Láska, vztahy...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Láska, vztahy...

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:55, celkem upraveno 3 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Re: Vztahy - kdo je ten pravý ideální

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:55, celkem upraveno 4 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Re: Vztahy - kdo je ten pravý ideální

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:55, celkem upraveno 2 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Re: Vztahy - kdo je ten pravý ideální

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vztahy - kdo je ten pravý ideální

Příspěvek od Advid »

Nevhodný příspěvek - smazáno. :-)
Naposledy upravil(a) Advid dne pon bře 03, 2008 12:05, celkem upraveno 1 x.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

podle mě se dá tímhle úspěšně naprogramovat docela funkčním vztahům rychlý konec...respektive u 'esoteričtěji' založené poloviny vztahu strach z něho, který k tomu nezadržitelně povede
fuj
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ja v tom neviem citat. s kym by teda mal byt zadobre bily vopicak?
terezko nemizni hned, mozno zistime ze je medzi nami velka laska.. :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

uz som to nasiel vyssie.
je mi sudene mat za zenu draka, psa, alebo opicu. :roll:
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:ja v tom neviem citat. s kym by teda mal byt zadobre bily vopicak? ...
Já jakožto černá krysa bych měl být tvým sluhou .... :lol:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Hugo z Hor píše: Já jakožto černá krysa bych měl být tvým sluhou .... :lol:
to by bolo fajn, poslem ti v SZ adresu. spat mozes kludne v garazi alebo pivnici.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:56, celkem upraveno 1 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Musím říct, že spojení tygr a prase je fakt dobrý. Já jsem červený tygr (a zároveň lev) a partner je šedý vepř (a zároveň střelec). No já věděla, že jako lev a střelec jsou ideální spojení, ale to, že jsme ideální spojení i podle čínského horoskopu, to je mi novinka :)
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Hmmm a já proč mám pořád nápinky zopakovat naši svatbu v kostele. Jenžeže to bych se nejdřív musela nechat pokřtít :?
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já jsem zelený tygr - dřevo :D
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:56, celkem upraveno 1 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

štěstíčko píše:
Sluníčko píše:já jsem zelený tygr - dřevo :D
Tak to tady těžko najdeme nějakého vepříka... protože vepřík je požitkář... který nevynechá žádné příležitosti... těžko bude vitarián... natož duchovně založen. :cry:
to máš pravdu

naštěstí ho nehledám :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

štěstíčko píše:Někde s epíše, že jestliže vám někdo zavazí před zrcadlem tak je to tygr... no a ty jsi ještě k tomu lev... tak není divu že se zabýváš hóoodně svým vzhledem. Takže to budeš mít i ve hvězdách už přičarovaný... a nejen psychický hlad.
:) to mě docela potěšilo, že je v tom vyšší síla :)

S tím vepřem to sedí, je to požitkář a nějaké duchovní cesty, to opravdu ne...

Na těch horoskopech opravdu něco bude... :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

hofikos píše:
štěstíčko píše:Někde s epíše, že jestliže vám někdo zavazí před zrcadlem tak je to tygr... no a ty jsi ještě k tomu lev... tak není divu že se zabýváš hóoodně svým vzhledem. Takže to budeš mít i ve hvězdách už přičarovaný... a nejen psychický hlad.
:) to mě docela potěšilo, že je v tom vyšší síla :)
i mě :D
Eva

Příspěvek od Eva »

Jak se k sobě mají ty náboje? Jsou pro partnerství vhodnější opačné nebo stejné náboje?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já jsem Drak a žena ovce... haj hou...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:57, celkem upraveno 1 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:57, celkem upraveno 1 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já mám zájem :)
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:54, celkem upraveno 1 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No ty bys asi měl problém, hledat s takovým člověkem společnou řeč (soudím jen podle toho, jak tě znám z fóra, skutečnost může být úplně jinde). My se máme pořád o čem bavit a shodneme se v těch nejdůležitějších otázkách, takže i když jsme v něčem jiní, máme to soužití harmonický a spokojený (a klidný, což oceňuji)
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:53, celkem upraveno 1 x.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:54, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Stesticko, neviem, kde je ta burliva diskusia o laske a vztahoch :wink: spred cca. 2 tyzdnov, tak pokracujem tu. Vsetko nie je len o horoskopoch ci podrazoch Tvojich partneriek. Mozno by stalo zamysliet sa nad tym, ako sa v tych vztahoch spravas Ty.

Vravis, ze ony chceli mat s Tebou viac nez priatelstvo. Kazdopadne v akomkolvek vztahu ide vzdy o dvoch, a keby si to nechcel aj Ty, zostali by ste iba dobrymi priatelmi. Mozno je prvou zradou voci Tebe samemu aj jej, ze pristupis na vztah, s ktorym skutocne neladis, ked vies dopredu (alebo aspon v tej chvili), ze nie je pre Teba ta prava.

Ak je pre Teba nevyhnutne mat partnerku, ktorej zobu vtaci z ruky a ktora nechce sex, tak si za tym stoj a s inou bud iba dobry priatel, tak to bude fer.

Taku, ktora nechce sex, najdes ovela lahsie ako taku, s ktorou ho budes mat takym stylom, ze tam nie si. Cas a vydrz su v tomto pripade uplne nepodstatne. A preco ho vlastne mas, ked ho nechces. Dalsia vec proti Tebe samemu aj jej.

Ak budes v sulade so sebou samym, nema Ta kto ako zradit. Tymto stylom bud najdes partnerku, s ktorou budete jedno, alebo mozno zostanes sam, ale nezradis sam seba ani ju. Netvrdim, ze je to lahke. Lahsie je zniest svoju vlastnu bolest ako pozerat sa na niekoho, kto trpi preto, ze nas vzajomny vztah nemoze byt na vyssej urovni. Dost drsne je to hlavne pri slabsich povahach vyhrazajucich sa samovrazdou a pod. Ale Laska nie je o lutosti, vydierani ci kalkulacii.

Zahodenie sna len kvoli tomu, aby si netrpel, je tiez istym sposobom posliapanim casti sameho seba. Nadhlad, ktory odporucas v teme o chudnuti je fajn, a je dobre ho aplikovat na vsetky oblasti, takisto aj na oblast lasky a vztahov.

Neviem, ci som si vsetko z Tvojich prispevkov, ktore som spomenula, dobre zapamatala a ak ano, ci som to pochopila v tom zmysle, v ktorom si to pisal. Hlavne dufam, ze to nevyznelo nejako kriticky, tak to urcite myslene nie je. Chcela som tym povedat len tolko, ze ak ma niekto moznost zmenit nieco na Tvojich vztahoch, si to prave Ty.
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

:?:
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:52, celkem upraveno 2 x.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já se budu opakovat, ale jako žena, která měla po boku jednoho muže tuto vnitřní válku velmi intenzivní a po boku jiného muže naprostá pohoda a tyto stavy úplně fuč, musím znovu říct, že to záleží na OBOU!!! Takže nehledat jen vyrovnanou, ale změnit nejdříve svůj přístup...
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

to mas ponekud zkresleny pocity ktery nazyvas laska, s tim bys ani u deti nikam nedosel... potrebujes to mit vsechno pekne v sobe vyrovnany aby celej cakralni system spolupracoval.
deti musis milovat natolik, ze je nechas at se ze situaci na ktere sami maji vylizavaji sami, stejnetak kdokoli jiny koho milujes, jinak jsi idealni 'heroinova matka' pro kohokoli, neb pripravujes tyo lidi o potrebne zivotni zkusenosti.
Mam takovy lidi v jednom pripade kolem sebe a je to vazne dost DESny :c]
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 2:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

".. a když byly nějaké pokusy... tak jsem odpovídal, že jsem hrozný člověk, že by se se mnou jen trápila, že ode mně všichni utíkají..."

To mi něco připomíná:-) Když jsem potkala svého manžela, tak se nacházel ve stejné fázi, tehdy mu bylo třicet, takový byl celý zklamaný ženskýma a říkal podobné věci. Vzpomínám si, že říkal, že bych chtěl ženskou, třeba i starší a s dětma, ale hlavně aby to už měla v hlavě srovnaný a věděla co chce. A mně bylo tehdy 23. Tuhle jsem se mu posmívala: vidiš, teď máš ženu jakou jsi chtěl a stejně si semnou nevíš rady :-D Těch fází prodělal ještě mnoho a stále prodělává, stejně jako já. Stále se učíme a vyvíjíme. Je to jako v bojových sportech. Člověk může trénovat tělo, cvičit chvaty na panákovi, ale opravdového mistrovství dosáhne jen pokud má partnera, který se chová co nejvíce nepředvídatelně:-)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Štěstíčko, zkusils už nějakého psychiatra? Nebo alespon psychologa, vím že bys jim sice udělal nějakou zajmavou osvícenou přednášku ale za pokus by to stálo.

Nejsem zase tak dlouho v partnerství ale určitě je dobré dělat kompromisy, respektovat potřeby toho druhého. Láska je láska, ta prostě je, ta se snad řešit nemusí. Hlavou určitě ne.

Jo a jedinej člověk, kterej by měl být u každýho z nás na prvním místě jsme zase jenom my samotní. Jestli tomá někdo jinak má problém. To je věc která je fakt neměnná a o který jsem naprosto převědčen.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Seraf píše: Jo a jedinej člověk, kterej by měl být u každýho z nás na prvním místě jsme zase jenom my samotní. Jestli tomá někdo jinak má problém. To je věc která je fakt neměnná a o který jsem naprosto převědčen.
To bude tím, že nemáš děti, viď? Proto se pleteš, však uvidíš :)

Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já ho ale chápu, dokud člověk není v pohodě, co může dát těm okolo? Jen na ně navaluje své problémy, vyčerpává z nich energii, pro děti může být špatným příkladem atd.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Sluníčko píše:já ho ale chápu, dokud člověk není v pohodě, co může dát těm okolo? Jen na ně navaluje své problémy, vyčerpává z nich energii, pro děti může být špatným příkladem atd.
Jasne, je to tak. Mozna se Seraf trosku nesikovne vyjadril, ale myslim, ze je jasny, jak to myslel.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Sluníčko píše:já ho ale chápu, dokud člověk není v pohodě, co může dát těm okolo? Jen na ně navaluje své problémy, vyčerpává z nich energii, pro děti může být špatným příkladem atd.
Přesně :D
RadkaS píše:Jasne, je to tak. Mozna se Seraf trosku nesikovne vyjadril, ale myslim, ze je jasny, jak to myslel.
Nemyslel sem to jakkoliv sebestředně a egoisticky, spíše jde o to poznat kdo jsem skutečně JÁ a proč reaguji na svět takovým způsobem jak reaguji. Věřím tomu že čím více na sobě makáme, a čím více jsme vědomější a uvnitřněnější, tím se mění pohled na náš svět, který je skutečným obrazem nás samotných a našeho vnímání. Čím více odpadá našich vnitřních problémů a vnitřních pnutí, tím více radosti, volnosti a prostoru pro něco nového a krásného přichází. To se musí určitě projevit i na vztazích s okolím. Prostě tam bude pro ně více místa.

Proto bych neviděl cestu "hýčkat" a řešit problémy druhých, jelikož to tak vnitřně prostě nemám, ale jako cestu vidím, tvořit v sobě něco krásného sám pro sebe. To co přijde s tím je potom ona vnitřní svoboda.......atd.

Snažil sem se to popsat co nejpodrobněji, a bylo krásný se uvnitřnit:)
Pepík Ševců píše:To bude tím, že nemáš děti, viď? Proto se pleteš, však uvidíš Smile
Děti nemám a opravdu věřím že s tím se může neskutečně změnit. Nemůžu ani nebudu popisovat co se změní protože to nevím. Co vnímám, protože jsem díte svých rodičů je, že s tím přichází zase úplně něco nového do života, silné propojení a zodpovědnost za děti. To propojení je silné a prochází několika úrovněmi. Spojuje rodiče i děti. Stále ale ta myšlenka že rodič si v sobě bude dělat pořádek, bude v sobě uklízet a posilovat vlastní sebedůvěru, vlastní cit, dělat v sobě prostor aby tam mohl přivítat kohokoliv jiného. Když je člověk uvnitřněnej, tak má v sobě dost místa pro všechny. Pokud si uděláme místo sami pro sebe, pokud jsem plni sami sebe, potom můžeme předat tuto naší vlastnost i dětem, naučit je být v sobě......a naučit je aby si dali prostor sami pro sebe, je v tom nezávislost a svoboda.

Tak to vnímám a cítím z pozice dítěte.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Pochopil jsem to úplně jinak, proto ta reakce. Sorry :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

echjo. :((
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

mam za sebou tazky vikent :). v piatok som mal partytime, myslel som ze som hlboko zalubeny hihi, vcera v sobotu zase partytime, to som uz vedel ze nie som hih. :))
pokracujem teda v girlfastingu, a ordinujem si tyzden poctivej alkalizacie. :)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Uch..

:wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

hes potvora! :)))
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

800914 píše:mam za sebou tazky vikent :). v piatok som mal partytime, myslel som ze som hlboko zalubeny hihi, vcera v sobotu zase partytime, to som uz vedel ze nie som hih. :))
pokracujem teda v girlfastingu, a ordinujem si tyzden poctivej alkalizacie. :)
:)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Láska, vztahy...

Příspěvek od rudo »

zda sa ze laska a vztahy boli zrusene na den ftakov 1.4.2008

ozivime ich ?

:mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: Láska, vztahy...

Příspěvek od Lekno »

Obyčejný projev laskavosti vytváří nekonečné vlny: linka :wink:
Odpovědět