Dům zdraví a osobního rozvoje Eukalyptus Ostrava ostrava

Místo pro informace o vegetariánských, vitariánských, bio, apod. stravovacích zařízeních, eshopech, ...

Moderátor: hugo

Eukalyptus

Dům zdraví a osobního rozvoje Eukalyptus Ostrava ostrava

Příspěvek od Eukalyptus »

Dobrý den všem příznivcům zdravého života a hlavně vegetariánství, veganství a raw jídla. Zdraví se rozmáhá všude okolo, a tak bychom i my chtěli přispět svou troškou do mlýna a pozvat vás všechny do naší nově otevřené Vegetariánské restaurace a zdravé kavárny Eukalyptus v Ostravě.
Jmenujeme se Vegetariánská restaurace a zdravá kavárna Eukalyptus , ale nabízíme jak čistě vegetariánská jídla, tak také veganské, raw i bezlepkové pokrmy. Výživových směrů je mnoho a každý z nich má něco do sebe, a proto jsme se rozhodli, že si u nás lidé mohou vybrat jídlo dle svého jídelního přesvědčení :) Vaříme s láskou, rádi a z kvalitních surovin, bez jakýchkoliv přidaných látek či konzervantů.
Nabízíme také polední obědová menu ze všech uvedených výživových směrů , rozvoz jídel a také prodejnu zdravé výživy a skvělých domácích produktů.
Eukalyptus je také zdravá kavárna, kde můžete ochutnat zásaditou kávu s příměsí Reishi a kávy bez kofeinu - špaldovou a ajurvédskou, dále jiné zdravé drinky, ovocné koktejly a další pro tělo blahodárné nápoje.
A k tomu všemu dobrému jídlu a pití nabízíme ještě další přidanou hodnotu. Eukalyptus je totiž nejen zdravá restaurace a kavárna, ale také Dům zdraví a osobního rozvoje. Pokud vás zajímají témata výživy, kvalitních potravin, celostního zdraví, ekologie a dalších pro dnešní dobu důležitých oblastí, tak vás rádi uvítáme na našich přednáškách, seminářích a workshopech. Pořádáme kurzy zdravého vaření, čekají nás kurzy přípravy raw dortů, semináře na téma detoxikace organismu a spousta dalších. Snažíme se také hledat zajímavé informace na téma zdravé výživy a různých výživových směrů a formou článků se o ně dělíme na našich webových stránkách.
Pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte navštívit http://www.eukalyptus.cz/
Adresa : U Letiště 1344/4, ostrava, 700 30
Telefonní číslo : 775 899 467
Email : cesta.zivota@seznam.cz
Budeme se na vás těšit.

Ať žije zdravá strava, dobré jídlo a pestrý a kvalitní život !
Hezké dny všem :)
Eukalyptus
didi

Re: Dům zdraví a osobního rozvoje Eukalyptus Ostrava ostrava

Příspěvek od didi »

Tipov je milion a ešte viac, stačí len otvoriť oči a začať hľadať. To je celé. Fakt pozri si nejaké tie recepty a myslím, že ti zachutia natoľko, že ich budeš variť každé jedné Vianoce. http://www.najtelo.com/category/recepty/ Aspoň teda dúfam. Nič zlé totiž na nich ani omylom nevidím. Práve naopak. Lepšie to azda byť ani nemôže. Och ako milujem zdravú stravu :) :)
Odpovědět