prosim pomozte mi

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

sos

prosim pomozte mi

Příspěvek od sos »

byl ("jsem") vitarian, zhubl jsem deset kilo, k tomu jsem se udajne az prilis zajimal o zdravou stravu. nestalo se nic, zadny kolaps, byl jsem v poradku. rodina na me zavolala vrahy (doktory) a byl jsem odvezen. pocinaje dvuoma tydny brani psychofarmak, nejspis uz drive, mi znicily zivot. od te doby to se mnou tahnou dal, navstevuji me do bytu, vyhrozujou dalsim zavrenim apod. celkem u me probehlo pet mesicu brani techto jedu. nevim, zda je to z pricineni rodiny, nebo "lekarska" povinnost. prosim o pomoc, sem rak, nedokazu s tim mnoho udelat. prosim jak nejvic to jen jde, po pravni strance, vysvetleni mim podvizivenym rodicum - zaslouzi min. pesti do obliceje a hlavne zatrhnuti pekla co mi vytvari, neustale oznacovani za nemocneho a hlvavne nejspis pricineni za navstevy a nucene leceni a zavirani. prosim pomozte, mozna by pomohl clovek, ktery o tom neco vi a proste jim to vysvetlil. prosim sem z prahy.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od Jindra »

.
piju burčák, takže jsem mírně pod vlivem, můj příspěvek tudíž budiž brán poněkud s rezervou,
nyní tedy moje reakce...

brouku mám dojem, že nejsi svéprávný a tudíž Ti rady ani pomoci není
kdybys byl při smyslech, věděl bys, že Ti nikdo nic proti Tvé vůli nutit nemůže

taky jsem na raw. kdyby za mnou přišel MUDr a chtěl se mi věnovat, slušně poděkuji a odejdu
byl jsi "odvezen", to jako proti Tvé vůli? mám tomu rozumět "byl jsi unesen"? kladl jsi odpor? asi ne...
nemůžou jen tak chodit do Tvýho bytu,
nemůžou jen tak vyhrožovat zavřením - znáš pojem omezování osobní svobody?
atd.
atd.

kolik je Ti roků, že podléháš rodičům/rodině??
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

pise ze rak ne ze je raw ;-)

Hadam ze <18 a to holt bude muset drzet hubu a krok, dokud ho zivi, bude poslouchat :-) rikam to stale, vseho moc skodi
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od rudo »

kolik je ti ?

ale bacha todle vlakno muze bejt i systemovej chytak

system se muze pripravovat na celolosnej utok a zbira si nazory ale taky si i znackuje lidi

bezi to uz ve svete
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Ve svete - kde ve svete presne? Slovensko, Cesko, Australie, nebo jen UK, USA, Izrael?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:system se muze pripravovat na celolosnej utok a zbira si nazory ale taky si i znackuje lidi
Hehehe, a jakou mas Rudi znacku ? Slaninovy coach ? :D
belmondo
Příspěvky: 41
Registrován: pát črc 20, 2012 9:47

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od belmondo »

to bude nejakej troll bych rekl :)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Tady jde psat bez registrace, koukam :-( v tapatalku neni poznat, ze je o anonym
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

starej sem uz dost, svepravnej zatim taky, bohuzel rodina me zivy. pravo oni maj kazdopadne takovy ze kdyz se clovek ohrozuje na zivote, treba podvahou, tak muzou. ma druha hospitalizace probehla z duvodu, ze me bolel zub, opet ohrozovani na zivote, nedosel sem si totiz k zubari a moh sem umrit na otravu zejo. samozrejme od prvniho okamziku, pote co me odvezli mi zjistili nejakou nemoc. ted me omezuji z tohodle duvodu, ma nemoc - nezapadnuti do realneho zivota. nutno podotknout jediny argument, ktery tito statem schvalovany vrazi meli bylo to, ze spim pres den, toho casu rok bez prace, pred tim sedm let prace v nocnim podniku plus dalsi o kterym radsi ani nebudu mluvit. dokonce mi jeden z nich rek, ze se ohrozuju na zivote, protoze nejim maso. pls help
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Pokud te nekdo zivi, pak budes muset hrat jeho pravidla anebo se osamostatnit, pokud jsi zatim svepravny :-)

Pro zacatek se zkus prihlasit (zaregistrovat), nasledne definuj, co je mysleno terminem "podvaha" (napriklad uvedenim presne vysky a vahy a pohlavi - muz? - anebo body mass index).

Pokud nekdo spi pres den a je tak rikajic nefachcenko a na krku rodicum, docela chapu nepricetneho otce, ktery nezvedeneho potomka chce umravnit a pouzije k tomu jakekoliv prostredky. Mozna by stacilo mene vzdoru a vice empatie k nim - rodicum? Neni moc rozumne brat cizi zdroje a pritom si stavet hlavu... Navrhuji si stanovit pravidla a casovou osu s rodici, kterou se obe strany zavazi dodrzovat, pokud jste rozumni, tak se da, kazdy bude muset udelat kompromis. I to maso, ktere te urcite nezabije, muzes bez vetsich problemu pred rodici konzumovat :-)

Doporucuji shlednout http://www.csfd.cz/film/310096-vedlejsi-ucinky/ (videl jsem jen konec filmu, avsak po precteni prvniho prispevku si nemohu pomoci, podobnost napadna :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od cepheus »

Jj, sice je mi do toho uplny ho..o, ale "koho chleba jis toho pisen zpivej", a nebo taky "ani pes nepokouse ruku ktera krmi".
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

no to co tady pisete je sice hezky a tak a vim, ze vas s tim nemam co zatezovat, tedy i cizi by si meli pomahat, tim od vas samozrejme nic nevyzduju, jenom prosim, ale prakticky cele vsezrave okoli, ktere nechape proc se o mase jednou tvrdi ze je zdravy, pak zase ze ne, tak me oznacili za ani to slovo nemuzu vyslovit - nefyzicky samozrejme i fyzicky nemocnyho, takze nevim kam se mam obratit. doufam ze aspon chapete, ze to o cem tu mluvim je statama schvalovany tezky zlocin srovnatelny s mucenim ve stredoveku, minimalne o tohle mi slo. ale s tim vas asi opravdu nemam proc zatezovat. jinak nechapu moc otazku na presnou vahu, sem proste dospelej vyssi muz a mel sem sedesat kilo.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Ne kolik jsi mel, ale aktualni vaha a vyska, z toho jde snadno odhadnout, zda mas podvyzivu... Pokud mas presne 60 kg a napriklad 180 cm vysky, tak uz tam nabeh na podvyzivu je a hmotnost by nemela klesnout pod 60, ...

Proc nechces jist maso a jeste se tim chlubis? Aby to pak nebyl vzdor rodicum :-) pomoc pro tebe hrazena z zdravotniho pojisteni neni, pokud si predstavujes, ze nekdo zavola tvym rodicum atp., nevzdoruj, osamostatni se a pak si muzes delat co chces... Pokud chces pravni pomoc, s tou to bude take tezke, prisaty na rodice jsi z vlastni vule, oni nemaji povinnost te vyzivovat donekonecna a ty jim muzes dat vale a jit na ubytovnu, nebo ne?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

na vita strankach otazka proc nejim maso? ja vim, vita muze byt i o mase, ale asi mi tu neco unika. byl jsem tady naposled pred peti a vice lety. ze sem mel vahovou podvizivu samozrejme vim, ale to sme u toho problemu, trebaze proc ma kazdej vic jak druhej nadvahu a podvizivu a co jako.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Ja nevim, ze jsi mel vahovou podvyzivu, neznam te, snazil jsem se zjistit, zda obavy tvych rodicu jsou podlozene nebo prehnane. Na posledni vetu mam jasno - pricina

Nadvahy: prezira se
Podvyzivy: je nemocny (v jakemkoliv smyslu slova), pokud bych mel podvyzivene potomky, ktere bych zivil, asi bych je take nechal nekam zavrit, pokud bych mohl, co jineho s nimi, kdyz nespolupracuji?

Domnivam se, ze rozptyl BMI 20-25 je celkem velmi siroky, v Evrope od 2 svetove valky nikdo netrpel hladem, aby musel byt podvyziveny a o co tobe jde, netusim, kdyz nejsi ochoten odpovedet na otazku, PROC nejis maso
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

cili chapu dobre ze ty jsi zastancem jezeni masa. no jak sem rek nevim proc na tehlech strankach se me na to nekdo pta, ale klidne odpovim. myslim ze maso neslouzi jako potravina pro nikoho ani pro tygra. nebo jestli myslis ze v tom je hlavni problem, ze nechci jist maso tak to si moc nerozumime. vahovou podvizivou sem mel samozrejme namysly podvahu, coz sem pri sedesati kilech asi mel. opet ti odpovim vek tricet, vyska stoosmdesatpet nebo devadesat, nynejsi vaha sedesatpet. podvizivou pokud vim se rozumi nejen podvaha, ale take spatny zdroj te vahy plus nedostatek vitaminu atd. o tom jestli vetsina obcanu planety treba evropy se stravuje zdrave, cilil neni podviziveno.., takhle sem to samozrejme myslel.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Jak jsi k tomu dospel, ze maso neni potravou ani pro tygra, ktera sekta? Ja maso momentalne nejim a nejsem jeho propagatorem.

Pri 190 cm, dokud nebudes mit idealne 75-80, tak mas podvahu a muzes vypadat na pohled neprilis dobre, drzel bych se v tomto pripade doporuceni vyzivoveho poradce... Pokud jsi s nimi nespokojeny, zkus nejake doktory alternativni jako teba hnizdila, lebenhartera atp. Znas? Jestli ne zkus youtube. Vice pomoci ti tady poskytnout nelze.

Ps: dost vazne pochybuju, ze jsi ve stavu cokoliv samostatne delat, natoz proaktivne vyhledat pomoc. Tim radeji budu, kdyz po 3 mesicich (takova bude asi cekaci doba u nich) das vedet, jak jsi pochodil..
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

to neni sekta, to uz je psano v knize genesis - kazde semeno a plod necht slouzi jako potrava pro vsechny tvory. par starych lidi odsud, nevim jestli tu jeste jsou by ti to rekli taky, min. jeden co vim. cekaci dobu znam, ovsem diky zrejme te rodine, jsou z toho uz tri roky a podle toho, co mi ted mudr vrah rika, tak me muzou zavrit i kdybych uz podvahu nemel, pry mam proste diagnozu a oni si muzou rozhodnou i tak. jinak o moji podvahu, potom, co si na me vsechno vymysleli tady temer s jistotou vubec nejde.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

Uz jsem to psal kolikrat, az rozparas par zvirat, nebo anatomie pro zakladni skoly, pochopis, ze organy psovite selmy nemohou stravit kdejake semeno, na rozdil od bylozravce - a fixovat se na nepresny preklad a vyklad Bible, bez pochopeni ostatnich souvislosti? V tve situaci? Neblbni :-)

cs.wikipedia.org/wiki/Masožravec


To tvrdis ty, ze o podvahu nejde (a o o tedy jde, ze po tobe jdou), podvaha je vysoce rizikovy faktor jakychkoliv komplikaci... A dokud jsi nebyl zbaven svepravnosti, nevim, JAK by te mohli zavrit? Mozna tak pro obecne ohrozeni, mas AIDS a jsi promiskuitni, jinak doktor nejspise dela bububu, vzdy muzes podepsat reverz a poslat ho do ... (pokud se pletu, opravte me). Provert si sveho na webu:

ULekare.cz
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
anonym

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od anonym »

no ty semena - a taky to tak casto je sou urcena ptakum, ctyrnohy milacci nemilacci by meli zrat lusteniny. z toho odkazu na wiki nevyplyva vubec nic, pisou tam ze potrebuji maso, ale to se tvrdi i o cloveku. ale mas pravdu, moje situace. konecne bych to rad s nekym rozebral. vsichni kterym to rikam mi odpovi ze na net si kazdy muze dat co chce a je to. takovy peklo ja totiz ziju, protoze to co se o nich pise je naprosta pravda, vcetne toho, ze tito mudrs to delaji pro penize, nebo z hyenismu, treba oboji, kazdopadne nasledky sou opravdu katastrofalni. staci se mrknout, jak do nich tecou penize, jejich historie - od sameho zacatku, jejich jednani s nedobrovolnymi pacienty, je toho fakt spousta asi nejlepsi clanek sem nasel nedvno, je tam asi vsechno. a to ze ty jejich prasky sou silnymi jedy, tomu se snad verit da. teda pro tebe ze to, u me uz to neni vira, ale poznani. jim de samozrejme o to, ze mam tu nefyzickou nemoc, ktera se mimochodem neda nicim prokazat, to je jedna z tech veci, proc je toto v rozporu s ustavou, lidskymi pravy atd. nebo to delaji delaji prave pro ty penize. kazdopadne je to niceni lidi, at umyslne, nebo ne. jinak zavrit te muzou pokud ohrozujes sebe, nebo okoli, na reverz te pusti, ale nejdriv za tri tydny. ted proc po me jdou je bud z pricineni rodiny, nebo proto, ze mam proste zaznam a nevim, jestli je to povinny - dochazet ambulantne, coz jsem nedelal. jina moznost asi neni a ted mi bylo receno, ze jelikoz sem nemocny, tak me muze zavrit - a mluvim jejich reci, vy mate psychicky problem - o vaze mi nikdo nic nerika, mimochodem ted sem byl cely rok na sedmdesati kilo a peklo probiha stale. jinak s tim vykladem bible nevim, je to veta, ktera byla uvedena na strankach vegetarianu, ale nevim, jake by mohla mit jine souvislosti nebo byt nepresna.
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od venclík »

Nick "smrtpsychiatrum" tady nepusobi dobre. Chtel jsem napsat vic, ale nestoji mi za to za pripadne "komplikace". At si kazdej zije ve svym umelym prazvlastnim svete se svymi iluzemi jak umi a nestesti druhych budiz mu ukradeno.
Akorat: bohuzel si tady asi na spatny adrese. Tady te budou spis od vitarianstvi odrazovat a doporucovat maso nebo ryby, vetsina skutecnych vitarianu odtahla nekam jinam (netusim kam, snad do Mexika nebo na Facebook- zapatral bych spis tam)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od Janek »

spekulace: vetsina vitarianu si na tom bud zalozila business, nebo s tim sekla/vyrostla z toho/pochopila, ze o jidle to neniii :-) /spekulace

Ad podpora: joo pepiku, drz se, ze mas vysoke riziko, podvahu, psyche neres a klidne pokracuj ve "vita" m:-)

Kdo bude pokracovat v necem, co mu nesedlo a k nicemu nevede? Mozna muze byt rad, ze nekdo v jeho okoli ma jeste rozum, kdo vi.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim pomozte mi

Příspěvek od hugo »

venclík píše:Nick "smrtpsychiatrum" tady nepusobi dobre.
Nick jsem upravil.

Další příspěvky pod tímto nickem už sem nepustím, pokud máš zájem o diskuzi, tak se zaregistruj s nějakým rozumnějším nickem.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Odpovědět