobrý překladač nemám..
možná by se mohlo dát i do "Vtipy, humor, zábava..."
Naposledy upravil(a) Terka dne čtv pro 02, 2010 18:55, celkem upraveno 2 x.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pavluska »

jo :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

Terka píše:vim že tohle vlákno je o existenci Walkera, přidala bych ale ještě něco k existenci Boha..
Buci aj. nevěřící v boží existenci, myslíte že tohle vzniklo jen tak čirou náhodou a že za tím
a jinými úžasnými věcmi nestojí nějaký tvůrce ?
http://www.youtube.com/watch?v=76R2EKEn ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=9kjfSDGE ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=8BhQZMSd ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=q7YIu_fz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=xP6s3y0P ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=dbfIODLHosM&NR=1

...a samotný vaše tělo a jeho fungování není to dostatečný důkaz?
...a co ty krásný a chutný raw potraviny co jíte?
jo, stojí za tím tvůrce a vymyslel to všechno za sedm dnů. Ale že to byla fuška...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pavluska »

Miguel píše: jo, stojí za tím tvůrce a vymyslel to všechno za sedm dnů. Ale že to byla fuška...
:D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Pavluska píše:
Miguel píše: jo, stojí za tím tvůrce a vymyslel to všechno za sedm dnů. Ale že to byla fuška...
:D
pro Boha není nic nemožný, tak proč by bylo tohle
...i když chápu, že to nechápete
Miguel
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 30, 2010 23:41

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Miguel »

Možná, že nějaký bůh skutečně je, ale ty povídačky okolo a role/funkce/pracovní příležitosti pro jeho ouředníčky mi moc nesedí. S jedním knězem jsem se kamarádil a dobře se s ním pařilo - ale tomu zbytku moc nevěřím.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pavluska »

Miguel píše:Možná, že nějaký bůh skutečně je, ale ty povídačky okolo a role/funkce/pracovní příležitosti pro jeho ouředníčky mi moc nesedí.
:) každý se nějak živí. Jen neškodit, jen neškodit...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Selma »

Walkerova cesta ku zdraví pomocí litrů čerstvých šťáv je v současné době bohužel zoufale neekologická a drahá, takže přišel čas ji všeobecně zpochybnit, aby mnozí neměli z toho nervy, že nelze jinudy než takto. Ono nic netrvá věčně :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od buc11 »

mně by se jevilo nejekologičtější pojídání bližních homunkulií a zvlášť některých
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 82
Registrován: pon čer 29, 2009 0:46

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Terka »

Možná že vás bude některý zajímat odpověd Harveye Diamonda na mou otázku týkající se Dr.Walkera, jeho existence, věku a tak..
Je to v tomhle blogu na Facebooku
http://www.facebook.com/HarveyDiamond/p ... ed_comment
Kdo neumíte engliš, tak si to můžete dát do překladače http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT#
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Panda »

Terka píše:Možná že vás bude některý zajímat odpověd Harveye Diamonda...
Když tam vidím jen 2 zprávy od Tebe a nic víc, to proto že bych se musel registrovat na Facebook?
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od jans »

Panda píše:
Terka píše:Možná že vás bude některý zajímat odpověd Harveye Diamonda...
Když tam vidím jen 2 zprávy od Tebe a nic víc, to proto že bych se musel registrovat na Facebook?
@Panda: To je zvláštní, možná to tím bude, ještě by tam mělo být tohle, mezi těma dvěma zprávama:

Harvey Diamond Hi Tereza--Norman Walker was most definitely real. He lived to 100 years old. His wife Ruth told me that on the day he passed he worked in the garden, had some juice, and took a nap. He simply did not awaken. A healthy life & a healthy passing--something we should all strive for.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Panda »

Děkuji, tohle tam skutečně nebylo vidět. (EDIT: jo, po registraci už to je vidět)

Tak to je potěšující potvrzení z důvěryhodného zdroje, dobrá inspirace k tomu skočit si něco odšťavit. :-)
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Oriana »

Prosím, slitujte se někdo nad nevzdělancem a těch pár řádků přeložte. Stačí jen zachytit smysl odpovědi.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Samira »

Norman Walker byl zcela určitě reálný. Žil až 100 let. Jeho žena Ruth mi řekla, že v den, kdy zemřel, pracoval na zahradě, měl nějaký džus, a šel si zdřímnout. Prostě se nevzbudil. Zdravý život a zdravé složení - něco, o co bychom všichni měli usilovat.

pouzila som google prekladac a dovolila som si to doplnit v cestine :wink:
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Oriana »

Děkuji, Samírko.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od mira »

Pochopil jsem to správně, že když člověk nechce zemřít zpozdile až ve sto letech,
měl by se vyhnout práci na zahradě a pití džusu? :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Dr. Walker - jeho věk a foto

Příspěvek od Pepík Ševců »

buc11 píše:mně by se jevilo nejekologičtější pojídání bližních homunkulií a zvlášť některých
Tak. Jinak je to tu haluz :D
Odpovědět