koloidní stříbro

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

bokononista
Příspěvky: 13
Registrován: pát čer 22, 2007 12:30

koloidní stříbro

Příspěvek od bokononista »

Ahoj, chtěla bych se optat, zda máte někdo zkušenost s koloidním stříbrem. Což je to nejčistčí stříbro "rozpuštěné" ve vodě. Mělo by fungovat, jako ten nejčistčí lék proti jakýmkoliv bakteriím a virům.
Zkusili jste to někdo?
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od awa »

Prosím zadej do vyhledávače ( Hledej ) heslo Candida a tam je pár lidí, co o něm mluví. Pošli jim zprávu do mailovky, někdo z nich ti určitě v průběhu pár dní odpoví.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Advid »

viewtopic.php?f=9&t=557&p=29025&hilit=k ... %AD#p29025

mrkni sem, honza buka o něm docela dost píše ve svém deníčku
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od buc11 »

bokononista píše:Ahoj, chtěla bych se optat, zda máte někdo zkušenost s koloidním stříbrem. Což je to nejčistčí stříbro "rozpuštěné" ve vodě. Mělo by fungovat, jako ten nejčistčí lék proti jakýmkoliv bakteriím a virům.
Zkusili jste to někdo?
já jsem ho zkoušel a mám ho vyrobený doma i ten přístroj
osobně jsem velmi velmi rezervovaný, v misce to bakterie zabijí, ale v těle ví leda boh, LB to určitě nezabíjí
já jsem ke své škodě příliš přízemně racionalisticky materiosní
bokononista
Příspěvky: 13
Registrován: pát čer 22, 2007 12:30

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od bokononista »

LB? Nějaké bakterie?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Advid »

LB = lymská borelióza
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Pavluška »

měla jsem stříbro od Honzy Buky a určitě mi jednou zkrátilo nachlazení s obtížným mluvením. Už si to moc nevybavuju, ale průběh byl fakt rychlejší aniž bych podnikala další kroky.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Jista »

Koloidni stribro podle me funguje dobre,ale chce to experimentovat s davkama,nebat se toho.Treba i na tyden mnohem vic nez se ma,pak na chvili vysadit.Nekdo pije i 5x silnejsi stribro.Doporucuje se pit desitka,ale vycetl jsem ze treba HIV se leci padesatkou.Sice ma vetsi molekuly,ale na silnejsi viry je to asi treba.Tak jestli treba na tu LB nezkusit neco silnejsiho,na tyden,a pak dat nejakej jogurt,protoze to asi uz trosku zamava i s tema dobrejma bakteriema.
Go Raw
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od awa »

Jista píše:Koloidni stribro podle me funguje dobre,ale chce to experimentovat s davkama,nebat se toho.Treba i na tyden mnohem vic nez se ma,pak na chvili vysadit.Nekdo pije i 5x silnejsi stribro.Doporucuje se pit desitka,ale vycetl jsem ze treba HIV se leci padesatkou.Sice ma vetsi molekuly,ale na silnejsi viry je to asi treba.Tak jestli treba na tu LB nezkusit neco silnejsiho,na tyden,a pak dat nejakej jogurt,protoze to asi uz trosku zamava i s tema dobrejma bakteriema.
Nezlobte se na mě, ale proč mám pocit, že tohle má do přirozené léčby daleko?
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Jista »

opravdu prirozeny clovek se neleci,ten na nemoc zemre,jen ji proste prijme.to je prirozene,to je zivot.To jen my,neprirozeni,bojici se smrti a nemoci hledame a zkoumame co se da...a treba prijdeme na lek na HIV...
Go Raw
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od awa »

Jista píše:opravdu prirozeny clovek se neleci,ten na nemoc zemre,jen ji proste prijme.to je prirozene,to je zivot.To jen my,neprirozeni,bojici se smrti a nemoci hledame a zkoumame co se da...a treba prijdeme na lek na HIV...
Je možné, že to nechápu anebo je to nepřesně vyjádřené...Jediné, co považuju za nepřirozené, je bát se nemocí, smrti....atd. Strach nikomu život neprodlouží ani nezkvalitní, dokonce brání jakémukoliv progresu.
Jestli někdo nemoci a smrti považuje za přirozené - za tzv. život, tak je mi líto, že má tak smutný život. Nemoci a smrt apod. jsou totiž jen následky.
Opravdu přirozený člověk, jde-li to tak nazvat, se snaží pochopit jak funguje jeho tělo a mysl komplexně a dokáže jednat v souladu s tím. Zpočátku to není snadné, zlozvyky a mentální smyčky se vrací, ale pokud člověk ví proč a je vytrvalý, tak sklidí odměnu v podobě relativního zdraví a skutečných hodnot, a i když se objeví komplikace ( dokonalostí neoplývá nikdo ), tak se pokaždé zvedne a nepřestává přemýšlet a jde dopředu dál.
Nechci tady snižovat hodnotu koloidního stříbra a jeho účinnosti, ale jeho dodávání tělu mi připadá stejně přirozené asi jako papání tabletek.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Jista »

Ja tedy nerad filosofuju,ale neda mi nenapsat ze neznam nic prirozenejsiho nez smrt.a mam pocit ze neni mnoho tech kdo se ji neboji,to clovek pozna jen az pri konfrontaci se smrti,ktera neprichazi moc casto.Tady nepomuze zadna filosofie,to si jen clovek nalhava,ale ta konfrontace strhne masky a pod ni je strach.treba ukryty.a casto v podobe strachu ze zivota.
Dal si troufam rict ze nemoc je stejne prirozena jako smrt,protoze dokonale zdravy clovek na teto planete byt snad ani nemuze.kdo netrpi alespon lehkou psychickou nemoci?i svati lide jsou nemocni,proste to k zivotu patri.
A kdyz uz to filosofovani,tak se nabizi otazka co je to prirozenost?
Muze to byt absolutne dokonaly stav,ktery nikdo nezname,take to muze prave to v cem zije kazdy z nas.Kazdy mame svou prirozenost.To s cim jsme se narodili.pro nekoho je prirozene ze se leci stravou,jiny se prirozene leci tabletkami,jiny treba koloidnim stribrem.pro me to je prirozene.pro jineho ne.A najit nejakou prirozenost pro nas vsechny co mame spolecnou?to bude asi jen ta smrt... :D
Tak tezko rict co je prirozene...kazdy jsme original.
Go Raw
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Fiona »

Neznam nic neprirozenejsiho nez nechat se umrit, jakmile zubata vyceni zuby, a vzdat se bez boje. Smrt neutece, a nevazeni si zivota nesvedci o ucte ke Stvoriteli. Proto svaty, hozen do vody, bude plavat :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Advid »

No ale stejně se toho kraula radši pořádně naučím. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Fiona »

Ano. Aneb radeji ironmanem byti, nezli stribro do zil chabych liti :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Advid »

Nepředbíhej. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od awa »

Jista píše:Ja tedy nerad filosofuju,ale neda mi nenapsat ze neznam nic prirozenejsiho nez smrt.a mam pocit ze neni mnoho tech kdo se ji neboji,to clovek pozna jen az pri konfrontaci se smrti,ktera neprichazi moc casto.Tady nepomuze zadna filosofie,to si jen clovek nalhava,ale ta konfrontace strhne masky a pod ni je strach.treba ukryty.a casto v podobe strachu ze zivota.
Dal si troufam rict ze nemoc je stejne prirozena jako smrt,protoze dokonale zdravy clovek na teto planete byt snad ani nemuze.kdo netrpi alespon lehkou psychickou nemoci?i svati lide jsou nemocni,proste to k zivotu patri.
A kdyz uz to filosofovani,tak se nabizi otazka co je to prirozenost?
Muze to byt absolutne dokonaly stav,ktery nikdo nezname,take to muze prave to v cem zije kazdy z nas.Kazdy mame svou prirozenost.To s cim jsme se narodili.pro nekoho je prirozene ze se leci stravou,jiny se prirozene leci tabletkami,jiny treba koloidnim stribrem.pro me to je prirozene.pro jineho ne.A najit nejakou prirozenost pro nas vsechny co mame spolecnou?to bude asi jen ta smrt... :D
Tak tezko rict co je prirozene...kazdy jsme original.
Já ale nefilozofovala, i když to tak může vypadat. Vyprávěla jsem o svém úhlu pohledu na život. Mám priority, které jsou dané a patří k mému životu a podle toho se taky ubírá můj život, i přes chyby, které udělám. Nelituji svých rozhodnutí, sama jsem se tak rozhodla. Smrt a nemoci nejsou pro mě přirozené ze spousty důvodů, jsou to jen následky našeho chybného přístupu k hodnotám.
Jenže je těžké vysvětlovat co je to přirozenost, když každý měříme podle jiných měřítek. Myslím, že mě pochopíš za pár let později....
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od awa »

Fiona píše:Ano. Aneb radeji ironmanem byti, nezli stribro do zil chabych liti :)
Včera jsem koukala na filmového Ironmana.
Že by Advídek byl takovej borec...no, to by se mi líbilo.
Ale obávám se, že ten Ironman-extrémní sportovec, o kterém tu byla řeč níže není ten, který se mi líbí.
No, nic...nebudu si vymejšlet... (:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Fiona »

Tez si pri vsi sve bujne fantazii nedokazu predstavit, ze by se pracujici a trenujici ironman pri tom vsem jeste stihal venovat zene :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Advid »

Fiona: Stihl, znám pár takových osobně. Ženě, dětem, práci,... S tréninkem to není tak hrozný. Těch 12 hodin týdne je průměr a to se dá. Před sezónou to stoupá a po ní klesá. Chce to jen chtít, jako u všeho. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Sweetie »

chtit je zaklad, clovek pro to taky musi neco udelat

ja si rikam, co se clovek nedovi o koloidnim stribru kdyz je to pro nej spanelska vesnice a ono se tu keca o ..zivote :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Jista »

Proc to pochopim az za par let?
Tak nicemu nerozumim,ja myslel ze umrit musime vsichni,ale asi jsem se spletl...
Go Raw
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

Ja som pocul, ze koloidne striebro sa kedysi nachadzalo ako bezna sucast prirody, dokym kysle dazde a znizenie PH pody ho nezacalo likvidovat, takze v minulosti konzumovanie plodin vdaka jeho obsahu malo vacsiu ucinnost v boji proti parazitom.
Neviem co je na tom pravdy, zatial som si to nijak neoveroval. Chcem tym len povedat, ze je to krasny priklad, ze nestaci iba ist v slapajach predkov a nic neriesit, clovek dostal mozog, a ked ho pouzije nespravne, musi ho pouzit znovu, aby sa prisposobil na meniace sa podmienky, ktore napachanymi skodami vyvolal.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

Tak som sa rozhodol vyskusat tuto vec na sebe. Na zaciatok som kupil striebro z nizkou koncentraciou (10 ppm), urobim doporucovanu 21 dnovu ocistu. Neskor chcem podla doporuceni ludi, co s tym maju skusenosti zohnat 40ppm koncentraciu, a brat to spolu s protikvasinkovou dietou. Pouzivat to budem spolu s urinoterapiou. Neskor napisem moj nazor.
Dnes na mna prisiel pocas nakupov v meste zacinajuci zapal hrdla, zacalo ma boliet hrdlo, vela stresu posledne dni, teraz vecer som hned vyskusal prvu davku, spolu s kloktanim a pitim uriny, zapal uz po 2 hodinach na ustupe, ale to by mozno zvladla ta urina aj sama, tazko povedat. Viac sa ukaze casom.
Najviac by som si zelal, aby mi prestalo konstantne piskat v usiach, mam tento problem co si pamatam, uz od 15 rokov minimalne.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od mira »

Svinští komáři a v zimě v teplákách.
Koloidní zlato.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Monciina »

Xion - na ty uši zkus derivační koupele, je to skvělá věc, mě třeba čas od času vezmou zuby, zaderivuju a do půl hoďky je klid. Četla jsem celou knížku o derivaci a myslim, že tam zrovna ty uši byly zmiňovaný. Každopádně tím nic nezkazíš, naopak. Je to bezpečný :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Panda »

mira píše:Svinští komáři a v zimě v teplákách.
Koloidní zlato.
Koloide, Koloide, kdo po tobě ide? ... zhyne?
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od olfess »

Jenom ještě k tomu koloidnímu stříbru. Už to tu někdo psal, to byla běžná součást půdy a plodin z ní. Nanočástice (nebo jak se jim nadává :)) stříbra měly za úkol nejen zabíjet nežádoucí viry a bakterie v těle, ale i odvádět z těla těžké kovy. Tedy příroda nám stříbro nadělila přesně z tohoto důvodu, aby v nás udržovalo rovnováhu, bohužel nešetrným zpracováním pudy zmizelo nejen z ní, ale i následně z plodů a rostlin. Mimichodem ve starověku ho vyspělé civilizace, které měly studny a vodovody v městských zástavbách, používali k desinfekci vody místo dnešních chemikálií. (Byli chytří..).

Závěrem chci dodat, že není stříbro jako stříbro. Záleží na velikosti částic, čím menší, tím účinnější. Jak tady někdo uváděl, že si ho vyrábí doma sám, tak mám obavu, že s tím může zabíjet tak maximálně chřipku, na nic dalšího to prostě nestačí, protože jsou částice moc velké.

Stříbro není moderním výdobytkem "obchodníků se slanou vodou", ale návratem k původním znalostem moudrých o přírodě a o lidském těle...
(jinak nejsem jeho prodejce, aby bylo jasno ...)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od mira »

Co tedy, podle pranávodu, vhodit do vodyzdroje
stříbrný obolus a vybobkovat se na nákladné kupování
koloidních lahváčů?
Všeho s mírou.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

olfess píše:Jenom ještě k tomu koloidnímu stříbru. Už to tu někdo psal, to byla běžná součást půdy a plodin z ní. Nanočástice (nebo jak se jim nadává :)) stříbra měly za úkol nejen zabíjet nežádoucí viry a bakterie v těle, ale i odvádět z těla těžké kovy. Tedy příroda nám stříbro nadělila přesně z tohoto důvodu, aby v nás udržovalo rovnováhu, bohužel nešetrným zpracováním pudy zmizelo nejen z ní, ale i následně z plodů a rostlin. Mimichodem ve starověku ho vyspělé civilizace, které měly studny a vodovody v městských zástavbách, používali k desinfekci vody místo dnešních chemikálií. (Byli chytří..).

Závěrem chci dodat, že není stříbro jako stříbro. Záleží na velikosti částic, čím menší, tím účinnější. Jak tady někdo uváděl, že si ho vyrábí doma sám, tak mám obavu, že s tím může zabíjet tak maximálně chřipku, na nic dalšího to prostě nestačí, protože jsou částice moc velké.

Stříbro není moderním výdobytkem "obchodníků se slanou vodou", ale návratem k původním znalostem moudrých o přírodě a o lidském těle...
(jinak nejsem jeho prodejce, aby bylo jasno ...)
Neslo iba o koloidne striebro, ale o celu skalu koloidnych prvkov, ktore vymizli. Pekny priklad, ako si clovek pod sebou pili konar, a doplacaju na to uplne vsetci. Urcite to nieje jedina vec, ktora z prirodneho kolobehu vymizla nesetrnym pouzivanim chemie...

Inak ta vyroba doma sa da urobit celkom kvalitne, ked to clovek vie. Na diskusii fora Energia U pramene, tvrdia, ze firma MesoSilver je len nabalovanie sa, a napriek tomu, ze oni tvrdia, ze jedine ich striebro je to skutocne ucinne, nieje o nic ucinnejsie, nez to domace... len je asi 50x drahsie.

Clovek nakoniec nevie, comu ma verit, no vzhladom na to, ze take mnozstvo ludi zaznamenalo pozitivne ucinky i na tom "obycajnom" vyrabanym standartnym pristrojom, skor sa priklanam k verzii, ze firma MesoSilver vo svojich tvrdeniach prehana a oblbuje zakaznikov.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

mira píše:Co tedy, podle pranávodu, vhodit do vodyzdroje
stříbrný obolus a vybobkovat se na nákladné kupování
koloidních lahváčů?
Podla pranavodov si casto ludia aj uskodili, ked sa im nespravne vyrobene striebro zacalo ukladat vselikde po kozi, uz neviem ako sa ta choroba volala.
Ale v zasade ludia v historii verili, ze striebro ma liecive ucinky a pouzivali ho vselikde (nielen proti upirom :-))
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Panda »

Xion píše:...Ale v zasade ludia v historii verili, ze striebro ma liecive ucinky a pouzivali ho vselikde (nielen proti upirom :-))
Když mluvíš o těch upírech - ono to s tím docela souvisí. Když se kdysi překládaly první staré texty (myslím ze sanskrtu) tak tam byly zmínky o parazitních bytostech živících se krví, proti kterým lze bojovat stříbrem a česnekem a které zabíjí sluneční světlo - jenže se to špatně pochopilo, protože se tam mluvilo o virech a mikrobech, které v době překladu známé nebyly, takže vznikla z neznalosti pověra o upírech.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

Panda píše:
Xion píše:...Ale v zasade ludia v historii verili, ze striebro ma liecive ucinky a pouzivali ho vselikde (nielen proti upirom :-))
Když mluvíš o těch upírech - ono to s tím docela souvisí. Když se kdysi překládaly první staré texty (myslím ze sanskrtu) tak tam byly zmínky o parazitních bytostech živících se krví, proti kterým lze bojovat stříbrem a česnekem a které zabíjí sluneční světlo - jenže se to špatně pochopilo, protože se tam mluvilo o virech a mikrobech, které v době překladu známé nebyly, takže vznikla z neznalosti pověra o upírech.
Zaujimave, mozno mysleli malariu. :-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od olfess »

Neslo iba o koloidne striebro, ale o celu skalu koloidnych prvkov, ktore vymizli. Pekny priklad, ako si clovek pod sebou pili konar, a doplacaju na to uplne vsetci. Urcite to nieje jedina vec, ktora z prirodneho kolobehu vymizla nesetrnym pouzivanim chemie...

Inak ta vyroba doma sa da urobit celkom kvalitne, ked to clovek vie. Na diskusii fora Energia U pramene, tvrdia, ze firma MesoSilver je len nabalovanie sa, a napriek tomu, ze oni tvrdia, ze jedine ich striebro je to skutocne ucinne, nieje o nic ucinnejsie, nez to domace... len je asi 50x drahsie.

Clovek nakoniec nevie, comu ma verit, no vzhladom na to, ze take mnozstvo ludi zaznamenalo pozitivne ucinky i na tom "obycajnom" vyrabanym standartnym pristrojom, skor sa priklanam k verzii, ze firma MesoSilver vo svojich tvrdeniach prehana a oblbuje zakaznikov.[/quote]


Ahoj,

no jasně, že nešlo jenom o stříbro, jedná se prakticky o všechny důležité prvky pro život. Firmu MesoSlver vůbec neznám, ani diskuzi U Pramene (našlo mi to ve vyhledávání hospodu :)). Nemáš prosím tě odkaz :)?

Ale jinak souhlas, ničemu nevěřit, ale měli bychom mít při výrobě doma zpětnou vazbu o tom, jak velké částice Ag nám to vyrábí. To samé platí o nakupovaném stříbru vyrobeném v laborce, pokud je velikost a hustota stejná, jako na domácím přístroji, tak zákazníky okrádají...
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

No MesoSilver ma poriadne tucne ceny.
http://www.koloidnestriebro.sk/index.ph ... anguage=sk
inak, ked napisem mesosilver do google, tak aspon mne to hned najde ten prvy odkaz. :-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od olfess »

Xion píše:No MesoSilver ma poriadne tucne ceny.
http://www.koloidnestriebro.sk/index.ph ... anguage=sk
inak, ked napisem mesosilver do google, tak aspon mne to hned najde ten prvy odkaz. :-)
:))))))))))))))
já ale myslel tu diskuzi U Pramene, to mi vyhledalo hospodu .... tu nemůžu najít ! :lol:
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Xion »

olfess píše:
Xion píše:No MesoSilver ma poriadne tucne ceny.
http://www.koloidnestriebro.sk/index.ph ... anguage=sk
inak, ked napisem mesosilver do google, tak aspon mne to hned najde ten prvy odkaz. :-)
:))))))))))))))
já ale myslel tu diskuzi U Pramene, to mi vyhledalo hospodu .... tu nemůžu najít ! :lol:
Jaj, nepochopil som ;-)
http://www.upramene.cz/forum/index.php
vyse 60 stranovu diskusiu o koloidnom striebre najdes v sekcii "Zdravi"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od smajliss »

http://www.novinky.cz/koktejl/314279-ze ... -kuzi.html

borec užíval velké dávky koloidního stříbra .. 62 let infarkt
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:http://www.novinky.cz/koktejl/314279-ze ... -kuzi.html

borec užíval velké dávky koloidního stříbra .. 62 let infarkt
píší že byl těžký kuřák...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od rudo »

dlzka zivota, den odchodu a aj typ ukozncenia obyvania tela dusou - teda ako dostane dusa prizak k vystahovaniu a odleteniu domov

je dany dopredu este rped narodenim, a ziadne byinky strva cvicenie zivotny styl atd s tym nepohnu.

metody ktore to mu=ozu zmenit su mimo chapania 99.9% sucasnej populacie, tak o otm radsej nic

strva cvicenie zivotny styl mozu ale rozhonut o kvalite zivota pocas vsetkcyh rokov nielen toho posledneho
a rozidel je v tom ci clovek teda padne pri maratone alebo pri sexe alebo niekde v horach pri aktivitach ktore ma rad atd

alebo ci ckaka niekde po nemocniciach alebo domov dochodcov a trpi v bolesti alebo ani o sebe nevie mentalne

koloidne stribro a 62 rokov a infarkt nema ziadnu vzajomnu suvislost
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní mo-u-dro

Příspěvek od mira »

Aha, tak tak-hle je to.
Ale proč u všech plejádystů a andromediků ztrácíš čas v téhle zaprděné a zkostnatělé dimenzii, když by mohl se sobě jak rovnými, tak dlouhými, kteří by odezírali s pochopením, těšit se družné vyšší komunikácii a nechat se unášet vzájemným hlubokým aj levitujícím komorním porozuměním?
Že ty ses obětoval a setrval v 3Ď očistci, abys nás zachránil, nebo se o to alespoň pokusil před vlastním souvislým odletem?
Díky za všechny, kteří poděkovat nemohli, nebo dojetím nenalézali vhodných slov. :br
246
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od rudo »

(:-)

Mira, to by si musle mat krajsie nohy, aby si som tu zostaval koli tebe :mrgreen:

kam by som chodil do prdele do nejakych atromedanov, pekne si uzivam svoj zivot na Zemi, tak dlho ako som si to kedysi naplanoval

ale snazim sa o tu kvalitu, vo vsetkom :wink:
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od mira »

Co jsi kdysi naplánoval je ti platné, jak zesnulému koloidní Ag-ilita, je-li délka pouti předem stanovena nějakým vrtošivým
výše stanujícím stanovitelem.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od rudo »

mira píše:Co jsi kdysi naplánoval je ti platné, jak zesnulému koloidní Ag-ilita, je-li délka pouti předem stanovena nějakým vrtošivým
výše stanujícím stanovitelem.
mas v tom asi sachy

vyse stanujuci stanovitel si ty sam, ktory si to pekne sam naplanuje este tam hore aj so vsetkymi zakldnymi lekciami, ulohami a prekazkami
a planuje za pomoci ucitelov a poradcov, tak isto ako si planujes a vyberies rodicov (akokolvek sa ti ta myslienka nemusi pacit)
a vyberies si aj dolezitych ludi v zivote a tie najvacsie lasky sa tiez uzatvaraju tam hore, ide len o to sa potom na Zemi naozaj najst a skusit si ten nebesky vztah aj s tymi pozemskymi prekazkami a problemami a tiez prekonat hucanie testosteronu a estrogenu

takonca ja filmove studia Nahateho (alebo Svateho) Dreva o tom natocili dake nepodarene komedie :

match made in heaven a podobne

cize v skratke obsah a dlzku zivota neurcuje nejaky allah ani kozmicky carodejnik ale kazda duscika si to podla principu : free will sama tak vymyslela
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od mira »

Vyloučeno, Fritze 9 už jsem dávno odinstaloval. Obtěžoval mne Jeho spořič displeje.
My, co se neobáváme jíst sladké ovoce, si žádné předběžné překážky pod své dobře stavěné dolní končetiny sami neklademe. Nepatří nám, abychom řídili svůj krok.
Naposledy upravil(a) mira dne čtv zář 26, 2013 4:45, celkem upraveno 1 x.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od rudo »

>:-) :P :twisted:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Janek »

A co kdyz nastrouhá stribrnou kanadskou minci, cistota 9999? Zkousel nekdo?
Tenhle trik s minci znaji i babicky (pry to davali o spize) i vojaci SAS k nouzove dezinfekci vody.
- tolik nemaji ani ty tycinky prodavane jako elektrody resp. Tezko to overite
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od s.arik »

i velké kusy stříbra desinfikují vodu, ale užívat orálně větší než koloidy je asi blbost, tělo to nevyloučí a zmodráš jako ten týpek na wikipedii :mrgreen:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od Janek »

Budu mit modrou krev? :-)
Takze jen macet minci ve vode? Jak se zmeri hustota koloidu? Anebo je to jen na vire? (Nechte zapnute pristroj 12 hodin a bude to óká)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od s.arik »

Jsou na to mašinky a měřiče hustoty (tuším se to prosvěcuje). Pokud chceš technické informace, jsi zcela na špatném místě! :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět