Fórum na nové adrese

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Po cca půl roce je fórum opět v provozu, jen na nové adrese. Z bezpečnostních důvodů jsem smazal uživatele, kteří mají 0 příspěvků a nebyly aktivní od začátku minulého roku.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Xion »

Nazdar. Diky.
Ale mala pripomienka. Vela ludi o tomto fore nevie, ani co sa stalo, preco stare zmizlo aj s celou strankou.

Ja som cele mesiace iba videl ze forum nejde, myslel som, ze to cele zrusili.

Az potom ma napadlo Jindru sa opytat, lebo ho poznam aj cez zdravi-az co sa stalo a povedal mi o tomto. Kedze vela ludi o tom nevie co sa stalo a nema sa k nim dostat informacia s novou strankou, mozno by nebolo zle poslat hromadny e-mail, ten uvedeny pri registracii, kde by bolo vysvetlene co sa stalo, a s odkazom na toto forum.
Mne by to napriklad vtedy velmi pomohlo. Mnoho ludi malo kontakty len na tom fore a ked zmizlo, su v pozicii, ze sa nemaju koho opytat, co sa stalo. Je to skoda, lebo takto sem prestanu chodit, a rozbije to este viac komunitu, a odvyknu si sem obcas chodit a napisat prispevky. Takto bude forum uplne mrtve.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Ahoj,

díky za příspěvek.

Na tomto fóru je aktuálně 1873 účtů, z toho naprostá většina nikdy nepřispěla. Nerad bych spamoval tak velké množství adres. Samozřejmě bych byl rád za rozšíření informace, ale nechci posílat maily naslepo.

Na začátku jsem trochu počítal s tím, že to bude propagovat Jindra, protože jsem ten web obnovil na jeho popud. Na původní doménu se bohužel nedostanu, takže nemůžu ani vytvořit redir ze staré adresy.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Xion »

Jasne, rozumiem. Ide ale aj o to, ze niektori ludia tu mozu mat sukromne spravy a v nich ulozene diskusie z minulosti. Mozu tam mat nieco dolezite ulozene, informacie, linky, alebo nieco hladat z minulosti, co by este potrebovali. Takto sa kopa z nich ani nedozvie, ze to niekde maju k dispozicii. Jeden spamovy mail zase nikoho nezabije, navyse v takto zavaznej veci to kazdy pochopi, ved taketo nieco sa udeje raz za par rokov, mozno raz za 10.
Kope ludi to vsak moze pomoct ziskat pristup k svojmu uctu, a ulozenym spravam. Za mna, este aj keby som tu bol registrovany s 0 prispevkami a nechcel sem uz chodit, keby mi prisiel mail, ze forum sa presunulo, plus vysvetlenie, ze staru domenu niekto zablokoval pre seba, a preto sa tam neda dostat, chapal by som to a nevadilo by mi to.

Podla mna to moze vacsiemu poctu ludi pomoct, ako uskodit, a ta "skoda" bude len to, ze stratia 10 sekund casu.
Mozno by som teda poslal hromadny mail, ak ma uzivatel viac ako 0 prispevkov.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

OK, během víkendu pošlu info uživatelům, kteří byli v posledním roce před výpadkem online.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Panda »

To je super že fórum opět žije. :-) Dobrý nápad s rozesláním info, je fakt že většina lidí o tom neví (také bych nevěděl). A třeba fórum zas ožije když se tu díky info sejdou lidi co tu už dlouho nebyli.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Panda »

Hodilo by se poslat info i dávnějším uživatelům, i pár let zpět. I někteří co tu několik let nebyli by sem mohli zas přijít. Nechodili sem jen proto, protože sem už skoro nikdo ze starých známých nechodil. Kdyby se tu sešlo více lidí co se znali, mohli by sem zas rádi začít chodit.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Ahoj Pando.

Mail jsem poslal všem uživatelům, kteří byli přihlášeni na fóru 1. 6. 2018 a později. To je myslím dostatečné, posílat to lidem, kteří dva a více roků do fóra nešli mi přijde zbytečné.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Xion »

Problem vidim skor v tom, ze tento web uz nikto novy tak lahko nenajde, kedze vsetky linky na inych weboch, ako aj google odkazy ktore si vyhladavac pamatal, boli presmerovane na vitarian.cz
Vidno to aj na poslednom registrovanom uzivatelovi od maja 2019 nikto novy nepribudol.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

S tím bohužel nic neudělám. Doména vitarian.cz expirovala a po ochranné lhůtě mě předběhl někdo jiný, takže nemám ani možnost udělat redir. Vitarian.cz je momentálně (a pravděpodobně na pořád) bez obsahu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Panda »

Pověsil jsem info na stránku a fórum Breathariánu, to by mohlo trochu pomoct. Napsal jsem i Martinovi z breatharian.cz, tak snad to tam také někde vyvěsí.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Panda píše:
ned kvě 17, 2020 8:38
Pověsil jsem info na stránku a fórum Breathariánu, to by mohlo trochu pomoct. Napsal jsem i Martinovi z breatharian.cz, tak snad to tam také někde vyvěsí.
Díky moc.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Panda »

Překvapivě doménu vitarian.cz nezachytil Rus, jak bývá zvykem, ale český WEBINVEST, expirace 11.7.2020. Možná by se s nimi dalo nějak domluvit. Ale asi to spíš budou chtít draze prodat.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Xion »

Panda píše:
ned kvě 17, 2020 8:46
Překvapivě doménu vitarian.cz nezachytil Rus, jak bývá zvykem, ale český WEBINVEST, expirace 11.7.2020. Možná by se s nimi dalo nějak domluvit. Ale asi to spíš budou chtít draze prodat.
Naco im to vlastne je, ked to iba drzia? Ked vedia, ze tam bolo predtym forum s nejakym trafikom? Myslis ze to zobrali prave preto, aby to potom predoslemu majitelovi predali? Ze to spravili s vypocitavosti, ci nahodou nejakym nedopatrenim nezabudli predlzit zmluvu, a situaciu vyuzili? Aky ma zmysel zabrat domenu, ktora patrila niekomu, mal tam forum, stranku, trafik, a nedat mu ju naspat, ked sa zisti, ze islo o nehodu? Nieje to svinskost? Teda cisto z toho, uskodit ludom, ktori tam dovtedy chodili? Ja tomu celemu nerozumiem. Keby si tam dal vlastnu stranku a vyuzil trafik, ktory tam prudil na reklamy, tak tomu chapem, ale zabrat to a nic s tym nerobit, ked tam smeruje trafik, a byvaly majitelia by to tam chceli spat? Znicit cele forum a komunitu? Pre nic? Aky to ma zmysel? Vie mi to niekto vysvetlit?
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Normální kšeftování, u větších firem se to většinou vyplatí, protože jsou ochotni zaplatit x-násobek běžné ceny.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Xion »

Dalsi napad wikipedie to zmenit linku vitarian.cz na novu, to je dost navstevovane miesto

https://sk.wikipedia.org/wiki/Vitari%C3%A1nstvo
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od Yeff »

našel jsem to na breatharian foru u Pandy, jinak se to vubec neda vygooglit nebo nějak zjistit, takže kdybych zrovna nepůstoval tak se o tom vůbec nedozvím :D
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum na nové adrese

Příspěvek od hugo »

Ono bude trvat než to tady roboti zaindexují. Aktivním uživatelům fóra jsem poslal mail s upozorněním na novou adresu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Odpovědět