Vlasy

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Vlasy

Příspěvek od k.winky »

Vždycky jsem toužila mít dlouhou hustou hřívu ... Už hodně dlouho jsem si vlasy nenechávala zkracovat a stejně můj cůlík je jen takový ocásek :( Moje sestra má krásné dlouhé husté lesklé vlasy a do toho já mám hodně daleko ... Navíc jsou suché, lámou se a třepí ... A když srovnám její a moje stravování: Její jídelníček se skládá z 90% z lázeňských oplatek, čokolády na vaření a tyčinek snickers, jaká to nespravedlnost :( :? :twisted: Nemáte někdo nějaké tipy, rady, triky ? :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Vlasy

Příspěvek od hofikos »

No jo, i sourozenci můžou mít různé vlasy. Několikrát jsem stříhala dva kluky, sourozence. Jeden má řídké slabé vlasy a druhý husté a silné...počet vlasových kořínků se stravou ovlivnit asi nedá.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Vlasy

Příspěvek od veri »

Walker měl taky plešku :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

i na vlasy doslo v diskuzi ve vlakne Kolagen. Je to otazkou genu, zrejme jsi chytla tu horsi kvalitu. ale neboj, dockas se. pravidelne cvic, pohybuj se na cerstvym vzduchu, davej si pravidelny pustiky a z jidla jed na ovoci a pridavej zelenolistou zeleninu- chlorofyl. taky je dobry pojidat koprivu nebo aspon pit caj. ja ho ted zaradila a vlasy jako by vstaly z mrtvych, tady na severu anglie je mivam splihly (dik vode a vlhkosti vzduchu) a po cajovych kurach mam vlasy lesklejsi a zivejsi a rostou rychlejc. zase jako driv na kontinente.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Vlasy

Příspěvek od RadkaS »

Sweetie píše:i na vlasy doslo v diskuzi ve vlakne Kolagen. Je to otazkou genu, zrejme jsi chytla tu horsi kvalitu. ale neboj, dockas se.
Ja se taky dockala, driv jsem nemela sanci... 8)
kristulatko
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 28, 2008 11:59

Re: Vlasy

Příspěvek od kristulatko »

a, tema pro me.
na stredni jsem byla majitelkou dlouhych hustych a vlnitych vlasu, no nadhera, na vysce to trochu pokulhavalo, tak jsem zacala strihat, az jsem chodila par let uplne nakratko. pak v tehotenstvi opet krasne vlasy, ale ted po druhem porodu des!!! tolik mi jich jeste nevypadalo :x takze pusty, koprivy a zdrava strava? tak zase dalsi motivace
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

a pohyb! :D
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Vlasy

Příspěvek od Pavluška »

k.winky píše: Její jídelníček se skládá z 90% z lázeňských oplatek, čokolády na vaření a tyčinek snickers, jaká to nespravedlnost
hihi, promiň, připomnělo mi to sama sebe před lety, když jsem se rozhlížela kolem sebe a viděla, co do sebe lidé tlačí. Dnes už to moc nevnímám.

Přikláním se ke genetice (nevíte někdo, jestli měl Walker plešatého tatínka? pardon, vtipkuji); každý vycházíme z jiného základu. Ale o to víc se musí člověk, který chce na sobě něco vylepšit, snažit. Nejen v jídle - ale to už ti tu všichni nastínili. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Vlasy

Příspěvek od awa »

Pavluška píše:
k.winky píše: Její jídelníček se skládá z 90% z lázeňských oplatek, čokolády na vaření a tyčinek snickers, jaká to nespravedlnost

Přikláním se ke genetice (nevíte někdo, jestli měl Walker plešatého tatínka? pardon, vtipkuji); každý vycházíme z jiného základu. :)
No, proto se tu moc už nevyjadřuju. Já i moje sestra bez ohledu na naše zcela rozdílné jídelníčky máme fantastické husté vlasy...takže taky vidím velký podíl genetiky.
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Vlasy

Příspěvek od komonice »

viděl někdo fotku walkera za mlada?já znám jen tu jeho notoricky známou plešatou...
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Vlasy

Příspěvek od anndulicka »

vlasy je jediná věc, co se mi hrozně zhoršilo, když jsem přecházela na vita. Teď nemám ani polovinu (měla jsem strašně moc vlasů), ale přisuzuju to tomu, že jsem prakticky přecházela asi půl roku a jedla jsem hnusy hodně obilnin=těžká anémie=hrozné padání, taky intoxikací. Teď mi rostou nové, nevíte kdy se začnou úplně spravovat? nemáte nějaký typ na vlasy? Co jíst atd?
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Ja jsem mel vzdy ridke vlasy. Po 3 dnech na Raw Foodu jsem citil,ze me vlasy jsou hustsi. Vyborny je pouzivat sampon pro Vegany, ne zadne chemicky upravovane sampony.
Tady je jeden super pripravek na vlasy,nechty atd. od D.Wolfe :http://www.sunfood.com/ .Da se samozrejme koupit i u jinych firem.
MSM Powder (Methyl-Sulfonyl-Methane)
Přílohy
large_0500.jpg
large_0500.jpg (39.2 KiB) Zobrazeno 35246 x
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Uživatelský avatar
araila
Příspěvky: 224
Registrován: stř led 02, 2008 17:38
Bydliště: Praha / ČR / EU / Země

Re: Vlasy

Příspěvek od araila »

Tedy promiň, ale nebudeš kandidovat na Nobelovu cenu? Po 3 dnech jsi cítil, že jsou vlasy hustší....To je tedy vážně síla! :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

po cajovy koprivovy kure uz druhej den citim vetsi pevnost vlasu..
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Thomas, Sweetie : To je váš subjektivní pocit, vlasy se regenerují, popř. začínají houstnout až tak po 8-12 týdnech.
Pinus strobus
Enzym
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 04, 2009 8:53

Re: Vlasy

Příspěvek od Enzym »

Proti padání vlasů ze všeho nejlépe účinkuje dárcovská urinoterapie. Znám kluka, kterému tato metoda obnovila vlasový porost na skoro úplně holé hlavě. Problém však je, kde v dnešní době sehnat dárkyni, která nebere hormonální antikoncepci a nejí každý den maso.
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Vejmutovka píše:Thomas, Sweetie : To je váš subjektivní pocit, vlasy se regenerují, popř. začínají houstnout až tak po 8-12 týdnech.
Rad bych se zeptal zda Vejmutovka je Vitarian nebo Varic? :D
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Vejmutovka je na syrovym asi 6 let s tim, ze si jednou za cas da rybku.

Ad ty vlasy - tam je to vždy nadýl, většinou ty dva, tři měsíce. Třeba teď máš ještě na hlavě spoustu již mrtvých vlasů, které již odumřely, ale vypadnou až za čas. Když dochází k nějaké regeneraci, tak vlasy padají víc právě proto, že se nastartoval proces růstu nových.Ty nově rostoucí vytlačují ty staré, již odumřelé a celý proces "výměny" se tak urychluje. Ale chvíli to trvá než se vše stabilizuje a kštice se zase zlepší. Výsledky prostě nemohou být hned.
Naposledy upravil(a) Vejmutovka dne stř črc 29, 2009 9:01, celkem upraveno 1 x.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

A jaka rybka? Smazena ci prirodne uvarena?
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Letos zatím sardinka. Ale fakt jen nárazově čili větší význam tomu nepřikládám.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Z konzervy.... :o
Je to treba zmenit na lososa... :wink:
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Jestli máš na mysli kvůli Omega 3 mastným kyselinám, tak ty jsou i v sardinkách. Já jím nějaké, co je na nich napsáno, že jsou bez konzervantů, ale vlastně je mi to jedno, jím je na chuť. Stejný kyseliny jsou v i semínkách, takže losos není nenahraditelný. Ale je dobrý :-). Taky si ho ráda dám. Pak mívám ovšem dlouhá období /třeba i několik let/, kdy maso nejím vůbec. Např. rakovinou jsem onemocněla zrovna v jednom takovém dlouhém, bezmasém období. Mně škodí jiné potraviny, maso kupodivu tolik ne. Ale co já vím, třeba kdybych ho jedla denně...
Co se vlasů týče, někdy kupodivu není ani tak důležité, co člověk JÍ, nýbrž co NEJÍ. Ale to by bylo nadýl.
Pinus strobus
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Vlasy

Příspěvek od Renáta »

Vejmutovka píše: Např. rakovinou jsem onemocněla zrovna v jednom takovém dlouhém, bezmasém období.
Namiesto slova "onemocněla" by som v tejto vete asi volila spojenie rakovina sa mi prejavila, či rakovinu som zistila... človek ňou ochorie roky predtým, ako ju zistí (alebo mu ju zistia) a zbytočne si potom z toho odporcovia zdravšej stravy vyvodzujú PMN nesprávny záver typu: načo mu (jej) bolo sa tak trápiť s jedlom a upierať si mäso a spol., veď aj tak dostal raka :roll:
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Renáta píše:
Vejmutovka píše: Např. rakovinou jsem onemocněla zrovna v jednom takovém dlouhém, bezmasém období.
Namiesto slova "onemocněla" by som v tejto vete asi volila spojenie rakovina sa mi prejavila, či rakovinu som zistila... človek ňou ochorie roky predtým, ako ju zistí (alebo mu ju zistia) a zbytočne si potom z toho odporcovia zdravšej stravy vyvodzujú PMN nesprávny záver typu: načo mu (jej) bolo sa tak trápiť s jedlom a upierať si mäso a spol., veď aj tak dostal raka :roll:

