Mango

Tady pište své zkušenosti s jednotlivými druhy ovoce, zeleniny, atd.

Moderátor: hugo

MoonFairy
Příspěvky: 33
Registrován: pát bře 13, 2009 9:49

Mango

Příspěvek od MoonFairy »

,
Naposledy upravil(a) MoonFairy dne úte úno 22, 2011 19:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
lakyluk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 29, 2008 9:37
Bydliště: Praha, Dubravica (Banska Bystrica)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od lakyluk »

MoonFairy píše: ako by sa malo mango jest? ta duzina je dost napevno prirastena k tej velkej kostke..
Asi takto http://www.youtube.com/watch?v=lvLdPjpELyU
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

Před 2 týdny jsem si koupil v akci v Kauflandu pár mang a jak jsem je postupně spotřebovával tak jsem zjistil, že u manga platí - čím starší, tím lepší. Dnes jsem měl poslední a to bylo z nich úplně nejlepší. :-) Na omak dost měkké a uvnitř skoro tekuté - ale NÁDHERNĚ slaďounké a dobré, tak dobré jsem ještě neměl. I když mám podezření že už mělo lehký alkoholický nádech. ;-) Proto chci upozornit hlavně začátečníky, aby se neochuzovali o to nejlepší ovoce (jako jsem to dělával dříve z neznalosti já) a nechávali si je před konzumací dostatečně dozrát! Hlavně mango, banány a avokádo.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Mango

Příspěvek od Sweetie »

Panda píše:Před 2 týdny jsem si koupil v akci v Kauflandu pár mang a jak jsem je postupně spotřebovával tak jsem zjistil, že u manga platí - čím starší, tím lepší. Dnes jsem měl poslední a to bylo z nich úplně nejlepší. :-) Na omak dost měkké a uvnitř skoro tekuté - ale NÁDHERNĚ slaďounké a dobré, tak dobré jsem ještě neměl. I když mám podezření že už mělo lehký alkoholický nádech. ;-) Proto chci upozornit hlavně začátečníky, aby se neochuzovali o to nejlepší ovoce (jako jsem to dělával dříve z neznalosti já) a nechávali si je před konzumací dostatečně dozrát! Hlavně mango, banány a avokádo.
Pando, zrovna dneska jsem v akci nakoupila manga, ale uplne tvrda samo. Takze timto bys rikal, ze doma dozraji? Mam podezreni, ze tyhle moje asi nedozrajou, jsou moc podtrzeny..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

Sweetie píše:Pando, zrovna dneska jsem v akci nakoupila manga, ale uplne tvrda samo. Takze timto bys rikal, ze doma dozraji? Mam podezreni, ze tyhle moje asi nedozrajou, jsou moc podtrzeny..
Mně teda doma dozrála zatím všechna - normálně v teple na polici (nevím jak světlo, já tam mám tmu), asi tak po 2-3 dnech začínají měknout a stávají se jedlé, ty 2 týdny bylo asi tak dosažitelné maximum.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Mango

Příspěvek od Samira »

Ja vzdy vyberam take krasne, do cervena sfarbene. Tvrde su sice ako kamene, ale doma mi lezali aj 3 tyzdne a nadherne zmakli. Najskor ich mam v chladnejsej spajzi, a po jednom kladiem na osatku na stol. Ich "pokozka" bola sice uz trosinku zvraskavena, ale vnutri masielko. Dokonca som sa to naucila aj spravne krajat, aby som sa nenarobila, a tak som konecne mangu prisla na chut.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

To tu už také více lidí vzpomínalo, že načervenalé jsou lepší.

Nechápu že vařanská obec považuje dozrálé plody (i u jiného ovoce) za odpad - přítelkyně by zralé banány nejedla, jí ty škrobově nazelenalé, a i mango - zralé považuje za "shnilou břečku" a nezralé jí také (pochopitelně) nechutnají. Dobře se proto někdy nakupuje ve slevách (jako třeba manga) - protože to co v obchodech vyřazují za prošlé tak konečně začíná být už pomalu zralé.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Mango

Příspěvek od mira »

V odchodě, kde nakupuji, prodávají i to, co už by měli vyřádit, neb již to tleje
a zvadlo. Chodím tam nad tím kroutit hlavou, abych si odblokoval krční páteř
a mohl si polohlasně zasarkasmit. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

:lol:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Mango

Příspěvek od Fiona »

Mango uz jsem se naucila kupovat jenom takove to pidi zlute od pakistancu. To je se zarukou zrale, sladke a primerene tvrde... zatimco u tech zelenych, byt do cervena, si nikdy nejsem jista jestli jsou nezrala, premrzla nebo proste jenom fujtajbl. U cerstveho ze stromu bych nos neohrnovala, ale to co sem dorazi se proste chte nechte musi prebirat...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Mango

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Před 2 týdny jsem si koupil v akci v Kauflandu pár mang a jak jsem je postupně spotřebovával tak jsem zjistil, že u manga platí - čím starší, tím lepší. Dnes jsem měl poslední a to bylo z nich úplně nejlepší. :-) Na omak dost měkké a uvnitř skoro tekuté - ale NÁDHERNĚ slaďounké
S mangem jsem taky začal teprve nedávno. Prostě jsem v obchodě chodil kolem něčeho, co neznám, tak jsem to nekupoval. Už v tom jedu, dneska už bych napsal totéž co tu Panda a zrovna včera jsem taky prubnul puding (mix mango s banánem), láska manželka mi skoro všechno snědla, dobrotka!
Mám asi blbou otázku... ohledně slupky. Mango rozfiknu a vyškrabuju obdobně jako kiwi nebo avokádo, ale helejtese, kdyby se slupka opláchla od eventuální chemie a pak se to celé (vyjma pecky) mixlo... zkrátka, je fakt nezbytný mango oloupat??
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Mango

Příspěvek od mira »

Ta slupka by to zkazila.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Mango

Příspěvek od tristazmista »

Nemaj nekde manga v akci, nevsim si nekdo?? Mam chute, potrebuju tak 50 kousku :p
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Mango

Příspěvek od Yeff »

koukám že těch druhů je pomalu jak u jablek :D tak to sem dávám jen pro zajímavost

Obrázek
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Mango

Příspěvek od Xion »

Jindra píše:S mangem jsem taky začal teprve nedávno. Prostě jsem v obchodě chodil kolem něčeho, co neznám, tak jsem to nekupoval. Už v tom jedu, dneska už bych napsal totéž co tu Panda a zrovna včera jsem taky prubnul puding (mix mango s banánem), láska manželka mi skoro všechno snědla, dobrotka!
Mám asi blbou otázku... ohledně slupky. Mango rozfiknu a vyškrabuju obdobně jako kiwi nebo avokádo, ale helejtese, kdyby se slupka opláchla od eventuální chemie a pak se to celé (vyjma pecky) mixlo... zkrátka, je fakt nezbytný mango oloupat??
S mangom som zacal asi pred tyzdnom, ale kym mi dozrelo cakal som asi 10 dni. Uz som sa nemohol dockat, az ho ochutnam. Tiez som okolo neho chodil celu vacsnost, co nepoznam neberiem. Bolo fakt vyborne, takze ked ho obcas uvidim v akcii, urcite beriem. ;-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Mango

Příspěvek od Samira »

Asi pred tromi tyzdnami som si opat kupila mango, dala som si zalezat na spravnom vybere, malo velmi peknu farbu - zlto-oranzovo-nacervenalu, nechala som si ho dozriet a dnes idealne makke som ho slavnostne otvorila.
Chut mdla, nebolo vobec sladke, a tak som iba smutne spominala na skvele manga okolo Vianoc...
Mozno som mala smolu, ale zial, farba i makkost ma dokonale oklamali :(
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Mango

Příspěvek od culka »

A ja som SI kupila za skatulu mexickych. Podla tej fotky a tvaru by to malo byt Nam Doc Mai a su ako maslo. Holt iny kraj, ine mango.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Asi pred tromi tyzdnami som si opat kupila mango, dala som si zalezat na spravnom vybere, malo velmi peknu farbu - zlto-oranzovo-nacervenalu, nechala som si ho dozriet a dnes idealne makke som ho slavnostne otvorila.
Chut mdla, nebolo vobec sladke, a tak som iba smutne spominala na skvele manga okolo Vianoc...
Mozno som mala smolu, ale zial, farba i makkost ma dokonale oklamali :(
Doporučuje se kupovat tvrdé mango zeleno-červené, které pak nejlépe dozraje (za týden až dva). Také jsem se už napálil tím, že jsem koupil takové které vypadalo zralé v době nákupu (žluto-oranžové) a nebylo dobré, možná zmrzlé?
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od mun »

Kaufland velmi slušná manga 500+ jen za 10, asi do středy.
Já jich vzal přes 20.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

mun: aspon stála tá chuť za takú cenu? Ja už iné ako zrelé sladké nechcem a také zoženiem málokdev supermarketoch.Mango je moje fav ovocie ♥
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Mango

Příspěvek od Yeff »

V Albertu prodávaj v takovejch vaničkách po 2 kusech druh Kent, jsou vždycky zralý, slaďounký, měkoučký, když jsou v akci tak vyjde vanička s 2 kusy na 30 Kč, když nejsou v akci tak na 50 Kč, ale stojí za to :-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

škoda, na Slovensku Albert nemáme :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Mango

Příspěvek od renny »

epony píše:škoda, na Slovensku Albert nemáme :)
jak to ze ne, sak je aj v blave :D
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

renny píše:
epony píše:škoda, na Slovensku Albert nemáme :)
jak to ze ne, sak je aj v blave :D
kde? :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Mango

Příspěvek od Kometa »

Náhodou jsem si koupila předevčírem za 15 kč mango u stánku. Ale ta chuť jehličí mě teda nepěkně překvapila. Nevím, možná se tím časem projím, ale zatím mě to moc neoslovilo.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Mango

Příspěvek od Jindra »

Teď měli akci v Penny, 10 Kč/ks, to jsem jich nabral hromadu a nechávám je teď "dojít", po změknutí při pokojové teplotě jsou šťavnaťoučké slaďoučké. Podle toho schema zde výše asi jde o druh Rapoza - vypadají tak.
Už jich mám jen osm, zítra zas dvě mixnu s banánem.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mango

Příspěvek od Sitar »

Jindra píše:Teď měli akci v Penny, 10 Kč/ks, to jsem jich nabral hromadu a nechávám je teď "dojít", po změknutí při pokojové teplotě jsou šťavnaťoučké slaďoučké. Podle toho schema zde výše asi jde o druh Rapoza - vypadají tak.
Už jich mám jen osm, zítra zas dvě mixnu s banánem.
Trochu si rýpnu, páč teď jsem měl několik vynikajících, ba přímo lahodných, mang a při představě prznit je banánem, mě jímá hrůza. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Mango

Příspěvek od Jindra »

Sitar píše:Trochu si rýpnu, páč teď jsem měl několik vynikajících, ba přímo lahodných, mang a při představě prznit je banánem, mě jímá hrůza
Se budeš divit, ale souhlasím s Tebou. Pro sebe si dávám mango jak je, páč to je dobrotka. Ale když chci nalákat děti nebo manželku, přidám ten banán, ono jim to pak víc jede. To víš, sou vařáci, těm se zavděčit néni jednoduchý, potřebujou dostat takový ty "složitější chutě", aby byli spokojení :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mango

Příspěvek od Sitar »

Rozumím, ale k mé radosti jsem právě za pomoci těch zralých mang z Alberta zaháčkoval děti. Před časem jsem totiž na ty kamenný, co se musej nechat dojít a stejně to není ono, zanevřel a po delší době jsem koupil právě ty již zmiňovaný z Alberta a to je o dvě třídy jinde, bohužel.

Sakriš, jedna hodina, jdu spát. Dobrou.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od mun »

Ty z Alberta nejsou špatný, ale taky se musej nechat dojít. Rozhodně nejsou medově sladký jak píšou na etiketě. Ad epony: Ty z minulého týdne z Kauflandu se mi povedly, ale až teď jsou optimální a já je skoro všechny už snědl.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Mango

Příspěvek od renny »

epony píše:kde? :D
tri v petrzke a jeden v troch veziach-tam som parkrat bola
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Mango

Příspěvek od renny »

a aj mne sa vyhrievaju na okne momentalne dve manga dam si na ranajky
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

to sa ani nedivim, že o nich neviem..v Petržalke som bola par krat za tie roky čo tu byvam a v troch vežiach vobec. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Katarína »

Tak vo stvrtok Ti Osud ponuka dalsiu sancu. :D

Inac ovocie z Alberta mi nevyhovuje vobec, vyhybam sa mu oblukom, hoci ho mam pri dome. Po zjedeni mang v 2-poschodovej debnicke priamo v Argentine fujtably typu Albert nekupujem. Na manga chod radsej do indickeho Popy obchodu do Domu techniky na Trnavskom myte. Tam som kedysi kupovala "honey mango", raz som jednu debnicku priniesla aj na vitazraz u TVXa.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od epony »

v popy som bola pár krat, ale ovocie/zelenina tam nebola žiadna. Sú dosť od ruky, ale dam im ešte šancu :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Mango

Příspěvek od renny »

neviete ake su otvaracie hodiny v tom popy a ci su tam aj v sobotu? ja mam totiz taku blbu prac.dobu ze nestiham nic cez tyzden
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Katarína »

Nebola som tam uz velm dlho, ale pocas pracovnych dni tam zvykli byt do 20:00. V sobotu myslim tiez a nie som si ista, ci dokonca nie aj v nedelu, iba o cosi kratsie. Ved si ich skus vygooglit, pripadne zavolat im.

Hlavne teraz nechodte na mango do Tesca. Prave odtial idem a 1 ks stoji 4,59 EUR, hm.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: Mango

Příspěvek od renny »

Katarína píše:Hlavne teraz nechodte na mango do Tesca. Prave odtial idem a 1 ks stoji 4,59 EUR, hm.
co sa zblaznili?:D ja mam este jedno kraaasne dozrete na okne spolu s maracujou, si na tom zachvilu pochutim
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Katarína »

To boli uz take uplne zlte, ktore netreba vobec nechat dozrievat (navyse v tychto koncinach s velmi neistym vysledkom :roll: ). Aj avokado cierne zrele maju cca. 3-nasobne drahsie ako obycajne. Aj to asi chapem, nie je zrovna brnkacka dovazat a predavat nieco super zrele. No a na druhej strane zasa ta cena, uf...
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Katarína »

MoonFairy píše:ako by sa malo mango jest? ta duzina je dost napevno prirastena k tej velkej kostke..
To je iba pri nezrelych (= takmer vsetkych v tychto koncinach). Zrele staci prekrojit na polovicu a potiahnut, duzina sa od kostky automaticky uvolni.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od mun »

Mango mě pořád učí, co se týče zralosti. Teď pár dní kupuju v Kauflandu a vybírám taková zeleno-žlutá VELMI měkká a kupodivu nejsou zkažená, ale vynikající. Naproti tomu červený začne třeba dřív hnít než dojde. Chce to opravdu vyzkoušet jedno a když prostě je vynikající mango tak tu várku kupovat ve velkým a jet mono-over-eating, třeba včera 9ks k snídani.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

mun píše:...třeba včera 9ks k snídani.
Ty jsi zvládl 9 kusů mang k snídani? :shock:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Mango

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:
mun píše:...třeba včera 9ks k snídani.
Ty jsi zvládl 9 kusů mang k snídani? :shock:
Snídal celé dopoledne.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od mun »

Sitar píše:
Panda píše:
mun píše:...třeba včera 9ks k snídani.
Ty jsi zvládl 9 kusů mang k snídani? :shock:
Snídal celé dopoledne.
To je pravda, ale nešlo přestat :)
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od Panda »

mun píše:To je pravda, ale nešlo přestat :)
Za jak dlouho jsi pak dával další jídlo a v jakém množství?
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mango

Příspěvek od mun »

Panda píše:
mun píše:To je pravda, ale nešlo přestat :)
Za jak dlouho jsi pak dával další jídlo a v jakém množství?
Tak za 4 hoďky. Snažím se jíst až když mám hlad.
Jedu low fat, ale asi bych měl jíst míň. jenže když člověk i sportuje, tak to je těžký jíst míň a neavokádovat apod. Předevčírem jsem jedl až po poledni po tréninku, takže jsem byl hodně hladový. Výsledek? 2 cca kg papáje formosy a pak smoothie z palice salátu a asi 14 banánů. Během asi 2,5 hodiny na kompu.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Sara312
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 29, 2015 17:11

Re: Mango

Příspěvek od Sara312 »

Ahoj,
Kolik tak sníte mang na posezení? Já manga miluji. Jím tři jídla denně, velké porce a na jedno jídlo dám třeba 5-6 mang, když zrovna jsou, tak dám manga i na další jídlo..
A ještě jedna otázka..všimli jste si nějakých pozitivních účinků po mangách? Načteného toho mám dost, spíš mě zajímají vaše postřehy. :D
borazon
Příspěvky: 24
Registrován: ned zář 27, 2015 14:25

Re: Mango

Příspěvek od borazon »

Mango (rozumí se, že zralé a neshnilé) můžu na kila a když to vypadá, že přece jen zbyde, nebo už je na mě moc kašovité, přidám ho do banánových palačinek a pochutnám si já i moji maso-vařo-žroutští spolubydlící. :)
Odpovědět