borelioza, lyme borreliosis

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Crazy Georg
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 22, 2009 9:12

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Crazy Georg »

Vážení a milí,
pročítám zde vašezkušenosti s boreliosou a je mi divné, že tak málo víte o preparátu, jímž pan Hampl vyléčil v roce 2004 okolo půl milionu afričanů z malárie a který vyvinul způsob léčby právě LB. Jde o přípravek s všeobecným názvem MMS. Jedná se o - pro tělo - drastickou terapii, ale naprosto funkční. Mr. Hampl objevil, že Chlordioxyd (účinná látka v MMS) je v určitých koncentracích schopen selektivně zabíjet patogeny a všechen "sajrajt" v těle. Zabijí vše kyselé, co se mu dostane do cesty. Naštěstí většina (drtivá) virů a bakterií se jeví kyseleji, než ostatní (zdravé)buňky. To se také využívá v metodě léčení rakoviny. Chlordioxyd je velice nestabilní jedovatá látka, která se v těle rozpadá po cca dvou hodinách na sůl (NaCl) a vodu, ale než se rozpadne, váže se na Hemoglobin (jako kyslík) a krev ji roznese do celého těla. Tam napadá patogeny tak, že jim z jejich povrchových molekul ukradne elektrony a tím rozbije vlastně jejich strukturu. Proti tomu nemůže žádný virus najít obranu. Více se o tom dozvíte v Hamplově knize o MMS. Bohužel pár jedinců si z tohoto poznání udělalo byssiness a kniha je dostupná jen s kapičkami MMS za 800,- Kč. Knížku mám okopírovanou, ale zatím ještě není v publikovatelné formě. doufám, že se mi to podaří v průběhu vánočních svátků, pak bude v elektronické podobě ke stažení na připravovaných stránkách o alternativní medicíně. Je samozřejmé, že když MMS zabije vše, tak také zabije bakterie a viry, které jsou tělu prospěšné. Proto je třeba tuto "léčbu" kombinovat s obnovením těch potřebných bakterií. To lze dosáhnout například některými prostředky obsahujícími Lactobacilus acidofilus, a pro posílení imunitního systému bylikami. To je ale na delší povídání, pokud bude zájem, hodláme s kolegy léčitely uskutečnit semináře na téma skutečné léčení nevyléčitelných chorob... Pokud budete mít zájem, napište na : cms2@seznam.cz a do předmětu uveďte : léčitelství.
Výsledky použití MMS jsou překvapivě pozitivní, jen je třeba přesně dodržet pokyny, protože jinak jde o život...
Přeji vám všem, aby vaše obtíže ustaly a vy došli k úplnému uzdravení.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Dano »

To ako ked budem chory (malaria, l. borelioza, ci hocijake ine choroby pri ktorych predpokladas, ze ich pricinou su primarne virusy, bakterie a ine mikroorganizmy...), dam si nejaku vodicku a som zase zdravy?

To je krasne, ze som sa dozil tohto objavu! Kazdy chory bude moct konecne byt zase zdravy, staci to len uzivat. Lekari mali nakoniec predsa len pravdu, na vsetko musi existovat nejaky liek, ktory tie zvieratka znici a clovek sa uzdravi.

Neprehanas? Vseobecne, co prevencia? "Bechamp-ov" teren? Pricina?

Som zvedavy na bucove postrehy z LB diskusnych for, ze ked je to tak stara vec, kolkym z kolkych to pomohlo.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

Crazy, jsi prekvapeny, protoze jsi necetl jina temata. My tu o MMS diskutujeme, a to i v souvislosti boreliozy, akorat, ze na jinem miste, v jine diskusi :wink:
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od mun »

Souhlasím s Danem, věřím v Bechampa, terén, somatidy, atd.
Pokud by existoval účinný přípravek na zničení všech bakterií, virů, tak stejně pouze potlačuje příznaky, zabíjí bakterie, viry, které se v těle vyvinuly díky špatnému prostředí. A čeho se dosáhne? Že příštím příznakem už nebude ta či ona nemoc, ale smrt.

Tohle zní až neuvěřitelně a nejsem si tím jistý, ale teoreticky můžeme být rádi za nemoci, i tak drastické jako je třeba rakovina. Tělo se snaží vyléčit, kdyby se nesnažilo, padli bysme mrtví k zemi z důvodu naprosto neudržitelné homeostázy.

Co se týče parazitů, tak tam ještě nevím :(
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

buc už vše řekl
a na LB nechodím, proč?, jsem oukej
a jestli to dodává pod 40 Kč za litr tak beru
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Sitar »

Náhodou jsem na to narazil, tak to sem pro pořádek dávám: http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?a ... ss&press=5
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Xion »

Neverte mu, MMS nelikviduje bakterie a viry, a hlavne nie laktobacily v crevach. Pane Boze, kedy si uz konecne priznaju, ze nevedia ako to presne funguje. :-) Myslim, ze je to cele ovela zlozitejsie, v tele niesu ziadne "zle" patogeny, ktore tam prijdu zvonku pachat skodu, je to o prostredi. Zmena prostredia a vymiznutie tych "patogenov" su uzko spojene. MMS (chlordioxid) teda nieje ziaden slepy likvidator, ale latka, ktoru pouziva imunitny system na nicenie veci a zmenu prostredia. Osobne skor verim na teorie, ze mnozstvo virov si telo zacne vyrabat samo, a vobec ich netreba nicit, a nenici ich chlordioxid, ale telo, MMS pomoze zmenit prostredie, telo ich prestane potrebovat a tak pouzije MMS aj na ich odstranenie. Ale tu pracu neurobilo MMS, ale imunitny system.
MMS nehubi laktobacily v crevach, lebo sa dovnutra creva nikdy nedostane, jedine ked ho tam clovek priamo naleje. Ale nebol by som prekvapeny, keby to i tak prezili. Ono, test sa da urobit lahko, do dalsej varky jogurtu mozem pred vyrobou supnut MMS a podla toho, ci jogurt vznikne, alebo nevznikne, hned bude ocividne, ci MMS laktobacily likviduje.
Ja osobne v pohode priznavam, ze neviem ako to funguje. Viem to len laicky popisat ako si to predstavujem, a osobne si myslim, ze ani veda nieje o moc dalej.
Crazy Georg
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 22, 2009 9:12

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Crazy Georg »

Milý příteli Xione,
děkuji za tvůj názor, jistě to máš vyzkoušené. Jen bych se tě chtěl zeptat, když tedy chlordioxid neničí viry, proč již více než 100 let ho používají v nemocnicích jako desinfekční prostředek? Pravda, tam je samozřejmě koncentrace výrazně vyšší. Zásluhy pana Hampla, který prokazatelně v roce 2004 vyléčil ve střední Africe více než 70 000 lidí z malárie a dalších obtížně léčitelných nemocí, včetně boreliozy spočívají v tom, že nalezl přesnou koncentraci, kterou když dodáme do těla, tak její účinek na tělo je velmi nízký, ale na viry fatální. Samozřejmě každý jed vyvolává reakci imunitního systému a tak i v našem případě je imunitní systém "nabuzen" a je to další plus pro MMS. Je na každém, jak se k tomu postaví, já jsem jen chtěl podat informaci o tom, že tu existuje ještě další možnost, jak se boreliozy zbavit...
Hezký den všem :?
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Xion »

Jasne, diky za odkaz. Je to o pouziti, o tom nieje pochyb, a mozno existuju aj davky, ktore dokazu vyliecit aj boreliozu. Pre niekoho, kto tu chorobu chytil, to bude urcite zaujimave. Inak... virusy hubi aj voda. Napriklad take HIV to vzda uz niekde pri 50-60 stupnoch. Nie to som tym chcel povedat. Iba to, ze MMS nieje likvidator, rovnako ako nim nieje voda.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Standa K. »

nechci vám dál zaneřáďovat vlákno MMS jinou debatou tak jsem to přenesl sem...
awa píše:
dgm píše:Stando, dovol jedno smutne cha cha cha :(
Vsechno, co pises o parazitech, virech, bakteriich, vsech breberach, ktere ti jenom prijdou na mysl, V tom vsem mas pravdu. Ale BOHUZEL borelie se vymykaji jakemukoliv zarazeni do kategorie beznych parazitu!!!!!
To nesmíš brát, tak doslovně. Standa to myslí dobře, pro sebe si rád věci staví do různých teorií a názorů a pro ostatní to zveřejní. Každopádně jsou zajímavé k zamyšlení, což je PMN i cíl tohoto příspěvku.
awo - přesně, nejsu žádnej chytrolín jen hledám např. paralely v přírodě

a teď mi někdo vysvětlete toto :
hrubým odhadem min. 50% vyšších živočichů se během 2-3 let (minimálně v oblastech s velkým výskytem infikovaných klíšťat) alespoň jednou osobně "potká" s infikovaným klíštětem boreliózou.
Nemaj k dispozici ani desifenkci, ani MMS... prostě nic než svůj IS.

Nikde jsem nenašel jedinou zmínku o pandemiích PROPUKNUTÍ (o nákaze=výskytu borelek v krvi nepochybuju) onemocnění u divokých zvířat známé u člověka jako borelióza. Vždyť kdyby do těch lesí, luk a polí odešel žít člověk-vařák (jinak ale s úplně stejným způsobem žití jak ty zvířata) tak je pomale na vyhynutí... Kde se bere ta SUPERimunita zvířat ?? Rod Homo někdo proklel ?? Na toto nevěřím...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

Standa K. píše:Rod Homo někdo proklel ?? Na toto nevěřím...
Ani já nevěřím, ale Homo si to na "rodičích" vyvztekal. Jezdí zvířata na plicní auty ? - tam až Homo dovedl "vlastní rozum" a svobodná volba.
Jednou za čas to všechno něco spláchne, nebo vymrzne a jedem znovu, tentokrát naostro a pořád dokola .. zvíře se řídí přesně daným kódem, ale s rozumem byla vždycky nějaká potíž.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od dgm »

Standa K. píše:nechci vám dál zaneřáďovat vlákno MMS jinou debatou tak jsem to přenesl sem...
awa píše:
dgm píše:Stando, dovol jedno smutne cha cha cha :(
Vsechno, co pises o parazitech, virech, bakteriich, vsech breberach, ktere ti jenom prijdou na mysl, V tom vsem mas pravdu. Ale BOHUZEL borelie se vymykaji jakemukoliv zarazeni do kategorie beznych parazitu!!!!!
To nesmíš brát, tak doslovně. Standa to myslí dobře, pro sebe si rád věci staví do různých teorií a názorů a pro ostatní to zveřejní. Každopádně jsou zajímavé k zamyšlení, což je PMN i cíl tohoto příspěvku.
awo - přesně, nejsu žádnej chytrolín jen hledám např. paralely v přírodě

a teď mi někdo vysvětlete toto :
hrubým odhadem min. 50% vyšších živočichů se během 2-3 let (minimálně v oblastech s velkým výskytem infikovaných klíšťat) alespoň jednou osobně "potká" s infikovaným klíštětem boreliózou.
Nemaj k dispozici ani desifenkci, ani MMS... prostě nic než svůj IS.

Nikde jsem nenašel jedinou zmínku o pandemiích PROPUKNUTÍ (o nákaze=výskytu borelek v krvi nepochybuju) onemocnění u divokých zvířat známé u člověka jako borelióza. Vždyť kdyby do těch lesí, luk a polí odešel žít člověk-vařák (jinak ale s úplně stejným způsobem žití jak ty zvířata) tak je pomale na vyhynutí... Kde se bere ta SUPERimunita zvířat ?? Rod Homo někdo proklel ?? Na toto nevěřím...
Vsak jo, Awo :)
Stando :D chytrolin nejses, ale chytrej jses a k tomu jeste vsemu dric a se srdcem se se vsemi delit, vsechno prozkoumat ...
Vsak vite, oba, jak jsem to myslela, bylo to jenom smutne povzdechnuti.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Panda »

Překvapilo mě že je teď v tyto dny nejvyšší nebezpečí klíšťat. Prý dokonce je nebezpečný i přenos přes nepřevařené mléko: http://zdravi.denik.cz/aktuality/pozor- ... 00518.html
eva.neuwirthova

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od eva.neuwirthova »

nevite nahodou, jestli se daji borelie znicit pasterizaci mleka od nemocne kozy? Nebo je to prenosne, i kdyz se pasterizuje? Muj email je neueva1977@yahoo.com Prosim poradte Moc dekuji
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Marci »

Kdysi byl clanek ve WM magazinu od vedce,ktery se boreliemi zabyval vetsinu sveho vedeckeho zivota.Pokud si dobre pamatuju tak psal ze vydrzi silene podminky.Presne uz nerozepisu,urcite se to da najit na netu.Pamatuju si,ze hybernovat bez problemu dokazi 2 roky.Osobne neverim,ze je pasterizace znici.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

eva.neuwirthova píše:nevite nahodou, jestli se daji borelie znicit pasterizaci mleka od nemocne kozy? Nebo je to prenosne, i kdyz se pasterizuje? Muj email je neueva1977@yahoo.com Prosim poradte Moc dekuji
1. koza NENÍ NEMOCNÁ
2. borelie v prvním základním stadiu je obyčejná bakterie, v petriho misce ju zabije i KS a i dokonce MMS či SAVO, V dalších cyklech či dokonce přeměněním se do bezbuněčných, či vláknovitých záležitostí v lidském tzěle běžného typu, je to již horší a těžší.
3. zabije ji tedy spolehlivě i var, ale pak PMN vyjde nastejno, koupím-li si mlíko v sáčku nebo v čem se to prodává. A získá se čas, že by se mohlo se jít proběhnout, což je příznivější než sýrové mléko.
4. Jinak mlíko pro ni nejni moc příznivé prostředí, podobně jak lidské símě či sliny, tam moc dlouho nepřežívá a spíš oslabeně, tak doví jestli to nemá už punc očkování
5.čtverku sem si spíš vymyslel
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Selma »

Očkování no ... kamarád mi nedávno vítězoslavně hlásil, že z něj konečně vylezlo očkování na tuberu hned po narození, což se projevilo mimo jiné znovuzanícením místa vpichu. To je detox :)))
Tyjo, můžem být rádi, že žijem vůbec.
petro7777
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 29, 2010 9:56

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od petro7777 »

Dobry den ...mam boreliozu minimálně rok ..začalo třesem v nohou ,pak postupně i vypadky paměti problemy se soustředit ,cukaní ve svalech bolest za krkem ,byl sem léčenej 21 duomox a pak 13 ceftriaxon do žily ,nepomohlo tak sem přešel na vitarianskou dietu příznaky se postupně začal ztracet až na ty vypadky paměti a ty se postupně také zlepšovaly , ted asi před měsícem po namáhavé praci,nevim jestli je to tím se mi příznaky zalčaly ale vracet,tak jsem se rozhodl po samoléčbu antibiotiky Minocyclin + Plaquenil,pořád jsem na vitarianske dietě ,bojim se ale že může ovlivnovat účinky antibiotiky (hlavně zeleninové a ovocné štávy)po necelych třech tydnech léčby antibiotiky se cítim čim dál tím hůř ,vrátily se záškuby ve svalech,zhoršení paměti ,bolesti a praskání v koubech , nemáte někdo zkušenosti jestli může vitarianství ovlivnovat účinky antibiotik ..Děkuju za rady azkušenosti ...
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

petro7777 píše:Dobry den ...mam boreliozu minimálně rok ..začalo třesem v nohou ,pak postupně i vypadky paměti problemy se soustředit ,cukaní ve svalech bolest za krkem ,byl sem léčenej 21 duomox a pak 13 ceftriaxon do žily ,nepomohlo tak sem přešel na vitarianskou dietu příznaky se postupně začal ztracet až na ty vypadky paměti a ty se postupně také zlepšovaly , ted asi před měsícem po namáhavé praci,nevim jestli je to tím se mi příznaky zalčaly ale vracet,tak jsem se rozhodl po samoléčbu antibiotiky Minocyclin + Plaquenil,pořád jsem na vitarianske dietě ,bojim se ale že může ovlivnovat účinky antibiotiky (hlavně zeleninové a ovocné štávy)po necelych třech tydnech léčby antibiotiky se cítim čim dál tím hůř ,vrátily se záškuby ve svalech,zhoršení paměti ,bolesti a praskání v koubech , nemáte někdo zkušenosti jestli může vitarianství ovlivnovat účinky antibiotik ..Děkuju za rady azkušenosti ...
Tyhle priznaky maji lide pri brani ATB i kdyz na vitarianske strave nejsou. Nemyslim, ze kdyz pujdes zpatky na varenou, ze to bude lepsi.... . Jinak co jsem se zrovna dnes bavila s divkou, ktera bere ATB tady dost, tak snad rikala, ze snad grep nesmi, protoze zvysuje ucinek ATB snad 6x... myslim, ze neco takoveho rikala.
petro7777
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 29, 2010 9:56

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od petro7777 »

tak kdyby to zvyšovalou účinek tak bych je i začal jíst :) .. jo a ješte mi začali padat vlasy nevite co by na to mohlo byt dobre ...nevim jestli to je od antibiotik nebo boreliozy ale mam to od té doby co sem je začal brat ..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

petro7777 píše:tak kdyby to zvyšovalou účinek tak bych je i začal jíst :) .. jo a ješte mi začali padat vlasy nevite co by na to mohlo byt dobre ...nevim jestli to je od antibiotik nebo boreliozy ale mam to od té doby co sem je začal brat ..
No, ucinek... to je otazka... ja bych je spis vynechala... . Pokud mas boreliozu a beres ATB, tak je tezke, ktere priznaky k cemu prisoudit.... . Je to jedno s druhym... .
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

vitariánství není léčivé a může se provádět i nevhodně viz můj případ např.
PMN jde o nalezení svojského potravního režimu, co nejméně zatěžující trávicí a vylučovací systém, což pro mne jest bohužel vitariánství (kdybych moh hned bych se vrátil k mým milým smažáčkům)
A PMN jedině touhle cestou (tedy nezaneseného, aktivního, pozitivního, a fyzicky hodně nadprůměrně výkonného těla) lze vybudit, zregenerovat, znovunavrátit atd IS k své správné činnosti, jen on totiž jediný si dokáže poradit s ataky nepřístojností do našeho organismu.
O škodlivosti ovoce, zelenina versus ATB jest PMN totální nesmysl, lze připustit snížení účinnosti, páč dokonalá těla se dokáží rychle vypořádat se vším do těla nepříslušným tedy i ATB.
Předpokládám, že máš nastudovány materiály z borelioza.cz dle kombinace plaqoš a mino, já sem k tomu jed i azitro v max. dávkách myslím že ve 3 seriích a necítil sem žádné nega příznaky, (rovněž krom po prvé ani pozi), věřím, že to je z důvodu uvedeného výše.
Závěr: obávám se že jiná cesta k obrodě než cez čisté tělo nevede, jak ostatně dokazují příběhy a stavy 99 % nakaženců na bor....cz.
TO 1% jsem já, mironman a věřím že i radkas
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše: TO 1% jsem já, mironman a věřím že i radkas
Buci, ja se citim opravdu vyborne, verim, ze to vydrzi. Od posledniho pustu je to ficak :P. Vzhledem k tomu, ze jsi i sebe napsal do toho 1procenta verim, ze Ty se mas taky dobre. To je dobre. Jsem rada
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

Dnes jsem dostala vsechny vysledky testu z laboratore od dr. Hulinske. Nechala jsem si udelat i primy i neprimy prukaz.
Vsechny testy mi vysly negativni. Tak mam radost :) . Vim, ze mohly vyjit spatne, jeste cekam na vysledky z jine laboratore, ale i tak mam radost. Od cervna 2009 prvni negativni testy :P
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od dgm »

Radko, ani nevis, jakou jsi mi udelala radost :)
Tak jeste ty dalsi, aby vysly ...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

dgm píše:Radko, ani nevis, jakou jsi mi udelala radost :)
Tak jeste ty dalsi, aby vysly ...
Diky, tyhle jsou ty podrobnejsi. Ta druha laborka se s tim tak nemazli, udelaji jen neco zakladniho, takze tyhle pro me maji rozhodne vetsi dulezitost.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Marci »

Radus gratuluju k dobre zprave.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

RadkaS píše:Buci, ja se citim opravdu vyborne, verim, ze to vydrzi. Od posledniho pustu je to ficak :P. Vzhledem k tomu, ze jsi i sebe napsal do toho 1procenta verim, ze Ty se mas taky dobre. To je dobre. Jsem rada
Radko, taky se připojuju ke gratulacím, jsem moc rád, že se Ti podařilo dosáhnout toho co jsi si předsevzala (a co jsi od půstu očekávala) a přeju Vám oběma, ať je to už jen dobrý a ono bude, věřte že jo. :) :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Samira »

Radenko, este raz oficialne - blahozelam. Zda sa, ze v Tvojom zivote sa teraz deje skutocne vela veci a som presvedcena, ze sa to staca k samym pozitivam.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Pavluska »

RadkaS píše:Dnes jsem dostala vsechny vysledky testu z laboratore od dr. Hulinske. Nechala jsem si udelat i primy i neprimy prukaz.
Vsechny testy mi vysly negativni. Tak mam radost :) . Vim, ze mohly vyjit spatne, jeste cekam na vysledky z jine laboratore, ale i tak mam radost. Od cervna 2009 prvni negativni testy :P
Radko, taky gratuluju! I se líp cítíš jak jsi někde psala, ne?!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

Všem moc děkuji. Ano Pavluško, už se cítím výborně.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od martin_hk »

RadkaS píše:Dnes jsem dostala vsechny vysledky testu z laboratore od dr. Hulinske. Nechala jsem si udelat i primy i neprimy prukaz.
Vsechny testy mi vysly negativni. Tak mam radost :) . Vim, ze mohly vyjit spatne, jeste cekam na vysledky z jine laboratore, ale i tak mam radost. Od cervna 2009 prvni negativni testy :P
Gratuluji, Radko! Zaroven si myslim, ze toto je dalsi skvela zprava pro ty, kdo se s nadeji obraceji k pustu a vitarianstvi, i kdyz na Tvem uzdraveni se nepochybne podileji i dalsi aspekty. :D Nicmene tech unorovych 16 dni o vode svedlo sve, to nemuze byt placebo efekt. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Sweetie »

Radus, to je odmena za usili. ze srdce ti to preju. to je proste radost.
a vse nej k svatku :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

myslím, že to skoro lepší být nemůže
věřím, že takhle postupně s ukázněností to lze eliminovat
co to sdělit na borelce.cz? ať se naserou
na druhou stranu, čistě theoreticky, by tam mohly někerý přebývat, páč když jich je málo, je i málo mrtvol, kteréžto testy odhalují
na třetí stranu ovšem, jsou-li testy ko a pocit vitálnosti, vsadil bych na první dvě věty
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

Ještě jednou všem moc děkuji za podporu!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:myslím, že to skoro lepší být nemůže
věřím, že takhle postupně s ukázněností to lze eliminovat
co to sdělit na borelce.cz? ať se naserou
na druhou stranu, čistě theoreticky, by tam mohly někerý přebývat, páč když jich je málo, je i málo mrtvol, kteréžto testy odhalují
na třetí stranu ovšem, jsou-li testy ko a pocit vitálnosti, vsadil bych na první dvě věty
Buci, oni tam některý přebývají i prakticky :P . Výsledek NEGATIVNÍ se píše s jistou tolerancí a to do číselné hodnoty 900. Jeden druh mám bez mála 600 a druhý druh bez mála 700, co se IgM týče a IgG mám ještě daleko méně a taky v toleranci úplně vpohodě. Víš, ono by bylo i divný, kdyby mi najednou vyšlo úplně 0, obzvlášť, když se mi objevuje flek. Podle mě přítomnost fleku je nakonec věc pozitivní, je to zřejmě jeden z ukazatelů, že tělo na tom pracuje. Alespoň mi moje zjištění na to čím dál více nahrávají.... . Možná, že kdyby si udělali všichni testy, tak bychom zjistili, že jisté procento v krvi je celkem běžná, ničemu nevadící, věc.... .
Když se dívám na všechny výsledky testů, které jsem od loňského června absolvovala, tak vypadají věrohodně, je vidět, že ubývají postupně, že to má jistý vývoj. Jasně, výsledky můžou být zavádějící, ale to, jak se cítím, a co všechno už jsem pozjišťovala, to zas tak zavádějící není. Někdy bych se s Tebou ráda viděla, mohli bychom o tom poklábosit. Z kauzy "borelka" už mám celkem slušnou skládačku. Začíná mi docela dost věcí zapadat, což ve výsledku nemusí nic moc neznamenat, nicméně, pro mou skromnou potřebu vědět (tušit, přiblížit se), je to celkem dostačující. Nabývám jistoty, že bolelie v krvi sami o sobě nejsou vůbec tak nebezpečné, jak se hlásá.. .

Na borelce už se na mě většina nasrala asi i kvůli tomu půstu, co jsem tam zmínila >:-) , tak nevím, zda je dráždit. Ale zase je tam pár lidí, kteří mi stojí za to, aby věděli, tak uvidím. Teď budu do neděle mimo, pak se uvidí, jestli tam něco zveřejním...a nebo jestli napíšu pár jedincům soukromě.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:PMN jde o nalezení svojského potravního režimu, co nejméně zatěžujícího trávicí a vylučovací systém. A PMN jedině touhle cestou (tedy nezaneseného, aktivního, pozitivního, a fyzicky hodně nadprůměrně výkonného těla) lze vybudit, zregenerovat, znovunavrátit atd IS k své správné činnosti, jen on totiž jediný si dokáže poradit s ataky nepřístojností do našeho organismu. Závěr: obávám se že jiná cesta k obrodě než cez čisté tělo nevede
Toto jsou velice moudrá slova. Neházet klacky pod nohy imunitnímu systému je základ.
RadkaS píše:Dnes jsem dostala vsechny vysledky testu z laboratore.
Vsechny testy mi vysly negativni. Tak mam radost
Radko to je přece nádherný dárek k svátku. Gratuluji moc moc, mám radost!!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

to byl joke, myslím, že se tam hledají s lupou !vyléčení! jedinci jakoukoliv metodou a půst tam byl zmiňován jako odlehčení i pozitivně, ovšem jestli se stále objevuje flek, s dokonavostí slovesa bych asi posečkal
a testy neříkají kolik a zda vůbec se nachází v krvi, mohou tam diagnostikovat mrtvoly nebo protilátky, ale ona jak víme nemusí být vůbec v krvi, ale i v jiných tekutinách jako rosole v kloubech, v bulvě, či ušní tekutině, lymfě apod.
osobně se domnívám, že nejlepší je nula a jestli si s ní IS neporadí v našem vitálním údobí, ona má čas a počká až účinnost IS začne zákonitě klesat a
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od mira »

To je mrcha asketa, teda a sketa :|
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:to byl joke, myslím, že se tam hledají s lupou !vyléčení! jedinci jakoukoliv metodou a půst tam byl zmiňován jako odlehčení i pozitivně, ovšem jestli se stále objevuje flek, s dokonavostí slovesa bych asi posečkal
a testy neříkají kolik a zda vůbec se nachází v krvi, mohou tam diagnostikovat mrtvoly nebo protilátky, ale ona jak víme nemusí být vůbec v krvi, ale i v jiných tekutinách jako rosole v kloubech, v bulvě, či ušní tekutině, lymfě apod.
osobně se domnívám, že nejlepší je nula a jestli si s ní IS neporadí v našem vitálním údobí, ona má čas a počká až účinnost IS začne zákonitě klesat a
moje babička je fit i s borelkou. Půst nedržela, jen standard antibiotika před lety. Ale to jsem už Radce psala. Ne vždy je borelka takové bububu. Je fakt, že si babi o borelce nic nečte a neřeší. Tihle lidi na fora asi nechodí, čímž se ta fóra možná krapet zkreslují. Ale nechci nic bagatelizovat. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:ovšem jestli se stále objevuje flek, s dokonavostí slovesa bych asi posečkal
a testy neříkají kolik a zda vůbec se nachází v krvi, mohou tam diagnostikovat mrtvoly nebo protilátky, ale ona jak víme nemusí být vůbec v krvi, ale i v jiných tekutinách jako rosole v kloubech, v bulvě, či ušní tekutině, lymfě apod.
osobně se domnívám, že nejlepší je nula a jestli si s ní IS neporadí v našem vitálním údobí, ona má čas a počká až účinnost IS začne zákonitě klesat a
Buci, myslela jsem, že z mého psaní tak nějak vyplývá, že nějsem naprosto slepá naivka, a že nepíšu nic v tom smyslu, že toto je konečné, že jsem navždy fit... a já nevím, co ještě. Píšu, že momenálně to vypadá takto s tím, že se cítím výborně. K krevním testům, tak jako k ostatnímu "léčení a bádání" boreliozy bývám skeptická, nicméně poté, co jsem měla možnost se v této oblasti opět přes různé lidi a další zkušnosti trošičku dál, nabyla jsem přesvědčení, že věci se mají maličko jinak, než se v této oblasti traduje.
Jak říkám, budu ráda, když se někdy naskytne příležitost a pokecáme.
Nula je jistě nejlepší, alespoň pro ty, co mají pocit, že malé množství borelií v těle je problém, každopádně všechno má svůj čas, momentálně je to takhle :P .
A jak to vypadá s Tebou? Chodíš na testy? Bereš ATB?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

Pavluska píše: moje babička je fit i s borelkou. Půst nedržela, jen standard antibiotika před lety. Ale to jsem už Radce psala. Ne vždy je borelka takové bububu. Je fakt, že si babi o borelce nic nečte a neřeší. Tihle lidi na fora asi nechodí, čímž se ta fóra možná krapet zkreslují. Ale nechci nic bagatelizovat. 8)
Pavluško, jsem ráda, že se babičce daří :P
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Sweetie »

samozrejme at se babicce dari co nejlepe. tady je otazka, jak borelka ovlivni produktivniho cloveka, chtejici deti, zdrave deti, a podobne se realizovat.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Pavluska »

Díky Raduš. :)

Sweetie: asi to nechám bez komentáře. ") Dík.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

RadkaS píše:
buc11 píše:ovšem jestli se stále objevuje flek, s dokonavostí slovesa bych asi posečkal
a testy neříkají kolik a zda vůbec se nachází v krvi, mohou tam diagnostikovat mrtvoly nebo protilátky, ale ona jak víme nemusí být vůbec v krvi, ale i v jiných tekutinách jako rosole v kloubech, v bulvě, či ušní tekutině, lymfě apod.
osobně se domnívám, že nejlepší je nula a jestli si s ní IS neporadí v našem vitálním údobí, ona má čas a počká až účinnost IS začne zákonitě klesat a
Buci, myslela jsem, že z mého psaní tak nějak vyplývá, že nějsem naprosto slepá naivka, a že nepíšu nic v tom smyslu, že toto je konečné, že jsem navždy fit... a já nevím, co ještě. Píšu, že momenálně to vypadá takto s tím, že se cítím výborně. K krevním testům, tak jako k ostatnímu "léčení a bádání" boreliozy bývám skeptická, nicméně poté, co jsem měla možnost se v této oblasti opět přes různé lidi a další zkušnosti trošičku dál, nabyla jsem přesvědčení, že věci se mají maličko jinak, než se v této oblasti traduje.
Jak říkám, budu ráda, když se někdy naskytne příležitost a pokecáme.
Nula je jistě nejlepší, alespoň pro ty, co mají pocit, že malé množství borelií v těle je problém, každopádně všechno má svůj čas, momentálně je to takhle :P .
A jak to vypadá s Tebou? Chodíš na testy? Bereš ATB?
já to bedlivě sleduji a po tom sdělení jsem měl dojem, že flek se již netvoří takže doufal jsem, že konečně osobně znám reálného jedince, jež se jí definitivně zbavil z nepočátečního stadia
ovšem na druhou stranu tvoření fleku nemusí konec konců znamenat její přítomnost
a na třetí stranu stadium bývá též dosti nejasné
já se tím nějak nezabývám, možná až klesnu pod 100 km týdně
na testy nechodím
ATB neberu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

zrovna hlásali na Vltavě, jak symbioticky pomáhají bakterie LB přežít klíščatům zimu, vytváří jim specielní látky podobné fridexu a tím si zajistí sami přežití, škoda že zimu nesnáším, mohl bych to jako náhradní přenašeč LB někde v mrazáku testnout
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:zrovna hlásali na Vltavě, jak symbioticky pomáhají bakterie LB přežít klíščatům zimu, vytváří jim specielní látky podobné fridexu a tím si zajistí sami přežití,
To jsou věci >:-) , vidíš, co se ještě nedozvíme
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:škoda že zimu nesnáším, mohl bych to jako náhradní přenašeč LB někde v mrazáku testnout
Buci, Ty jsi prostě náš :lol:
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Neurologia 5

Příspěvek od Dano »

Volne pokracovanie serie vo vlakne B12, teda skor zakoncenie:

A na otazku co bolo pricinou tych mojich minulorocnych pestrych neurologickych problemov nemam odpoved ani teraz.

Pisal som ako tie najhorsie prejavy prisli len 1 az par dni po citovo velmi narocnych situaciach (u mna doteraz asi najtazsich v zivote).

Dalej 1.5.2010 som bol len tak na vysetreni pomocou jonasovej metody pristrojom Salvia u jedneho skutocneho MUDr.. Pretestoval kde co, ale ked opakovane testoval boreliozu, az tak mysticky sa na mna pozrel, vazne a pomaly povedal, Mate boreliozu. Po precitani Hornovych knih, velmi pokojne som ho sledoval a pocuval. A odisiel som s doporucenim “liecit sa” nejakym pripravkom Spirobor proti nej. Penazi ( zial? :) dost, tak som ho alibisticky o tyzden kupil a uzival. Ze preistotu, alibista. A spomenul si na buca:
buc11 píše:ten test na borelku bych si nechal urobiť, z b12ky to dozajista nebude
Uz vysmiaty samozrejme, cele mesiace po odozneni poslednych priznakov.

Jun-jul 2010 na nohe som nasiel nacicaneho kliesta, tak som sa ho zbavil ako uz par krat predtym. A o par dni sa mi zacala okolo toho miesta rozsirovat velka cervena skvrna.

Kamaratka, ktora cela zhrozena par tyzdnov pred tym okamzite po kusnuti kliestom a bez akychkolvek priznakov zasla za lekarom a uzivala nejake ATB (=imunosupresiva), mi tvrdila Mas boreliozu, rychlo chod k lekarovi.. Ja pokojny, moj starky cely zivot drevorubac a vo volnom case farmar na vlastnom statku, asi 1000x viac casu v prirode ako ja, dohryzeny kliestami 100x viac urcite a taketo hluposti neriesil, tak som si povedal, ze ja potom ozaj nemam co riesit.

Bol som na festivale Pohoda, ked tu skvrnu videla ina kamoska, a pocula ze je od kliesta, suverenne tvrdila: Mas boreliozu. Atd. o liecbe. No ako inac, vsak je vystudovana farmaceuticka.

Borelioza je nejaka choroba s roznymi prejavmi, spirochety su spirochety. Nemam prejavy, nemam boreliozu. Si vravim ja.
A ten buc mal vtedy mozno aj pravdu.
Kto vie.. Asi nikto.
Lado, ale musis ma chapat, bol som dost na cucky, potreboval som si vsugerovat tu najlahsie riesitelnu pricinu, ked som to nemohol zvalit na deficit horcika :)
Kazdopadne sa tomuto vlaknu ci podobnym na inych forach rozhodne budem snazit vyhybat, este by som si mohol nieco zacat nahovarat.

Radka, buc, a ini ktorym diagnostikovali/uju boreliozu, drzim vam palce a uprimne zelam aby ste boli zdravi.
libuna

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od libuna »

Mé zkušenosti s borreliozou -
Mé problémy začaly asi před 4 lety - zamlžené vidění trvající cca 3 minuty 2-3x za měsíc, po roce se přidala hypertenze - dali mi prášky, po dalším roce to se mnou švihlo, omdlela jsem, po dalším půl roce se mi začaly podlamovat nohy, musela jsem si sednout - šla jsem na krev - borrelioza byla tam. Přeléčili mě 3 týdny ATM doxy. V té době jsem přečetla vše na internetu o lyme nemoci. Po měsíci od ATB jsem si našla štětku lesní - musela to být štětka v prvním roce na podzim - růžice u země - vyrýpla jsem si kořeny a udělala tinkturu. Doktorka mi víc ATB odmítla dát, ale já jsem cítila, že nejsem fit. Začala jsem užívat tinkturu ze štětky každý měsíc po dobu 5 dní. Neměla jsem ji moc - vydalo mi to na 2 měsíce. Brala jsem 3 lžíce 2x denně. Potom jsem si objednala zapper z Afriky za 1.200 Kč, jím vitamíny, minerály, a dělám vše pro podporu imunity. Cítím se dobře - lépe a lépe. Čekám na jaro, abych si našla ještě nějakou štětku
Taky si alkalizuji tělo Alkalou a beru švédský kapky 2 lžíce 2x denně. Také jsem se očervila pelyňkem. Ta štětka asi zapracovala nejvíc - můj manžel již skoro nevstával a po podání štětky cca 5 dní byl o 50% lepší! Mám i MMS- pro všechny případy -zatím jsem ho nepoužila.
Odpovědět