Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od venclík »

No jo, nikdy jsem neměl psa a popravdě, nechtěl bych, nedokážu si to představit: venčit, sbírat hovínka, šlapat do toho :-) Ale máš asi pravdu. Měl jsem párkrát morčata, křečky apod. a tady no problem. Až budu chtít zas nějaké domácí zvíře, morče je ideální. Kdyby psy byli vegetariáni, neměl bych z toho "problém". To je bohužel sci-fi. Nejsem určitě jediný, kdo má skoro hrůzu, kdy zas šlápne do nějakého psího lejna. Na druhé straně, šlápnutí v přírodě do bobků od srnek, koní, zajíců apod. mi nějak moc nevadí. Stačí otřít do trávy nebo ani to a je vyřešeno. Je to proto, že tyto "hodná zvířatka" jsou raw vegeteriáni :-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Pavluska »

venclík píše:No jo, nikdy jsem neměl psa a popravdě, nechtěl bych, nedokážu si to představit: venčit, sbírat hovínka, šlapat do toho :-) Ale máš asi pravdu. Měl jsem párkrát morčata, křečky apod. a tady no problem. Až budu chtít zas nějaké domácí zvíře, morče je ideální. Kdyby psy byli vegetariáni, neměl bych z toho "problém". To je bohužel sci-fi. Nejsem určitě jediný, kdo má skoro hrůzu, kdy zas šlápne do nějakého psího lejna. Na druhé straně, šlápnutí v přírodě do bobků od srnek, koní, zajíců apod. mi nějak moc nevadí. Stačí otřít do trávy nebo ani to a je vyřešeno. Je to proto, že tyto "hodná zvířatka" jsou raw vegeteriáni :-)
to naprosto chápu. Já bych zas domů nechtěla kočku (jsem spíš psí člověk). Každý má jiné preference a to je normální.
Máš pravdu, že většinou smrdí víc výkal od šelem a všežravců než od býložravců. Býložravci jsou většinou celkově voňavější - když na mne dýchne kůň, který předtím žvýkal seno nebo mrkev, tak to je spíš vůně. :)
To samé prasátko chované venku a pasoucí se na trávě - nesmrdí. V prasečácích je už situace jiná.....
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od smajliss »

Ale taky je velký rozdíl ve stravě. Psi obecně smrdí, ale když přejdou na BARF nebo prostě na vařené maso místo granulí, tak je to obrovský rozdíl. To samé tipuju u koček.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Pavluska »

jj. Plus rasa a pohlaví.... naše fenky nikdy nesmrděly (pokud se nevyválely v nějakém bordelu venku, ale samy o sobě ne). Pamatuju jak si k nim jeden soused čuchal a prej, jestli je koupeme, voníme.... ") Ha, nene, prostě fenka má jemnější pach.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od smajliss »

od nemyté zeleniny k nemytým psům :- )
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Pavluska »

:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

araila píše:Máte nějakou zkušenost s candidou a jejím odstraněním z těla? Asi to hodně souvisí se zahleněním organismu. :?
JJ, osobna. Roky boja, "proti-kvasinkovych" kur, zakazovania si sladkeho, muky, atd... ziaden ucinok.. zato peklo, kedze ma vzdy priotravila zvnutra a niekolko dni sa telo zbavovalo jej toxickych zvyskov. Do par dni, po jednom priestupku sa vracala. Nutkanie na sladke neodislo, takze bola len otazka casu, kym sa vrati.

Cim viac, som studoval, tym viac som zacal mat podozrenie, ze kandida priamo suvisi s parazitmi, konkretne s prvokmi a telo ju zamerne pouziva, aby tieto parazity spomalila v ich cinnosti, a v ich infiltracnych pokusoch preniknut do inych organov a tkaniv. Predstavoval som si to tak, ze do potencionalne ohrozeneho tkaniva telo zamerne pusti kandidu, a prvoky do neho potom nemozu preniknut. Uz si presne nepamatam na tie mechanizmi, ale nieco sa mi mari, ze prvoky a kandida nemozu existovat na jednom mieste spolu.
Prvoky su totiz prilis smrtelne, a znicili by organizmus zvnutra rychlo, kandida urobi ovela mensie skody, takze telo voli strategiu mensieho zla. To robi vtedy, ked imunitny system zlyhava. Ak je dostatocne silny, poradi si s prvokmi sam, hoci, prvoky su naozaj odolni paraziti, a tak ich znici len pomaly najsilnejsi imunitny system vitalneho cloveka. Ked sa uz do tela usadia prvoky a ine parazity, podlomia imunity system (to je ich prvy ciel hned po prieniku, vacsinou obsadia crevo kde sa produkuju biele krvinky a snazia sa postupne dostat do pecene), a ked si telo povola na pomoc kandidu, imunitny system ma samozrejme vela prace, aj s prvokmi, aj s metabolitmi kandidy a postupne zacne byt vycerpany. Toto riesenie je teda len taka nadej, ze jedincovi svitne a prestane v zivote robit veci, ktorymi si podkopava zdravie a imunitny system. Casom som zistil, ze telo caka a modli sa za jedinu vec... aby jedinec zistil, ze je bytosti pravdy, poznanie a svetla a zacal ist za Bohom. To velmi ucinne zacne likvidovat parazity, lebo vo svetle zit nedokazu, tie vibracie ich doslova nicia... ale to je uz ine story. Spat ku kandide a prvokom.

Kandida normalne zije v crevach zdraveho cloveka, ale nezhlukuje sa do vlakien. Jej bunky tam ziju oddelene. Telo si ju tam zamerne udrzuje, aby ju mohlo v pripade potreby pouzit a robi v creve prospesnu cinnost. Akonahle prijde k infiltracii prvokov, kandida okamzite meni svoj sposob fungovania, a zacne sa zhlukovat do utvarov, ktore dokazu velmi rychlo prerast tkanivom, vytvarat dlhe vlakna, atd. Touto taktikou sa vie z creva pomerne rychlo dostat vsade do tela, kde je potrebna. V creve, len co dostane povel zakrocit, sa prichyti v tychto hlukoch na crevnu sliznicu a postupne nou prerastie. Potom sa uz mnozi a vytvara dlhe vlakna aj po tele. Imunitny system sa ju nesnazi zastavit, iba kontrolovat jej rast, tak aby sa dostala presne tam, kde je potreba zakrocit proti prvokom. Tymto sposobom imunitny system dosiahne ovela lepsie vysledky v boji s prvokmi za menej investovanej energie a navyse, jedinec bude menej chory, ako keby imunitny system zapasil s prvokmi sam.

Nutne je teraz spomenut, ze ked sa chce clovek zbavit prvokov, musi sa zbavit aj vacsich parazitov. Ak sa v tele nachadzaju, aj po prelieceni prvokov, z vacsich parazitov, v ktorych su ukryty, sa opat dostanu do tela a po case sa cely proces opakuje. Preto, clovek, co ma vacsich parazitov, sa kandidy nikdy nezbavi. Dost davno som si vsimol, ako neucinne su protikvasinkove kury a hlavne, ze kazdemu sa po 3 mesacnej tvrdej a drastickej kure, problemy do pol roka alebo roka vratili. Proste, vsimol som si, ze nikto neostal cisty. Vedel som teda, ze protikvasinkova kura je blbost, a pravda bude inde.

Ocistil som sa teda od parazitov, zameral som sa aj na prvoky, a vsimol som si, ze v prvej faze zo mna odchadzali aj velke chuchvalce kandidy. Kratko po prvej antiparazitalnej kure som si vsimol, ze mi kompletne zmizli chute na sladke, take tie cudne hlboke, ktorym nevie clovek odolat. Sladke mi stale chuti, ale nemam taky ten neodolatelny pocit, ze to musim, ako predtym.
Zmizlo mi aj vela depresivnych stavov, a zrovnala sa mi psychika... akoby som videl svet jasnejsie. Ale hlavny dokaz, vdaka ktoremu som vedel, ze kandida je prec, bolo to, ze sa mi zmenil jazyk, na ktorom som mal prakticky cely zivot biely povlak, na krasne ruzovy. To mi je znamenim, ze clovek nema kandidu.

