Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Ondřej Rimel

Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Příspěvek od Ondřej Rimel »

Dobrý den, už nějakou dobu jsem asi z 70% na živé stravě, zhubl jsem něco přes 20kg a nyní jsem opravdu hodně suchý, co se týče svalové hmoty. Pravidelně sportuji (Domácí cvičení + jízda na kole) a chtěl bych trošku nabrat (Za pomocí Fully Raw potravin) svalovou hmotu. Již jsem si objednal tento Protein: (http://www.fitness4u.cz/proteiny/1901-g ... 00634.html), dle složení je asi nejzdravější co se dá sehnat. Rád bych slyšel nějaké rady, typy jak kvalitně nabrat svalovou hmotu. Popřípadě co se dá zařadit do jídelníčku, krom kvalitního proteinu na podporu růstu svalů. Jde mi především o rady z hlediska výživy. Předem děkuji za jakoukoliv reakci.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Příspěvek od rudo »

MACA

pri raste svalovej hmoty ide najrv o hormony

preto vsade doping a steroidy

MACA je zakladna vyziva pre hormonalny system

len nevyplytvaj vsetky pozitivne ucinky pri frajerke :mrgreen:

ked prejde clovek z beznej starvy na vegansku alebo vitariasnku

tak starti prijem hormonov pretoze hormony su v mase a aj v mliecnakoch a su aj ked je maso bio organic atd nielen ked je maso dopovane aby kravy a kurence ruchlejsie rastli

ked si zmenil starvu s to vsetko stratil a telo ma problem si hormony tvorit len tak zabudlo

a ak nedavs dost tukov tak tiez ma problemy ich tvorit a dalej bacha nevyceroavat hormonalny system na tvorbu inzulinu cez cukrovu stravu


co sa tyka sportvanie cyklo je dobre na kratke vybusne jazdy

ale ak jazdis dlhe vytrvalostne tak si dalej ubyjas a unavujes hormonalny system

zvdy mj na mysly: svaly maju sprinteri , nie vytrvalci
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Příspěvek od Janek »

http://youtu.be/L8avEGZnGLU

Tohle ceske RAW video je o pohybu (ne o jidle), jeho protagonista ma ale RAW ve jmenu a je tam i Xione, >500 komentu...

Ale na ostatnich videich z kanalu se myslim lze inspirovat, co dotycni dlabou.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Příspěvek od xHardCorex »

Janek píše:http://youtu.be/L8avEGZnGLU

Tohle ceske RAW video je o pohybu (ne o jidle), jeho protagonista ma ale RAW ve jmenu a je tam i Xione, >500 komentu...

Ale na ostatnich videich z kanalu se myslim lze inspirovat, co dotycni dlabou.
to RAW v jeho mene neznamena ze je vitarian.

Naberat na RAW sa da v pripade ze budes jest: surove maso, surove ryby, vela klicenych strukovin...

Ak chces nabrat kvalitnu svalovinu s nizkym podielom tuku:
1. priprav sa ze to potrva cca 2 roky a viac (ak nebudes brat steroidy)
2. zabudni na fruktovitarianstvo, sarlatanske vitarianstvo kde skonzumujes 400kcal denne tym ze zjes 2 kg salatu.
3. Zacni cvicit cviky, ktore najviac zvysuju tvorbu testosteronu: DREPY (nic lepsie na tvorbu testosteronu neexistuje), mrtvy tah, tlak na lavicke.
4. Zabudni na nejake kladky a izolovane cviky.
5. Zamysli sa nad sebou ci ma zmysel kupovat predrazene proteiny...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fully Raw a nabrání svalové hmoty (Co jíst?)

Příspěvek od Janek »

Jasne, ze RAW < / > Vitarianstvi, to uz jsi mi vysvetlil drive ...

Pokud jsem psal o jejich kanalu, tak se tam cpou mlikem asi zakysanym, daval jsem to i sem viewtopic.php?t=4177#p199193

O tom se nezminujes, tak ma otazka na tebe, co si myslis o kravskem mlece?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět