Food of Love, Praha

Místo pro informace o vegetariánských, vitariánských, bio, apod. stravovacích zařízeních, eshopech, ...

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Food of Love, Praha

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Lukáš Blažej

Re: Food of Love, Praha

Příspěvek od Lukáš Blažej »

Zdravím :)

tvorím s priateľkou v Raw & Vegan klubovej reštaurácii Food of Love v Prahe, Nerudova 32, sme tu nový a chcem Vám dať o nás vedieť :)
Sme komplexná reštaurácia s telom pre telo i dušu, sme klub, dejú sa u nás udalosti a točia sa tu inšpiratívny ľudia a buduje komunita. Máme čistý, domácky a reprezentatívny priestor.

Možností nasýtenia i spolupráce je nesmierne mnoho, tu je vše čo nabízíme:

🔺 V základe máme 80 % raw food, s ktorým máme už viac ako 4 ročné skúsenosti. Na to sa špecializujeme. Máme však i 2 teplé polievky a 4 vegan jídla. A naše raw dezerty sú proste wow! Viz foto na našom FB.
🔺 Z nápojov je to 20 druhov čajov, smoothies, freshe, biodynamické české i italské víno, elitné české pivo a cider, vegan kakao, mladý kokos, zásaditá káva, mladý ječmen …
🔺 Sme Klub: pravidelné nedeľné brunche, povídací večery na rôzne témy, premietame filmy, tanečné predstavenia, program pre deti, mávame živú DJ Světla, rôzne kurzy, semináre, business meetingy, terapeuti tu majú svoje konzultácie ... Je môžosť si udalosť usporiadať po domluve i vlastnú. Aktuálne sú na FB. Majiteľka Eva Kavková (založila prvú raw reštauráciu Secret of Raw v Prahe) ponúka mentoring v osobnom rozvoji, businesse či raw food.
🔺 Máme salon pre 10- 14 ľudí na oslavu či business školenie. K dispozícii i flipchart a projektor. Inak slúži ako chillout place a detský kút. Máme i knižnicu s rôznou AJ a ČJ literaturou.
🔺 Máme dvor pre 30 ľudí, s kvetmi, a bylinkami.
🔺 Máme i malinký obchodík s literaturou osobného rozvoja a kuchárkami, raw surovinami, bio kozmetika a.i. A mnoho iného je na našom eshope: hwww.jidlolasky.cz/cs/eshop
🔺 Sme na damejidlo.cz, máme wifi, tiskárnu, ponúkame vernostnú kartu s 4% cashbackom, ktorá platí u 50.000 obchodov po celom svete.
🔺 Robíme kurzy na rôzne témy: Celistvá hojnosť, raw food, objavenie svojho poslania (Dharmy), dokonca i pobyt na Sri Lanke
www.jidlolasky.cz/cs/kurzy
🔺Ponúkame cateringy, subdodávky a dorty na objednávku.
🔺 Organizujeme Inspirační vystoupení LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM 2017; budú skrze nás predávané vstupenky na známeho ruského spisovateľa Vladimíra Megre (Zvoníci Cedry, Anastasie, ...) a 11.11. sme pozvali ďalšieho velikána z tej istej krajiny Valerije Sinelnikova (Prednáška: Dohoda s nemocí. Emoce - příčiny našich bolestí).
🔺 Sme na sieťach:
www.facebook.com/foodofloveek
Instagram: food.of.love.ek
Soucitne.cz: http://soucitne.cz/restaurace/food-love
HappyCow: https://www.happycow.net/reviews/food-o ... ague-81540
Tripadvisor
Lyoness

Srdečne sa teším na vašu návštevu a ďakujem za možnosť to s vami zdieľať. 🙏

Lukáš Blažej
Odpovědět