Detoxikační koktejl

Komentáře k jednotlivým článkům na http://www.vitarian.cz

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Detoxikační koktejl

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Návštěvník

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den :-)
Chtěla bych se zeptat, kde se dá sehnat ten koriandr a v jaké podobě.. :-) A zda pod pojmem "petržel" se jedná o zelenou nať - tedy petrželku - nebo jde o kořen. m:-)
A ještě jedna věc - v jakých poměrech tam tyto suroviny dáváte.. MOC DĚKUJI!!! :wink:
Návštěvník

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den,
Také by mne zajímaly poměry surovin. Zvědavost mi nedala a vyzkoušela jsem ingredience namíchat podle citu- kombinace surovin je opravdu lahodná a ráda bych ochutnala originál vyvážené chutě.
Jinak koriandr se mi podařilo sehnat na internetu na www.torad.cz ještě tentýž den jsem si vybrané zboží vyzvedla
Díky za odpověď a přeji krásný večer

Eliška
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od Marci »

Koriandr cerstvou nat u nas prodava zelinar Vietnamec a myslim,ze je z Izraele.Takze by se mel sehnat.Jinak se da bez potizi pestovat na zahradce.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od Pavluska »

v UK ho má Tesco. Jak v ČR nevím.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od xHardCorex »

V Bratislave sa da koriander zohnat napr tu:
http://www.asiacenterfood.sk/www-webrea ... -Koriander
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
nováčekxy

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od nováčekxy »

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jako již jeden návštěvník přede mnou,zda celer a petržel se používají natě nebo kořeny,nebo třeba obojí,předpokládám ale natě,když je to zelený koktejl, z článku to není jasné.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od buc11 »

nováčekxy píše:Dobrý den,chtěl bych se zeptat jako již jeden návštěvník přede mnou,zda celer a petržel se používají natě nebo kořeny,nebo třeba obojí,předpokládám ale natě,když je to zelený koktejl, z článku to není jasné.
celer se používá ten celery, neboli naťový, ten je number one, do mrkvové, celerové nebo petrželové natě já osobně nechodím, dávám raději pampeliše, kopřivy a jiné byliny
ufina
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 04, 2011 9:31

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od ufina »

zdravím lidičky, chci se zeptat zda má tento koktejl detoxikační účinky i když se pije večer, vstávám pět ráno a určitě nemůžu pustit mixer takhle brzo, nebo zda se dá na ráno připravit už večer? děkuji
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Detoxikační koktejl

Příspěvek od buc11 »

ufina píše:zdravím lidičky, chci se zeptat zda má tento koktejl detoxikační účinky i když se pije večer, vstávám pět ráno a určitě nemůžu pustit mixer takhle brzo, nebo zda se dá na ráno připravit už večer? děkuji
já myslel že jde o šťávu,
v lednici to určitě přežije
Odpovědět