CHLORELLA

Tady pište své zkušenosti s jednotlivými druhy ovoce, zeleniny, atd.

Moderátor: hugo

lucny_kvet
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 17, 2011 22:21

CHLORELLA

Příspěvek od lucny_kvet »

Ahojte, chcem sa opytat, moze mat Chlorella specificky zapach? Kupila som Chlorellu Extra BIO z Ciny, no strasne smrdi.

http://www.nastrojezdravia.sk/www/gen_p ... pid=41&a=4,

Je to silne "mociarny" zapach, az taky akoby hnilobny. No tazko opisat. Farba je syta tmavozelena. Moze byt pokazena, kontaminovana? V lekarni, kde som ju kupila mi predavacky tvrdia, ze to tak ma byt. Ale ludia, co uz mali chlorellu a ovonali tu moju, tak tvrdia, ze urcite tak smrdiet nema. Zevraj ma chlorella jemny riasovy pach, nieco ako tekvicove semienka. Ta moja smrdi ako ked kvety stoja tyzden vo vaze. Ake su vase skusenosti? Dakujem.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: CHLORELLA

Příspěvek od mira »

Je pravidlem, že je cítit jako žabinec, ale rád bych věřil tomu, že je to skutečně řasa.
Neočichávám a konzumuji.
Shodou okolností jsme dnes doma řešili, co je lepší, jestli chlorella, nebo spirulina
a vypadá to tak, že chlorella má lepší aminokys. profil, ale horší stravitelnost
kvůli celulóze. Musí být velmi jemně namletá.
Všeho s mírou.
lucny_kvet
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 17, 2011 22:21

Re: CHLORELLA

Příspěvek od lucny_kvet »

ja som sa docitala, ze existuju 3 stupne kvality spracovania chlorelly a ta 3. sluzi uz len ako hnojivo. Chlorella, co som kupila, mi presne tak pripada - ako hnojivo. Bola som si u kamaratky ovonat inu znacku chlorelly a to je nieco uplne ine...ma to svoju vonu, ale ziadny zapach hniloby, mocariny. Ja nemozem konzumovat nieco, co vo mne vzbudzuje odpor, aj ked sa to tvari ako super bio. Zdravy sedliacky rozum nadovsetko :roll:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Panda »

lucny_kvet píše:...Ja nemozem konzumovat nieco, co vo mne vzbudzuje odpor,...
Tohle si myslím že je prioritní, organismus sám pozná nejlíp co je v pořádku a byla by chyba ho neposlouchat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: CHLORELLA

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:
lucny_kvet píše:...Ja nemozem konzumovat nieco, co vo mne vzbudzuje odpor,...
Tohle si myslím že je prioritní, organismus sám pozná nejlíp co je v pořádku a byla by chyba ho neposlouchat.
cože?
proč jen já mám takýho kretína, co sce jen belgiščoklit!!!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:
Panda píše:
lucny_kvet píše:...Ja nemozem konzumovat nieco, co vo mne vzbudzuje odpor,...
Tohle si myslím že je prioritní, organismus sám pozná nejlíp co je v pořádku a byla by chyba ho neposlouchat.
cože?
proč jen já mám takýho kretína, co sce jen belgiščoklit!!!
kdyby jen to, to ten muj idisek i rizek schvaluje.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: CHLORELLA

Příspěvek od 2olfess »

Sweetie :D , kdy ty máš chuť na řízky, prosim tě?
Tvůj jídelníček mi přijde až "nechutně" :wink: přísný!

Nebo máš chuť, ale nepodléháš?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Sweetie »

2olfess píše:Sweetie :D , kdy ty máš chuť na řízky, prosim tě?
Tvůj jídelníček mi přijde až "nechutně" :wink: přísný!

Nebo máš chuť, ale nepodléháš?
:) tak tak. chut mam, to je jasny, ale podlehnu tak jednou dvakrat za rok. vareny je droga a tak je k tomu potreba pristupovat -vyhnout se ji obloukem. aspon ja. to zalezi jak k vita pristupujes, me to pride naopak az bezmezny, muzu se precpat jak chci a jak casto chci a nic!
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: CHLORELLA

Příspěvek od 2olfess »

Sweeťulko, přiznám se ti, že už tohle moc často nemám. Jinak bych určitě podléhal :P
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: CHLORELLA

Příspěvek od jitulinda »

začala jsem s chlorellou před pár dny....jediné poznatky jsou zatím 2 : zácpa a lehké spaní!!!!! obojí naprd :mrgreen: takže asi víc pít vodu :x :shock: :? a nejíst ji navečer!

jaké zkušenosti máte vy???
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Jindra »

jitulinda píše:začala jsem s chlorellou před pár dny...
brát cokoliv před spaním se mi nezdá košér, leda tak drobet vody,
jen tip - chlorellu beru tuhle od Jardy, moc chutná a bezva cena,
zkušenost mám jedinou = zelená stolice (-:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Wizard
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 26, 2012 22:05

Jakou chlorellu si vybrat

Příspěvek od Wizard »

Zrovna uvažuji o koupi chlorelly, jenže nevím, jaká je nejlepší na trhu. Jaké kupujete vy?
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Marci »

s touhle mam na rozdil od jinych (i GW) prokazatelne vysledky:http://www.cs.queen-eunike.cz/eunike/es ... -Chlorella
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
pajuska
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 15, 2013 15:45

Re: Jakou chlorellu si vybrat

Příspěvek od pajuska »

Wizard píše:Zrovna uvažuji o koupi chlorelly, jenže nevím, jaká je nejlepší na trhu. Jaké kupujete vy?
ja si kupujem túto: http://www.zelenyzivot.com/zelenyzivot/ ... et-Benevit , a som veľmi spokojná, má jemnú vôňu a chuť
lucny_kvet ....Ahojte, chcem sa opytat, moze mat Chlorella specificky zapach? Kupila som Chlorellu Extra BIO z Ciny, no strasne smrdi.
určite by nemala, kvalitné produkty sú síce drahšie, ale vyvážia to aj na takejto stránke ....
treba si o tom aj veľa prečítať, mnoho vecí sa človek dozvie, odporúčam napríklad tu: http://zdravohravo.sk ... fajn články :)
Jitulka22

Re: CHLORELLA

Příspěvek od Jitulka22 »

chlorellu beru jako doplněk stravy spolu s mladým ječmenem - pomáhá mi zlepšovat imunitu, ten pokrok je hodně viditelný.
Odpovědět