Jak informovat veřejnost?!

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Eiriu
Příspěvky: 42
Registrován: pon lis 27, 2006 15:02
Bydliště: Východní Čechy

Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od Eiriu »

Ahoj ,na začátek bych chtěla pozdravit všechny lidičky z tohodle serveru ( i přes to že zatim Vás znám jen z netu :( )

Pak bych taky chtěla říct že se mi tyhle stránky a rady a nápady zde uveřejněné moc líbí , tím se pomalu dostávám k hlavní myšlence tohodle téma :) - prostě,myslim si že net je určitě dobrej způsob jak seznámit lidi s určitym problémem , ale nebylo by to lepší písemnou formou? Já sama ( a věřim že bych nebyla jediná ) bych určitě uvítala nějakou knihu . Můžete namítnou že odborníků , kteří se tím zabývají by se určitě dalo najít ,ale většinou se jedná o jednotlivce a myslím si,že by určitě bylo zajímavé přečíst si něco "skopinovějšího" :lol: tak jako na www.pust.cz by se tady určitě našel nákej "zapálenej" a zkušenej človíček ,kterej by se to dohodle projektu moh pustit ( dříve normální slova jako pusto a pustina pro mě dostávaj novej rozměr :wink: )
Myslim si ,že by to mohla bejt taková zajímavá a poučná koláž zkušeností, rad a osudů jednotlivých osůbek .

No to je jen takoj můj nápad , ale docela by mě zajímalo co si o tom myslíte?! ( no nevim jestli se to tady už někde neprobíralo ale zdálo se mi že ne - zatim sem se detailně neseznámila se všema tématama :oops: , tak jestli jo tak se omlovám a mě klidně smázněte)

OZ zdar zdar zdar :D
Quo vadis...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Zajímavý nápad... :)
Třeba se někdo takový tady najde...

Jinak, vítej Eiriu ...

Hezký vita den

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Kdyby to mělo dopadnout jako na půstu.cz, tak to radši nic. ((o:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

:lol:
mirka
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

myslim, že kdo chce si informace najde, knížek vyšla halda a vtarian vylítává ve vyhledávačích velice často na ty správný dotazy.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Eiriu
Příspěvky: 42
Registrován: pon lis 27, 2006 15:02
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Eiriu »

No dobře no , to byl jen takovej návrh. Třeba já jako "nováček" teď vstřebávám strašnou spoustu informací a docela mě mrzí,že s Vašima poznatkama a připomínkama se můžu seznámit jen na netu ,pač to vyžaduje častý vysedávání u počítače a to se moc neslučuje s mou filozofií.

Advid:Kdyby to mělo dopadnout jako na půstu.cz, tak to radši nic. ((o:
- nemůžu posoudit , četla sem jen nákou recenzi :oops:

Další možnost možná je, že tu knížku budu muset napsat sama až se propracuju k nákejm výsledkum 8) - no ale to zas už nevim k čemu mi to bude žj?! :wink:

Jinak dík že ste si můj návrh aspoň přečetli

OZ 3x hurá :lol:
Quo vadis...
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Eiriu píše:No dobře no , to byl jen takovej návrh. Třeba já jako "nováček" teď vstřebávám strašnou spoustu informací a docela mě mrzí,že s Vašima poznatkama a připomínkama se můžu seznámit jen na netu ,pač to vyžaduje častý vysedávání u počítače a to se moc neslučuje s mou filozofií.

Advid:Kdyby to mělo dopadnout jako na půstu.cz, tak to radši nic. ((o:
- nemůžu posoudit , četla sem jen nákou recenzi :oops:

Další možnost možná je, že tu knížku budu muset napsat sama až se propracuju k nákejm výsledkum 8) - no ale to zas už nevim k čemu mi to bude žj?! :wink:

Jinak dík že ste si můj návrh aspoň přečetli

OZ 3x hurá :lol:
No, ja jsem vitarian zhruba 3 a pul roku a o vitarianstvi jsem zadnou knihu necetla. Ono je mozna nekdy lepsi do toho skocit - "pokus - omyl" nez byt mistr sveta pres teorii a skutek utek :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od buc11 »

Eiriu píše:Ahoj ,na začátek bych chtěla pozdravit všechny lidičky z tohodle serveru ( i přes to že zatim Vás znám jen z netu :( )

Pak bych taky chtěla říct že se mi tyhle stránky a rady a nápady zde uveřejněné moc líbí , tím se pomalu dostávám k hlavní myšlence tohodle téma :) - prostě,myslim si že net je určitě dobrej způsob jak seznámit lidi s určitym problémem , ale nebylo by to lepší písemnou formou? Já sama ( a věřim že bych nebyla jediná ) bych určitě uvítala nějakou knihu . Můžete namítnou že odborníků , kteří se tím zabývají by se určitě dalo najít ,ale většinou se jedná o jednotlivce a myslím si,že by určitě bylo zajímavé přečíst si něco "skopinovějšího" :lol: tak jako na www.pust.cz by se tady určitě našel nákej "zapálenej" a zkušenej človíček ,kterej by se to dohodle projektu moh pustit ( dříve normální slova jako pusto a pustina pro mě dostávaj novej rozměr :wink: )
Myslim si ,že by to mohla bejt taková zajímavá a poučná koláž zkušeností, rad a osudů jednotlivých osůbek .

No to je jen takoj můj nápad , ale docela by mě zajímalo co si o tom myslíte?! ( no nevim jestli se to tady už někde neprobíralo ale zdálo se mi že ne - zatim sem se detailně neseznámila se všema tématama :oops: , tak jestli jo tak se omlovám a mě klidně smázněte)

OZ zdar zdar zdar :D
proč se to řeší tady jako?
PMN je to dobrý nápad, pár cizích jsem přečetl a každá měla svá specifika, ovšem s žádnou bych se podle nynějších zkušeností nemohl plně ztotožnit, leč stále kontinuální vývoj víceméně vpřed probíhá a opravdu je nejlepší realizovat a pozorný člověk spolehlivě odhalí, že třeba sušený ovoce nebo nadměrný množství ořechou je zbytečně ku škodě ne fatálně navíc.
Že by došlo k totální dezintegraci organismu neexistují doložené případy, byli jsme pouze seznámeni s cca 3emi nekonkrétními sděleními. Ostatní neověření se pravděpodobně PMN cítíme v rámci našich procent víceméně výborně.
Je pátek.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od babicka »

buc11 píše: ... PMN je to dobrý nápad ... PMN cítíme v rámci našich procent víceméně výborně...
Co to je PMN? "Podle mne"? ... "promin"? ... "prumerne"? ---???
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od doubravka »

babicka píše:Co to je PMN? "Podle mne"? ... "promin"? ... "prumerne"? ---???
Podle Mého Názoru :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od babicka »

doubravka píše:
babicka píše:Co to je PMN? "Podle mne"? ... "promin"? ... "prumerne"? ---???
Podle Mého Názoru :wink:
Ah ... :mrgreen:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

už toho část na šmíráku mám (zbytek v palici) Eiriu :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od dgm »

Nevim, az jak moc je to dobry napad, ale na foru mb se zapojili do tohoto pocinu. Tak nekdo :D , kdo uzna, ze to ma smysl, rozhodnete, jestli by vitarian.cz do toho sel taky:

http://kristalova.lupa.cz/
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od Standa K. »

dgm píše:Nevim, az jak moc je to dobry napad, ale na foru mb se zapojili do tohoto pocinu. Tak nekdo :D , kdo uzna, ze to ma smysl, rozhodnete, jestli by vitarian.cz do toho sel taky:

http://kristalova.lupa.cz/
mám jinší cíle !!! :-)

a to získat prestižní cenu "Bludný kámen" udělovanou váženou společností Sysifos :-)

jenže... jak psal PH ve vláknu "1.česká kniha o vitariánství" moja doma tak frflala, že jsem psaní prozatím musel nechat... :-( tak snad v dalším ročníku...
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od Sitar »

Uz dofrflala?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
adnill
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 13, 2013 12:14

Výzkum o vitariánství

Příspěvek od adnill »

Ahoj všem,
Ahoj všem,
kdyby jste si našli chvilku, chtěla bych vás poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku k mé diplomové proci, týkajícího se kuchyňského nábytku. Na základě Vašich postřehů, rad a průměrným výsledkům dotazníku budu navrhovat kuchyňský nábytek pro přípravu raw stravy.
Díky moc

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotaznik ... ro-pripra/

Na těchto stránkách jsem našla mnoho užitečných věcí a postřehů, které uplatním jak v mé práci, tak při stravování. Děkuju!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od Panda »

Jaký kuchyňský nábytek? Vitariánovi stačí prkýnko, nůž, miska a možná ještě struhadlo. A ti pokročilejší ani to ne, chroupají to vcelku a kuchyň nepotřebují vůbec.
adnill
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 13, 2013 12:14

Re: Jak informovat veřejnost?!

Příspěvek od adnill »

To je otázkou názoru. Většině dotazovaných vitariánů se moje ideologie líbí. Kromě Vámi uvedených prkének, používají mixéry, odšťavňovače, sušárny ovoce a pod. Nejvíce však podporují uzpůsobení kuchyně - můžeme tomu jednoduše říkat místo pro přípravu jídla - pro pěstění bylin v místě přípravy, dostatek plochy pro klíčení a estetické zabudování kuchyňského kompostéru (přece jen se zbytky najdou, třeba banán se slupkou jíst nebudu, já osobně tedy ne), jehož materiál použijí na hnojení pěstovaných bylin. A také přece jen nějaké málo potravin doma skladujeme.
Každý i na krájení, strouhání apod. potřebuje nějaký prostor. Možná vám pojem kuchyně připadá zavádějí, protože si každý představuje troubu, pánve a kastroly apod., nevím. Vzhledem k nábytkářské terminologii je pojem správný.

Děkuji za reakci a těším se na další. :)
Odpovědět