ptačí chřipka a jiné infekce

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Fiona »

Xion, pravdu dis. V zasade to vidim dost podobne. Ale pro jistotu mam (po vzoru J.Bonda) v zaloze plan B, pokud by nedej Boze vyhlasili povinne ockovani zdravotnickych pracovniku. Pak bych pomoci inzeratu vyhledala nekoho, kdo by na me treba i za penize tu praseci chripku naprskal, tak abych to chytla (za tim ucelem jsem ochotna jist 3 dny pred akci sejry :mrgreen: ). Protoze kdo to prodelal a ma na to papir, na toho se ockovani nevztahuje 8) A ja urcite radsi rozchodim praseci chripku, nez nejakou brecku co ma za ukol zmanipulovat muj imunitni system...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Panda »

Fiona píše:...Ale pro jistotu mam (po vzoru J.Bonda) v zaloze plan B,...
Nestačilo by nastudovat si přesně příznaky a pak přijít za doktorem a popsat chřipku kterou jsi "právě prodělala", že by to jen papírově potvrdil?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:
Fiona píše:...Ale pro jistotu mam (po vzoru J.Bonda) v zaloze plan B,...
Nestačilo by nastudovat si přesně příznaky a pak přijít za doktorem a popsat chřipku kterou jsi "právě prodělala", že by to jen papírově potvrdil?
Nějaká kontrola protilátek v krvi se nedělá?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Fiona »

Samozrejme bych tu diagnozu musela dostat od Mudra... pricemz bych asi v ordinaci musela delat jako ze netusim co mi je, nechat ho aby na to prisel sam, pak byt strasne prekvapena a jako ze si v lekarne opravdu minim vyzvednout predepsane leky... ach jo, sodoma gomora pokrytecka :lol: Proste si zachranit kuzi, aniz bych drazdila kobru bosou nohou ... asi teda miluju sebe vice nezli pravdu (coz vubec neni spatny 8) )
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Dano »

Fiona píše:Ale pro jistotu mam (po vzoru J.Bonda) v zaloze plan B, pokud by nedej Boze vyhlasili povinne ockovani zdravotnickych pracovniku. Pak bych pomoci inzeratu vyhledala nekoho, kdo by na me treba i za penize tu praseci chripku naprskal, tak abych to chytla (za tim ucelem jsem ochotna jist 3 dny pred akci sejry :mrgreen: ).
Plan B sa mi pozdava, tiez by som to tak skusil. Hoci nemusi vyjst. Chripka je uz taka, niekto ochorie, niekto nie a nie som si isty ci napr. tebe by ta 3d syrova dieta k chripke stacila... :)
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Esterka »

Myslím, že ptačí chřipka, prasení chřipka i sezonní chřipka jsou jen nafouknuté bubliny. Ty bubliny záměrně nafukují farmaceutické firmy prostřednictvím médií, aby lépe prodaly svoje očkovací látky (kšeft je kšeft). Já jsem si jistá, že i když se naočkovat nenechám, tak rozhodně na žádnou z těchto slavných chřipek nikdy nezemřu.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od culka »

Vo stvrtok som musela odviezt jednu moju klientku na ockovanie. Vrazili jej kolik do ramena, ihla dlha, ze mne by vyliezla z druhej strany alebo sa zalomila v kosti. Nurse hodila oko na mna, ze ci aj ja chcem dnes. Tak som jej povedala ani dnes ani nikdy. Klientku som doviezla domov, paprca ju bolela, zacala intenzivne pozerat telku az z toho zaspala, toho som bola svedkom prvy raz (o 3-tej poobede???). V druhom dome co robim mi klienta zaockovali a na druhy den rano som ho nevedela dostat z vane aky bol slaby. A to ja mam 57 kg aj s topankami a on vyse 100.
Vcera sme mali X-mas party v tom prvom dome a bo mi povedane, ze je to nezodpovedne sa nedat zaockovat, ked robim s ludmi. Uz naozaj neviem kto je jebnuty, ci ti klienti alebo ti co s nimi robia.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od Fiona »

Nejhorsi na tom je, ze z jejich uhlu pohledu je celkem i chapu. Oni si neuvedomujou ze se stali obeti propagandy a mystifikace. Proste se jenom bojej a povazujou tvoje chovani za zpupnost a nezodpovednost... Ona strategie oslabeni protivnika strachem a dezinformaci neni az tak nova... vydesit je a nechat je at se v nastanuvsim zmatku pomlatej mezi sebou...^^

Obcas si rikam, jestli nahodou tenhle velkej Babylon neni prirozenym dusledkem premnozeni lidi... neco jako zakon prirodni regulace za ucelem znovunastoleni rovnovahy :?: Neco jako zasah imunitniho systemu planety Zeme - se treba jenom brani zhoubnemu bujeni...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: ptačí chřipka a jiné infekce

Příspěvek od awa »

Taky chápu ty jejich strachy. Většina z nich má otrávená těla, ještě to přikrmí očkováním a pak se nelze divit, jak uvažují nesoudně, povětšinou bezcílených otázek, bez souvislostí, blábolí, stádují jak ty bečivky (byla jsem svědkem i očkování stáda ovcí: půl stáje se zahnalo do rohu, namačkaly se tam, hlava na hlavě a jup...lupala se vakcína a ani nebekly). Ale narozdíl od oveček lze použít i tu zbylou špetku soudnosti a selského rozumu a najít způsob jak z toho vybruslit. Vždycky existuje, i kdyby ne hned, tak se objeví.
Odpovědět