COLONHYDROTERAPIE

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

COLONHYDROTERAPIE

Příspěvek od mlok »

nemohl by mi prosim nekdo poslat kontakt na colonhydroterapii v dol.mecholupech? vsichni rikaji,jak je to sqely :D tak bych to taky chtela zkusit, nicmene na netu to nemuzu najit.
+pripadne info,jak moc dopredu se musim objednat a jak moc je to strasny... :lol:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Hydrocolon Dolní Měcholupy - 603 356 746 (pí. Vendula)
car1os
Příspěvky: 43
Registrován: úte úno 10, 2004 19:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

site admin

Příspěvek od car1os »

pokud nekdo znate jakekoliv jine kontakty na CHT z ruznych mest, tak je zde prosim napiste. bude to postupne doplneno do clánku o CHT http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2003112602

děkujem za spolupráci :-)
vita admin team
-= vitarian rulezz =-
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

moravske tipy

Příspěvek od Radka »

Prispivam take troskou do mlynku:

FRENSTAT POD RADHOSTEM:
ordinace praktickeho lekare a akupunktury
Dolni 497
tel.: 556 836 909
www.dr-kohoutova.frenstat.cz

OSTRAVA:
hotel Jindrich, 2. patro, c.dveri 273
Nadrazni 66
tel.: 597 474 221, 776 375 326

ZLIN:
hotel Moskva, 5. patro, c.dveri 520
nam. Prace 2512
tel.: 577 560 520

OLOMOUC:
hotel Sigma, 1. patro, c.dveri 108
Jeremenkova 36
tel.: 585 232 076-9, 777 597 280

objednavky od 8 do 15h na uvedenych telefounech...
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Zdá se mi, že zeleno-listou zeleninu moje střeva nezvládají. Strašně se nadýmám, potom to ze mě dva dny leze plynnou formou a pak když jdu a velkou tak dle barvy toho výtvoru neusuzuju, že by se ten chlorofyl strávil.
A proto se ptám: pomůže mi kolon-hydro terapie? Jestli je odpověď jo, tak by mě zajmalo, jaký to je v Dolních Měcholupech... Je třeba sehnat nějaký papíry od doktorky?(ještě mi nebylo 18) A kolikrát je třeba opakovat proceduru aby to k něčemu bylo? A zadarmo to asi taky není, co?
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

C píše:Zdá se mi, že zeleno-listou zeleninu moje střeva nezvládají. Strašně se nadýmám, potom to ze mě dva dny leze plynnou formou a pak když jdu a velkou tak dle barvy toho výtvoru neusuzuju, že by se ten chlorofyl strávil.
A proto se ptám: pomůže mi kolon-hydro terapie? Jestli je odpověď jo, tak by mě zajmalo, jaký to je v Dolních Měcholupech... Je třeba sehnat nějaký papíry od doktorky?(ještě mi nebylo 18) A kolikrát je třeba opakovat proceduru aby to k něčemu bylo? A zadarmo to asi taky není, co?
Jasně, colon ti pomůže - střeva se vyčistí i s plynným obsahem! :wink:
Papíry žádné do Měcholup nepotřebuješ, alespoň je po mě Vendula nikdy nepožadovala... jen se tě zeptá na pár otázek ohledně zdrav. stavu.
Pokud jdeš poprvé, udělej alespoň 2x 2 procedůrky během 14 dní - rozuměj: 2 výplachy v jednom týdnu (třeba obden).. záleží na tvých časových možnostech a domluvě s Vendy...
Zadarmo to fakt není :shock: první "ležení" tě bude stát 550,- a další už jen 350,- (200,- totiž stojí ta hadice, která ti zůstane)..

Tak co, jdeš? Neváhej! Držím ti pěsti a přeji hezký zážitok!
R.
Markuška
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2004 17:23

Příspěvek od Markuška »

moje ségra výplachy jeden čas v lázních praktikovala, a protože jsem to z časových důvodů k ní nestíhala, chystala jsem se k paní Vendule. Jak se už Ráďa zmínila, hadička, kterou ti zavedou do střev ti zůstane po všechny procedury, a když jsem se o tomhle zmínila před sestrou, zděsila se, že si tam můžu zavléct nějakou infekci (samozřejmě si můžu vždy zaplatit plnou cenu, ale o to teď nejde) a taky se pozastavovala nad tím, že tě objedná bez předchozího vyšetření.

Dále bych ráda znala váš názor na výplach střev podle jógy, kterou praktikuju a přijde mi přirozenější, než hadička.

Díky, m
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Markuška píše:moje ségra výplachy jeden čas v lázních praktikovala, a protože jsem to z časových důvodů k ní nestíhala, chystala jsem se k paní Vendule. Jak se už Ráďa zmínila, hadička, kterou ti zavedou do střev ti zůstane po všechny procedury, a když jsem se o tomhle zmínila před sestrou, zděsila se, že si tam můžu zavléct nějakou infekci (samozřejmě si můžu vždy zaplatit plnou cenu, ale o to teď nejde) a taky se pozastavovala nad tím, že tě objedná bez předchozího vyšetření.

Dále bych ráda znala váš názor na výplach střev podle jógy, kterou praktikuju a přijde mi přirozenější, než hadička.

Díky, m
Já jsem Colon neabsolvoval, ale dělal si clystyry tak 3x za sebou a to nebylo nic moc a pak jsem dělal šanku, která toho ještě dost vynesla.
Já na šanku nedám dopustit, už jsem ju zmáknul a pocitově to je super hned po akci. Problém soli necítím.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Ja mam colonhydroterapii spatnou zkusenost. Uz bych do toho nesla.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

a jestli Ti to nevadi, mohla bys to dal rozvest...? Ja se k tomu odhodlavam uz dlouho, je spousta pozitivnich ohlasu,ale rada bych znala i rizika. Nekdy mi pripada,ze s pozitivni zkusenosti se lidi radi podeli, ale za negativni se jistym zpusobem stydi... a ja bych rada znala nazory obou stran. Predem dik za odpoved
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

ahoj vsichni, tak jsem se konecne odhodlala a objednala se na CHT. Jak mi bylo receno,pani vendula to jiz v Mecholupech nedela,tak jsem se dovolala kamsi do Skolske. Pani co me objednavala, byla hrozne mila, tak to me potesilo :)
Ale z nekterych "malickosti" :( jsem trochu rozpacita... napr.mi byla doporucena 2 dny predem strevni dieta - bez ovoce a zeleniny, tj. brambory,testoviny... Co s tim? Kdyz jsem se zeptala proc to, bylo mi receno,ze ovoce a zelenina nadyma,toz bych mohla mit pri vyplachu krece... Jake s tim mate zkusenosti?
Takze, jak se pripravujete na CHT vy? Upozornuju,ze pust se mi zrovna ty dny predtim moc nehodi - mivam pri nem bolesti hlavy, zavrate apod. a zrovna ten vikend potrebuju byt "pouzitelna" :D .
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Hani klid :wink:
o víkendu si jez, po čem budeš toužit :wink: a v ten inkriminovaný den (zřejmě jde o pondělí?) prostě už jenom pij - nejlépe vodu.. počítám, že tam nejdeš až např. ve 22h, takže by se to snad dalo zvládnout, ne? :wink:
Počítám samozřejmě s tím, že se nebudeš den před tím ládovat živočišnými sračkami :lol: ve všech těch hrůzostrašných kombinacích... :evil:
Chtělo by to opravdu jíst nenadýmavé a lehké věci, ty křeče totiž nastat mohou.. ale neboj, "nebolí" to, spíš je to nepříjemné.. ale dá se to vydržet.. oni se tím prostě hlavně jistí, aby je pak lidé nenařkli z toho, že je před požíváním běžných "českých" lahůdek nevarovali... holt pokud se chceš cpát kdoví čím, tak to pak nebude takové zajímavé pohodové lehárko :wink: Tak mě napadá, co vlastně bys chtěla jíst, že ti nevoní jíst před CHT ovo+zel + další "zdravé" věci?? :)

.. a dej nám pak vědět, jak jsi pochodila.. tedy ehm spíš poležela.. :wink:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Mloku, samozrejme to mohu rozvest. Omlouvam se Radce, ze se tady jeste jednou rozepisu, protoze ta uz muj pribeh zna :wink: .

Mela jsem 4 vyplachy (2vyplachy za den). Nic zvlastniho se nevyplachlo (vpodstate to same, co pri klistyru) a pote jsem mela problemy dalsi dva az tri mesice. Prestala mi pracovat streva, nedelala se mi poradne stolice a objevily se mi velke pigmentove skvrny (neco jako starecke skvrny?) - na obliceji, ruce, nohach.... Meli tmave hnedou barvu a nemenily se ani trosicku. Zustavala jak sytost barvy, tak velikost (dokonce jsem byla u cinskeho lekare - fakt do byl cinan - a ani ten nevedel, coze by to mohlo byt). Nakonec mi postupne zmizely v Recku. Nevim, jestli diky slunicku nebo mori, ale jsem stastna, ze zhruba po 3 mesicich zmizely :D .
Celkove jsem se citila spatne a to uz ten den po aplikaci. Myslim, ze je logicke, ze jsem se citila spatne, protoze tim, ze mi to traveni neslo tak, jak melo, tak mi zbytky "stolice" - spis hmota neurcite podoby - zustavaly na stenach strev. Vzhledem k tomu, ze stolici bezne kontroluji, tak vim, ze posledni snezene jidlo ve me zustavalo nekolik !dnu! (pred aplikaci zustavalo ve strevech nekolik hodin - max. den). Takze jsem na tom byla daleko hur, nez kdyz jsem to podstoupila. Predtim vsechno fungovalo suprove. Vpodstate se mi zadelala streva a na zachode jsem podle toho byla nalezite "citit". Skoro mi to pripomelo doby, kdy jsem jedla vsechno. Uz si nevzpominam na vsechny problemy, pamatuju, ze me provazely ruzne priznaky nemoci a ze mi bylo stale spatne - uz jsem si myslela, ze jsem tehotna.

Byla jsem na tom spolu z manzelem a ten se po tom take citil spatne, ale je pravda, ze tak, jak jsem dopadla ja, on nedopadl. Ale kazdopadne dobry pocit z toho take nemel. Docela by me zajimalo, proc uz to pani Vendula nedela, protoze ja byla taky u ni.
Nevim, proc jsem dopadla, tak jak jsem dopadla, protoze si to tady vsichni chvalili, ale pisu proste jen svoji zkusenost.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

Radka:

Tak mě napadá, co vlastně bys chtěla jíst, že ti nevoní jíst před CHT ovo+zel + další "zdravé" věci??

... ne ze by nevonelo, ja bych je jedla, jen me vydesilo, ze jsem pred nimi byla durazne varovana...

RadkaS:
... moc jsi me neuklidnila. Asi proste pujdu na ten prvni (pondeli) a pokud to bude moc zly, tak proste dalsi vzdam. Asi to proste nesedne kazdymu.

Objednala jsem se na 3vyplachy 3 dny po sobe... me se to zda napoprve moc,ale pani tvrdila (docela presvedcive) ze je to minimum.
Taky me zarazilo, ze to stoji 1800 - tj. 600 za jeden (to je dost drahy, ne?)
Pani Vendula se udajne presunula k nim - kdyz jsem se ptala, tak tam pry pracuje (skolska 36)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Mozna, ze 2 krat 2 dny bylo proste moc najednou. Mozna to vymydlilo veskerou moji strevni mikrofloru a proto jsem to tak pocitila. Nevim, ale i kdybych pominula vsechny ty negativni dusledky, ktere mi to prineslo a podivala se jen na ten samotni ukon, tak mi to proste nevyplachlo zadne nanosy, zadnou gumovou hmotu, zadne kaminky... proste nic, krome stolice.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

to jsou strašný prachy, zlatá šanka, už jich mám stovky a bez problémů a bohatě stačí jedna a je to durch, což kolon asi nedokáže, akorát je nechutný to pití
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

buc11

Příspěvek od tvx »

pro mě je vždycky nechutný jak jsem plnej tý vody,než se o prošťouchne.
jinak colon dělá i někdo v centru Prahy, vim to od kamaráda co tam chodil a bylo to snad o dost levnější.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Raisa
Příspěvky: 128
Registrován: pát říj 01, 2004 21:53
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raisa »

U toho Jonáše na Florenci je to levnější než ve Školský, před časem jsem tam volala, ale nakonec jsem ty peníze stejně dohromady nedala.
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

RadkoS,
je to fakt zvlastni, diky za popis toho, co se ti stalo, vubec mne nenapada, proc se to stalo. Treba to rozbilo nejake lozisko patogenu, ktere pak sly ven i pres kuzi.
Ale chci hlavne napsat, ze si myslim, ze to vysvetleni s vymyti strevni flory asi nebude to prave. Ani ten nejdukladnejsi vyplach tlusteho streva se nedostane az do tenkeho streva (proste je tam ta "zaklopka" ve slepem streve, tzv. Bauhinska chlopen, aby nic z tlusteho neslo zpet do tenkeho streva) a tak i kdyby se vyplachlo z tlusteho streva veskere osazenstvo dobrych i spatnych bakterii, tam tam behem par dnu zase postoupi bakterie z tenkeho streva a osadi to znovu.
Ja jsem na CHT byl nekdy pred 7 lety v Praze u dr. Jonase na Florenci, tri dny po sobe po jednom vyplachu, bohuzel jsem nevidel, co ze mne vyslo, ale ani zadny super prulom v citeni se daleko lip jsem nemel.
Dost me fascinovaly takove ty popisy dr. Walkera o vyplasich napr. jedne epilepticky cely mesic kazdy den a teprve na konci mesice vyslo ven klubko cervu a epilepsie byla pryc.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

"Dost me fascinovaly takove ty popisy dr. Walkera o vyplasich napr. jedne epilepticky cely mesic kazdy den a teprve na konci mesice vyslo ven klubko cervu a epilepsie byla pryc."

... asi bych taky neverila uplne vsemu... :evil:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

nightingale,
diky moc, ze premyslis o tom, co bylo v mem pripade spatne. Muzes mi rict, co je to ten patogen. Opravdu nemam poneti.
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Jo, RadkoS, jasne - sorry za nesrozumitelne slovo, chtel jsem usetrit rozepisovani se. Takze: patogen je doslova prelozeno "nemoci-tvurce", vlastne i v anglictine to mas jako slozeninu od PATHOLOGY + GENERATE, daji se pod tento pojem zaradit predevsim bakterie, viry, plisne a kvasinky.
--
ad epilepsie - vyplach - konec epilepsie:
Hanko, taky neverim uplne vsemu, ale na druhe strane dr. Walker pise tak, ze z toho vyzaruje jakasi integrita, nerozporuje si, vsechno mu to do sebe zapada, dozil se 116, o vyzive toho vedel dost, vyplachu delal spousty sobe i pacientum, strevo mel popsane do detailu a o tech cervech pisou i jini autori jako o dost castem jevu i v zapadnim svete. Sam jsem videl popisy vyplachu cervu ze streva u lidi na ruznych forech v USA, i fotky toho, co vyplachli. Takze tomuhle bych veril. Ostatne vliv tlusteho streva na hlavu je treba v cinske medicine popisovano uplne bezne jako fakt vypozorovany za 5000 let existence teto mediciny, takže proc by nemohlo vest vyplachnuti cervu k odezneni problemu v hlave? Kdyz vidim organismus jako celek, kde vsechno navzajem souvisi, tak nemam problem prijmout zadnou souvislost. Docela by mne zajimalo, proc ti to vlastne zni tak nepravdepodobne, ze se ti tomu tezko veri?
--
Karel
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

mozna jen proto, ze jsem o tom jeste nikde neslysela a necetla. Jak rika klasik - never nicemu, cemu nerozumis, ale nezavrhuj, cos neprozkoumal.
Po mem volne prelozeno: pokud mi rika nejaka autorita, ze neco je nejak, tak tomu nebudu automaticky verit. Ani to nezavrhnu. Az to overim (coz samozrejme jde jen pravdepodobnostne - zjistim si vic pramenu atd.) budu mit (pro sebe) vice jasno.
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Jasne, to zni rozumne.
Ja mam taky docela rad vedecky overena tvrzeni, na druhe strane vidim spousty omezeni, ktere veda ma. Nikdy se neda overit jakykoliv jev ze vsech stran, takze kazda informace je nakonec neuplna. A vzdycky zustane neco, co nevime. A to neco muze uplne prevratit naruby hodnotu toho, co vime.
Raisa
Příspěvky: 128
Registrován: pát říj 01, 2004 21:53
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raisa »

To, že má někdo pravdu v něčem ještě neznamená, že ji má ve všem.
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Jenom otazecka, proc pouzivat colonhydroterapii kdyz mame sank praksalanu (doufam, ze jsem to napsal spravne :o) )?
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

druzicka píše:Jenom otazecka, proc pouzivat colonhydroterapii kdyz mame sank praksalanu (doufam, ze jsem to napsal spravne :o) )?
co to je to sank praksalanu? - už jsem o tom párkrát slyšela (a samé dobré věci).
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

... protoze k dosazeni cile je vice cest, a kazdemu vyhovuje neco jinyho. To je jako ptat se, proc chodit do kina kdyz mame televizi - cesty existuji soubezne, kazda ma jine vyhody.
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

TO lumyska: Jsou to ctyri joginske cviky pri kterych se popiji slana voda. V tele vznikne tzv. sifon (v podstate opak hydrocolonu, ale cisti i tenke strevo) a vsechno z tebe vyleti driv nez se stihnes divit, ze to opravdu funguje :P :oops: V sobotu jsem poprve vyzkousel a je to super. Tusim, ze to praktikuje i tvx, tak mozna prida jeste dalsi info.

TO mlok: Jenom jsem se zeptal, tak nemusis byt hned tak nabrousena. Pro mne je to jedina prijatelna cesta. Na colon to mam 60km a i tak mi to je jaksi proti "srsti". Proste mi to nepripada prilis prirodni cesta nejaka pumpa atd. Ale mas pravdu v tom, ze je to o volbe.

pekny den
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

to druzicka: prosim, neber to tak osobne. Nejsem nabrousena, na Tebe ani na nikoho jineho. Pokud jsem se Te dotkla, omlouvam se
Sanku jsem jeste nezkousela, urcite vsak brzo vyzkousim. Jak moc jsou ty cviky tezky? Koukala jsem do knih o joze, ale asi jsem nenarazila na tu spravnou,kde by byl detailni popis
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Taky to chci zkusit se sankou a taky bych privital nejaky opravdu dobry popis postupu. Diky predem.
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

TO mlok: nemusis se omlouvat, jaj jsem myslel, ze mas neco vyslovene proti teto metode. :P Holt je to proste znacne neosobni komunikace i s temi smajliky. Cviky nejsou narocne. Zvladl jsem je i ja jako znacny negymnasta :lol: Akorat me dneska hrozne boli brisni svaly, ale stalo to za to. Ja jsem postupoval podle knihy od Malachova: Totalni ocista organismu. Kdyz tak ti tech par stranek muzu oskenovat a poslat.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

ta kniha by me zajimala, myslis ze se da sehnat? v knihkupectvi treba.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

shanka

Příspěvek od tvx »

někde po vitariánovi už toho o ní musí bejt hromada jen asi ve fórech kde to nemá co děalat psal buc11 a něco já... pokuste se to najít a když se nepovede tak to napíšu znova.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

TO mlok: 100% ji maji na <REKLAMA> www.hledajici.cz</REKLAMA> Osobne jsem ji tam kupoval.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

druzicka píše:TO mlok: nemusis se omlouvat, jaj jsem myslel, ze mas neco vyslovene proti teto metode. :P Holt je to proste znacne neosobni komunikace i s temi smajliky. Cviky nejsou narocne. Zvladl jsem je i ja jako znacny negymnasta :lol: Akorat me dneska hrozne boli brisni svaly, ale stalo to za to. Ja jsem postupoval podle knihy od Malachova: Totalni ocista organismu. Kdyz tak ti tech par stranek muzu oskenovat a poslat.
jo to je přesný, šanku dělám rád i pro to cvičení, taky mívám svalovicu, neb jsem nyní lenoch a kromě semtam jogy nic moc intenzivně nedělám.

Dělal jsem ji již x-setkrát, když jsem konzumoval zdechliny tak velice často, ale nyní jen někdy ze zábavy, páč stejně nic zvláštního při mé stravě nejde, nechápu tvxovi potížičky, nikdy jsem je neměl a nebo si to nepamatuju, páč na prázdnej žaludek nyní je to hned. Navíc dělá to moje všežmanželka ohne problem, dokonce jsem přemluvil matku, kerou jsem nemohl dostat na kolón a taky v pohodě zvládla.
Většinoukrát jsem si nedal po šance vůbec nic, ani neukončoval blinkem a nic se neslepilo a normálně ukončilo, teď si někdy dávám zelenin.šťávičku zelenou nebo červenou.
ad sůl - opakuju po -té, tělo mně nic nesignalizuje, ale třeba jsem slaná fosilie
Jo vlastně dělám to ještě pro fantasmagorní pocit čistýho prázdnýho těla a ten mám vždy a docela rychle po ukončení a je to náhle , ne postupně, taková ta lehkost bytí, že se nechce začít ani papkat.
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Jo jo, ta ocista je opravdu dobra a kdo uvidi co z nej vyleti ven tak se musi nad sebou zamyslet. Vypravet o tom muzes porad, ale vlastni zkusenost je nejlepsi. Mi osobne bylo dost uzko co jsem za cune :oops: a ted zase sekam latinu :lol:
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

tak mi prosim drzte palce, zitra jsem objednana na prvni vyplach :shock: bojim se uplne malicko ... teda vlastne moc... :(
... dam vedet,jak jsem dopadla
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

mlok píše:tak mi prosim drzte palce, zitra jsem objednana na prvni vyplach :shock: bojim se uplne malicko ... teda vlastne moc... :(
... dam vedet,jak jsem dopadla
dej, dej, na to jsem moc zvědavá. Chtěla jsem taky zajít, ale lidi mne tady vyděsili, tak si počkám až na tvoje zkušenosti ;-)
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

... ja se radsi ani neptam,cim vsim te kdo vydesil :shock: , ja jsem vydesena sama dost. Uklidnuju se tim, ze pokud to opravdu bude strasne,tak tam ve stredu a ct proste nepujdu.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Akorad, ze ten vyplach vubec nebyl strasny. Strasny byly pak ty dusledky...
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

a jak brzo jsi to poznala?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

No, problemy nastaly hned potom. Obsah strev se prestal hybat smerem ke konecniku, vsechno zustavalo ve strevech a ven to slo silou bozi s nekolikadnovych spozdenim a to vzdycky jen neco a v hrozne konzistenci, barve a zapachu. Takze jsem vedela behem prvnich 3 dnu, ze neco neni tak. Pak uz to bylo jen horsi.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

ahojky vsichni,tak prozatim jsem to prezila. I kdyz chvilema to bylo vylozene neprijemny. Zkusim i dalsi dva vyplachy,snad to bude ok...
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

mlok: držím ti palce. Já jdu zase zítra poprvé do klystýru a jsem z toho nějaká nesvá :shock:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

lumyska píše:mlok: držím ti palce. Já jdu zase zítra poprvé do klystýru a jsem z toho nějaká nesvá :shock:
držím palce - k půstu i ke klystýrku a k začátku vitoušství :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

mohl by mi nekdo zkusenejsi napsat, kdy je tak normalni jit po vyplachu "na velkou"? Chapu,ze ted (tj. den po vyplachu) asi ne, zvlast kdyz jsem moc nejedla, ale kdyz najedu na normalni jidlo (teda normalni zeleninu a ovoce a tak :D ) tak kdy?

PS Pani Vendula vas vsechny moc pozdravuje, obzvlast si vzpomela na Radku (vznesla dotaz,zda je noha uz v poradku,asi budes vedet,o co jde),na Dandu, na Honzu a dalsi...
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Hani, díky moc za pozdrav od Vendy!!!
Až tam půjdeš znovu, prosím také ji ode mne pozdravuj, těžce raněná noga že byla v pořádku velmi brzičko... půst&urina jsou holt pašáci! :D
Jo a že se budu snažit ji brzy opět navštít, až našetřím peníze.. :shock:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

díky za pozdrav - myslel jsem, že tu někdo psal, že už to pí Vendula nedělá ???..??
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

pani Vendula to dela, akorat to prestala delat v Mecholupech. Snad z duvodu smrti majitele toho domku.
Jinak ted je to v Andelskych laznich Cherubin,velmi prijemne prostredi (narozdil od procedury same :D )

Mate nekdo zkusenosti s psylliem? Melo by to pomahat,aby po cht vsechno dopadlo ok. Podle slozeni je to akorat susena bylina "jetel peruansky".
Odpovědět