Hypochlorhydrie-nízká hladina kyseliny chlorovodíkové

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Hypochlorhydrie-nízká hladina kyseliny chlorovodíkové

Příspěvek od buc11 »

Michalek píše:Zdravím 4 měsice dodávám HCL cca 10-15 kapek denně ,piji s vodou 3,5 procentní hcl,předtím jsem bral MMS1,včera mi byla na ultrazvuku zjištena zvětšena slezina-SPLENOMEGALIE-chci se zeptat žkušených z fora mohlo to zavinit HCL nebo MMS1???Čekám jak dopadnou krevní testy,klepu na dřevěnej stůl,aby dopadli dobře,děkuji všem za názor a odpověd.
přemýšlím, jestli bych pocítil uspokojení, že to je z toho
na A-Z zdraví jsem zachytil jen jednoho, taktak ze smrtné hranice navrátivšího po mms1, ale zatím tam nechodím, bohatě mi stačí odkazy tuná
OSOBNÍ ZKUŠENOST PRO ZAUJATOST TEDY ANI NEZMIŇUJI
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Hypochlorhydrie-nízká hladina kyseliny chlorovodíkové

Příspěvek od Jindra »

tristazmista píše:
vitaenergy píše:A z čeho budu čerpat vápník, hořčík, bílkoviny pro správnou funkci svalů a kostí? Už tak je to co jím málo energeticky vydatné...
z ovoce a zeleniny, zelenina je nejbohatsi strava na mineraly a vitaminy v pomeru ke zkonzumovanym kaloriim. Tzn v 500 kaloriich zkonzumovane zeleniny je mnohem vice mineralu a vitaminu a aminokyselin nez v 500 kaloriich orisku...
Ovoce je druhe nejbohatsi na min a vit...

Pokud budes jist dostatek ovoce a zeleniny, budes mit vseho dost. Pokud budes jist varene a hodne orisku, deficity se muzou objevit, navic konzumace varenych potravin a tucnych orechu brzdi uzdravovani organismu, pac vynakladas mnohem vic energie na traveni :/

pri konzumaci vyhradne ovoce a zeleniny vydava telo asi 20 procent celkove energie na traveni, 10 procent si vezme mozek a 20 pr dalsi organy nesouvisejici s travenim, 50 pak zbyva pro pohyb a leceni. Pri konzumaci vareneho a tucneho jidla je tento pomer uz 40-50 na traveni. Pri prezirani a slavnostnich hostinach tento pomer muze jit az na 70 procent celkove energie na traveni, to uz po jidle nasleduje jen valeni na gauci a spanek

Pokud ti ovoce nedoda dostatek energie, zkus jist vice a nebo zkus ovocne stavy
všecko v poho, akorát ty oříšky a tuky (z olejnatých semínek) vůbec, to mám problém, to vím, že přeháním, dyž ono to je tak dobrý,
jenže moje denní spotřeba oříšků a olejnatých semínek (lněné, dýňové apod) je značně nad tu limitní hrst :-/
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět