Svalové křeče na syrové stravě

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

Zdravím vás, mám dotaz ohledně svalových křečí na syrové stravě. Jsem vitarián od začátku tohoto roku a první dva měsíce jsem si občas koupil nějaké tofu nebo sojové mléko(i když to není syrová strava) ale na 100% jsem přibližně 4 měsíce a nedávno jsem začal pociťovat silnou bolest ve svalech, dalo by se to přirovnat k pichlavé bolesti v určitém bodě, v mém případě je to mezi lopatkami, uprostřed zad a v tříslech. Dokonce mě bolí několik obratlů pouze na dotek prstů. Mojí známí vitariáni to přisuzují detoxikaci organizmu a odvodu toxických látek ze svalů ale už to trvá několik měsíců a mě by zajímalo zda s tím máte někdo nějaké zkušenosti nebo vás napadá v čem by mohl být problém? Dokonce jsem v poslední době začal jíst kolem 4-5 banánů denně + další sladké ovoce každý den a stává se mi že v ranních hodinách(kolem 5 hodiny) dostávám křeče v oblasti hrudníku a mám problémy s výdechem, kdykoli vydechnu mé břicho ztuhne a já pociťuji křečovitou bolest a už nemohu usnout. Může to být způsobeno například nadměrnou konzumací cukrů v podobě ovoce a občas lžičky medu? Samozřejmě se snažím dodržovat přísun zelené zeleniny každý den a do toho se dopuji ječmenem a chlorelou ale mé problémy stále přetrvávají. Díky za pomoc.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

To asi bude zaviset od tve diagnozy, anebo jsi byl pure fit a na vita jsi presel jen tak pro nic zanic? Zadna predchozi nemoc, obezita, otrava? Detox po 6 mesicich ciste stravy? To se mi nezda... Pokud nemuzes nadechnout, bud zmen zivotospravu nebo to radsi pro klid duse konzultuj s lekarem, malo informaci... Nejsem vestec.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

Nedá se říct že bych byl úplně fit, měl jsem občas problémy se svalstvem a ráno jsem už dříve míval ztuhlá záda ale hlavní důvod mého přechodu byla plantarní fascitie, což je zánět vazu na plosce nohy, nepříjemný a dlouhodobý zranění. Jinak jsem dost sportoval a nic vážnýho mi nebylo. Byl jsem předtím 4 roky vegetarián a asi dva měsíce jsem postupně přecházel na syrovou stravu takže tam jsem taky snad dělal všechno jak by mělo být ale tyhle potíže mi začali až na syrové stravě, napadl mě nedostatek B12 ale podle příznaků nedostatku na internetu se tam úplně nevidím. Díky za připomínku.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Tak s tim ti neporadim, ale ja to vidim tak, ze vita neni samospasitelny... Ciste muj subjektivni nahled na vec. Navic si tim muzes i uskodit, kdyz do sebe budes cpat moc tech dusikatych zelenin a nezdravych spanelskych vyrobku... Kdyz to mas od babicky ze zahradky, tak je to zas o necem jinem...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

Dík za reakci, budu se snažit vyhnout tomu Španělsku, teď v létě by to neměl být problém.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Jako MOC jsem myslel neco vic nez 2 okurky a dve rajcata na 80 kg zive vahy denne (mensi mnozstvi bych neresil, s tim se zdrave telo vyporada a ty skodliviny by melo snadno vyloucit) :) ale zda se mi, ze sportovci na raw musi hodne stavit anebo doplnovat energii masem ci suplementy, to snad jen HMonfort ma neomezene energie ze vzduchu a z kafe, nebo to aspon rika, my normalni musime doplnit odpovidajici vydanou energii klasickym jidlem :) anebo se pletu?

Dobre zdravi = imho minimum jidla a ne prejidani. Vydavani energie vrcholovymi sportovnimi vykony mi dnes prijde zbytecne nerozvazne.

Osobne sportovni behani (z toho casto byva ten zanet chodidla) jsem nikdy moc nefandil, kvuli riziku likvidace kloubu... Prece jen kdo chce skoncit na voziku nebo s hulkami? Vim, ze i po spatnem doskoku na patu se da lecos sprasit a proto od jiste doby to se sportem osobne neprehanim podle hesla: "sportem k trvale invalidite" - podle me staci snizit prijem tech sra... a mit prirozeny pohyb jako chuze, trekking, tremping, jizda na kole apod. a proto mi fitka a bezci s volkmenem dnes prijdou lehce jako hazarderi. A to jsem take kdysi davno delal ve fitku kulturistiku :-) anebo jsem mozna jen moc pohodlny, kdo vi :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od rudo »

poznam na sebe taketo situacie

ale to je naozaj svalove

ty popisujes miesta co nemusia byt svaly

pricina sice moze byt cukrov

ale moze to byt aj nieco co nesuivisi so stravou priamo

ak si odbural zlu stravu
telo sa preladuje na ine frkevncie do inej dimenzie a podobne a stare zranenia sa hlasia o slovo

riesenie bude skor na urovni energetickej ako v kuchyni

ale taka otazocka, neprestal si zrazu solit v tom omyle ze sol = NaCl je skodliva ?
5 2 8
Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

No to je pravda, solit jsem přestal už před tím půl rokem kdy jsem začal s touto stravou i když po přečtení několika dizkuzí na těchto stránkách jsem zase začal ale to teprve nedávno, tak asi týden zpátky. Jinak jsem si teda občas něco osolil ale to spíše vyjímečně, tak jednou za 14 dní nebo týden. Začal jsem používat himalájskou sůl i když ta neobsahuje jód na což mě nedávno jeden můj známí upozornil, nevím zda to může být spojeno s tímto. Dneska ráno jsem si byl udělat rozbor krve na zjištění všech základních minerálů a vitamínu jako je B12 a kyselina listová a taky stav železa, zítra budu mít výsledky tak jsem zvědaví jak to dopadne. Napíšu sem výsledky a třeba se tam ukáže co je příčinou i když souhlasím s tebou Rudo že je hodně pravděpodobné že se mi probouzí nějaká má stará zranění. Ale potom doufám že to znamená že se léčí a mé tělo se dává dohromady. Všude se píše že pokud se jedná o detoxikační příznaky tak by měli brzo vymizet ale nikde jsem se nedočetl jak brzo, jestli za měsíc nebo půl roku či dokonce rok. Máte s tím někdo zkušenost? Donutili vás zdravotní potíže k přechodu na raw a potom jste si to touhle stravou vyřešili? Díky
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od rudo »

Dandy píše:No to je pravda, solit jsem přestal už před tím půl rokem kdy jsem začal s touto stravou i když po přečtení několika dizkuzí na těchto stránkách jsem zase začal ale to teprve nedávno, tak asi týden zpátky. Jinak jsem si teda občas něco osolil ale to spíše vyjímečně, tak jednou za 14 dní nebo týden. Začal jsem používat himalájskou sůl i když ta neobsahuje jód na což mě nedávno jeden můj známí upozornil, nevím zda to může být spojeno s tímto. Dneska ráno jsem si byl udělat rozbor krve na zjištění všech základních minerálů a vitamínu jako je B12 a kyselina listová a taky stav železa, zítra budu mít výsledky tak jsem zvědaví jak to dopadne. Napíšu sem výsledky a třeba se tam ukáže co je příčinou i když souhlasím s tebou Rudo že je hodně pravděpodobné že se mi probouzí nějaká má stará zranění. Ale potom doufám že to znamená že se léčí a mé tělo se dává dohromady. Všude se píše že pokud se jedná o detoxikační příznaky tak by měli brzo vymizet ale nikde jsem se nedočetl jak brzo, jestli za měsíc nebo půl roku či dokonce rok. Máte s tím někdo zkušenost? Donutili vás zdravotní potíže k přechodu na raw a potom jste si to touhle stravou vyřešili? Díky

daj vysledky som zvedavy na Na K Mg Ca

ja osobne neverim na detox teorie ze sa ma pri detoxe trpiet

jasne ze ak sa detox spusti moc rychlo a uvolnuje sa viac toxinov ako je schopne pecen prefitlrovat z krvi a vylucit von

tak nastava samo-otrava
ale to by malo vzdyt spijene s bolestami hlavy a podobne

ale to skor az pri postoch, pokial plynule prechadzas na cistejsiu stravu , tak neverim na detox bolesti a detox choroby
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

Čau, tak jsou moje výsledku z rozboru krve - Na 142(norma 136-145), K 4,29(norma 3,5-5,1), Mg 0,77(norma 0,66-1,07), Ca 2,30(norma 2,15-2,55). Myslím že tady problém nebude ale zjistil jsem problém jinde a to u stavu železa, hemoglobinu a erytrocitu. Fe - 6,8 (norma 10.6-28,3), hemoglobin 133(norma 135-175) a barvivo erytr. 27,8(28-34) takže to vypadá že problém může být tady. Ale nevím přesně jestli a jak to může souviset s těmi svalovými potížemi ale je pravda že když si najdu příznaky chudokrevnosti na internetu tak tam najdu zhoršené dýchání což se mi stává jak už jsem psal hodně často kolem brzkých ranních hodin. Souvisí to možná i s tím že dle tělesných biorytmů dochází k obnově a očištění plic právě v tuhle ranní hodinu. Je to zajímavé ale zdá se že to sedí. Je možné že je to způsobené tímto nedostatkem? Díky za pomoc.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od rudo »

Dandy píše:Čau, tak jsou moje výsledku z rozboru krve - Na 142(norma 136-145), K 4,29(norma 3,5-5,1), Mg 0,77(norma 0,66-1,07), Ca 2,30(norma 2,15-2,55). Myslím že tady problém nebude ale zjistil jsem problém jinde a to u stavu železa, hemoglobinu a erytrocitu. Fe - 6,8 (norma 10.6-28,3), hemoglobin 133(norma 135-175) a barvivo erytr. 27,8(28-34) takže to vypadá že problém může být tady. Ale nevím přesně jestli a jak to může souviset s těmi svalovými potížemi ale je pravda že když si najdu příznaky chudokrevnosti na internetu tak tam najdu zhoršené dýchání což se mi stává jak už jsem psal hodně často kolem brzkých ranních hodin. Souvisí to možná i s tím že dle tělesných biorytmů dochází k obnově a očištění plic právě v tuhle ranní hodinu. Je to zajímavé ale zdá se že to sedí. Je možné že je to způsobené tímto nedostatkem? Díky za pomoc.
neveim o tom dost, aby som mohol odpovedat

ale pozor na branie syntetickeho zeleza - teda myslim neprirodneho

otrva zelezom je sposobuje velke probleme a velmi akceleruje starnutie

doslova hrdzavanie organizmu

samotna hodnota zeleza nie je az taak dolezita ide skor o tie hodnoty cervenych farbiv

samotne zelzo potrebuje spolumineraly, napriklad mangan med Mn Cu chrom Cr
a podobne mnohe pripravky napriklad rozne zelzene roztoky z rastlin a ovocia toto obsahuju

treba pozret do tabuliek kde co je naprikald co obsahuju marhule a pdobne

med sa kedysi ziskavala tak ze sa celu noc za svitu mesiaca na luke tancovalo okolo velkych medenych kotlov, kde sa varil slivkovy lekvar

teda federalne

svestkovy povidla

na ohniku a neustale sa to miesalo velkou drevebnnou varechou vystruhanou z borovica vytatej v treti piatok po jarnej rovnodennosti

a pocas variacej noci sa odriekavali zaklinadla z knihy staruch slovanov

dnesne vo fanrike povidla maju v sebe velky prd a ziadnu med nevideli medene hrnce

celkom dobre vysledky us z jedenia varenej cervenej cvikle a pitia cvklovej stavy - ale to nie je o medi
ide o cervene farbiva

tiez vsetky lesne plody co farbia na cerveno fialovo a cierno

treba si tiez nastudovat kedy sa zelezo straca zlou stravou zlou zivotospravou a mikrozraneniami

drzim palce a priebezne referuj
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

A spenatu jist 10x tolik. ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Dandy
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 01, 2014 2:09

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Dandy »

Diky za rady, dale zkousim prijit na to co mi to zpusobuje, jakmile se dozvim neco vic tak dam vedet ale kdyby vas mezitim napadlo neco dalsiho co by to mohlo zpusobovat tak budu vdecny za vsechny rady. Diky.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Çakry
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od s.arik »

bych se docela ráda "pročistila" tak, abych čakry vnímala, pokud existují.
jinak mi přijde úsměvné věřit v něco, co není vidět a nezapadá mi až tak do nějaké "logiky".

dost rozumně mi zní duše, i posmrtný život, aura, elmag pole organismů...ale zrovna vířící čakry, tomu se můj mozek nějak brání :mrgreen: vyfotil už to někdo?
meridiány, o těch taky nevím, co si myslet. asi jsou, když se dají ovlivnit jehlama :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Ja o nich vim 20 let, vlastne uz uz od mala, no jestli existuji, kdo vi :-) zkus guglit Kirlianovu fotografii ...

Kdyz existuji magneticke vizualne prezentovane "cakry" okolo planet, i okolo atomu, jsem ochoten pripustit, ze i okolo lidi neco takoveho muze/musi fungovat... Aneb ze to nevidim neznamena, ze to neexistuje - viz Kurva hosi ttp://youtu.be/4-F8jlj-Kkg

Ted mam jen dilema, ze pry psychotronika a ezoterika (neboli otazky-odpovedi-kyvadlo, o tom pochybuje malokdo, ze to rekneme na 80% funguje) je "pry" zlo (ne ze bych nejake takove signaly nemel stejne dlouho, 20 let), ale dnes v dobe youtube je to takove ostrejsi, tak nevim...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od s.arik »

Janek píše: zkus guglit Kirlianovu fotografii ...
no právě, na nich vidím auru, mráček kolem organismů, nikoliv pět-sedm-osm výrazných energetických vírů ;) ale pořádně jsem to nikdy nestudovala.
jsou různé "jednodušší" věci, které mi přijdou mmt pro mne osobně poznatelnější a využitelnější.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od rudo »

s.arik píše:bych se docela ráda "pročistila" tak, abych čakry vnímala, pokud existují.
jinak mi přijde úsměvné věřit v něco, co není vidět a nezapadá mi až tak do nějaké "logiky".

dost rozumně mi zní duše, i posmrtný život, aura, elmag pole organismů...ale zrovna vířící čakry, tomu se můj mozek nějak brání :mrgreen: vyfotil už to někdo?
meridiány, o těch taky nevím, co si myslet. asi jsou, když se dají ovlivnit jehlama :)
uz si niekedy videla a ofotila orgasmus ?

nie jeho dosledky grimasy a vzdychanie ale tu podstatu na energetickej urovni?
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

A co teprve energetickou podstatu, kdy dostanes pesti do hlavy, az usnes?
Cozpak veda uznava nejakou energetickou podstatu orgasmu? Hadam ze stejne, jako cakry.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od cepheus »

Janku, to Ty si chtel jeste nedavno snimat infrakamerou Lumosciny bytosti, nebo se pletu ? :D
Koukam (u Tebe) posun jako krava, takto se vymezit vuci vede, hmmm:) ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Jak to myslíš? Posun kam?

Ad rudovy grimasy, když v posilovne zvedá 100 kg cinku, to je také nejaka energie? Dovnitř nebo ven?

Proc infra? Proc bytosti? Bylo to popsáno jako oblacích, energie, neví co to je a nekomunikuje s nimi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od cepheus »

Si to dohledej sam, at nerves ze dezinterpretuju Tvy jiz natrouseny moudra :) .
(jeste noktovizor jsi zminoval, jj, mam to ale pamet na hovadiny) :lol:

Jsme meli kdysi kamarada, a ten se do toho zamotaval podobne (jeden den hlasal neco, druhy den hlasal opak, bez hnuti brvou).
Delali jsme si z nej prdel, ze mluvi pravdu akorat kdyz se splete :D.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Svalové křeče na syrové stravě

Příspěvek od Janek »

Víš co je to přirovnání? Říkala ze zapne/vypne. Nevím, jake lepší přirovnání k tomu bys řekl sám...?

Přece nebudu tvrdit, ze ona 'neco' nevidi jen proto, ze já to nevidím... Na druhou stranu nebudu si hned myslet, ze co vidi, je skutecnost a objektivni realita...

Senzibilum to často funguje, ale nikdy ne 100%, rekneme 40-60%? Co to tedy je? Viz dlouha přednáška tuším Ševčíka na Youtube?

Me šlo o to jak jsi vnímal posun, odkud kam, bo já si nejsem vědom ...

Existuje tedy hodnoverna studie, ze chlap se orgasmem, ejakulaci vycerpa a v pozdějším veku už nemá sex.energii?

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět