!!! OZNÁMENÍ !!!

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

!!! OZNÁMENÍ !!!

Příspěvek od tvx »

Nováčci především, snažte se, prosím, dodržovat pravidla v tématu o řádek níže:
!!! PROSÍM ČTĚTE !!!

Díky všem co mi občas počlou upozornění ž něco by se melo šoupnout jinam.
A kdyby někdo spolehlivej, zde sečtělej a se smyslem pro systém chtěl administrátorksý práva na výpomoc při občasném rovnání, tak pište do pošty...

Jsem už celkem vytíženej ve všech směrech a tak nemám čas to po vás všechno zase zpátky rovnat tak jak by to mělo být srovnáno aby diskuze nebyla plná dvoupříspěvkových témat.

Jinak velké díky všem co píšou a radí, je příjemné vidět jak noví lidé přibývají a i starších je tu dost na to aby jim poradili a tak jsem rád že
to všechno tak krásně funguje...

Díky za pozornost...
Naposledy upravil(a) tvx dne stř bře 26, 2008 12:28, celkem upraveno 1 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Oznamuje se, že Hugo je dalším administrátorem fóra.
Takže v případě že budete něco potřebovat a já budu nedostupný, můžete psát jemu, stejnětak má právo přehrabávat diskuze k obrazu podle jeho uvážení nejideálnějšímu.

A tímto mu děkuju že to na sebe sebe vzal. "c)
Naposledy upravil(a) tvx dne pát úno 22, 2008 10:56, celkem upraveno 1 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Taky by mě zajímalo, kdy se budou vybírat nějaké prašule na zaplacení domény, ráda bych přispěla svou troškou do mlýna :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já vim že byste rádi se takhle spolupodíleli a těší mě to ale bohužel na to opravdu nechci věnovat svůj čas
kdyby tu sbírku 2000kč někdo chtěl zorgnizovat... a najlíp mi je jenom donést abych je odeslal se seznamem lidí bylo by to skvělé, to bych i stránku sponzoring teamu aktualiaoval.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Jó tak do organizace se nehrnu, ale kdybys nepohrdal třebas stovkou jako příspěvek, pošli mi číslo účtu do SZ (na žádném seznamu nepotřebuji být uvedena ;) )
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

a mas to.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Ahoj moji mili vita-pratele.
Jsou to uz snad 3 roky, mozna vic, co spravuju tohle forum a web, delal jsem to moc rad protoze jsem vedel ze to ma smysl a protoze jsem mel zpetneou podporu od vas a radost jak to funguje. Je tu hodne lasky. Samotnemu mi to hodne dalo. Delal jsem to rad.
Ted uz ale citim, ze ted mam uz jine ukoly nez tahnout tohle vitarian forum, potrebuju svoji energii investovat jinam a hlidani a spravovani fora by me v tom brzdilo.
Rad se vratim, semtam neco prectu ale spis uz by to zacalo lezet ladem a to by foru neprospelo.

Chtel bych se zeptat, zdali by to nechtel po me nekdo z vas prevzit...
Hosting je u pipni.cz, na nem bezi phprs - redakcni system s clankama ktery ted zrovna moc nepribejvaj, tam asi neni ani potreba moc zasahovat a maximlane se celkem snadno prida novej clanek + existuje par mailovych uctu.
Cela sprava spociva predevsim v obcasne aktualizaci a presunech spatne umistenych prispevku coz vyzaduje forum znat, mit trochu smysl pro systematicnost a hlavne cist nove prispevky. Semtam potvrdit novou registraci nebo nekomu obnovit ucet.
Mozna ze se vam to podari spravovat treba i nejak spolecne, ze si to nejak rozdelite.
Soucasne krom podpory clenu fora bude bude mit admin i krasnej mail se svym jmenem a @vitarian.cz a dobry pocit ze dela neco uzitecneho :c]

Kdyby kdokoli mel zajem to po me prevzit tak mu rad vse potrebne vysvetlim a v pocatku ho podporim. Zajemci at mi napiai soukromou zpravu do posty nebo na mail...

Vas admin Petr alias TVX.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

ahoj.
Takze po domluve od dnesniho dne postupne predavam spravu nad vitarianem Hugovi.
Díky mu, že tomu věnuje svůj čas a věřím, že to bude dělat dobře.
Sám jsem si už několika zásahů všimnul.
V případě problémů se můžete obracet na něj, chodí mu i nové registrace atd.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak díky Hugovi a moooooooooooooc díky Tobě :) :) , že jsi to tady tak pěkně vedl a KOUKEJ SEM OPRAVDU CHODIT!!!! mně by se třeba zrovna stýskalo, každý je tady kousíčkem mozaiky :)
ale je fakt, že každý se vyvíjí, něco nového objevuje a něčemu musí dávat více času a energie před jiným, ta privilegia s mění, a to je dobře, to je ten vývoj
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Ja mam ted na hledani zase jine mozaiky, az je rozlustim, tak ty kousky prinesu, neboj "c)
Mrzi me to nestihani behani... svadim to castecne na pocasi.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

neda mi nepripojit sa k tomu co napisalo sluno, obcas pisni do denicku ako ide zivot neh mame prehlad.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:neda mi nepripojit sa k tomu co napisalo sluno, obcas pisni do denicku ako ide zivot neh mame prehlad.
taky mi bude chybět, stejně jako michal, tesin, danda, mlejda,radka,johny atd
bohužel jen já marně čekám na nějakej přerod do vyšší úrovně
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Nejde primo o prerod do vyssi urovne, spis jen urcita zmena priorit, zjistuju co mi bere cas a jak moc mi to na druhou stranu dava noveho atd... nadale se tu obcas stavim ale uz ctu denne tak 3 prispevky a staci mi to...
Nejde tedy o louceni, jen o pokles na prosteho obcasneho diskutrera bez povinnosti.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Tak tak, proto se neloučím :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše:tak díky Hugovi a moooooooooooooc díky Tobě :) :) , že jsi to tady tak pěkně vedl a KOUKEJ SEM OPRAVDU CHODIT!!!! mně by se třeba zrovna stýskalo, každý je tady kousíčkem mozaiky :)
ale je fakt, že každý se vyvíjí, něco nového objevuje a něčemu musí dávat více času a energie před jiným, ta privilegia s mění, a to je dobře, to je ten vývoj
takhle to vypadá, když se píše v práci...privilegia.... :shock: jasně že jsem myslela priority, ale vám to došlo že :wink: :)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Díky Petře! Díky Hugo! :)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Posledni mesice uz vitariana nectu tak casto a tak me dneska prekvapilo louceni Petra a probehla sbirka, ktere jsem se chtela zucastnit ale prosvihla jsem ji..... Doufam, ze Petr nebude proti dodatecnemu uplatku jako podekovani za jeho prinos. 8)
Vitarian byl a bude jedina diskuze, kterou od jejiho zrodu sleduji. Je to pokladnice vedeni, protoze vse je zalozeno na vlastni zkusenosti. Diky vsem!
Odpovědět