Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Místo pro informace o vegetariánských, vitariánských, bio, apod. stravovacích zařízeních, eshopech, ...

Moderátor: hugo

Cony

Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Cony »

Ahoj, jsem Cony, mám tady svůj deníček Conynčinu živolu. V listopadu jsme společně s kamarádkou vegankou a s kamarádem, kterého jsem naučila rawit a teď mi dělá web, otevřeli v centru Ostravy restauraci - http://www.rawbar.cz.
Úplně původně jsme to chtěli čistě veganské, po vzoru raw restaurací, ale pak jsme to přehodnotili a abychom se uživili, tak jsme udělali salátový bar - saláty pro všechny - od vitariánských, po saláty s kuřetem a lososem - pro ty, co mají rádi saláty a přitom se nevzdají masa. Freshe, smoothie, koktejly jsou samozřejmostí. Pro lidi, kteří k nám jen zabloudí, máme i normální sortiment kavárny. Máme toho v nabídce docela dost a vybere si jak vitarián, tak vegan, vegetarián. Máme vegetariánské polední menu, s veganskými variantami, vůbec není problém si říct o obměnu. Základem jsou vždy syrové saláty.
Po prvních zkušenostech už víme naprosto přesně, že jsme udělali dobře, že jsme ustoupili svému prvotnímu nadšení. Čiště raw restaurace se v Ostravě určitě nemá šanci uživit.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od smajliss »

To je pravda. Veganů/vitariánů je málo, zato vegetariánů je požehnaně. Sám to vidím v Brně, kde je vegetariánská restaurace celodenně narvaná a lidi si tam myslí, že to je všechno zdravé, protože se to jmenuje: Zdravá výživa a vegetariánská jídelna.... Přitom tam dělají stejné jedy jako všude jinde.

Tak hodně štěstí, určitě se tam na nějaký salát zastavím, až pojedu domů.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Eva.cz »

A já v pondělí šilhala v centru hlady!!! Tak teď mi bude fakt hodně líto, že nedělám někde poblíž. Ale určitě se při každé příležitosti stavím:-) Ty fotky na fcb vypadají neskutečně jedle!!!
Tak se držte!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
bodie

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od bodie »

Nemohu byt povazovan za zcela nezavisleho, protoze delam web (:-)), ale jsem rad, ze neco takoveho nejen v Ostrave, ale i na Morave konecne je a ze je takovy vyber. Navic to maji holky, ktere tak opravdu i ziji a neni to nic jen kvuli penez a je to tak diky tomu poznat.

Nestihl jsem zatim ochutnat vse a navic preferuji vice ovocne veci, ale zatim jsem nenarazil na nic co by mne vylozene nechutnalo :-)
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od cony »

Několik nadšených vitariánů se rozhodlo a začalo konat :D
Ostravští i z blízkého a širokého okolí...neváhejte a přijďtě pokecat :D

http://www.facebook.com/?sk=lf#!/events ... 605964489/
Návštěvník

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Návštěvník »

V listopadu jsme společně s kamarádkou vegankou a s kamarádem, kterého jsem naučila rawit a teď mi dělá web, otevřeli v centru Ostravy restauraci - http://www.rawbar.cz.
m:-) NÁDHERA, GRATULUJI :O))) :delicacy: :D
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od hugo »

Rawbar.cz má nový web
http://www.rawbar.cz/
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od cony »

hugo píše:Rawbar.cz má nový web
http://www.rawbar.cz/

jééé, právě jsem se tady přišla pochlubit a představit Vám nový vzhled našich webových stránek. Snad se Vám bude líbit stejně jako nám :D
Návštěvník

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Návštěvník »

Křest nové knihy Aničky Hýžové v naší restauraci.
Srdečně Vás zveme na setkání s Annou Hýžovou, autorkou nové knihy Škola živé stravy -Vitariánství jako cesta, která nám bude poutavě vyprávět o živé stravě. Zároveň budete mít možnost si zde knihu zakoupit.
10. prosince 2013 v 17. hodin se na Vás budeme těšit. Vstupné 120,- Kč
Moc se těším, protože Anička umí o rawení fakt báječně povídat :)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Janek »

Ahoj, mate nekdo knihy: Škola živé stravy? Vyšla k tomu errata?
Autorka by si mela precist jinou kucharku, aby vedela, jak psat recepty, protože laik na tom pohoří, expert to samože dá, ale ten zase nepotřebuje recept než pro inspiraci, nepřesnosti a chyby mi znemožnily úspěchu (anebo jsem neschopný, deformován čtením technické literatury)? Chtělo by to dopracovat...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Vegetariánská restaurace v Ostravě www.rawbar.cz

Příspěvek od Jindra »

.
Janku možná by bylo nejefektivnější, kdybys to neplácal tady, ale sdělil to přímo Anně Hýžové
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět