Lehká hlava v Praze

Místo pro informace o vegetariánských, vitariánských, bio, apod. stravovacích zařízeních, eshopech, ...

Moderátor: hugo

Awer
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 27, 2010 18:03

Lehká hlava v Praze

Příspěvek od Awer »

Krásnou! - no: aktuálně noc.
Nedávno jsem vyzkoušel Lehkou hlavu v Praze na Boršově; je to vegetariánská restaurace s dost veganskými jídly a už tak půl roku i dvěmi vitariánskými. Vyzkoušel jsem klasiku, cuketové špagety s rajčatovou omáčkou a slunečnicemi - a jakožto lenoch, který si už dobře rok žádnou specialitu sám neudělal (fakt lenoch :D) a nemá spiralizér, jsem byl dost spokojený.. To druhé je "tvarohový" koláč s jahodovým přelivem.
Kdo Lehkou hlavu nezná - obecně je to dost jiný podnik než všechny mně známé další pražské veg*anské restaurace a jediný s něčím syrovým krom salátů. Hodně cizinců, obecně hodně lidí, někdy dost hluk - v atraktivnějších hodinách určitě lepší rezervace. I otevíračka je trochu někde jinde - mají denně do 23:30. Ceny normální - ta syrovina za 125/85..
Kdyžtak vizte http://lehkahlava.cz/index.htm ;)

(jinak co se mě týče, jsem tu už docela dlouho zaregistrovaný, ale dosud jen čtenářem; loni začátkem jara po objevu vitaránství jsem se tomu něco přes měsíc hodně věnoval, od té doby lítám tam a zpět mezi 20 a 100 procenty [aniž by mit svědčilo, doznávám .)], mezi veganstvím včetně toxicit a takovým skoro-frutariánstvím.. Připadám si starý, když s nostalgií vzpomínám na to loňské jaro :D)
Katarzyna
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 05, 2012 17:07
Bydliště: jižní Polsko

Re: Lehká hlava v Praze

Příspěvek od Katarzyna »

Příští týden budu v Praze; myslím, že tam zajdu.
Odpovědět