Bol som ale zvedavy, ci vysledky budu trvale, ci sa mi po mesiacoch kandida nevrati. Teraz je to priblizne rok odvtedy, co mi kandida zmizla, a mozem s istotou povedat, ze sa nevratila.
Ziadne chute na sladke ako predtym, depresivne stavy, ktore som mal predtym sa nevratila a jazyk... po cely rok ruzovy, s vynimkou, ked na mna dosiel nejaky chorobny stav, ale prilis stresove obdobie. Alebo, ked som sa prejedol, a pojedol strasne vela sladkeho. Lenze o par dni, bol jazyk zase ruzovy, co pri kandide nenastane, takze som vedel, ze ten biely povlak nebol z kandidy.
Ked si pomyslim, co muky, cestovin, aj sladkosti som pojedol za ten rok, a kandida sa stale nevracia, tak vidim, ze kluc vobec nieje v tom nejest sladke, alebo muku... zakazovat si nieco. Alebo nebodaj ovocie... ti ludia, co si zakazuju jest ovocie mi zo strachu z kandidy, mi prijdu uz... no povedal by som az na hlavu padnuti, ale radsej pouzijem neutralnejsi vyraz... nevedomi.
Klucom je naozaj, nemat v tele parazity, a hlavne nie prvoky. Kedze som este nebol uplne cisty od parazitov a niesom ani teraz, lebo je ich extremne tazke zlykvidovat, vsimol som si, ze kandida sa nevratila, tak by som povedal, ze jej vyskyt v tele je priamo umerny poctu prvokov, parazitov a hrozby, ktora z toho vyplyva. Ked ma clovek malo, ustrazi ich imunitny system, takze kandidu si na pomoc nepovola.

Mne teda, ako som si uz dlho predtym myslel, vyplyva, ze kandida je spojenec, nie nepriatel. Taky pocit som mal preto, ze sa nachadza v zdravej mikroflore... cize telo ju tam zjavne chce mat. A tak mi vzdy prislo totalne nelogicke, ked som niekde videl proti-kandidova kura, alebo vyraz... treba zlikvidovat kandidu. Pravda, ako sa mi ukazalo, bolo naozaj v tom, ze treba zlikvidovat parazity, nie kandidu.
Je to krasny pocit, moct jest hocico, a nebat sa kandidy... ludi, co si to musia zakazovat, lebo sa boja kandidy, mi je luto. Ale... staci sa pytat po pravde a prosit Boha, a casom sa pravda dostavi... tam ma teda vacsina ludi problem, preco ostavaju v nevedomosti a trpia, nie v kandide.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Fiona »

V podstate co rikas ma velkou logiku, pokud jde o candidu.

Pokud jde o parazity, tam bych sla jeste o level hloub, stejnym smerem. Nejsme az tak duleziti, aby smyslem jejich existence nebo i invaze bylo nas nicit... V podstate jde o zoufale bytosti ci existence, neschopne dustojneho zivota, disponujici jen zakladnimi pudy (sebezachovy napriklad), tudiz snadno manipulovatelne. Slouzi ani nevedi cemu, a hranice mezi symbiontem a parazitem je nekdy dost tenka a promenliva. Vsak kolikrat se my sami chovame jako paraziti? Vime jiste ze v pripade treba chripky jde opravdu o nepratelskou invazi, a ne o pouhou berlicku kterou si telo privola na pomoc?

A k cemu slouzi boj? Kazdy boj jen vycerpava... odcerpava z vlastni sily a ve finale jen posili to proti cemu bojuje. Je pripadna vyhra nad parazity (prvoky a spol) opravdu vyhrou? Kdo vi co maji v tom tele za praci, i kdyz treba jen otrockou a nevedomou. Co kdyz jim tam bylo dovoleno se jednoduse past, na necem co uz stejne umrelo a telo by se tim jinak otravilo???

Obcas se pristihnu pri vycerpavajicim boji proti necemu, zpravidla nejake blbosti... pritom by bylo mnohem smysluplnejsi se zastavit a posvitit si na to, o co vlastne go, co je potreba udelat PRO to aby zavladla harmonie, ne PROTI necemu...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Fiona píše:V podstate co rikas ma velkou logiku, pokud jde o candidu.

Pokud jde o parazity, tam bych sla jeste o level hloub, stejnym smerem. Nejsme az tak duleziti, aby smyslem jejich existence nebo i invaze bylo nas nicit... V podstate jde o zoufale bytosti ci existence, neschopne dustojneho zivota, disponujici jen zakladnimi pudy (sebezachovy napriklad), tudiz snadno manipulovatelne. Slouzi ani nevedi cemu, a hranice mezi symbiontem a parazitem je nekdy dost tenka a promenliva. Vsak kolikrat se my sami chovame jako paraziti? Vime jiste ze v pripade treba chripky jde opravdu o nepratelskou invazi, a ne o pouhou berlicku kterou si telo privola na pomoc?

A k cemu slouzi boj? Kazdy boj jen vycerpava... odcerpava z vlastni sily a ve finale jen posili to proti cemu bojuje. Je pripadna vyhra nad parazity (prvoky a spol) opravdu vyhrou? Kdo vi co maji v tom tele za praci, i kdyz treba jen otrockou a nevedomou. Co kdyz jim tam bylo dovoleno se jednoduse past, na necem co uz stejne umrelo a telo by se tim jinak otravilo???

Obcas se pristihnu pri vycerpavajicim boji proti necemu, zpravidla nejake blbosti... pritom by bylo mnohem smysluplnejsi se zastavit a posvitit si na to, o co vlastne go, co je potreba udelat PRO to aby zavladla harmonie, ne PROTI necemu...
Parazity su iba v parazitoch. Ako sama hovoris, ked sa clovek stane parazitom, je nimi zozrany.
Rovnovaha. Spravodlivost. Priroda.
Cistit fyzickych je len medzikrok na ovela dolezitejsej destinacii. Ak je cistenie fyzickych parazitov finalna destinacia, tak clovek samozrejme neuspeje.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od rudo »

proti vsem == teda jako ze s nikym a za nikoho ?
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Xione, a máš nějaké zkoušenosti se salvií, oberonem, zapperem?
Parazity vyháněls bylinkama nebo tvrdou chemií?
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od dgm »

Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Zdeníno píše:Xione, a máš nějaké zkoušenosti se salvií, oberonem, zapperem?
Parazity vyháněls bylinkama nebo tvrdou chemií?
S tymi pristrojmi nemam skusenosti. Su to myslim informacne pristroje, ktore pracuju s vibraciami a roznymi frekvenciami. Takto sa daju skutocne odhalit mnohe veci, jediny problem je to, ze je to tak zlozite, ze clovek musi byt velmi mudry, musi byt doslova majstrom, detektivom a inteligentom.
Takych geniov sa rodi vzdy len zopar, takze tie rychlokurzy a certifikaty, co si ludia robia, co su za tym, su samozrejme len prazdnym zdrapom papiera, a taky clovek vlastne ani nevie, co robi ani hovori... len chce mat pracu, ktora by ho bavila, a presvedcit vlastne ego, ze je prave tym mudrym geniom, ktory pomaha ludom. V podstate so vsetkymi liecitelmi do jedneho som mal zle skusenosti, nic dobre z nich nesrsalo len vycibrene ego a nevedomost. Samozrejme, clovek, z ktoreho srsi poznanie, je pre nich hrebik v prdeli, a smrdi im, takze zacnu byt vacsinou agresivny. To je aj dovod, preco sa u liecitelov neliecim. Raz sa mi kamarat pysil tym, aku znamu ma, ze ma nejaky 6 stupen v reiki, ci co, ze lieci vsetkych po europe, a je milionarka. Raz jej nieco musel doniest, tak mi uz dopredu hovoril, ze sa mam tesit, ze teraz ju konecne uvidim. Len co prisla, zacitil som taky naval negativnej energie, ze skoro ma ta tlakova vlna odhodila. Ked som sa jej pozrel do oci, musel som okamzite spustit oci, lebo moja dusa ma v pripade zaneseneho cloveka energetickymi parazitmi okamzite varuje. No... tak tu aj lezi pravda o lieciteloch, kto sa dostane na samotny spic. Je to len manipulacia ludmi, nic viac. Ti skutocni najlepsi liecitelia su ti najmenej znami, su to samani v Perunskej jungli, alebo v chudobnej Indickej osade. Vie o nich len zopar ludi v ich okruhu, ktorym pomahaju a vsetko sa traduje ustne, cez dobre referencie. Vzdy liecia zadarmo, lebo vedia, ze kto sa dotkne financneho systemu svojim darom od Boha, svojim svetlom, okamzite o neho zacne prichadzat a vrhnu sa na neho energeticke parazity zo vsetkych stran, takze je dost mudry na to, aby to nerobil. Kto vi, ten nemluvi, ako sa hovori.
Tolko by som asi povedal k liecitelom, a vseliakym vodickam, zaperom, a neviem akym pomockam.

K druhej otazke. Skusal som aj prirodne lieciva, aj tvrdu chemiu. Nefunguje ani jedno. Je to o energetickych parazitoch, kym sa nevyzenu tie, mozes sa aj postavit na hlavu, ale fyzicke parazity z tela nikdy nedostanes.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Marci »

Ofocene clanky z casopisu Regena o parazitech uvadim na svem fb,sem je neumim dat. http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Marci »

Problem s parazity mozna muze souviset i s tim,ze se v tesne blizkosti "nemocneho" pohybuje lidsky (energeticky)parazit. Ja sama jsem krom boreliozy zadne problemy s parazity nemela az do chvile nez se ke me takovyto lidsky parazit priblizil a trvalo jen 2dny nez se objevila prvni nakaza a pak se me chytali dalsi a dalsi.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Jindra »

Maria píše:Problem s parazity mozna muze souviset i s tim,ze se v tesne blizkosti "nemocneho" pohybuje lidsky (energeticky)parazit. Ja sama jsem krom boreliozy zadne problemy s parazity nemela az do chvile nez se ke me takovyto lidsky parazit priblizil a trvalo jen 2dny nez se objevila prvni nakaza a pak se me chytali dalsi a dalsi.
velmi dobrá připomínka! ano, tito "energetičtí upíři" dokážou z člověka s vyšším energetickým potenciálem vysát mnoho energie. určitě nechci dělat reklamu, ale já osobně toto vyřešil absolvováním kurzu reiki, kdy jsem se naučil přijímat tuto energii (věřím ale, že je potřeba kontaktní kurz s mistrem reiki, nikoli nějaký ten kurz internetový, distanční).
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od bukaj »

Jindra píše:
Maria píše:Problem s parazity mozna muze souviset i s tim,ze se v tesne blizkosti "nemocneho" pohybuje lidsky (energeticky)parazit. Ja sama jsem krom boreliozy zadne problemy s parazity nemela az do chvile nez se ke me takovyto lidsky parazit priblizil a trvalo jen 2dny nez se objevila prvni nakaza a pak se me chytali dalsi a dalsi.
velmi dobrá připomínka! ano, tito "energetičtí upíři" dokážou z člověka s vyšším energetickým potenciálem vysát mnoho energie. určitě nechci dělat reklamu, ale já osobně toto vyřešil absolvováním kurzu reiki, kdy jsem se naučil přijímat tuto energii (věřím ale, že je potřeba kontaktní kurz s mistrem reiki, nikoli nějaký ten kurz internetový, distanční).
Vyřešili jsme stejně, dokonce u stejného mistra :)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Xion píše:Je to o energetickych parazitoch, kym sa nevyzenu tie, mozes sa aj postavit na hlavu, ale fyzicke parazity z tela nikdy nedostanes.
A jaký antienergyhelmetika jsi tedy užíval?

Obrázek
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Fiona »

V noci jsem mela divny sen, zdalo se mi ze se nektere z mych breber ke mne modli. Nejen za sebe, i za sve blizni. Vlastne ani nevim jestli jsem v tom snu byla sama sebou nebo Matkou Zemi, ale to vlastne vyjde nastejno. (?) Btw, nevim zda to souvisi ci nikoliv, ale byla to noc jaterni ocisty :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Fiona píše:V noci jsem mela divny sen, zdalo se mi ze se nektere z mych breber ke mne modli. Nejen za sebe, i za sve blizni. Vlastne ani nevim jestli jsem v tom snu byla sama sebou nebo Matkou Zemi, ale to vlastne vyjde nastejno. (?) Btw, nevim zda to souvisi ci nikoliv, ale byla to noc jaterni ocisty :roll:
Ja som si vsimol, ze vzdy ked odchadzaju mrtve parazity skrze crevo, deju sa vo mne cudne veci. Mam vseliake negativne myslienky, chute na nezdrave jedlo, a vseliake tazko opisatelne emocne stavy. Ovplyvnuje mi to az duchovno, takze sa to dotyka aj hlbsich veci. Preto si nemyslim, ze to je len materialna zalezitost, ze ide len o nejake neurotoxiny. Ten stav niekedy trva aj 1 alebo 2 dni. Len co ich dostanem von z creva, behom par minut to zmizne a ulavi sa mi, akoby mavnutim carovneho prutika.
Podla mna su nasate vseliakymi negativnymi vibraciami, a ako sa rozkladaju v creve, vypustaju tie veci do creva a do krvi v hojnom pocte. Stalo sa mi to uz vela krat, a vzdy som ten jav pozoroval.
Cize, kym su v tele zive a mozu sa nerusene v tele pohybovat a cinit, podla mna tymi vecami co maju v sebe manipuluju cloveka, smerom k temnote a negativnym myslienkam a cinom.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Zdeníno píše:
Xion píše:Je to o energetickych parazitoch, kym sa nevyzenu tie, mozes sa aj postavit na hlavu, ale fyzicke parazity z tela nikdy nedostanes.
A jaký antienergyhelmetika jsi tedy užíval?

Obrázek
skoro vsetky co existuju
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od rudo »

takze to stare vyhananie diabla z tela ?
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Fiona »

Nojo, ono to tak nejak bude. Samozrejme ze jsou provazani na mnoha urovnich, stejne jako my. Pokud je cely vesmir obsazeny v jednom atomu, co by nemohlo neco stejne komplexniho jako my byt obsazene v jedne brebere?

Pak se ale nabizi otazka, co teda s tou milosti. Kdyz tak koukam na mapu Londyna a musim tim vsim projet, nezridka nabyvam pocit ze bydlim a jsem soucasti jednoho velkeho nadoru, ktery tahle Zeme bude muset driv ci pozdeji poresit, pokud chce prezit. A uprimne - potrebuje tahle Zeme nejakou pritroublou tetu Fionu? Ktera se sice v ramci te metropole nejak snazi zit ekologicky, v obchodech hrde vytasi batuzek a odmita nabizene igelitky, do prace jezdi na kole (tudiz nesmrdi z vyfuku), ale nadava pri tom jako spacek a nez do te prace dojede, posle nejmin 10 dalsich lidi do prdele? Pochybuju...

Co potom s tema breberama, kdyz dost mozna ty uvedomelejsi z nich ke mne vzhlizi jako k velke matce? Mam je vypudit vsechny smahem? Oni sice dost mozna nejsou k nicemu, ale treba maji radi ty svoje a nesnazi se skodit, chtej jen zit, jako my. Ono neni tezke prosit Pana Boha aby me uzdravil a breber zbavil. Tezsi je nastolit si doma poradek, s tim ze tady jsem bohem ja a mam to na povel. Sama se modlim hodne a vicemene pocitam s tim ze me tam nahore slysi... a mam byt hlucha k tomu kdyz nekdo oroduje ke mne? Co kdyz nektere ty brebery maji potencial byt primo blahodarne... kdyz si tam teda zjednam ten poradek? Copak i clovek nema potencial byt uzasnym zahradnikem v raji, teda pokud by tu misto toho bordelu co tu vladne byl nastolen raj a poradek? ne ze bych vedela co s tim, ale jsem ve vaznem pokuseni udelit urcitym breberam milost, s tim ze budou respektovat nove zakony...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Čili jestli tě správně chápu Xione, všechny dostupné tech. pomůcky, bylinky, chemie, reiki, léčitelé jsou naprd (nepočítáme-li gurua z neznámé zapadlé indické vesnice), vyjma prostředků tvých, duchovně energeticky střižených, tajuplným oparem zahalených, možná někdy i naznačíš jakých, záleží na dosažené úrovni následovníka.
Hodně připomínáš sektářské kazatele ;).

Vypadá to, že ve snaze uniknout parazitům jsi se jím sám stal: ač neužitečný, odsáváš čas a energii, živíš se tím.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:jsem ve vaznem pokuseni udelit urcitym breberam milost, s tim ze budou respektovat nove zakony
No, ještě s nima Fio, uzavři Novou Smlouvu 8).
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Mno, když už jsme tedy u filosofování, tak vězte, že říši duality, dobra a zla, života a smrti, boha a ďábla, nelze skrze tuto říši uniknout, nelze odstranit něco tím, co je ono samo. Nikdo se, vyjma barona Prášila, nevytáhne za vlasy z bažiny.

Řešení třeba hledat "za" říší duality, která k nám prosvítá skrze intuici, v náboženství projeveno např. v indické advaitě, Ježíšově Jednom ("aby všichni byli jedno jako ty, Otče, ve mně a já v tobě, aby i oni byli v nás, aby tak svět uvěřil, že ty jsi mě poslal"), či Tolleho Přítomném okamžiku. V dualitě má smysl si vytvořit pro toto řešení čas a prostor (čili podřídit věci vnější, jako kariéru, peníze... věcem vnitřním). A skrze prosvítající intuici zlo ve světě alespoň zmenšovat (dbaní na ekologii, soucit se zvířaty atpod.).

Jo, jo, na teorii jsem byl vždycky dobrej.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od rudo »

ak toto nazyvas dobrou teoriou ..... :?:
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Fiona píše:Ono neni tezke prosit Pana Boha aby me uzdravil a breber zbavil. Tezsi je nastolit si doma poradek, s tim ze tady jsem bohem ja a mam to na povel.
Prosit Pana Boha a nastolit doma poriadok je jedno a to iste, kto to oddeluje, tak sa sice moze modlit, ale... fungovat mu to nebude.
Fiona píše:Sama se modlim hodne a vicemene pocitam s tim ze me tam nahore slysi...
To sa dost prepocitas. Nikto ta tam neslysi. To vnutri ta niekto chce slysiet. Mimo teba ho nenajdes, nikto taky tam nieje. Iba zopar dost vela bytosti na ceste k nemu. Lenze k tym sa netreba modlit, staci ich milovat a ono to uz pojde same.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Xion »

Zdeníno píše:Čili jestli tě správně chápu Xione, všechny dostupné tech. pomůcky, bylinky, chemie, reiki, léčitelé jsou naprd (nepočítáme-li gurua z neznámé zapadlé indické vesnice), vyjma prostředků tvých, duchovně energeticky střižených, tajuplným oparem zahalených, možná někdy i naznačíš jakých, záleží na dosažené úrovni následovníka.
Hodně připomínáš sektářské kazatele ;).

Vypadá to, že ve snaze uniknout parazitům jsi se jím sám stal: ač neužitečný, odsáváš čas a energii, živíš se tím.
Odsudzujes. Tym padom nemozes pochopit.

Doslo k omylu, precital som antihelmetika, namiesto antienergyhelmetika. Moja chyba. Som len clovek.
Vidis... odsudzovat sa neoplati. Lepsie je pytat sa.

Na slovicko sekta pozor. Je nejednoznacne a zatazene negativnou energiou.
Tvoj cas a energiu ti odsava iba ak tvoja mysel, ktora ta dotiahne na internet, za pocitac...nie ja. Ja si svoj cas a energiu strazim a niesom povinny kazat ani robit siahodlhe prednasky.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Zdeníno »

Xion píše:niesom povinny kazat ani robit siahodlhe prednasky.
To jistě ne Xione, on by stačil odkaz, pokud to tedy není učení tvé, nové, to by pak bylo něco jiného.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Janek »

Syrovozrout píše: Politika politika a zase politika. Jaké asi s tím mají plány?
Edgar Alan Poe při komponování básně Havran si nejprve určil jakého efektu chce dosáhnout a teprve poté konstruoval děj.
Stejne tak Conan Doyle {Sherlock Holmes}...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Janek »

awa píše:.
Já osobně nic s hlínou a nemytého nejím. Tedy samozřejmě výjimky jsou - borůvky a maliny v lese i cpu přímo do pusy a někdy si taky jabko přímo ze stromu neumeju, ale dávám přednost jít si ovozel umýt, když to jde.
Botuvky a maliny zejmena z lesa omyt v potucku ... http://www.novinky.cz/domaci/206239-na- ... lisci.html
Z jineho zdroje je, ze Inkubacnni doba tohoto previta (22.6.14 zpravy barrandov tv) je pry 5-15 let...

Ze zahrady ze stromu (jablka, tresne, ...) do ust to nemyju, jen utru... Muze to byt maximalne pos.. od ptaku :-) ze by ptaci chripka?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od cepheus »

Ptaci strikance jsou cisty vapnik z natravenyho hmyzu, proto to mas bily a v tom plavou zbytky krunyrku hmyzu, ne ?:)
Co by za to jiny dali, to lidi draho suplementujou a tak :D ..
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od ajla »

Se koukáme, co trháme a osra.. nebereme.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Janek »

Osra.e trhneme na zem a ony uz se drubezarky cini, od te doby uz skoro zadne vrtule tresnove nejsou, ale stale je to, kdo z koho, zda spacek nebo vzduchovka :-( zrejme nejaky CD DJ by se hodil...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Magda

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Magda »

Teď jsem zrovna taky někde četla, že je možné dostat do těla parazity při konzumaci ovoce nebo zeleniny. Zažily jste to někdy? Jak jste to řešily? nevíte o nějakém volně dostupném přípravku, který by se dal kdyžtak koupit. Přes léto jsme u našich na zahradě jednli skoro vše, nijak zvlášt jsme to neumívali, je to přece jen na venkově. Slyšela jsem o nějakém přípravku na v, ale nepamatuju si název.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Janek »

Pokud nejsi v duchodovem veku (55+) a jsi jinak zdrava (naborena imunita chemoterapii apod.), a na rentgenu nemas brouka, tak bych to fakt neresil.

Asi malokdo kdy videl skutecne parazity vychazejici z tela, prevazne tasemnice ci neco takoveho, ale firmy zivici se cistenim od parazitu te presvedci o cemkoliv, me to ale prijde jako blbina, protoze tech prirozenych bakterii a parazitu jsou v tele miliardy
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
včelka přenosilka

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od včelka přenosilka »

Kde se dá sehnat Čínské antiparazitikum?
Mirisek_345
Příspěvky: 7
Registrován: úte srp 31, 2021 18:53

Re: Nemytá zelenina, roupy, paraziti

Příspěvek od Mirisek_345 »

Co ti mohu poradit, zkus si koupit wurmex je na "odčervení" od parazitů.. bohužel se nám to taky stalo.
Odpovědět