Jo, to je fakt, nechtěla jsem, aby to vyznělo nihilisticky jako, jezte maso, vždyť je to stejně celý fuk ! To fakt ne. Já dříve měla hodně velké potíže s imunitou, když jsem jedla určité potraviny, na něž, jak se pak ukázalo, mám tzv. potravinovou intoleranci. Hodně lidí maso ale dává právě do souvislosti s rakovinou, takže proto jsem to zmínila. Někdy jeho konzumace význam nemá, to je prostě fakt.
Co se týče tý rakoviny, nevím, jak dlouho jsem jí v sobě tehdy měla, ale konkrétně nádor rostl dost rychle, měla jsem agresivní typ rakoviny, ale vím, že někomu roste třeba i roky. V mém případě byl jeho růst záležitostí pár měsíců. Hm, hezké téma...:-) omlouvám se za detaily, ale tak bylo potřeba to osvětlit. Nicméně tohle je téma vlasy.

Na druhou stranu, pokud si někdo po přečtení podobných příspěvků ukonejší svědomí, že se i nadále může krmit steaky a salámem, co na to říct ? To jako všechno, co takový člověk v životě dělá či nedělá, je kvůli tomu, aby nedostal rakovinu ? Fakt lidé takhle přemýšlejí ? Jestli jo, nezávidím jim.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:... človek ňou ochorie roky predtým, ako ju zistí...
Možná to platí i pro některé jiné zdravotní problémy? Když se mi i po půl roce vita objevují nějaké nové komplikace tak důvodem nemusí být vita ale mohou mít možná kořeny ještě dávno předtím, důsledek předchozího nevhodného životního stylu.
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Možná to platí i pro některé jiné zdravotní problémy? Když se mi i po půl roce vita objevují nějaké nové komplikace tak důvodem nemusí být vita ale mohou mít možná kořeny ještě dávno předtím, důsledek předchozího nevhodného životního stylu.[/quote]

Souhlasim s Pandou. :(
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

Enzym píše:Proti padání vlasů ze všeho nejlépe účinkuje dárcovská urinoterapie. Znám kluka, kterému tato metoda obnovila vlasový porost na skoro úplně holé hlavě. Problém však je, kde v dnešní době sehnat dárkyni, která nebere hormonální antikoncepci a nejí každý den maso.
tady nas je, jenze ja bych nechtela byt darkyne
:)
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Vejmutovka píše:Thomas, Sweetie : To je váš subjektivní pocit, vlasy se regenerují, popř. začínají houstnout až tak po 8-12 týdnech.
S tim subjektivnim pocitem mas mozna pravdu. Ja chtel pouze podotknout, ze po 3 dnech na 100% syrove strave jsem mel pocit kdyz jsem se dotknul mych vlasu ze jsou hustsi neboli plnejsi neboli silnejsi. Pouze muj dojem nebo pocit. :) Jednu vec bych chtel taky rict, ze 100% syrova strava neni jen piti zeleninovych a ovocnich stav a sem tam nejake seminko jak by se nekteri mohli domnivat. :roll: Samozrejme vsichni jsme individualni a myslim si,ze zalezi take na tom jestli lidi skoci na syrovou stravu hned z McDonaldu. Takovy jedinci maji pravdepodobne dost svych problemu s bolestmi hlavy, nevolnosti atd. nez se zabyvat tim jestli jejich vlasy se pomalu meni nebo neco jineho se zmenilo. :?
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

Vejmutovka píše:Thomas, Sweetie : To je váš subjektivní pocit, vlasy se regenerují, popř. začínají houstnout až tak po 8-12 týdnech.
teprv az kdyz jsem si vsimla fyzickyho zlepseni jsem si uvedomila ze jsem zaradila koprivu, a napadlo me ze to bude tim.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

Vejmutovka píše:Co se vlasů týče, někdy kupodivu není ani tak důležité, co člověk JÍ, nýbrž co NEJÍ. Ale to by bylo nadýl.
nejaka konkretni zkusenost?
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Sweetie píše:
Enzym píše:Proti padání vlasů ze všeho nejlépe účinkuje dárcovská urinoterapie. Znám kluka, kterému tato metoda obnovila vlasový porost na skoro úplně holé hlavě. Problém však je, kde v dnešní době sehnat dárkyni, která nebere hormonální antikoncepci a nejí každý den maso.
tady nas je, jenze ja bych nechtela byt darkyne
:)
Nevim jestli sis delala srandu nebo jsi to myslela vazne. Zkus si precist tuto knihu: Totální detoxikace (Úplná očista organismu G. P. Malachov

Docela zajimava knizka. V teto knize autor vypravy o piti sve vlastni moce po prevareni. 8)
Přílohy
totalni.jpg
totalni.jpg (39.25 KiB) Zobrazeno 35119 x
Naposledy upravil(a) Thomas Forrest dne stř črc 29, 2009 23:09, celkem upraveno 1 x.
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

jim vybrane, temer ovoce abytek zelenina a hormonalni antikoncepci jsem utla v rijnu minuly rok. proc zrovna malachov?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

zajimavy :mrgreen:
Uživatelský avatar
Thomas Forrest
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 06, 2009 8:06
Bydliště: Southern California
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Thomas Forrest »

Nevim,zrovna me to napadlo. A pravda je, ze to je jedina kniha kterou jsem cetl na tema urinoterapie.
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlasy

Příspěvek od Panda »

Thomas Forrest píše:...Zkus si precist tuto knihu: Totální detoxikace (Úplná očista organismu G. P. Malachov

Docela zajimava knizka. V teto knize autor vypravy o piti sve vlastni moce po prevareni. 8)
Tuhle knížku mám připravenou k digitalizaci, tak možná bych měl popohnat a pustit se do ní? :oops: Dřív než ji někdo začne náročně shánět.
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Vejmutovka »

Sweetie píše:
Vejmutovka píše:Co se vlasů týče, někdy kupodivu není ani tak důležité, co člověk JÍ, nýbrž co NEJÍ. Ale to by bylo nadýl.
nejaka konkretni zkusenost?
Někdy vlasy padají ne proto, že tělu něco chybí, ale naopak že přebývá. Organismus má na to alergii, tak vytváří ve vlasovém váčku protilátky, které vlas systematicky ničí tak dlouho, až tento jednoho dne přestane růst a už se neobnoví. Může jít i o jednu jedinou potravinu, a to i takovou která je obecně považována za zdraví, potažmo vlasům, prospěšnou, takže vysledovat, o kterou se jedná, je někdy dlouhý proces. A je to taky častěji případ žen, u mužů je na vině tvorby protilátek spíš hormon DHT.
Ale to může být jen jedna z příčin padání, těch je celá řada.
Co se týká kvality vlasů, jako jestli jsou nezdravé, předčasně šediví, problémy s pokožkou hlavy ad., to už je zase úplně jiné téma.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vlasy

Příspěvek od Sweetie »

ano to je pravda. clovek by mel co nejvic vypoustet a delat dlouhy pauzy. a proplachovat to strevo, pak telo funguje, neni kysely.
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Vlasy

Příspěvek od anndulicka »

Kamarádi, jak jsem psala o těch vlasech, tak vstaly z mrtvých!! Panebože teď jich mám tak trojnásobek co jsem mívala, takže je to hrůza na jednu stranu, protože si je nemůžu ani pročesat !! Ale jsou pevný, rostou, netřepí se.... Nemám slov, občas si i popláču před zrcadlem, jak jsem šťastná :) Byla to drsná zkouška, ale mám takovej pocit, že to trápení stálo za to a teď mám vlasy úplně boží :) JUPÍÍÍÍÍ
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Curcuma »

anndulicka píše:Kamarádi, jak jsem psala o těch vlasech, tak vstaly z mrtvých!! Panebože teď jich mám tak trojnásobek co jsem mívala, takže je to hrůza na jednu stranu, protože si je nemůžu ani pročesat !! Ale jsou pevný, rostou, netřepí se.... Nemám slov, občas si i popláču před zrcadlem, jak jsem šťastná :) Byla to drsná zkouška, ale mám takovej pocit, že to trápení stálo za to a teď mám vlasy úplně boží :) JUPÍÍÍÍÍ
Gratuluji! :D
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Vlasy

Příspěvek od anndulicka »

Děkuji ! :D
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Vlasy

Příspěvek od Esterka »

S kamarádkou, které hrozně padaly vlasy jsme udělaly experimnet. Stala jsem se její dárkyní a zkusili jsme populární metodu zvanou dárcovská urinoterapie (způsob aplikace jsme použily per rectum, protože se nám to zdálo schůdnější). Za 6 týdnů její vlasy zhoustnuly neskutečným způsobem. Když to viděl její přítel, musela jsem se stát i jeho dárkyní. I na jejího přítele měla tato metoda úžasný vliv, takže dvakrát potvrzeno, že to není náhoda. Přemýšlím, jestli by stejně kvalitní moč měla žena, která není vitariánka a bere hormonální antikoncepci.
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Vlasy

Příspěvek od levandulka »

Esterka píše:S kamarádkou, které hrozně padaly vlasy jsme udělaly experimnet. Stala jsem se její dárkyní a zkusili jsme populární metodu zvanou dárcovská urinoterapie (způsob aplikace jsme použily per rectum, protože se nám to zdálo schůdnější). Za 6 týdnů její vlasy zhoustnuly neskutečným způsobem. Když to viděl její přítel, musela jsem se stát i jeho dárkyní. I na jejího přítele měla tato metoda úžasný vliv, takže dvakrát potvrzeno, že to není náhoda. Přemýšlím, jestli by stejně kvalitní moč měla žena, která není vitariánka a bere hormonální antikoncepci.
Esterka a môžeš mi to bližšie popísať? Robila si s urinou zábaly, alebo ju nezmývala? :oops:
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Vlasy

Příspěvek od Esterka »

levandulka píše:
Esterka píše:S kamarádkou, které hrozně padaly vlasy jsme udělaly experimnet. Stala jsem se její dárkyní a zkusili jsme populární metodu zvanou dárcovská urinoterapie (způsob aplikace jsme použily per rectum, protože se nám to zdálo schůdnější). Za 6 týdnů její vlasy zhoustnuly neskutečným způsobem. Když to viděl její přítel, musela jsem se stát i jeho dárkyní. I na jejího přítele měla tato metoda úžasný vliv, takže dvakrát potvrzeno, že to není náhoda. Přemýšlím, jestli by stejně kvalitní moč měla žena, která není vitariánka a bere hormonální antikoncepci.
Esterka a môžeš mi to bližšie popísať? Robila si s urinou zábaly, alebo ju nezmývala? :oops:
Prvotní inspiraci dárcovské urinoterapie jsem našla tady na vitariánech, ale další detailní info, hlavně nějaký schůdný způsob aplikace, jsem nalezla zde:

http://www.ovlasech.cz/darcovska-urinot ... 149_0.html
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Re: Vlasy

Příspěvek od Jana a Šiška »

A můžeš popsat četnost aplikace? Někde se uvádí popíjení/propláchnutí jednou týdně, někde dvakrát...já bych asi byla maximalistka a zavedla bych 1x denně, ale to jsem prozatím jen teoretizování - napiš pls, co na to praxe :wink: .
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Re: Vlasy

Příspěvek od Jana a Šiška »

No než to člověk naťuká, je tam link, ale stejně písni tvůj konkrétní případ :).
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Vlasy

Příspěvek od Esterka »

Jana a Šiška píše:A můžeš popsat četnost aplikace? Někde se uvádí popíjení/propláchnutí jednou týdně, někde dvakrát...já bych asi byla maximalistka a zavedla bych 1x denně, ale to jsem prozatím jen teoretizování - napiš pls, co na to praxe :wink: .
Dávám kamarádce i jejímu příteli jednou týdně dvě až tři deci své uriny přes trychtýř do střeva. Hodně lidí to řeší pitím, ale myslím, že vstřebat to střevem je daleko méně nepříjemné. Jinak, pokud chceš o této metodě vědět víc, tak o dárcovské urinoterapii a jejím vlivu na vlasy je plný internet.
Naposledy upravil(a) Esterka dne čtv lis 26, 2009 16:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Re: Vlasy

Příspěvek od Jana a Šiška »

Díky :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Vlasy

Příspěvek od dgm »

Jano, ze se tak ptam, ty mas nejake problemy s vlasy? Co si te pamatuju z fotky, tak jsi mela nejake moc pekne, dlouhe a huste...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Re: Vlasy

Příspěvek od Jana a Šiška »

Já jsem v poho, ale příteli všehamkajícímu nočnímu živočichovi padají. Byl zvyklý na extrahustou dlouhou hřívu a vrámci obnovy porostu je ochotný do toho jít. Že by zkusil bdít přes den a spát v noci, nebo vyřadit sůl a cukr, to ne, ale moč klidně pít bude.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Vlasy

Příspěvek od Curcuma »

Neumím si představit přijímat něco do konečníku přes trychtýř a s asistencí. Nebylo by jednodušší provádět to s gumovou hruškou? Dá se sehnat ve zdravotnických potřebách a člověk si to může udělat sám a elegantně... 8)
Odpovědět