SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Tak to ja kdyz delal v hotelu,a dal si makrobioticke jidlo,tak se kolem me seskupilo nekolik chytraku a skoro celou dobu rejpali,a to nekdy dost hnusne,nejhorsi byli kuchari,za cele ty mesice co jsem tam byl neuplynul den aby si nerejpli.
Mel jsem pocit ze si diky me uvedomovali ze ji hodne nezdrave a to jim vadilo.
nejdriv jsem to bral s humorem,ale pak uz mi to zacalo lezt na nervy.
tak nevim jak by reagovali na to ze jim syrovou stravu.
Lidi nekdy hodne reagujou na odlisnosti,a zvlast ve strave.V jinem hotelu jsem jedl jen vegetariansky,a cela jidelna se ohlizela proc jim porad misto hoveziho rohlik s maslem,a musel jsem to casto vysvetlovat.
jinak je skoda ze pokud chci byt na syrovem ,tak uz nemuzu jit delat nikam do hotelu,ci na lod,nebo nekam kde je hromadne stravovani.pro vse dobre se musi neco obetovat.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:Tak to ja kdyz delal v hotelu,a dal si makrobioticke jidlo,tak se kolem me seskupilo nekolik chytraku a skoro celou dobu rejpali,a to nekdy dost hnusne,nejhorsi byli kuchari,za cele ty mesice co jsem tam byl neuplynul den aby si nerejpli.
Tak to jo.... to kolem me se taky najdou rejpalkove, ale to neni ani rodina ani pratele, takze je mi to tak nejak dost jedno, akorat uz si nekdy rikam, co ze je to za lidi, ze je to porad do kolecka bavi, pokazdy, kdyz si dam na zabave vodu, reagovat.... .

Jednou jsem byla na zabave. Bylo nas u stolu asi deset, osm lidi, ktere jsem videla poprve v zivote, ja a muj partner. Pozdeji dorazila jeste mamka se segrou. Jeden clovek si vsiml, ze piju jen vodu, tak se vam na to nejak zameril a obcas neco prohodil, jako ze ve srande. Jenze pro nej to az tak moc sranda nebyla, desne ho to stvalo a na konci, kdyz uz mel zrejme neco popito (ale vylozene opilej nebyl), a my jsme se sbirali, ze pujdem domu, tak tam zacal hodne nahlas takovym nehoraznym zpusobem mluvit o tom, ze to snad neni normalni, kdyz clovek na plese pije celou dobu vodu a tak... To uz jsem si rekla, ze toho mam dost a za pritomnosti vsech zucastnenych, kteri tam byli s nim, jsem ho odkazala do jistych mezi a rekla jsem mu, at si priste vsima toho svyho bucku a uzenyho, co ma pred sebou a slusny lidi at necha na pokoji. Dost jsem toho ze sebe vysypala o slusnym chovani a tak, pan nemel argumenty a cela spolecnost se mi za nej omlouvala :lol: . S ostatnima jsem se slusne rozloucila a odesli jsme.
Je fakt, ze ten pan vypadal strasne, na prvni pohled bylo videt, jak se stravuje. Udivilo me, jak to muze nekoho az tak hrozne stvat, ze si s tim zkazi cely ples :shock: . Sedela jsem od nej celkem daleko, takze se i divim, ze vubec vedel, co piju. Zajimavy, jak jsou lidi vsimavy, ja napriklad ani nevim, co kdo pil.. . Navic me vubec neznal... .
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Jo rejpalové jsou a budou, ale na ty já kašlu nebo si rejpnu já do nich, když je nálada
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Ja si myslim ze tem rejpalum sahame do svedomi,a tak musi reagovat negativne aby to svedomi nejak utlumili.
kazdy totiz vi ze to co ji neni zdrave,ale neresi to,protoze to nikdo neresi.
pak se ale setkaji s nekym kdo je jiny,a proste to na ne pusobi.
Jsou dve veci ktere lidi drazdi...kdyz nekdo ji velmi zdrave a kdyz nekdo veri v Boha a nejak se o tom zmini.to je alepon ma zkusenost.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Jista píše:Ja si myslim ze tem rejpalum sahame do svedomi,a tak musi reagovat negativne aby to svedomi nejak utlumili.
kazdy totiz vi ze to co ji neni zdrave,ale neresi to,protoze to nikdo neresi.
pak se ale setkaji s nekym kdo je jiny,a proste to na ne pusobi.
Jsou dve veci ktere lidi drazdi...kdyz nekdo ji velmi zdrave a kdyz nekdo veri v Boha a nejak se o tom zmini.to je alepon ma zkusenost.
Jako lidi se často bojíme něčeho nového, třeba i jako vitarián se můžeme chovat stejně vůči novým směrům a myšlenkám, tak nemyslím že to je čistě v jídle ale v myšlení lidí a přijímání a akceptování něčeho odlišného a nového.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Jista píše:kdyz nekdo ji velmi zdrave a kdyz nekdo veri v Boha a nejak se o tom zmini.to je alepon ma zkusenost.
jojo to je fakt

ale zase, jen "hloupí" odsoudí


jo a ještě jedno - když člověk nechce mít děti (prostě to tak necítí, necítí, že by je měl mít zrovna v tomto životě) tak to je úplný vrchol :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Seraf píše:

Jako lidi se často bojíme něčeho nového, třeba i jako vitarián se můžeme chovat stejně vůči novým směrům a myšlenkám, tak nemyslím že to je čistě v jídle ale v myšlení lidí a přijímání a akceptování něčeho odlišného a nového.
přesně :!: 8)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

konečně jsem se dostala k tomu přečíst ty naskenované stránky o živé straně v knize Ovlivňování realit od V. Zelanda, které sem, už bohužel nevím kdo, dal. Bylo to pěkné počteníčko :D

Vzpomněla jsem si na toto vlákno a dávám sem část :-) :

"Obecně je stolování nedílnou součástí našeho života, proto vás lidé v okolí nebudou chápat naopak vás budu přesvědčovat o tom, že se zabýváte nesmysly. Nemusíte se snažit vymluvit jim to, jsou takto znepokojení, protože mají silné podezření, že máte pravdu ( :) ). Jděte svou cestou klidně a vesele, neospravedlňujte se a nikomu nic nedokazujte. Váš kvetoucí vzhled bude mluvit sám za sebe."

:D
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od bstrd »

-kedysi ked som sa dal na vegetarianstvo a neskor aj veganstvo z etickych, nie zdravotnych dovodov, ma po nejakej dobe uz nebavilo odpovedat na otazky preco to robim, neustale vysvetlovat vsetko od zaciatku a neustale pocuvat tie iste hlupe protiargumenty typu "ale ved rastliny su tiez zive" a odpovedal som niekedy na dotazy preco "aby som sa mohol nad teba vyvysovat, ze som moralne vyssie a nepotrebujem nechat pre seba zabijat zive tvory" ...väcsinu ludi to spolahlivo odradilo :mrgreen:
-momentalne si to vacsinou nechavam pre seba, "vtipne" poznamky nekomentujem a ludi to prestane bavit, ale ked vidim, ze niekto ma skutocny zaujem tak som ochotny o tom hovorit
I gotta ruin my life on my own
Bob
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 28, 2008 10:09
Bydliště: Brno

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Bob »

Jak už bylo několikrát napsáno výše: lidi dráždí odlišnosti proto, že jim sahají do svědomí. Já přestal před cca 6 lety pít, ale dál jsem chodil do hospod a klubů. Většina lidí v mém okolí to vzala naprosto normálně, ale několik jedinců to nekouslo dodnes. A všechno to jsou lidi, kteří mají PMN problém s alkoholem. A u stravy je to úplně to samé.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

Bob píše:Jak už bylo několikrát napsáno výše: lidi dráždí odlišnosti proto, že jim sahají do svědomí.
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Fiona »

A treba jenom zavidej to osviceni :wink: Jo, az ja budu svata...

http://www.youtube.com/watch?v=b1WJlxjxAZE
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

To teď poslouchám taky. :shock: :)
i když tobě jde tady víc o video než hudbu, hihi
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sweetie »

z jinyho pohledu:bydlim se trema varakama a zacinaj mi smrdet. citim jejich kuzi, pot, pachne jim z pusy a radsi nekdy nenavstevuju okamzite toaletu. ale kdyz si vari tak mi to jidlo zatim voni. ale nedotkla bych se ho. strizliva. pro me bude tezky si najit partnera. nebo mi to vita uz vyvrtalo do hlavy diru.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Renáta »

Sweetie píše: pro me bude tezky si najit partnera. nebo mi to vita uz vyvrtalo do hlavy diru.
To sa trošku bojím, že s tým raz bude mať problém môj syn. Nemyslím, že bude ochotný znášať kompromisy, keď by jeho žena kŕmila ich deti mäsom a pod. No, utešujem sa vedomím, že stále pribúda mladých ľudí, ktorým to svitlo. Azda sa pre neho nájde nejaké milé stvorenie, s ktorým nebude musieť bojovať na tému jedlo.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od veri »

No, třeba já znám holek vegetariánek dost, veganek taky pár. S vitariánkami a vitariány je to už horší :roll: :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od hugis »

veri píše:No, třeba já znám holek vegetariánek dost, veganek taky pár. S vitariánkami a vitariány je to už horší :roll: :D
No to asi máš šťastie, lebo ja osobne nepoznám nikoho.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od veri »

hugis píše:
veri píše:No, třeba já znám holek vegetariánek dost, veganek taky pár. S vitariánkami a vitariány je to už horší :roll: :D
No to asi máš šťastie, lebo ja osobne nepoznám nikoho.
No, možná je to o štěstí, u nás jsou vegetariánky ve třídě hned tři (když počítám i sebe :) )
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Renáta »

Neviem, Veri, nemáš pocit, že je to medzi niektorými mladými skôr akýsi módny hit. Byť vegetariánom sa stáva akosi trendy a in. Mnohé
celeb(v)ritky sa radia k vegetariánom a pokojne baštia napríklad rybu, alebo hydinu raz do týždňa - to sa akože neráta. Húlia, paria, čo to dá... vegetariáni :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sweetie »

Renáta píše:
Sweetie píše: pro me bude tezky si najit partnera. nebo mi to vita uz vyvrtalo do hlavy diru.
To sa trošku bojím, že s tým raz bude mať problém môj syn. Nemyslím, že bude ochotný znášať kompromisy, keď by jeho žena kŕmila ich deti mäsom a pod. No, utešujem sa vedomím, že stále pribúda mladých ľudí, ktorým to svitlo. Azda sa pre neho nájde nejaké milé stvorenie, s ktorým nebude musieť bojovať na tému jedlo.
toto vystihuje muj postoj, jsem casto primocara, nekompromisni.
ve svym sirsim okoli znam jedinou vegetarianku, mou sestrenici, tot vse. napr. kdysi nekdo z mych znamych tvrdil ze snezena zelenina v tele hnije a dotycny pak celkove zapacha. ze jako nejsme prezvykavci. asi mluvila o vareny. :)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od awa »

Sweetie píše: napr. kdysi nekdo z mych znamych tvrdil ze snezena zelenina v tele hnije a dotycny pak celkove zapacha. ze jako nejsme prezvykavci. asi mluvila o vareny. :)

I vitouš může smrdět...vyzkoušejte si rozžvýkat stroužek česneku a cíleně na někoho dýchnout... (:-) Většina mých blízkých mi říkávala, že smrdím jako karbanátky...
Tak až tu bude někdo psát, jak si dává česnekovou antiparazitární kúru...tak ať si nemyslí, že voní! :mrgreen:
Aby nebyla mýlka, já jsem česnek ve svém jídelníčku před několika měsíci zrušila, nebylo mi po nich dobře a je mi jedno, co o nich píše Walker....česneky prostě neberu.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Fiona »

Trosku blbe carujes, Sweetie, a ty taky Reni :) To prece nejde, rict si ze ted mam teda naroky a bude to tezky. To to potom bude opravdu tezky nakonec.

Pritom to mame tak nadherne vsecko zjednoduseny 8) Propanajana, nereknu kdyby ti chlapi fakt nebyli, ale ja osobne si co se techhle veci tyce pripadam jak v sadu, oplyvajicim vsim moznym nadhernym ovocem, jedno chutnejsi nez druhe, jen utrhnout :) Jedinym problemem je snad ta nutnost vyberu toho jednoho, kdyz uz to ma byt "monodieta"... :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od 800914 »

wickid grl (:-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sweetie »

pevne doufam ze chemie tykajici se sexualni pritazlivosti udela svoje a zvitezi nad delenim mezi vsezravce nebo varaky a vitouse. ze kdyby byl ten vyhlednuty ci vyciteny varakem, tak jeho osobita vune ktera me k nemu privabi prebije smrad ktery citim u jedincu kteri me s. nepritahuji. myslim to smrtelne vazne a navic jak uvedla renat s tim souvisi i konsekvence.
pockej cisli, jak si to mam vylozit? to ma uz dneska vyznamu, dnes to spis znamena vynikajici,znamenity, tak dik
cesnek taky nejim (a nebo uz rovnou s jihoceskym zrajicim :lol: )
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od 800914 »

to bolo na fionu :) tie oody co pise o muzskom pohlavi, to je poezia >:-)
vacsinou ak zenske chlapov zovseobecnuju tak len v negativnom.. ti su tak sebecki.. nechapu nase city.. myslia len na sex.. atd atd..
a fio vidi muzskych ako zrely ovocny sad, ani si nevie vybrat ktore jablicko otrhnut. :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sweetie »

jo taak to jo, to je zaslouzeny. uz sem si rikala ze se treba vymykam kompromisnim nazorum. fionka mi dost mluvi z duse. 'monodieta' :) taky se mi to nezda. teda v jidle jo.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Sweetie píše:pevne doufam ze chemie tykajici se sexualni pritazlivosti udela svoje a zvitezi nad delenim mezi vsezravce nebo varaky a vitouse. ze kdyby byl ten vyhlednuty ci vyciteny varakem, tak jeho osobita vune ktera me k nemu privabi prebije smrad ktery citim u jedincu kteri me s. nepritahuji. myslim to smrtelne vazne a navic jak uvedla renat s tim souvisi i konsekvence.
pockej cisli, jak si to mam vylozit? to ma uz dneska vyznamu, dnes to spis znamena vynikajici,znamenity, tak dik
cesnek taky nejim (a nebo uz rovnou s jihoceskym zrajicim :lol: )
Sweetie, neni to zadny med, co se tyka pachu partnera varaka. Ale da se tim zit (teda, jeste nevim, jak dlouho >:-) ). Jen se to musi jeden naucit. Pred nynejsim partnerem jsem mela vitariana. Kdyz jsem zacala s mym nynejsim partnerem, nestacila jsem se divit. Nechapala jsem, jake nove pachy (smrady), ktere jsem uz davno zapomnela, mi to prinese (ja vedela, ze se mi to nebude libit, uvazovala jsem stejne jako ty). Takze, ze zacatku sok, ale ted uz vim, kdy jaky zapach prijde a podle toho se chovam. Vetsinou automaticky zadrzim dech nebo tak neco. Pokud ji cesnek a cibuli je to krasna vune, porad lepsi nez takovej ten zatuchlej smrad. Vlastne mi ted cesnek a cibule nesmirne sveze voni m:-) . Jediny, co pro to muzu delat a delam, ze pokud je vikend, dovolena, volno, cas po praci... snazim se milacka ladovat ovocem, zeleninou a varim mu vegansky. Po tydnu dovolene uz z nej ty strasny pachy nejedou tak silne, ale bohuzel to jsou jen svetle chvilky. Jeste, ze je takovej sportovec, alespon jsem usetrena zapachu z kuze. Jeho kuze mi voni. Takze zadne zarucene rady nemam, ale alespon vim, jak to lze eliminovat... dodavat svoji stravu a nechat ho denne vypotit pri sportu! A hlavne eliminovat pivo. Ten den, co si ho da, to jeste jde... takova ta svezi vune piva... ale druhy, treti den... to je teprve garda, jak to tam tak hnije na tech zbytcich jidla... :?
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

RadkaS píše:Takze, ze zacatku sok, ale ted uz vim, kdy jaky zapach prijde a podle toho se chovam. Vetsinou automaticky zadrzim dech nebo tak neco.
Raduš promiň, nedovedu odolat.
Nejukne někdy partner na vitariana?

m:-)

ps: jinak vše chápu.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sweetie »

Pavluška píše:
RadkaS píše:Takze, ze zacatku sok, ale ted uz vim, kdy jaky zapach prijde a podle toho se chovam. Vetsinou automaticky zadrzim dech nebo tak neco.
Raduš promiň, nedovedu odolat.
Nejukne někdy partner na vitariana?

m:-)

ps: jinak vše chápu.
radka je inkognito :)
no prave, mne musi vonet jeho pach, kuze. pak uz muze klidne smrdet pivem. za nejakejch pouze pet mesicu se mi cich vybrousil a ja opravdu vnimam pach ostatnich lidi. a uklizim (po nich) castejc :) a tak jen pevne doufam ze sexualni pach je silnejsi. ale podle tvy zkusenosti radko, asi toto s tim uzce souvisi. jsme citlivejsi.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Pavluška píše:
RadkaS píše:Takze, ze zacatku sok, ale ted uz vim, kdy jaky zapach prijde a podle toho se chovam. Vetsinou automaticky zadrzim dech nebo tak neco.
Raduš promiň, nedovedu odolat.
Nejukne někdy partner na vitariana?

m:-)

ps: jinak vše chápu.
Nejukne, a i kdyby. Casto ho nazyvam smradochem :P 8) m:-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Pavluška píše: Nejukne někdy partner na vitariana?

m:-)

ps: jinak vše chápu.
Jinak bych byla mooc rada, kdyby sem obcas mrknul, ale jeho to taak nezajima... :?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Sweetie píše:
Pavluška píše:
RadkaS píše:Takze, ze zacatku sok, ale ted uz vim, kdy jaky zapach prijde a podle toho se chovam. Vetsinou automaticky zadrzim dech nebo tak neco.
Raduš promiň, nedovedu odolat.
Nejukne někdy partner na vitariana?

m:-)

ps: jinak vše chápu.
radka je inkognito :)
no prave, mne musi vonet jeho pach, kuze. pak uz muze klidne smrdet pivem. za nejakejch pouze pet mesicu se mi cich vybrousil a ja opravdu vnimam pach ostatnich lidi. a uklizim (po nich) castejc :) a tak jen pevne doufam ze sexualni pach je silnejsi. ale podle tvy zkusenosti radko, asi toto s tim uzce souvisi. jsme citlivejsi.
Ja taky vedela, ze chci jenom vitariana, toho pachu jsem se bala hodne hodne. Jenze pak prisel on... chvili (par tydnu) jsem sama se sebou bojovala, ze to preci stejne nebude fungovat, protoze ja jsem jak z jine planety, hledala jsem same vymluvy, proc to nejde... ale pritazlivost byla silnejsi... a voni nadherne (az na ten zapach z pusy, z tech zasmradajicich se, rozkladajicich se zbytku...). Myslim, ze je to hodne o tom, ze on nevydrzi dlouho bez sportu, takze toxiny opravdu temer denne vypoti. Je slachovitej, nema na sobe temer zadnej (skoro bych si tipla, ze zadnej) tuk. Kdyz uz se nepotapi, neleze po skalach, tak si zajde do posilky. Jinak taky chodime na kickbox a tam z nas leje vic nez v saune... a ze normalne temer nepotime. A i kdyz uz opravdu neni cas na sport, vim, ze temer denne probehne nejakej sport u nej v praci. Je vojak a prinejmensim tam behaj nebo jsou v telocvicne, kde je taky nesetri. Tak aspon tak 8)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Sweetie píše:jsme citlivejsi.
Vsimla jsem si, ze ja citim kde co a moje polovicka nic >:-)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

Sweetie píše:no prave, mne musi vonet jeho pach, kuze. pak uz muze klidne smrdet pivem.
to mám skoro stejně až na to pivo. To přebije i nejkrásnější možný osobitý pach (pokud sama nepiju a to je většina dní v roce) :)
Je to sranda s tím naším lifestylem. >:-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Fiona »

A mne pivo voni :)
Zato sama kdyz si dam treba vino a je ho vic nez ustojim (na dvou, rovne a bez opory), tak ho pak jeste dalsi 2-3 dny citim ze svoji kuze i z obleceni, a cichove bunky ne a ne se otupit...
Naposledy upravil(a) Fiona dne pon lis 10, 2008 11:12, celkem upraveno 1 x.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:A mne pivo voni :)
:roll: :roll: :roll:
ještě že tu není horší smajlík, po týdnu v alkoholovém opojení mi není dobře už při názvech tekutin (smrdí mi i víno)..... jdu se zahrabat. :oops:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

:) aj ty Fionko, ty měníš příspěvky a já už odpovídám, ale mám to stejně... vlastně já cítím ze sebe několik dní cokoli co není nearomatické ovozel.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Fiona »

Pavluska taky hresila :) Fiona taky :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Pavluška »

Ale já byla donucena... blabla.
Mám na dlouho dost, protože takto mi to ještě nikdy nesmrdělo. :wink: Tak tolko k pachům. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

RadkaS píše:
Sweetie píše:jsme citlivejsi.
Vsimla jsem si, ze ja citim kde co a moje polovicka nic >:-)
vi´d to jsem také zjistila když jsem byla s nevita lidmi
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne pon lis 10, 2008 13:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluška píše:
Je to sranda s tím naším lifestylem. >:-)
:lol: haha to ano :lol: jsem se tady pobavila

tady k tomu ani nemusím nic psát 8) bych tady psala stejné myšlenky a zkušnosti života dokola, Radka to vystihla, jak okolí, tak své myšlenky pocity....


horší ještě je, když do toho ještě kouří
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od awa »

Jj. Takřka nemám co dodat...taky říkám své polovičce, že je smraďoch...někdy dokonce paroduju to z té reklamy o septiku a sádrových trpaslících...
Ale musím se přiznat...mě smrdí i docela dost vegetariánů ( hodně z nich nemá rozumný jídelníček )...poznám, že jí hodně škrobovin a sladkého...mají takový kvasný odér...pro mě tedy horší, než česneky, cibule a tlačenka.
:wink:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

s tím kvasnutím mám problém sama, mám nejraději hodně sladké ovoce, do toho přes den alespoń jednou medík a když do toho přijde stresík, což je běžné, tak vznikne v těle kvasík....což mě štve, ale snažím se snažím, ale jde to pomalu, zvyk je železná košile, a´t se jedná o cokoliv


už mám opět objednánu Ch a MJ :-) to mi pomůže, ale hlavní je změnit zvyky, abych nepřebíjela jedno druhým
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od awa »

Jenže oni to kombinujou s všelijakýma vločkama, kašema, pečivem...běžnýma sladkostma a plus to ovo a někdy i jogurt... :mrgreen:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Fiona píše:A mne pivo voni :)
Zato sama kdyz si dam treba vino a je ho vic nez ustojim (na dvou, rovne a bez opory), tak ho pak jeste dalsi 2-3 dny citim ze svoji kuze i z obleceni, a cichove bunky ne a ne se otupit...
Me taky nevadi vune piva. Jenze, kdyz si da varak pivo, a z ust se mu line takovy ten zatuchly zapach, ktery jsem za svych varackych let spolehlive citila alespon u starych lidi, tak uz se o vuni piva nejedna. Pak uz je to vicemene zvyrazneny zatuchly smrad. To pivo to ten druhy, treti den pekne podtrhne... Nikdo nepozna, ze to ma souvislost s pivem, ale ja to vim, protoze to mam vysledovany. Takze ten vecer, co se jde po pivu domu, to jde, ale rano a druhe rano, to je teprv ta prava sila :twisted:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Sluníčko píše:
RadkaS píše:
Sweetie píše:jsme citlivejsi.
Vsimla jsem si, ze ja citim kde co a moje polovicka nic >:-)
vi´d to jsem také zjistila když jsem byla z nevita lidmi
Dyt to rikam >:-) >:-) >:-) :P
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

awa píše:Jj. Takřka nemám co dodat...taky říkám své polovičce, že je smraďoch...někdy dokonce paroduju to z té reklamy o septiku a sádrových trpaslících...
Ale musím se přiznat...mě smrdí i docela dost vegetariánů ( hodně z nich nemá rozumný jídelníček )...poznám, že jí hodně škrobovin a sladkého...mají takový kvasný odér...pro mě tedy horší, než česneky, cibule a tlačenka.
:wink:
To jsem rada, ze v tom nejsem sama :P , ze ma taky nekdo jinej doma smradocha :mrgreen:

Vegetariani jsou taky citit a mozna, ze makrobiotici jeste vic... Jak jedi hodne lustenin, telo je neustale pretizeno a snazi se toxiny valit, kudy se da. Pak jsou to ty kysele poty...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

RadkaS píše:
Sluníčko píše:
RadkaS píše:
Vsimla jsem si, ze ja citim kde co a moje polovicka nic >:-)
vi´d to jsem také zjistila když jsem byla z nevita lidmi
Dyt to rikam >:-) >:-) >:-) :P

hlavně "z nevita lidmi" :lol: už jsem si to opravila
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od RadkaS »

Sluníčko píše:
vi´d to jsem také zjistila když jsem byla z nevita lidmi[/quote]

Dyt to rikam >:-) >:-) >:-) :P[/quote]


hlavně "z nevita lidmi" :lol: už jsem si to opravila[/quote]

No, ja jen, ze jsme z jine planety :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: SOUŽITÍ S OKOLÍM - masožravci a vařáci

Příspěvek od Sluníčko »

:lol: >:-)
Odpovědět