Krok 2: Detoxifikace

Komentáře k jednotlivým článkům na http://www.vitarian.cz

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Krok 2: Detoxifikace

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Xeelee
Příspěvky: 47
Registrován: sob zář 01, 2012 12:35
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Kontaktovat uživatele:

Re: Krok 2: Detoxifikace

Příspěvek od Xeelee »

Proč ve článku není zmínka o šankaprakšaláně, ale jen o hydrocolonterapii a klystýrech? Oboje vyčistí jen tlustý střevo. Já nic efektivnějšího než šanku neznám. Ta vyčistí celou trávicí soustavu a ještě do sebe střevo s obrácenou osmózou natáhne sajrajt z okolních orgánů a částečně pročistí lymfu. První jídlo sice má bejt rozvařená rýže s máslem (nejšetrnější, nejlíp očistí střeva od zbytků, tuk stěny obalí ochranou vrstvou), ale vitarián se střevy v dobrém stavu by neměl mít problém se syrovými alternativami. Já jednu vlastní ideu (avokádo) sám zrealizoval po tříměsíční striktní protikvasinkový dietě a bylo to v pohodě. Vytvořil sem taky obsáhlej návod, kam sem hodil výtah ze spousty zdrojů, zkušeností velkýho množství lidí + nějaký mý rady a tipy. Během září se chystám na pravděpodobně finální revizi dokumentu. Byl by pak o něj zájem?

BTW hydrocolonterapie je drahá a nemyslím si, že by byla o tolik účinnější než klystýr. Mnohem radši si udělám klystýr doma v soukromí, do kterýho si můžu dát co chci. A můžu si i zvolit kolik litrů do sebe chci nalejt. Prakticky zadarmo a kdykoliv chci.
rawjozi2

Re: Krok 2: Detoxifikace

Příspěvek od rawjozi2 »

no vyplach creva je predrazeny podla mna. bol som 2x a je to malo. da sa kupit aj domaci hydrocolon, uvazujem nad tym. zatial som spokojny s nalevmi. ale na vyplachy sa fakt nechystam kvoli cene, ten pomer cena vykon sa mi nepaci...
riva

Re: Krok 2: Detoxifikace

Příspěvek od riva »

Uf.. musite mat hrozny zivot :-)
Co tak trochu osvety? ;-)

http://www.akv.sk/index.php?option=com_ ... iew&id=651
Odpovědět