KRYOTERAPIE

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

stir33
Příspěvky: 42
Registrován: pon črc 09, 2007 15:22
Bydliště: Liberec

KRYOTERAPIE

Příspěvek od stir33 »

Prosím máte někdo zkušenosti s kryoterapií (léčbě chladem -120 -160°C ) ?
štír 33
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: KRYOTERAPIE

Příspěvek od ajla »

Ty asi víš, že se to u nás v Lbc nabízí. Já bych do toho nešla, přijde mi to hodně extrémní a nepřirozené. Tá solná "jeskyně" vypadá lépe. :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: KRYOTERAPIE

Příspěvek od Advid »

Osobní zkušenost nemám, ale jeden známý běžec tam byl a že prý zajímavá zkušenost. Ale na nějaký efekt se doporučuje tak deset návštěv a to leze do peněz. Jinak mě to moc neláká a myslím že je lepší utratit ty peníze třeba za durian. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
rembrandt

Re: KRYOTERAPIE

Příspěvek od rembrandt »

Ahoj, záleží k čemu ji potřebuješ, slouží totiž na řešení různých zdravotních obtíží. Chodím na kryoterapii do Čeladné, jen z důvodů posílení imunity. Podívej se na jejich web, určitě tam najdeš víc info. :wink:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: KRYOTERAPIE

Příspěvek od rudo »

rembrandt píše:Ahoj, záleží k čemu ji potřebuješ, slouží totiž na řešení různých zdravotních obtíží. Chodím na kryoterapii do Čeladné, jen z důvodů posílení imunity. Podívej se na jejich web, určitě tam najdeš víc info. :wink:

myslis ze po 6 rokoch este cakal na odpoved ?
5 2 8
Návštěvník

Re: KRYOTERAPIE

Příspěvek od Návštěvník »

rudo píše:
rembrandt píše:Ahoj, záleží k čemu ji potřebuješ, slouží totiž na řešení různých zdravotních obtíží. Chodím na kryoterapii do Čeladné, jen z důvodů posílení imunity. Podívej se na jejich web, určitě tam najdeš víc info. :wink:

myslis ze po 6 rokoch este cakal na odpoved ?
Diskuze je trvalá a stále může být někdo, kdo má podobný problém a hledá řešení
Odpovědět