Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Aby to tu nedopadlo jak na mimibazaru. ;-)

http://www.mimibazar.cz/komentare.php
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od epony »

for God's sake! (:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Sitare :D
mimibazar je brutus, a není to jenom o smajlech v komentářích, kterých je běžně 5x více než písmenek.....
nakupuju tam příležitostně už roky a nemůžu z toho slangu, to je samá maminečka, převedete penízečky, tričenko, děkuji za obchůdeček :shock: :roll: mnohé zboží nejde ani hledat pod jeho názvem, ale musí se zdrobnit :x (sukní najdeš 5, sukýneček 500)
Často mám chuť těm ženským odpovědět taky nějakou prasárnou, třeba "penízečky jsem právě převedla na váš účtíček, snad dorazí ve středečku" :evil:
ale maj tam velký výběr a ceny často příjemně nízké, taky jsem tam hladce prodala, co jsem nechtěla, takže celkově jsem ráda, že MMB je.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Správně! Sitárku, nechej sy ty poznámečky nebo dostaneš nabacáníčko! ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

Nemam velmi rada smajlov obrazkovych, preferujem normalnych z pismeniek. (Cize napr. smajlik s vyplazenym jazykom je z dvojbodky, pomlcky a velkeho "P").
Mimibazar je sialeny, ale to su aj podobne stranky, kde su same baby. Casto sa nechavam inspirovat strankami s patchworkom, papierovym pletenim, servitkovou technikou, a tam kym sa prehrabem k zmysluplnemu navodu cez tony smajlov, tak ma ide porazit.
A zdrobneniny - no comment :)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Eva.cz »

s.arik píše: Často mám chuť těm ženským odpovědět taky nějakou prasárnou, třeba "penízečky jsem právě převedla na váš účtíček, snad dorazí ve středečku" :evil:
Šárko, ale tohle by jim vůbec nepřišlo mimo mísu! Minibazar je opravdu brutální, vůbec se tam nechytám, protože je to fakt na pokakinkání:-((((

Jinak já bych brala palec nahoru a dolů a taky jsem měla občas chuť vložit takového toho přemýšlívého smajla, co si mne bradu.
Myslím, že smajlů je tu dost, ovšem i kdyby jich bylo víc, nemyslím, že by zdejší osazenstvo jimi nahradilo psaný text.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od culka »

Ja by som prijala urevaneho smajlika, ale nikto nereaguje, tak musim slzy ronit sama.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

:cry:
tento je akoze urevany.

A tento je akoze s vyplazenym jazykom, len to nie je vidno: :P

Dufam, ze ronit slzy chces len od radosti.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od mira »

-
Přílohy
rvoun.gif
rvoun.gif (251 bajtů) Zobrazeno 33400 x
zadek.gif
zadek.gif (1.5 KiB) Zobrazeno 33400 x
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od culka »

Slzy ronim, ked mi odvezu moju vnucku. :cry:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

Rvoun od Miru je presne nachlp moj sef.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od epony »

hm..rozmyšlam, v akom prípade by som použila ten "zadok" ale nič ma nenapada.. :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Nechci obtěžovat s hloupými nápady, vím že má Hugo práce s fórem až nad hlavu, ale co kdyby to náhodou mělo ohlas :-) - Už jsem si několikrát říkal při čtení cizích příspěvků, že by se mi líbilo mít možnost vyjádřit k nějakému příspěvku souhlas nebo nesouhlas - můžu sice napsat nový příspěvek typu "Jo jo svatá pravda!", ale to mi přijde jako spamování a fórum se pak zbytečně zahlcuje, takže pak nepíšu nic a ostatní nevědí že např. nějaký příspěvek má nadšený ohlas od davu lidí. Něco jako takové přikyvování při rozhovoru. Něco jako volby souhlas/nesouhlas, ano/ne, tleskám/pískám. Nejlépe kdyby u každé zprávy byla 2 tlačítka: tlačítko s obrázkem palce nahoru a za ním číslo s x, a tlačítko s obrázkem palce dolů a za ním číslo s x. Úplně jednoduchá počítadla na která by mohl klikat kdokoliv (včetně neregistrovaných) a kolikrát chce. ... Hugo nekamenuj mě, stejně předpokládám že nikdo jiný neprojeví zájem. :-)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Ale jo, to mi přijde super! :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Podívám se, jestli je na to nějaká plužina. Ale nebude to asi hned.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:Ale jo, to mi přijde super! :)
Jj, Panda mi mluví z duše, totéž si tu taky říkávám a tak tedy souhlasím, ale rozhodně asi s výjimkou pro neregistrované. Neregistrovaní o tom kolikrát ví prd a jejich názor mne osobně nezajímá, nenechával bych je hlasovat. No, můj názor - hlasování ano, ale jen pro zasvěcené.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Jakými rituály musí lidi projít, aby byli zasvěcení? :mrgreen:
Jestli stačí registrace, neboje třeba nějaký ten půst déle než sedm dní či co (:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

Jindra píše:
s.arik píše:...ale rozhodně asi s výjimkou pro neregistrované...
Suhlasim, ze nezaregistrovani nech nehlasuju. Rovnako aby nehlasoval samotny autor prispevku ;)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Jaký je důvod proč by neregistrovaní neměli hlasovat? Myslím že fórum čte hodně lidí kteří z něho čerpají poučení a mnohým trvá dlouho než se odváží se registrovat. A právěže od neregistrovaných by byly odezvy ještě zajímavější, protože nemají možnost se jinak vyjádřit, tak by byla vidět alespoň jakási odezva široké veřejnosti. A i blokování autora - to mi připadá zbytečná komplikace. Není důležitý počet hlasů, ale tak nějak jakési měřítko jak moc se něco líbí, jestli to má vůbec odezvu. Klidně ať si autor nakliká když chce - ono to tak moc nezmění. Ono by to mělo sloužit právě i autorovi příspěvku - aby viděl s jakou odezvou se jeho zpráva setkala. Takže - při tom množství příspěvků si nemyslím že by s tím někdo dělal něco jiného než k čemu to má sloužit a když už vyjímečně jo tak se nic nestane. Možná nějaký neregistrovaný hračička nakliká jednomu příspěvku 1000 negativů, ale příště ho to už nebude bavit, stejně všichni poznají že zas takovou odezvu ten příspěvek mít nemůže. .... no, jedině že by nějaký zloun použil skript který by náhodně klikal na příspěvky, ale zas při tom množství příspěvků by to tak moc neovlivnil.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

Ok, argumenty mas logicke.
Ak to nahodou Hugo sprevadzkuje, tak sa to moze hadam vzdy dodatocne upravit, ak by to nesekalo dobrotu.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Aby ohodnocení příspěvku mělo nějakou vypovídající hodnotu, může mít PMN každý pouze jeden hlas, tedy to musí být vztaženo k registrovaným uživatelům. Prostě ohodnotím příspěvek a možnost dalšího hodnocení zmizí, přičemž zůstane pouze plus/0/mínus hodnota. Tak je to běžné i na jiných fórech.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:Aby ohodnocení příspěvku mělo nějakou vypovídající hodnotu, může mít PMN každý pouze jeden hlas,...
Mně by se právě líbilo neomezovat počet hlasů na jeden, tím se dá vyjádřit i míra ohodnocení. Není důležité (jak bývá při hlasování) kolika lidem se to líbí, ale celkový dojem jak moc se to líbí - takže je stejný efekt když se to trochu líbí hodně lidem, tak dají 1 hlas, nebo když se to líbí pár lidem hodně, pak dají několik hlasů, podle jejich uvážení. Osobně je mi milejší nadšení 3 lidí než pokývání hlavou 10 lidí.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:
Sitar píše:Aby ohodnocení příspěvku mělo nějakou vypovídající hodnotu, může mít PMN každý pouze jeden hlas,...
Mně by se právě líbilo neomezovat počet hlasů na jeden, tím se dá vyjádřit i míra ohodnocení. Není důležité (jak bývá při hlasování) kolika lidem se to líbí, ale celkový dojem jak moc se to líbí - takže je stejný efekt když se to trochu líbí hodně lidem, tak dají 1 hlas, nebo když se to líbí pár lidem hodně, pak dají několik hlasů, podle jejich uvážení. Osobně je mi milejší nadšení 3 lidí než pokývání hlavou 10 lidí.
Pak by to mohla znázornit stupnice od 1 do 10, kde by bylo vidět kolik hlasovalo lidí a průměrná známka. Jednoduše ohodnotíš od 1 do 10, což je dost velký rozptyl.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:Pak by to mohla znázornit stupnice od 1 do 10, kde by bylo vidět kolik hlasovalo lidí a průměrná známka. Jednoduše ohodnotíš od 1 do 10, což je dost velký rozptyl.
To by šlo, ale mám obavu že to by bylo pro Huga neúměrně moc práce. ... A ještě i náročnost na databázi - pro hlasování 1 uživatel jen 1x pro 1 příspěvek by tam musela být tabulka vazeb uživatelů s příspěvky a ta by hrozně rychle bobtnala a databázové operace na ní by byly už hodně pomalé. Asi byla celková náročnost neúměrná výsledku, ale k tomu by se musel vyjádřit Hugo - asi spíš podle toho zda se mu podaří najít nějaký plugin.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

No, s databází jsme teď už dost nadoraz. Po přesunu na nový server y to mělo být veselejší. Pohledám pluginy na netu, otestuju na localhostu a pak dám vědět. Ale počítejte tak s horizontem 2-3 týdnů. Teď mám dost jiné práce.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od jans »

Když už jsme u těch změn, tak mě napadlo, že by bylo praktičtější, kdyby při výpisu témat a threadů ve sloupečku poslední příspěvek byl odkaz přímo na ten poslední příspěvek, tak jak je to třeba na fóru behej.com. Ať člověk nemusí vždycky skrolovat až dolů.
Ten odkaz na člověka, co to napsal, asi moc lidí stejně nepoužívá.
To samozřejmě jen pokud budou ostatní souhlasit a šlo by to nějak jednoduše změnit.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

To tam je, před názvem vlákna máš takový obdelníček, na něj když klikneš, tak se dostaneš na první nepřečtený příspěvek.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

hugo píše:To tam je, před názvem vlákna máš takový obdelníček, na něj když klikneš, tak se dostaneš na první nepřečtený příspěvek.
A to mi hovoris az teraz? :D :D :D
Dik :)
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od jans »

Samira píše:
hugo píše:To tam je, před názvem vlákna máš takový obdelníček, na něj když klikneš, tak se dostaneš na první nepřečtený příspěvek.
A to mi hovoris az teraz? :D :D :D
Dik :)
aha, tak toho jsem si taky nevšiml, no aspoň že to vím teďka :D
taky dík :)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 2olfess »

Hugo,
mám dotaz:
včera mě napadlo, že by možná bylo vhodné udělat "preventivní diskuzní opatření". Už jsem na to dostal i nějaký pozitivní ohlas a zajímalo by mě, za jakých podmínek by tohle mohlo být reálné:

1) Jestli by to vůbec šlo udělat zde
2) Kolik lidí musí být pro nebo jak na to?
-------------------------------------------------------------------------------------

Asi by bylo dobrý si založit na to vlákno v kecárnách. Jedná se vlastně o naplnění internetového kodexu a i podmínek těchto stránek. Není to o tom, že by se měl stíhat názorový oponent( jen to ne :roll: ), samozřejmě ti budou pořád a i konfrontace :D , protože jinak by neměla žádná diskuze smysl :D .

Co to udělat tak, že pokud člověk začne druhého napadat, používat nadávky, osočování a pod. (dle pravidel vitariana.cz), následovalo by toto:
1) upozornění admina
pokud to udělá znovu
2) 1 týden ban (nemožnost se zúčastnit diskuze)
3) 2 týdny ban
4) 1 měsíc atd...?


Mimochodem by to znemožnilo letošní letní problémy, pro zabanovaného je to taky lepší, uklidní se během té doby, ale nikdo ho nevylučuje a hlavně neřekne tolik věcí, které ho pak můžou mrzet, můžou mrzet ostatní, nemusí je mazat a pod. A taky je daleko lepší se rozčilovat nad tím, že byl samozřejmě zabanován neprávem než nad svou spouští. :wink:

No a pravidla tu vzpomínala Awa:
awa píše:Vyjadřovat se jako stoka není v souladu s podmínkami vitariána. Problém některých příspěvků není(nebyl) obsah jako takový, ale forma sdělení.

Překopírováno:
Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „vitarian.cz“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému .....
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Ahoj,

samozřejmě by to šlo udělat, ale jelikož je tu jen jeden admin (já), tak to nakonec dopadne tak že mi dotyčný bude nadávat přes maila (osobní zkušenost), ale to samozřejmě přežiju. Zkusím to trochu promyslet a během příštího týdne (teď na to nemám čas) to nějak zrealizuju.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
dvdmchl

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dvdmchl »

To udělejte formou hlasování, pak to nebude na admina....
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od jans »

No, pokud se tohle zrealizuje, tak by se mělo ošetřit, aby si dotyční pak neudělali druhé a v některých případech už třetí verze svých nicků a nelezli semka vesele prudit dál. :)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 2olfess »

dvdmchl píše:To udělejte formou hlasování, pak to nebude na admina....
To není dobrý myslim, bude se to skupinkovat, pranýřovat..., někdo může sklouznout k tomu si "vyřizovat nějaké nechci říct staré rány, ale škrábanečky :wink: "
Jsem spíš pro neutrální autoritu, která nikomu nebude stranit. Ale třeba to někdo vidí podobně..
Naposledy upravil(a) 2olfess dne čtv srp 04, 2011 17:32, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 2olfess »

hugo píše:Ahoj,

samozřejmě by to šlo udělat, ale jelikož je tu jen jeden admin (já), tak to nakonec dopadne tak že mi dotyčný bude nadávat přes maila (osobní zkušenost), ale to samozřejmě přežiju. Zkusím to trochu promyslet a během příštího týdne (teď na to nemám čas) to nějak zrealizuju.
Jo,
přiznám se, že s nadáváním po emailu mi to nedošlo, že by se to mohlo stát :idea:. V zásadě jednoduché, nadávání adminovi v emailu = nadávka na diskuzi, zdvojnásobuje se ban. Email se uloží a je to.
Dobrý, tak to hodím do kecáren a ty dáš vědět až budeš mít čas. Ď. :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od cepheus »

2olfess píše:
dvdmchl píše:To udělejte formou hlasování, pak to nebude na admina....
To není dobrý myslim, bude se to skupinkovat, pranýřovat..., někdo může sklouznout k tomu si "vyřizovat nějaké nechci říct staré rány, ale škrábanečky :wink: "
A kohopak jsi poskrabal, ze mas z toho takove bobky ?

Dvd, on hlasovat nebude, nedopadl loni totiz nejlip. Kveta nelhala, kdyz rekla, ze tu jen lidi opruzuje a nic vic.
Msta vuci me je tu evidentni, nema na to chudak me srovnat do late pismenkama jako jine co se ho lekli, tak chce pouzit Huga jako nastroj.

Hugo, ja Ti nadavat nebudu za ban(an), nic jsi mi neudelal. Jses Brnak, ja Brnak, muzes(u) se stavit na kus reci, mejla na me mas.
Muzem dat v klidku rec (az bude dost casu, v klidu), neschovavam se za pismenka, kdyz prijde na vec.
Ban(an) unesu, kdyz bude treba.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:...Dvd, on hlasovat nebude, nedopadl loni totiz nejlip...
Jakto, dopadl dobře, odešel sám i když nemusel.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše:on hlasovat nebude, nedopadl loni totiz nejlip. Kveta nelhala, kdyz rekla, ze tu jen lidi opruzuje a nic vic.
Msta vuci me je tu evidentni, nema na to chudak me srovnat do late pismenkama jako jine co se ho lekli, tak chce pouzit Huga jako nastroj..
Cepheusi moc mě mrzí, že to takto chápeš. Jinak děkuji za optání, vloni jsem dopadl v hlasování výborně a myslim, že to víš moc dobře (jinak stačí dohledat), ale to je jedno.

Rád bych ti nastínil, jak by toto opatření mohlo být výhodné pro všechny. Např. ty máš teď pocit, že se tady překračují hranice v příspěvcích, které ostatní nevidí, jsi tím znepokojen, cítíš se podveden a domníváš se, že reaguješ adekvátně a že jsou lidé, kteří nereagují adekvátně a ty proti tomu oprávněně bojuješ.

A podívej se, tohle by se vyřešilo jednou pro vždy, už žádné dohady, za jakékoliv neoprávněné jednání následuje napomenutí a pak časově omezený ban. Buď někdo parametry napomenutí a banu splňuje nebo nesplňuje a je zbytečné řešit zda jeho jednání bylo v souladu nebo bylo v rozporu s pravidly, kodexem a podobně. Jasná hranice mezi názorem a napadáním. Víš kolik zbytečných řádek textu by zmizelo?
No není to bezva? :D

A jinak banovat by se jistě začlo až po zavedení tohoto opatření, předpokládám, že nikoliv za poslední měsíc, takže se tě přece žádné omezení v tuto chvíli netýká, ne?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od cepheus »

Panda píše:
cepheus píše:...Dvd, on hlasovat nebude, nedopadl loni totiz nejlip...
Jakto, dopadl dobře, odešel sám i když nemusel.
Pandi, vim, 60% : 40% cca, (musel bych hledat a uz jsem unaveny z toho taky, nechce se mi).
To neni moc presvedcive, spis o fous pro nej bych to videl ja.
Nesnaset me 40% lidi co potkam, taky nekam zalezu, chodim kanalama at jednu nechytim a mlcim.
A kdyz uz vylezu znovu mlcim dal. Myslim v tom smyslu, ze se opet nenavazim do jinych, jinak at si rika co chce, je mi to fuk - po technicke strance.

Znovu tedy Olfessi (pro forum) - klid zbrani ?? Nemam strach z banu, preziju i trvaly.
Budes se divit, ale na jednom foru (tam neslo pro zmenu o vitariana s nejdelsim ovozelovym pindourem, ale o modelare s nejvetsim modylkovym pindourem) jsem si zkopiroval do textaku komplikovane heslo, nalogoval se, zmenil, odlogoval se, textak s heslem zahodil a mel klid.
Jinymi slovy, dal jsem si ban sam, cumis, co ?:))
To jsme stejny, nedesi Te to az ???:D))) ..
Mozna se Ti to casem bude hodit rovnez, pomaha to, tak jen rada ode me Tobe zase gratis.
Ok, tedy ode dneska klid ? Nechas to byt ? Dokazes to ?
Nech Huga Hugem - jednoduche ANO - NE ?? - ptam se podruhe.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 800914 »

teraz som prvykrat zbadal ze funguje Galeria :o :)
dobry napad. mam k tomu 2 navrhy. :)
1. bolo by mozne umiestnit nejaky jednoduchy baner aby to bolo viditelnejsie?
2. prezeranie fotos a preskakovanie albumov je pmn momentalne neprakticke. alebo som len ja zatial neprisiel na to ako s tym efektivne pracovat? dalo by sa zapracovat na lepsom User Friendly interfejse?

inak ale velmi zaujimava novinka (teda pre mna oddnes vsimnuteho). s obrazkami sa to tu ozivi.

a tiez pozorujem ze pribuda novych clankov na hlavnej stranke. aktivita na viacerych frontoch naraz.. hugac len tak dalej! :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 800914 »

User Friendly by podla mna bolo aby sa po vstupe do Galerie zobrazili Albumy jednotlivych registratov, trebars aj so vstupnym Image v ramceku, a mozno sa tiez trochu pohrat s celkovou grafickou upravou albumov.
cele prostredie Galerie mi prislo zatial tak trochu nasurovo. ale mozno to bol zamer? :)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Galerie není můj výtvor, ale je to plugin do phpBB. Bohužel nemám časna to, abych ji nějak upravoval, ale pokud by se do toho někdo pustil, tak mu samozřejmě nebudu bránit. Napíšu si to do todo listu a kdybych se někdy nudil, tak se na to podívám, ale moc růžově to nevidím.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od 800914 »

graficka uprava by ani nemusela byt.

hlavne minus tohto momentalneho phpBB pluginu je myslim v tom ze po vstupe do Galerie, tak ako tam su momentalne na jednoklik hypertextovane Random a Recent images, doplnil by som tam este rovnaky hypertext na Albumy jednotlivych registrovanych. to je myslim dolezitejsia vec ako Random. (ktory mi mimochodom vyhadzoval vacsinu fotos stale dookola, obmienalo sa to len z malej casti).

myslim ze ako bude obrazkov pribudat tak ta moznost jednoducheho prepinania medzi Recent (teda casoveho usporiadania celej databazy fotiek vsetkych uzivatelov podla cerstvosti ulozenia), a Album modom (kde teda mozno casom, ak sa na to niekto podujme, by bolo super spravit par grafickych uprav aby to bolo naoko krajsie a organizovanejsie, to by bolo ako je momentalne vstup do Denika jednotlivych registrantov, akurat s tym rozdielom ze to bude v obrazkovej forme ).

tak ak si na to najdes cas spristupni prosim ten Album mod z prveho vstupu do Galerie. Ja osobne Random mod nebudem vyuzivat vobec, len tie dva Recent a Album.

dikes. caves.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Je smutné, že na fóru Vitariánu stále více převažují názory a lidé, kteří nejenže nejdou vitariánským směrem, ale dokonce své opačné názory propagují začátečníkům. Nejenže jsou noví návštěvníci z toho zmatení, ale stává se to pro ně až nebezpečné (protože se bohužel z neznalosti řídí první radou, která se jim dostane, protože ji berou jako "radu od zástupce serveru Vitariánu").

Nevím moc jak to řešit, proto to píšu jako námět k diskuzi. Bohužel neexistuje nikdo dostatečně odborný, kdo by byl schopný zodpovědně správnost rad začátečníkům ohodnotit (a také kdo by měl na to tolik času).

Možná návrh ... Správný průběh by měl být zřejmě takový, že "průkopníci" vitariánství se diskuzemi a dohadováním dostanou k jakémusi společnému závěru, z něhož pak vznikají články na serveru Vitariánu (dejme tomu že jich tam teď už je dostatek). Tyto články jsou pak směrodatné pro rady začátečníkům. Pokud někdo radí odlišně nebo s nedostatečně ověřeným názorem, měl by na to dostatečně upozornit, že je to neověřený návrh, aby ho začátečník bral s rezervou, jen jako inspiraci. Pokud někdo zhodnotí některou zprávu jako nebezpečnou, tak by mohl použít Nahlašování příspěvků ... Ale to je všechno jen teorie, v praxi to fungovat asi moc nemůže.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od cepheus »

Miro Pando, ***THUMBS UP*** - viz Pust, Boh nestvoril cirkev a podobne sr...y od "Zdeninu" a podobnych i.dnes-ovsky razenych psychopatu co tu rozestvavaji lidi v jednom kuse.
Tezko soudit dopad kterych kecu buude na lidi mit negativnejsi ucinky ..
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od awa »

Panda píše:Je smutné, že na fóru Vitariánu stále více převažují názory a lidé, kteří nejenže nejdou vitariánským směrem, ale dokonce své opačné názory propagují začátečníkům. Nejenže jsou noví návštěvníci z toho zmatení, ale stává se to pro ně až nebezpečné (protože se bohužel z neznalosti řídí první radou, která se jim dostane, protože ji berou jako "radu od zástupce serveru Vitariánu").

Nevím moc jak to řešit, proto to píšu jako námět k diskuzi. Bohužel neexistuje nikdo dostatečně odborný, kdo by byl schopný zodpovědně správnost rad začátečníkům ohodnotit (a také kdo by měl na to tolik času).

Možná návrh ... Správný průběh by měl být zřejmě takový, že "průkopníci" vitariánství se diskuzemi a dohadováním dostanou k jakémusi společnému závěru, z něhož pak vznikají články na serveru Vitariánu (dejme tomu že jich tam teď už je dostatek). Tyto články jsou pak směrodatné pro rady začátečníkům. Pokud někdo radí odlišně nebo s nedostatečně ověřeným názorem, měl by na to dostatečně upozornit, že je to neověřený návrh, aby ho začátečník bral s rezervou, jen jako inspiraci. Pokud někdo zhodnotí některou zprávu jako nebezpečnou, tak by mohl použít Nahlašování příspěvků ... Ale to je všechno jen teorie, v praxi to fungovat asi moc nemůže.
Vitarián prodělal vývoj a dnešníma očima zpětně vidím několik pozitiv:
Ano, je tu hodně množících se nepodstatností i hloupostí (subj.), ale o to víc to nutí člověka přemýšlet, provádět vlastní samovýzkum jinde, dobře pozorovat a hlavně se naučit chápat v širších souvislostech, a to by měl dělat i začátečník. Místo toho být stále přisátý k PC a číst věci, co nejsou dle vlastních vnitřních hodnot přínosné, tak je potřeba vybírat a v získaném čase se naučit zase pár užitečných věcí (třeba nějaký jazyk nebo nějakou dovednost atd.). Taky to donutí se raději s nějakými vita, fruita ...sejít, popovídat si a udělat reálný obrázek o tomto stylu. Získají se podstatné informace výrazně rychleji a navíc s reálnými kontakty pro případnou radu.
Zdá se mi, že máš na druhé přílišné nároky. Čím více člověk ví a rozumí, tím menší potřebu má někomu radit a vysedávat na netu, ale chápu, že každý jsme jiný a někdo má v daný časový úsek tyto potřeby.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:Je smutné, že na fóru Vitariánu stále více převažují názory a lidé, kteří nejenže nejdou vitariánským směrem, ale dokonce své opačné názory propagují začátečníkům. Nejenže jsou noví návštěvníci z toho zmatení, ale stává se to pro ně až nebezpečné (protože se bohužel z neznalosti řídí první radou, která se jim dostane, protože ji berou jako "radu od zástupce serveru Vitariánu").

Nevím moc jak to řešit, proto to píšu jako námět k diskuzi. Bohužel neexistuje nikdo dostatečně odborný, kdo by byl schopný zodpovědně správnost rad začátečníkům ohodnotit (a také kdo by měl na to tolik času).

Možná návrh ... Správný průběh by měl být zřejmě takový, že "průkopníci" vitariánství se diskuzemi a dohadováním dostanou k jakémusi společnému závěru, z něhož pak vznikají články na serveru Vitariánu (dejme tomu že jich tam teď už je dostatek). Tyto články jsou pak směrodatné pro rady začátečníkům. Pokud někdo radí odlišně nebo s nedostatečně ověřeným názorem, měl by na to dostatečně upozornit, že je to neověřený návrh, aby ho začátečník bral s rezervou, jen jako inspiraci. Pokud někdo zhodnotí některou zprávu jako nebezpečnou, tak by mohl použít Nahlašování příspěvků ... Ale to je všechno jen teorie, v praxi to fungovat asi moc nemůže.
to je realita virtualního světa a já to též nevidím jako smutné, skoro naopak.
Jelikož existuje již mnoho zaručeně fungujících vita směrů, je i dobré, že jest každý nucen si svou cestu prošlapat a souhlasím s awou; pro mne nebyla přínosem ta teorie zde, ale lidi, navíc někteří i úspěšně realizující, nebo aspoň sympatičtí, s kterými jsem měl možnost se na margo tohoto seznámit
Máš-li na mysli v současnosti rudovy nevitariánské názory, jest třeba si mezi řádky povšimnout, že po 55 letech dle zdravotní situace neúspěšných cest, kdy dle svého mínění našel konečně tu svou správnou, si já ve své hlavě kladu otázku, co když je to zase jen další z jeho slepých cest a příští rok se zas vytasí s nějakou další zaručeně tou nejsprávnější
O nováčky se nebojím, i vita se dá dělat s úspěchem neúspěšně
Pozn: ohledně zdenina a cephea nevím a nechápu sporné body, o co gou a ani kdo je dobrý a kdo špatný, ale mou cestu to nijak neohrožuje
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

tmp

Příspěvek od fit »

Nevím jestli píšu správně, ale uvítala bych lepší přehlednost fora a diskuzí. Připadá mě nepřehledné a obrácené. :wink:
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugo »

Obrácené?
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od Jindra »

fit píše:Nevím jestli píšu správně, ale uvítala bych lepší přehlednost fora a diskuzí. Připadá mě nepřehledné a obrácené
jó, musím uznat, souhlasím, taky se mi to tenkrát nezamlouvalo, ale hned po registraci jsem si přehlednost a způsob řazení příspěvků nastavil v Uživatelském panelu, sekce Nastavení/Prohlížení příspěvků a pak už jsem byl zcela spokojen.
Nastav si to tam (Uživatelský panel má odkaz vlevo nahoře), jak Ti vyhovuje a budeš v poho, doufám :wink:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět