Mobily, wifi a další mikrovlnky = ZLO

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Mobily, wifi a další mikrovlnky = ZLO

Příspěvek od Tereza »

Tak jsem se dostala k jistým informacím a po přečtení pár článků a rozhovorů s určitými dosti důvěryhodnými lidmi jsem dospěla k přesvědčení, že veškeré záření, ve kterém se nám denně smaží mozky je přímo krystalický zlo..

zde např jeden za všechny
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4902

nedá mi to se s vámi nepodělit, neb jakože k čemu to je že jíme syrově a libově, když je to všechno z mikrovlnky..
chci nabyté poznatky rozšířit kam to půjde, neb mám sama pocit že jsem zase po delší době o něco dál prokoukla (nebo spíš jak sem mohla bejt tak zabedněná..) a jak s tím kdo naloží je jeho rozhodnutí...

čili jsem odpojila wifi doma, v práci zakázala mobily v prostoru výroby potravin aby se předešlo další kontaminaci, hodlám naprosto všemožným způsobem omezit jejich operování kdekoli jinde v mém okolí, telefon doma vypínám a co to jen pujde ho budu vypínat i jinde a v nejlepším případě se ho postupně zbavovat..
je jasný že město je totálně zamořený všade a nedá se tomu vyhnout a i mimo město to už dneska je víc než obtížný a proto vnímám ještě daleko naléhavěji potřebu neustálých samooprav organízma na všech úrovních...

jakože je více metod, možností a způsobů
http://www.milanhein.cz/
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Zajímavé. Vzpomněl jsem si na včeličky... http://www.blisty.cz/2007/4/17/art33896.html
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Laurinka
Příspěvky: 91
Registrován: pát dub 15, 2005 11:27
Bydliště: Praha

Re: Mobily, wifi a další mikrovlnky = ZLO

Příspěvek od Laurinka »

Tereza píše:
zde např jeden za všechny
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4902
díky za odkaz!
Tereza píše:nedá mi to se s vámi nepodělit, neb jakože k čemu to je že jíme syrově a libově, když je to všechno z mikrovlnky..
chci nabyté poznatky rozšířit kam to půjde, neb mám sama pocit že jsem zase po delší době o něco dál prokoukla (nebo spíš jak sem mohla bejt tak zabedněná..) a jak s tím kdo naloží je jeho rozhodnutí...

čili jsem odpojila wifi doma, v práci zakázala mobily v prostoru výroby potravin aby se předešlo další kontaminaci, hodlám naprosto všemožným způsobem omezit jejich operování kdekoli jinde v mém okolí, telefon doma vypínám a co to jen pujde ho budu vypínat i jinde a v nejlepším případě se ho postupně zbavovat..
je jasný že město je totálně zamořený všade a nedá se tomu vyhnout a i mimo město to už dneska je víc než obtížný a proto vnímám ještě daleko naléhavěji potřebu neustálých samooprav organízma na všech úrovních...

jakože je více metod, možností a způsobů
http://www.milanhein.cz/
před půl rokem jsem si do hodinek nalepila samolepku viz. http://www.milanhein.cz/produkty.htm - a minimalne mam trošičku lepší pocit. telefon a wifi se snažím taky vypínat co to jde, aspon na noc, a snažím se k tomu vést i své blízké. nekterým (třeba mý ségře) to záření asi neva, ale ostatní už aspon nespí s mobilem u hlavy.
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

To mám radost, že tohle děláš. :) Já jsem mobil vyřadil před více jak třemi roky, a to protože jsem ho už používal minimálně - neměl jsem k tomu vůli. Domlouvám se e-mailem, kvůli komunikaci jsem zapojil icq, výjimečně použiju budku - nebo teď jsem zaplatil Skype kredit, takže můžu zavolat na mobil (sic) z počítače, když je to nutné. Internet preferuji přes kabel. S mikrovlnou troubou je to stará historie, výborný článek k tomu je na WM Magazínu online.

Takže minimalizaci mobilu, bezdrátového spojení a umělých mikrovln doporučuji. Je to docela podobná cesta jako vita strava. Skutečně potřebujeme vařené - skutečně potřebujeme mít tu krabičku u sebe a neustále se hlásit? :wink: Není na čase se spíše zaměřit na bezdrát v našem mozku, než na ty krabičky? :D ...
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Laurinka
Příspěvky: 91
Registrován: pát dub 15, 2005 11:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Laurinka »

David* píše:Není na čase se spíše zaměřit na bezdrát v našem mozku, než na ty krabičky? :D ...
Moje řeč! :D
Uživatelský avatar
Android
Příspěvky: 44
Registrován: ned črc 01, 2007 18:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Android »

Njn a ve škole mi říkají, že jsem paranoidní, když jim to už nějakou dobu povídám a mobil dlouho nepoužívám. :-) A víte, jak dokáže ovlivňovat populaci takovej radar? Ten je z těch zářičů nejhorší. Takže opravdu chytrej tah si sem nechat dát od USA radar navíc.

Jinak v článku je opomenuta ta podle mě nejzásadnější a momentálně asi i nejmíň zkoumaná věc. Všechny tyhle zářiče působí na frekvence(vibrace) našich těl, který jaksi naše věda moc nezkoumá a tyhle zářiče je narušují a snižují. Je to tím, že naše těla jsou založena na frekvencích harmonických a všechny tyhle vlny jsou neharmonický různě modulovaný klikyháky, stačí se mrknout na jejich průběh. Čim nižší frekvence těla, tim víc nemocí, zavírá se srdeční čakra(vyciťování ... třeba to, že někdo cítí energii potravin rukou, to je otevřená srdeční čakra) a proudí k nám míň informací z jiných zdrojů, protože nejsme schopni se na ně naladit. Právě strava má na tohle taky velkej vliv. Na fóru pro neregistrovaný byl před jeho promazáváním a následným úplným zrušením hozenej článek o radiaci potravin, kde se to právě rozebíralo. Možná i proto jsou vitariáni většinou naprosto bezproblémoví lidé a člověk se s přechodem na vita stravu psychicky mění k lepšímu, protože ovoce, zelenina a jiný čerstvosti mají vibrace nejvyšší a v podstatě pomáhají otevírat srdce. :-)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

A nemáte někdo zkušenost s tachyony? Prý to pomáhá nějak srovnávat čakry a používá se to právě i na rušení takových špatných věcí kolem nás. Já se začátkem prosince chystám do Prahy na takový povídání s Rudolfem Desenským, který mimo napravování pejsků, které lidi zkazili tak, že bez jeho pomoci by byli utraceni, také pracuje s touhle energií. On to tedy používá na pejsky, dává jim nějaké buňky do obojku, či co. Je to zajímavé, třeba o tom něco řekne...
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

hofikos píše:A nemáte někdo zkušenost s tachyony? Prý to pomáhá nějak srovnávat čakry a používá se to právě i na rušení takových špatných věcí kolem nás. Já se začátkem prosince chystám do Prahy na takový povídání s Rudolfem Desenským, který mimo napravování pejsků, které lidi zkazili tak, že bez jeho pomoci by byli utraceni, také pracuje s touhle energií. On to tedy používá na pejsky, dává jim nějaké buňky do obojku, či co. Je to zajímavé, třeba o tom něco řekne...
Pokud se jedná o tyto tachyony, tak bych tomu moc nevěřil.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

hofikos píše:A nemáte někdo zkušenost s tachyony?
Tachyony jsou v podstatě částice ryhlejší než rychlost světla. Do češtiny je přeloženo několik knih na témata, která jdou za hranice současné vědy. :) Na serveru, kam píšu, o tom jsou nějaké články: od terapeutky, která ji používá, a od kluka, jakožto klienta, který se jí nechal léčit. :) Tady.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

hofikos píše:A nemáte někdo zkušenost s tachyony? Prý to pomáhá nějak srovnávat čakry a používá se to právě i na rušení takových špatných věcí kolem nás. Já se začátkem prosince chystám do Prahy na takový povídání s Rudolfem Desenským, který mimo napravování pejsků, které lidi zkazili tak, že bez jeho pomoci by byli utraceni, také pracuje s touhle energií. On to tedy používá na pejsky, dává jim nějaké buňky do obojku, či co. Je to zajímavé, třeba o tom něco řekne...
Ahojky, na téma tachyonů jsem již diskutoval jinde, mám známou co dělá tachyony. Prodávají se i různé tachyonové destičky a krabičky a bůhvícoještě. Mám dojem že je to dnes spíše obchod. Tak bych se raději podíval tam kde to není zkomercializované, bude to i účinější a opravdovější. Když už tak bych šel do reiki:) než do tachyonů.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Pro mě hodně zajímavej článek o Škodlivosti mikrovlnek a záření, mám ho uloženej v .doc, bohužel už nevím kde jsem ho stáhnul, je to delší doba co ho mam.

http://uloz.to/84208/skodlivost%20mikrovlnek.doc
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

David* píše:To mám radost, že tohle děláš. :) Já jsem mobil vyřadil před více jak třemi roky, a to protože jsem ho už používal minimálně - neměl jsem k tomu vůli. Domlouvám se e-mailem, kvůli komunikaci jsem zapojil icq, výjimečně použiju budku - nebo teď jsem zaplatil Skype kredit, takže můžu zavolat na mobil (sic) z počítače, když je to nutné. Internet preferuji přes kabel. S mikrovlnou troubou je to stará historie, výborný článek k tomu je na WM Magazínu online.

Takže minimalizaci mobilu, bezdrátového spojení a umělých mikrovln doporučuji. Je to docela podobná cesta jako vita strava. Skutečně potřebujeme vařené - skutečně potřebujeme mít tu krabičku u sebe a neustále se hlásit? :wink: Není na čase se spíše zaměřit na bezdrát v našem mozku, než na ty krabičky? :D ...
no jako vím to o tobě, ale jaK si pak vysvětlit že ti nevadí mordor typu flora..? shodli jsme se že dostaneš náramek s krystalem, jestli nemáš nic proti..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Android píše:Jinak v článku je opomenuta ta podle mě nejzásadnější a momentálně asi i nejmíň zkoumaná věc. Všechny tyhle zářiče působí na frekvence(vibrace) našich těl, který jaksi naše věda moc nezkoumá a tyhle zářiče je narušují a snižují. Je to tím, že naše těla jsou založena na frekvencích harmonických a všechny tyhle vlny jsou neharmonický různě modulovaný klikyháky, stačí se mrknout na jejich průběh. Čim nižší frekvence těla, tim víc nemocí, zavírá se srdeční čakra(vyciťování ... třeba to, že někdo cítí energii potravin rukou, to je otevřená srdeční čakra) a proudí k nám míň informací z jiných zdrojů, protože nejsme schopni se na ně naladit. Právě strava má na tohle taky velkej vliv. Na fóru pro neregistrovaný byl před jeho promazáváním a následným úplným zrušením hozenej článek o radiaci potravin, kde se to právě rozebíralo. Možná i proto jsou vitariáni většinou naprosto bezproblémoví lidé a člověk se s přechodem na vita stravu psychicky mění k lepšímu, protože ovoce, zelenina a jiný čerstvosti mají vibrace nejvyšší a v podstatě pomáhají otevírat srdce. :-)

přesně moje řeč "...narušují a snižují. Je to tím, že naše těla jsou založena na frekvencích harmonických a všechny tyhle vlny jsou neharmonický ...", toto cítím tak nějak z nitra už delší dobu a i další věci co píšeš, moc pěkně napsané, napsala bych to stejně, cítím to stejně

před lety se ke mně dostal jeden článek o vlivu EM vln a hodně na mě zapůsobil, byl ve znění, co jsi napsal.

Doma se snažím, jak to jde mít PC zapnutý, jen když nezbytně musím, jinak vypínám i ze sítě a i ostaní věci. Zůstává jen mobil a ten se snažím mít alespoň daleko od hlavy a u něj po přečtení tady všeho přemýšlím o vypínání....
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne stř lis 14, 2007 9:46, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ono je to i to, co už jsme si tady kdysi psali a shodli jsme se s Bucem, že když jsme v práci, že se cítíme vysílení a člověk když vyjde ven tak je to v podě - prostě to záření z PC, kopírek....

tak to člověk opravdu cítí, že mu to bere energii, snažím se mít v okolí květiny, kamínky, které každý týden omývám, no prostě pozitivní věci, aby se to trošku vyrovnávalo
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Android píše: a člověk se s přechodem na vita stravu psychicky mění k lepšímu, protože ovoce, zelenina a jiný čerstvosti mají vibrace nejvyšší a v podstatě pomáhají otevírat srdce. :-)
po přechodu na vita člověk opravdu potom začne vnímat, co je dobré a co špatné, vnímám ty telefony, Tv atd. ale člověk si to nějak omlouvá, že to jinak nejde a že se mu to třeba jen zdá(tedy u mě to tak bylo)....tyto články potvrzují, že nezdá, jsem ráda, že je tady toto vlákno, člověku to dodá víc sil, jako že dobře cítí a hlavně, že ho to ještě víc nakopne se tomu negativnímu záření, co je v jeho silách (protože všemu se prostě vyhnout nejde) vyvarovat
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

momentalne sa nepripojim, sefka by ma odmuzila keby som zrusil mobil, na telepatju moc nejni. :?
myslim ze zmysel to ma, mam len pochybnost akemu percentu umelych vln by som sa realne vyhol aj keby som zrusil vsetky zdroje ktore zrusit mozem. takcitak budem v dosahu dalsich x signalov, kila techno smogu mi denne prevlni cez hlavu aj bez mobil telefonu a wifi intenetu. mne skor pride podstatne budovat voci tomu nejak imunitu. ako to neviem, technicky vzato mozno produkovat vlastne vlny neutralizacne alebo blokovat nechcene frekvencie, co sa zrejme zcasti deje aj automaticky, inak by mi v hlave naraz fungovalo 12 FM a 8 AM radii, prenos siedmich wifi z ulice, 35 freeview TV kanalov a 800 SKY, hovory 10000 mobilov v dosahu lokalneho vykryvaca a mozno este par radioamaterov z nasej stvrte navyse.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to ano to máš pravu, z okolí toho jde na nás hodně, ale třeba já vnímám ten rozdíl kancelář - doma můj pokoj(kde to držím bez těchto věcí), třeba když si představím spát ve své kanceláři s tím zářením si neumím představit, ten pokoj, kde bydlím, vnímám jako čistější a klidnější (ne vzhledem k hluku nebo nehluku z okolí), ale alespoň tam nejsou vyloženě v té místnosti zdroje, která by působily hned na mě, chytám třeba vlny z větší dálky, a to už není tak silné...třeba
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Zajímavý, nad tímhle v poslední době zase přemýšlím.
Ono je to dané tím, že nemám internet teď po ruce (velmi sporadicky), tak se utěšuju, jak je to zase na druhou stranu dobré. :) Televizi taky ne, mikrovlnku taky ne, prostě asi tak nějak nic, úplný asketa. Ok, rádio... A mobilu se zbavit taky neumím, nejde to, zatím.

Taky bych chtěla minimalizovat všechny tyhle neřádstva a negativní energie, je toho tolik!!! Jen nevím, proč studuju, proč jsem si rovnou nesbalila báglík a někam nevypadla do divočiny už teď. Ale všechno má svou posloupnost. Klidně se budu se svým vzděláním hrabat někde kdesi v hlíně nebo v koruně stromů jako bez vzdělání. A slunce nad hlavou. Ok, už přestanu prudit, při tomto počasí.

Davide*: taky obdiv za Floru. Působíš tam jako ryba ve vodě. :wink:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

to som prihodil len co ma napadlo, ze aj ked dnes ide clovek na cundr vandr, ze aj tam by kludne naladil par radii a TV, druzice pokryvaju signalmi zrejme vacsinu zeme, je pmn na zamyslenie kolko vlnivych informacii by bolo mozne v atmosfere zachytit aj mimo priameho kontaktu s vysielacmi.. a ked to dokazu primitivne krabicky s par obvodmi, neverim ze mozog by to nedokazal zachytit. nastastie tie frekvencie ho asi prilis nezaujimaju, dufam ze ani v skorej buducnosti nebudu, mat v hlave mercia FM aj mimo pracu to by bolo rozhodne na samovrazdu. :)
alebo v beznej bytovke, clovek si da namiesto wifi kabel, v okruhu par metrov je ale dalsich zopar wifi pripojeni. nevravim ze to zmysel nema, necakal by som tym ale mega rozdiel.
mne to tiez pride ako tam vyssie spominali ludia, ze je to rovnake ako s jedlom, ak je prijem z vacsej casti gut, organizmak to vie vykryvat celkom zdarne, zalezi ale na ostatnych vplyvoch, pohyb, slnko atd.
ide to ale jedno s druhym, aj jedlo samostatne dava frekvencie, toto je ale nieco ako intenzivna rydzo frekvencna vyziva, to ide rovno do obehu a par hodin v dosahu umeleho zdroja je v podstate akutnou otravou, cast z tych negativnych frekvencii ale prichadza stale dlhodobo, protivahou je pmn cokolvek interferencne, proste sa na nejaky cas naladit na vlny pozitivne. po dni na slnku je napriklad lahsie prezit dalsi v kancli pri desiatich PC, clovek je zrejme frekvencne nasyteny a ziarenie umele ho neovplyvnuje ako ked je tam iny zatvoreny uz tyzden bez pauzy.
na druhej strane ale myslim ze staci aby sa napriklad napajedil na kolegu a frekvencne je za par sekund v pitli este viac ako keby tam sedel v ziareni mesiac.
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Tereza píše:no jako vím to o tobě, ale jaK si pak vysvětlit že ti nevadí mordor typu flora..? shodli jsme se že dostaneš náramek s krystalem, jestli nemáš nic proti..
To jsem chtěl původně napsat - člověk si vytváří kolem sebe vlastní elektromagnetické pole a záleží na něm, jak jej udržuje. Do jaké míry může? Na kolik je toho schopný? :P

S těmi supermarkety je to známý příklad - prostě je to vysavač energie. Ať tím, co je to za prostředí (většinou čistě zaměřený na obhod, postrádající princip bratrství-sesterství :wink: ), tím, co tam lidi podvědomě produkují za emoce a myšlenky, nebo tím fyzickým prostředím (žádný čerstvý vzduch apod.). To vím, ale není to důvod, abych se tam cítil špatně. Poslední měsíce, co jsem kupoval ovoce i tam, docela často, tak to na mě nijak hrubě nepůsobilo, ale zase ne, že bych se tam v tom vyžíval. A teď v té Floře, když jsem v LifeFoodu, v tom je ten paradox, tak mě to tam prostě bytostně baví (v LifeFoodu) :P a mám takovou radost, že tam můžu působit... :D Takže se mě to tam moc nedotýká a spíše si tam vytvářím/e vlastní oázu.

S tím náramkem :) já mám přívěšek se zvonícím cedrem, mým ochráncem. Ale v kiosku by mohl být umístěný nějaký pořádný krystal. Mm? :)


Jinak s tím mobilem, wifi apod. v těch případech, kdy já jsem volný (bez mobilu, bez bezdrátu), ale v mém okolí to stejně je, takže to na mě může působit. Tak v těhle případech je v současnosti docela podstatný duchovní a morální přínos: skutečnost, že i jen několik jedinců cítí potřebu tyhle věci opustit a začít věci dělat jinak. A časem si vytvoříme své oázy. Zatím můžeme být pohyblivými ostrůvky v moři téhle společnosti... Včera jsem se docela smál, když jsem vzpomínal, co všechno způsobilo v mém okolí jen to, že jsem se rozhodl dát mobil pryč. Že jsem si "něco takového vůbec dovolil!"... :)
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Davide působíš tam neuvěřitelně vnitřně světelně a čistě, a to se šíří dál :D

není umění zalést někam, ale je umění být tak krásně prosvětlený, v pohodě a být v takovém prostředí a stále zářit a rozzařovat :D
gratuluji :)
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

...nejenom prostředí protkaný všema možnýma frekvencema,před kterým prakticky nelze utýct ( mě třeba při mobilování nad 5 min. bolí plombovaný zuby...používám proto sluchátko s kabílkem k telefonu.No ale kam s telefonem...do náprsní kapsy-má vliv na srdeční rytmus,do kapsy u kalhot-údajná neplodnost---i když už... :-))) , ale světlo,který dneska považujem za nutnost-myslím umělý,kterého vlnové délky jsou ulpně někde jinde než světlo sluneční a to velmi zatěžuje vnímání světla jako takového.Fyzický a psycho problémy jsou dneska prokazatelně z mnoha % způsobeny prodloužením dne ve smyslu světla...a ještě s jinou nanometrickou délkou...,jednoduše -člověk potřebuje přirozenou tmu.Navíc vysávání energie v marketech je způsobeno světlem zářivek ( kdy na rozdíl od vlákna žárovky,který nestačí ve frekvenci 50 Hz vyhasnout ) blikají.Oko nestačí blikání vnímat - je to přece jenom 50 x za sec. ,ale mozek tu frekvenci vnímá a ta doslova rozkmitá celý tělo... ,, ideální ,, je dělat někde na 3 směny bez oken,kdy člověk neví co se děje venku :shock: - je to až neskutečný,že člověk uspokojení svých základních životních potřeb dělá stále složitěji a to nemám na mysli jen světlo...,ale prostě všechno. Vzpomínám na prababičku,která se dožila 99,jak vyprávěla...celý život jsem makala,jedla pohanku a jáhly a poslouchala sluníčlo...když vstalo,vstala jsem taky...,když šlo spát,šla jsem taky...no ...měla 6 dětí...takže ne až tak doslova :-)))
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj pratele, tady bychom asi mohli zminit, ze, bohuzel, dnesni konstrukce bytovych domu maji nejcasteji betovy skelet, ktery je vyztuzen tunami oceli, ta ocel je od zakladu az po strechu vodive propojena takze vytvari onu Faradayovu klec. Nejenze se pry (ale logicky) do ni vnejsi prirozena zareni nedostanou, ale ta vnitri elektromagneticka ze spotrebicu se hromadi a nemohou ven. Jak vzacna je dnes stavba bez oceli! Slysel jsem o reseni z Nemecka, kdy na noc majitel mohl vypnout cely elektrorozvod v domku, aby pry ani nebyly zasuvky aktivni, ze pry to citlivi lide rozeznali jako zdravi prospesne.

O mobilech - kdyz musim tak musim - a to je v praci a v krizovych situacich, kdy prospesnost prevazi nad skodlivosti. Pokud jde o smog zareni z vysilacu a druzic, udava se, ze snad intenzita zareni klesa se ctvercem vzdalenosti, takze vzdaleni dvojnasobne snizi zareni ctyrnasobne, asi to bude hrat roli protoze kdyz volam z mobilu primo, tak potom hned boli nebo spis pali hlava, ale kdyz vola nekdo v mistosti tak to necitim. Kdyz muzu pouzivam hlasity odposlech nebo sluchatka. Take jsem cetl, za volani z mobilu zanecha v aure tmavou skvrnu, ktera je pozorovatelna jeste snad 90 minut po skonceni volani. Kdyz vidim, jak dnes kupuji rodice mobily detem do prvni tridy, je to opravdu tezke.

Presto hlavu vzhuru!

P.S. jeste je otazka proc je potreba tech vicepatrovych domu, ktere maji ty naroky na zelezobetonovou pevnost? Neskoncime nakonec zase u toho poctu lidi? Venkov se s prumyslovou revoluci hromadne opoustel, kdyz lide jeli za snem "dobre prace" do tovaren do mest, kde dnes uz kazdy nemuze mit domecek ze susenych hlinenych cihel a drevenym stropem..
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

jen par poznamek...
Všechny tyhle zářiče působí na frekvence(vibrace) našich těl, který jaksi naše věda moc nezkoumá a tyhle zářiče je narušují a snižují. Je to tím, že naše těla jsou založena na frekvencích harmonických a všechny tyhle vlny jsou neharmonický různě modulovaný klikyháky, stačí se mrknout na jejich průběh.
nejvetsi zaric je slunce... a slunecni svetlo je smeska zareni o ruznych frekvencich, vc. zareni o velmi male vlnove delce ktere vsemu zivemu skodi

a ruzne "aktivovane krystaly", "nalepky proti zareni" atd.... z toho je mi smutno. Nelibi se mi kdyz nekdo vydelava (a hodne!) na nevedomosti jinych lidi ...
i kdyz uznavam silu placebo efektu a chapu, ze nekterym lidem je s podobnymi berlickami subjektivne lepe
co jsem koukala na stranky http://www.milanhein.cz/, tak se to sice tvari strasne vedecky, ale vetsinou jsou to docela blaboly

nechci se nikoho dotknout, pripadne se omlouvam
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Jedna ze studií, kterou jsem před časem četl, a něco z toho doporučuji:

THE PHYSIOLOGICAL AND ENVIRONMENTAL EFFECTS OF NONIONISING ELECTROMAGNETIC RADIATION. European Parliament 2001. Dr. Gerard Hyland. Tady.

A vzpomínám, že jsem tehdy četl články (rubrika Informace) na těhle stránkách http://www.elsmog.cz/
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Kateřinka
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 26, 2006 12:40
Bydliště: Ceske budejovice

Příspěvek od Kateřinka »

četla jsem že na různé vyzařování z monitorů atd. jsou vhodné kaktusy, zvášť opuncie (prej to snad byla nějaká studie NASA) škoda že mám počítač v nejtmavším koutě pokoje.. :?
Evolution rules!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

jsem rozpolcen:

- na jedný straně vyznávám heslo "zpátky na stromy" (či spíše do zemědělského a pasteveckého věku s vitaprvky), že celá vědeckotechnická revoluce nepřinesla v podstatě ani zblo dobrého, že ti mnou teď oblíbení bulharští pastevci na tom byli 100x líp než já co se kvality života týče

- ale ani mi nesedí tón Osudu a spol., jak se někde píše moc o andělích, Světle apod. tak mi to s prominutím "smrdí" sektářstvím. Nejsem tam registrovaný takže jsem prošel jen volně přístupné a furt jsem čekal kdy v dalším odstavci se dočtu a Ašramovi a jeho kosmické flotile :(
Korenka
Příspěvky: 32
Registrován: ned bře 18, 2007 17:14

Příspěvek od Korenka »

hofikos píše:A nemáte někdo zkušenost s tachyony? Prý to pomáhá nějak srovnávat čakry a používá se to právě i na rušení takových špatných věcí kolem nás. Já se začátkem prosince chystám do Prahy na takový povídání s Rudolfem Desenským, který mimo napravování pejsků, které lidi zkazili tak, že bez jeho pomoci by byli utraceni, také pracuje s touhle energií. On to tedy používá na pejsky, dává jim nějaké buňky do obojku, či co. Je to zajímavé, třeba o tom něco řekne...
Ahoj,
ja chodim na tachyonovou terapii k te pani, ktera je uvedena na tech strankach, co posilal David. Nedela to se mnou takove veci, jak tam popisuje ten clovek, co se toho taky ucastnil, ale myslim, ze mi to pomaha.
Muze to byt i tim, ze se mnou pokazde hodne mluvi a odpovida na me otazky, kterych mam vetsinou hromadu. Uci me vlastne jak se postavit k ruznym situacim v mem zivote, jak co zpracovat a zbavit se takovych hnuti mysli, ktere si nepreju. Zaroven na me pusobi temi krystaly. Vysledek je ten, ze se citim cim dal tim lepe, coz plati pro cely muj zivot. Docela casto ted zazivam pocity spokojenosti a stesti, ackoliv pro to neexistuje zadny konkretni duvod. Pripoustim ale, ze je hodne obtizne presne identifikovat, cim jsou ty pozitivni zmeny zpusobeny - jestli stravou, cvicenim, terapiemi...
Zajimave mozna je, ze mi urcila stav caker hodne podobne, jako mi bylo nezavisle na ni zjisteno uz dvakrat nekde jinde.
Celou terapii zaroven nahraje a vypali na CD, takze si muzes ten rozhovor a rady kdykoliv osvezit.

Zacala tam chodit i moje mama, ktera je rovnez spokojena. Rekla bych, ze i v jejim pripade ta pani provedla celkem trefnou diagnozu jejiho stavu.
Ja tam rozhodne jeste nekolikrat pujdu.
K.
Korenka
Příspěvky: 32
Registrován: ned bře 18, 2007 17:14

Příspěvek od Korenka »

Standa K. píše:jsem rozpolcen:

- na jedný straně vyznávám heslo "zpátky na stromy" (či spíše do zemědělského a pasteveckého věku s vitaprvky), že celá vědeckotechnická revoluce nepřinesla v podstatě ani zblo dobrého, že ti mnou teď oblíbení bulharští pastevci na tom byli 100x líp než já co se kvality života týče

- ale ani mi nesedí tón Osudu a spol., jak se někde píše moc o andělích, Světle apod. tak mi to s prominutím "smrdí" sektářstvím. Nejsem tam registrovaný takže jsem prošel jen volně přístupné a furt jsem čekal kdy v dalším odstavci se dočtu a Ašramovi a jeho kosmické flotile :(
S tim souhlasim. Obcas mi nekdo preposle nejaky clanek z Osudu a moc dobry dojem to na me nedela. Mam pocit, ze jednaji komercne podle hesla - cim vetsi senzace, tim lepe se to proda, a proto jsou nektere ty jejich clanky prehnane. Jadro muze byt treba i pravdive, ale nakonec podle me zbytecne siri strach a paniku a podavaji ty veci jeste v horsim svetle, nez jsou. A mam pocit, ze vetsinou nenabizi zadnou poradnou alternativu - takze k cemu to slouzi?
Myslim si, ze problem je, ze jsme zaplavovani velkym mnozstvim informaci, ktere si nemame sanci/chut nikde overit. Nekdy pred sesti mesici koloval ten clanek o tom, jak lze dvema mobily uvarit vejce. Spouste lidi v mem okoli ta info prisla velmi vhod - opet neco, co dokazuje zvracenost teto spolecnosti - malokdo se zamyslel nad tim, jestli je to skutecne pravda - proste to dobre zapadlo do celkoveho svetonazoru, tak to uvitali. Jenze ona to pravda zrovna neni... Je hodne lehke podsouvat dnes lidem nejake neoverene informace.
Mobily asi lidskemu zdravi neprospivaji,ale to je podobne, jako se stravou.
Nevhodna strava, stres, nedostatek pohybu, jedovaty vzduch venku i v budovach - je toho moc. Proste zivot v teto spolecnosti neni zdravy. Presto se dozivame stale vyssiho veku - dobre, nekde je to umele prodluzovani zivota lekari, ale rozhodne ne vzdy.
Mobil je dobre pouzivat co nejmene, pokud se nekdo bez nej obejde, tim lepe, i osobne takovy pristup obdivuju, ale je mnoho lidi, kteri ho uz ted zkratka pouzivat museji, prave k obzive a pokud jsou to vitariani, kteri hodne dbaji o svuj zivotni styl, urcite se s tim vyrovnaji mnohem lepe nez kdokoliv jiny. Neni preci mozne zit v uplne sterilnim a dokonalem prostredi bez vnejsich zhoubnych vlivu a telo zkratka nektere veci musi skousnout...
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Korenka píše:Ahoj,
ja chodim na tachyonovou terapii ...
Zajímavé, taky díky :)
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beruška »

Korenka píše: ... ale je mnoho lidi, kteri ho uz ted zkratka pouzivat museji, prave k obzive a pokud jsou to vitariani, kteri hodne dbaji o svuj zivotni styl, urcite se s tim vyrovnaji mnohem lepe nez kdokoliv jiny. Neni preci mozne zit v uplne sterilnim a dokonalem prostredi bez vnejsich zhoubnych vlivu a telo zkratka nektere veci musi skousnout...
Jsem také jednou z těch, kterým byl mobil v zaměstnání vnucen proti jejich vůli :twisted:. No co se dá dělat, práce je to dobrá, vcelku mě baví, tak to snad nějak zvládnu. Třeba časem lidé pod vlivem následků pochopí, jak si zamořují své okolí a začnou používání mobilů (mikrovlnek, atd.) omezovat nabo podobně jako kouření zakazovat.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

možná je mobil zlo, ale dá se jím přivolat pomoc...mimojiné.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

je to zase o vše o míře používání (mobil) a možného vyvarování se zbytečného záření (nespat a mít zapnutý PC v síti...), nejde se vyvarovat techniky, k něčemu dobrému přece je, prostě ta míra....
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Stando, já jsem takhle nějaký čas váhal taky. Pak jsem došel k tomu, že spíš ty různé pohledy chce spojit, dívat se na to komplexně, a ještě k tomu rozlišovat, co je co. Takže "přirozený způsob života v moderním světě". Mm?

Třeba s tím "návratem na stromy", "zpátky na stromy" to vidím tak, že se vracíme zpátky spíše v duchovním smyslu: hledáme přirozený stav bytí, zákony přírody a ducha, na kterých to tady stojí a funguje. Třeba chceme "zpátky domů", což ani tak neznamená někam odletět, vypařit se či přečkávat, ale najít teď a tady svůj vnitřní svět a ten žít. :P

Prakticky to znamená, třeba s těmi mobily, že rozvinu více upřímnost, čistotu úmyslu, jasné záměry apod. To jsou předpoklady dobré komunikace a základy telepatie. :wink:

Přijde mi docela výstižný původ slova "technika". Řecko technikós "umění znalý, obratný, mistrný, schopný". Což je podobné jako to s našimi orgány: doslova to jsou naše "nástroje". Jen u té techniky to většinou cítíme tak, že už dosloužily a že si přejeme být opět mistry a odhodit ty berličky! :P
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Tady, docela zajímavý článek od Vladimíra Ševely na naše téma. :)
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

dostala mě věta - Je to prostě pohodlné tak se dneska žije :(
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

wlastislawa píše:dostala mě věta - Je to prostě pohodlné tak se dneska žije :(
docela mě taky zamrazilo. Neřeknu povinnost lidí s tím pracovat, ale usadit k tomu děcko a chlubit se tím, že to s ním nic nedělá... :(

Myslím, že se to všechno záření atd fakt násobí (nebo sčítá, co já vím), protože když jsem někde, kde to "žije" technikou, tak mě to strašně unavuje. Na všech úrovních. Když jsem na kompu doma, tak taková pohoda a když jsem někde, kde je jich hafo, tak to je hrozný výcuc.
Poslední dobou mě vytáčí i zářivky a spoustu jiných věcí. Mobil mě stále nevadí, ale nevedu hodinové hovory atd. Je to jen taková malá berlička, spojnička, protože telepatie nefunguje se všemi. Křováci, kteří vědí, zda jejich kolegové něco ulovili a je třeba rovnou rozdělat oheň, to mají vyřešené lépe.

Dneska mě napadlo, že žijeme jako termiti, že si vytváříme "lepší" prostředí než je venku. Stavíme domy, zařizujem si je, vytápíme, ventilujem, svítíme.... a kdybychom teď o vše přišli, teď v tomto počasí, a zůstali jen tak jak jsme, čistě jen těla bez oblečků, tak stěží přežijeme. Takoví nazí zranitelní termiti bez svého zázemí, na které jsme si zvykli.
Ježiši, no, omluvou za tyto slinty mi je, že mě dnes zase bolí hlava...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

http://www.novinky.cz/clanek/127925-muz ... kapse.html
nejspíš kachna, ale nedalo mi to.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Další pozitivum (co se týče cesty k telepatii :wink: ): iPod a iPhone obsahují vysoké množství chemikálií, konkrétně ftalátů. Podle testu Centra pro zdravé životní prostředí (The Center for Environmental Health), který potvrdil již dřívejší tvrzení Greenpeace. Konkrétně tady.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Noooo... a iPod touch je hračička, o ktorej sníva môj pubertálny synátor, lebo je to imidžovka... :roll: Vďaka za informáciu. Takže nielen cena je vysoká, ono človek za to zaplatí ešte vyššiu cenu, ako možno vyčísliť v peniazoch? :shock: Quo vadis, človeče?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

polymerovy baterky muzou explodovat pri spatnym nabijeni celkem snadno...
kamarad s nima pracoval nekolik let jakozto opravar baterek pro modelare a kuprikladu se ty baterky nesmi vubec dodavat bez obsluzne elektroniky ktera je obslouzi pri nabijeni-vybijeni a v pripade problemu to ma pojistky ktery se odpalej atd, neb pri spatnem nabijeni/vybijeni bouchaj velice snadno.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Příspěvek od Sitar »

Ja bych tohle tema zvlast nezvelicoval. Pojem krystalicke zlo bych rozhodne nepouzil. Je to jen dalsi neprijemnost, dan za civilizacni vydobytky.

Rozdil v tom, jestli si uvarim jidlo na sporaku nebo ho soupnu do mikrovlnky je zanedbatelny.

Co se tyce vlastnosti zareni pouziteho v bezdratovych komunikacnich technologiich: nevnimal bych je jako nejak zvlast agresivni.
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Výzkum (britský, začal v 2001) o vlivu mobilu. :)
The Mobile Telecommunications and Health Research (MTHR)
A článek o tom na News Targetu.
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Nevim jestli tu nejsem mimo tema, ale prislo mi to asi nejpribuznejsi...

Vcera jsem si v ramci vymeny pocitace stahla z netu nejnovejsi verzi Google Earth, ktera uz zobrazuje opravdu kdeco. Obzvlast me zaujalo zobrazeni radaru. Zobrazuje to nikoli umisteni vysilace, ale predevsim zasazenou oblast. Velice vystizne to vypada jako zamorene uzemi jedovato-zelene barvy. Vzhledem na to ze jde o satelitni snimani shora, ptam se sama sebe jak silne zareni to asi musi byt. Protoze kazdemu je asi jasne ze kazde letiste disponuje jakymsi druhem radaru, ale to v te mape neni. Naopak jsou tam rozsahla zamorena uzemi. Pricemz nejhur je na tom podle obrazku Nemecko, Anglie, vychodni pobrezi USA. Cechy jeste relativne jakz takz OK, i kdyz neco sem z toho Nemecka dopada. Z tech zelenych fleku na mape je mi fakt vselijak... :oops:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no vidiš a to si tu chystáme postavit vlastní a někteří po něm vyloženě touží ble

tak jen aby to náhodou nezapadlo v propadlišti fora


http://petice.nenasili.cz/?lang=cs


http://lifefood.eu/transport/studie_radar_priroda.pdf
Uživatelský avatar
David*
Příspěvky: 191
Registrován: stř led 24, 2007 10:01
Bydliště: Praha - Hostivař, Slunečný vršek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David* »

Skvělá práce pana Radomila Hradila:

článek v Ekolist.cz Vysokofrekvenční elektromagnetická pole - reálná hrozba pro lidské zdraví?

blog Elektrosmog
Poznej sám sebe
...a přijď 18.10.2013 na konferenci pro 3. tisíciletí http://www.k3k.cz
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beruška »

Tereza píše:no vidiš a to si tu chystáme postavit vlastní a někteří po něm vyloženě touží ble
tak jen aby to náhodou nezapadlo v propadlišti fora


http://petice.nenasili.cz/?lang=cs


http://lifefood.eu/transport/studie_radar_priroda.pdf
A možná nám k tomu Amerika přidá i rakety. :evil:

...O tom, že Washington zjišťuje možnost umístění raket v České republice společně s radarovou základnou, informoval polský deník Gazeta Wyborcza. Ten dále informoval, že česká vláda alternativu USA přímo neodmítla, kvůli silnému odmítavému postoji opozice v zemi chce ale zůstat pravděpodobně jen u radaru.
V současné době se již Česká republika s USA dohodla na hlavní smlouvě o umístění amerického protiraketového radaru na svém území. Podle všeho by měl být dokument podepsán příští měsíc a poté putovat ke schválení do parlamentu....
( http://azpravy.atlas.cz/svet/156102-ame ... akety.aspx )

Doufám, že parlament rozhodne o referendu.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Mně zase přijde dost tristní, že by o věcech armády rozhodovali lidi v referendu. Nechcete udělat i referendum o cenách ropy a elektřiny? O znárodnění? Nebo o zrušení armády vůbec. Abysme pak jednou neplakali :(

Odpovědět