Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak to uz zrejmne budu muset.. :( :) se tomu ted nevihnu.. :?
mno tak to teeda nahodim seryozni prsistup at nam to ti bridilove nevismnejou..
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak som rozdumoval a rozdumoval a vyhodnocoval a ako ideal mi vychadza kompromisna varianta, konkretne:
- zrekonstruovat povodny clanok /zakladne vecne informace, exaktnost, prehladnost, odkazy na stranky atd., bude treba trochu prekopat a doplnit aj tie stare odstavce/
+ novy clanok /scasti odlahcene povidani o mastnych kyselinach, beziace aspon z 33.3% na pop-linke aby surfer beginner neklikal po par vetach krizik v rozku../
so whot ya fink fellers?
celkom by mi bodlo keby nejaky koncept odklepol admin, je to przecejen minimalne ein bischen na jeho posudeni.. ak nevyhovuje rozdvojenie temy /duplicitne info nehrozi../, zbuchal by som to aj do jedneho clanku, bude to ale trochu osemetne, hlavne to mixovanie zakladnych a mikroskopickych informacii..
predpoklad dokoncenia plusminus do tyzdna, manche kleine probleme s pristupom na net, budem muset dotiahnut data do domaceho komputru alternativnymi cestami, pak to uz doufam pude jako po masle.. :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

teda to je fakt luštěni po tobě. určitě se hodí aby ti to admin odklepnul, jen asi ta predpokladana doba dokončení 1 tyden je asi zbytečná, neb admin si články u sebe poněkud syslí a vypouští je po částech v dvouměsíčních intervalech

(sorry peťo, nemohla jsem si jednu uštěpačnou odpustit... :) )
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ale gdyz ja sa zrejme coskoro vypariiim..
tak to budem v ramci volnocasovych moznosti popohanat aspon z mojej strany, kolko to pak bude kvasit u admirala uz nejni moja kapusta 8) to pak moze urychlit gdyztak jenom naky insajder.. :wink:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

mam dotaz na skusenejsich clankarov.. ako je to s priplacnutim obrazkov? mozem stiahnut z akehokolvek zdroja a uz je to moje, alebo sa mam radsej pripravit na neprijemne otazky komisara rexa? viem ze su aj platene databazy, ja ale platit nechcem, sporim na jachtu.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no sme tu liberalnejsi, takze si neco nekde stahni, ale uved adresu odkud. az to budes panu velkotovarnikovi posilat tak mu obrazky pošli v samostatnejch souborech zvlašt, nepřilepuj mu je do textu
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já ty obrázky nejlíp někde schovám pro potřebu kdyby to na zdroji zrušili ale jinak je linkuju přímo z místa kde se nacházejí... což je taky myšlenka internetu...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

napisal som vam pm-ka ze uz je to hotove a ze to posielam, cakajte to ale az zajtra, disketovka mi to tu nechce nacitat :evil: asi bude chyba v tej diskete, par rokov si uz prezila.. zajtra to vyriesim klucom, ak mate adresu ktoru by som mal preferovat, sem /alebo do pm-ka/ s nou.
ak neupresnite, tereze to poslem na info lifefood, tvixovi na info vitarian, neovi na admin rawquest. čus
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Překlep

Příspěvek od hugo »

Poprvé jsem si přečetl úvod na vitarianu a našel jsem tam dva menší překlepy.

problémú okolo a vědíí,

problémů okolo a vědí,[/b]

A ještě ve FAQ, odstavec ohledně vitamínu B12

1) Používá se tam b12, což je špatně. Správně musí být velké písmeno.
2) Na konci je závorka hned za tečkou, chybí tam mezera.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

800914 píše:mam dotaz na skusenejsich clankarov.. ako je to s priplacnutim obrazkov? mozem stiahnut z akehokolvek zdroja a uz je to moje, alebo sa mam radsej pripravit na neprijemne otazky komisara rexa? viem ze su aj platene databazy, ja ale platit nechcem, sporim na jachtu.
Bacha na autorské práva! Bez súhlasu nesťahovať kde-čo. Mohol by si naraziť. Trošku sa v tom vyznám, lebo sa v tom pohybujem a obrázky tiež nakupujem. Aj za royality free si musíš zaplatiť. Tak radšej konzultuj s majiteľom práv a žiadaj o písomný súhlas, ak vyslovene nie je uvedené, že obr. i články možno voľne šíriť. :roll:
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj, stahovat muzes jak je libo pro svoji osobni potrebu (ono uz tim, ze obrazek vidis, znamena, ze lezi u tebe na pocitaci), ale tim neziskavas autorska prava - to by bylo najednou autoru :), kdyz ho chces sirit dal, je treba se ptat, kdyz jde o neziskove ucely a jeste lepe kdyz nabidnes uvedeni autora, ten vetsinou svoli. Ale duvody, ze nemuzes zaplatit, ze setris na jachtu jim radsi nerikej :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dik za info, som uz ale z kola von. obrazky mozno prihodi tvixo ked nezabudne.. :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

na internetu jde linkovat obrázky přímo z místa kde se nacházejí a to by mělo být košer, to je totiž současně myšlenka internetu. prostě obrázek se zobrazí tam kde chci ale tahá se z počítače toho, kdo ho vystavil.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Áno, toto je ok. Neutrpia nikoho práva (ani zľava... :wink: )
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

tvx píše:na internetu jde linkovat obrázky přímo z místa kde se nacházejí a to by mělo být košer, to je totiž současně myšlenka internetu. prostě obrázek se zobrazí tam kde chci ale tahá se z počítače toho, kdo ho vystavil.
Ahoj, jo to jde, ale potiz je v tom, ze autor se o tomto linku nedozvi, takze to je porad piratska (naschvalena) kopie. U porusovani autorskych prav na internetu podle mne ani tak nezalezi na tom, kde ten obrazek fyzicky lezi, ale na kolika mistech se zobrazuje - kolika mistum vlastne buduje neopravnene hodnotu. Nektere nase interntove deniky delaji tu vec, ze nez aby zaplatily fotografii z nejake agenturni banky (aktualne.cz myslim spolupracuje s reuters) tak pouzivaji obrazek, ktery evidentne stahly pro ten ucel z internetu a jako alibi (ale pravne urcite nedostatecne) pod fotografii pripisi adresu serveru odkud obrazek stahly. Obrazky zvysuji hodnotu sveho serveru, na kterem potom prodavaji reklamu. Vlastne tak prodavaji ty cizi fotografie. Tam je to podle mne jasne napadnutelne, v pripade neziskovych serveru porad zustava poruseni autorskych prav...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

autorske prava su ok, myslim ale ze to dusevne vlastnictvo je dost tazko definovatelna zalezitost.. aspon pre mna. pravnici v tom mozno maju jasnejsie.
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

To vysvetleni dusevniho vlastnictvi je tady, autorsky zakon pak tady, chtel jsem to sem zkopirovat, ale.. i kdyz ten zakon bych asi mohl :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

nechce sa mi citat cely zakon, necham si to na inokedy. dufam ze tuto formulaciu nema nikto v dusevnom vlastnictve, ak ano moze ma kontaktovat a ja mu obratom poslem oficialne ziadosti o dovolenie a odpustenie.

..prvykrat som sa dozvedel ze průmyslové vlastnictví zahrnuje aj "způsoby léčení lidí a zvířat". to akoze kazdy sposob liecby ma niekto vo vlastnictve a dalsi by ho mali ziadat o dovolenie liecit sa rovnakym sposobom? kto vlastni ró nech to mame legal?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

svit píše:
tvx píše:na internetu jde linkovat obrázky přímo z místa kde se nacházejí a to by mělo být košer, to je totiž současně myšlenka internetu. prostě obrázek se zobrazí tam kde chci ale tahá se z počítače toho, kdo ho vystavil.
Ahoj, jo to jde, ale potiz je v tom, ze autor se o tomto linku nedozvi, takze to je porad piratska (naschvalena) kopie. U porusovani autorskych prav na internetu podle mne ani tak nezalezi na tom, kde ten obrazek fyzicky lezi, ale na kolika mistech se zobrazuje - kolika mistum vlastne buduje neopravnene hodnotu. Nektere nase interntove deniky delaji tu vec, ze nez aby zaplatily fotografii z nejake agenturni banky (aktualne.cz myslim spolupracuje s reuters) tak pouzivaji obrazek, ktery evidentne stahly pro ten ucel z internetu a jako alibi (ale pravne urcite nedostatecne) pod fotografii pripisi adresu serveru odkud obrazek stahly. Obrazky zvysuji hodnotu sveho serveru, na kterem potom prodavaji reklamu. Vlastne tak prodavaji ty cizi fotografie. Tam je to podle mne jasne napadnutelne, v pripade neziskovych serveru porad zustava poruseni autorskych prav...
No, myslím, že je predsa len rozdiel, v tom, či sa uvedie len link - teda odkaz na správu, odkaz či obrázok, atď. (pretože tam je potrebné, aby si čitateľ klikol na link a ten ho hodí už na príslušný web - to nie je krádež, je to vlastne určitá forma propagácie). Ten druhý prípad už je porušenie autorských práv (ak to nemajú zmluvne tieto strany ošetrené, že jedna druhej umožňuje preberať napr. obrázky a za akých podmienok). V zmluvách s agentúrami, od ktorých nakupujem obrázky (ide cca o 200 obrázkov mesačne), je presne určené, ako s nimi môžem disponovať - aj so sankciami, ktoré ma stihnú (a že sú to riadne prašule!), ak zmluvu poruším. Tieto agentúry aj celkom pozorne monitorujú dodržiavanie zmlúv. Sú médiá, ktoré už prehrali nejeden súd za kopírovanie a ďalšie uverejňovanie napr. obrázkov a už si na to dávajú pozor. Často sa na mňa obracajú firmy, ktoré by chceli zdarma prevziať obrázky. Sorry, zmluva nepustí. A tak je to podľa mňa správne. Je to obchod, nič viac. Ako je to však v prípade, ak použije napr. kópiu obrázka z môjho zdroja fyzická osoba a hodí to dajme tomu sem na web, to už neviem, čo by sa dialo, keby sa agentúra ozvala. Akurát by som sa bránila tým, že som povolenie nedala (pričom jasne definujem, že akékoľvek šírenie je povolené len s písomným súhlasom vydavateľa). Takže, ja som zmluvu neporušila a ak je čitateľ gramotný, tak neni o čom... Mal by vedieť, že má požiadať o povolenie. Myslím, že mimo hry je aj prevádzkovateľ stránky, na ktorú sa takýto kradnutý obrázok dostane v plnej paráde, lebo je dokázateľné, že on ho tam nezavesil. Asi by sa však dalo od neho žiadať, aby ako prevádzkovateľ mal dohľad nad tým, čo mu zasvieti na stránke... To neviem! Vie to ale niekto?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

v poslední době se sem přihlásilo hodně lidí, kteří nic nepíší a mají cizí jména a u toho své stránky, na které se nedá dostat, jako laik se ptám není to nějaké divné? Nepronikají potom oni nějak do počítačů odkud píšeme, Mě totiž naskakuje na tomto počítačí odkud většinou píši hrozně moc Spamů
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

ano, je to divne - jsou to vetsinou automaty co se tu zaregistrujou a neco kutej - nekdy jen takprispivaj a maj v tom reklamu a podobne :c]
muzou treba i sbirat adres z prispevku fora a tady muze byt souvislost. Na druhou stranu prispevky fora vidi robot i aniz by se prihlasil, takze zasadni ochrana JE NIKDY NIKAM NEDAVAT SVOJI ADRESU V CITELNY FORME!
adresu beda.sulista@plaz.cz si sebewre kazdej robot a jeste ji ten kdo ji ulovil vhodne proda. adresu beda.sulista 'zavinac' plaz.cz uz ne a clovekvetsinou pochopi... takze tak.
az se jednou budu nudit, dam novejsi verzi fooora a tam uz je znama ochrana proti robotum - pri registraci vyplnit kod na obrazku.
Myslim si ale, ze hlavni prcinou bude nekde uvedeny uvedeny tvuj mail a je jedno kde.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji za odpověď :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ty spamy jsou fakt šílené. denně mi jich dojde i 20.děs. :cry:
mirka
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj, napada mne k tomu jedna vec. Tohle forum je phpBB forum, ktere je ovsem v jiz starsi verzi, ktera umoznuje registraci bez opsani obrazkoveho kodu, ktery zabranuje automaticke registraci, dival jsem se na nejnovejsi verzi phpBB fora a to jiz obrazkovy kod (ktery musi ctenar rucne prepsat do urciteho policka pri registraci) ma. Myslim, ze by masovou registraci mohlo zabranit upgrade fora na nejnovejsi verzi.
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Zjistil jsem jeste ze tim, ze zdejsi forum je starsi verzi phpBB fora, obsahuje chybu, ktera prozrazuje emaily nekterych uzivatelu. Jde o to, ze registrovany uzivatel ma moznost zaskrtnout si, aby mohl byt ostatnimi kontaktovan emailem. To je v poradku. V seznamu uzivatelu ma pak takovy uzivatel navic i obrazek tlacitka s napisem "email". Problem je, ze kdyz na tento obrazek najedete mysi a chvilku pockate, zobrazi se Vam (asi nechtene) email uzivatele. To znamena, ze programy, ktere shrabuji tyto emailove adresy z kodu internetovych stranek maji hody. Nejnovejsi verze diskusniho fora phpBB jiz ma tuto chybu opravenu a email se takto nerpozrazuje. Jsou tedy dve reseni - nechcete-li vystavovat svoji emailovou adresu nevyzadane poste - odskrtnete si v nastaveni Vaseho uctu moznost "vzdy zobrazovat moji emailovou adresu", jeste lepsi reseni by bylo, kdyby mohla redakce cele forum upgradnout na jeho nejnovejsi verzi.
bystrinka
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 27, 2006 17:44
Bydliště: Groningen

Nove tema na foru: Raw recepty

Příspěvek od bystrinka »

Ahoj,

pri premysleni, jak se szit se svym nesyrovym pritelem pri hodovani a vareni, mne napadlo, ze neznam moc receptu. I kdyz je lepsi jist jednodusse a nekombinovat, urcite by se nejake tipy a recepty hodily pri priprave lahudek pro nase pratele, rodiny a blizni, kteri ji jinak "normalne". S prirozenou stravou zacinam, moc receptu neznam, planuju do budoucna varit pro klasicke stravniky pro ne prijatelne jidlo a pak neco syroveho, co budu jist ja, ale co je muze svou vuni a vzhledem dost nalakat. a co bude pro ne samozrejme stravitelne.

Navrhuju vytvorit samostatne tema Raw recepty (ktere jste vyzkousely a jsou uspesne!!!). Mozna by toto tema mohlo stat novou kategorii fora, ta by sla pak clenit podle druhu jidla: ovocne koktejly, moucniky, dorty, salaty, raw pizza ci jakkoliv jinak.

Kazdy z vas ma urcite daleko vic zkusenosti, nez ja. Budu vdecna, pokud se o ne budete moc podelit. V oddelenem tematu by se recepty i lehceji vyhledavaly. Daly by se tam vyhledat i vase reakce a jak vam chutnalo, avsak skromne, aby reakce neprehltily samotne recepty.

Co si o tom myslite? mozna uz neco takoveho existuje, jen jsem to prehledla...
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

hm, popremyslim o tom, ale vzhledem k tomu jak moc receptu je v receptech to moc nevidim, neb vetsina "ostrilenych tahounu diskuze" uz moc slozity kombinace nedela a ji to tak jak to vyrostlo krom par vyjimek.

spis budem doplnovat neco primo na web na www.vitarian.cz
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Bystrinka: Jak říká tvx-většina lidí tady už tak moc nekuchtí. Ale jestli umíš anglicky, tak mrkni na nějaký odkaz a tam je receptů, že je nestačíš do smrti všechny vyzkoušet (pokud tady neplánuješ být 600 let jako RadkaS :P ).
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Ty toho nejak moc vis :? :P
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

RadkaS píše:Ty toho nejak moc vis :? :P
Vím jen to, co se mi řekne. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já nevím jestli to dělá jen mě (nějaké zabezpečení v práci)nebo i ostatním, ale nyní, když píši nějaký příspěvek, tak dole nevidím náhled na ty přede mnou, je tam jen prázdná plocha, dříve tam byly ty předcházející a člověk se mohl mrknout, když třeba odpovídal na více otázek, na co byl dál tázán
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko píše:já nevím jestli to dělá jen mě (nějaké zabezpečení v práci)nebo i ostatním, ale nyní, když píši nějaký příspěvek, tak dole nevidím náhled na ty přede mnou, je tam jen prázdná plocha, dříve tam byly ty předcházející a člověk se mohl mrknout, když třeba odpovídal na více otázek, na co byl dál tázán
Taky mi to teď nejde.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

je to tak :?
mirka
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

:( hmm, taky mě to nejde.
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

...když píši nějaký příspěvek, tak dole nevidím náhled na ty přede mnou, je tam jen prázdná plocha, dříve tam byly ty předcházející a člověk se mohl mrknout, když třeba odpovídal na více otázek, na co byl dál tázán

Ahoj TVX, je to chyba u nás nebo by se s tím dalo něco udělat? :wink: Mě to dělá taky... :cry:
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

Jéje, sem dala do rámečku dotaz :roll: ňák sem to spletla... :lol:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

to je velice podivne, me to funguje, je to samostanej iframe... jen jednu dobu mel mozna blbej styl.... v jakym je to prohlizeci, potrebuju nejlip presne i verzi, diky....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Opera 9.02 (Build 8585)/Win XP
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

zkus dat na tom ctverci bylym at to zobrazi jen ten fram, mozilla to umi a poreferuj jak to vypada, jakou to ma adresu a ev. kdyby se ti podarilo poslat mi zdrojak jak tyhle vnitrni stranky dorazil...

nechce si mi ji instalovat, divne ze mozilla uplne v pohode...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Tak už jsem našel problém, v tom iframu není uzavřený tag <style>.

http://temp.z-moravec.net/vitarian.txt
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

super, diky, cekal jsem nejakej takovej vtip, ze jsem se nekde upsal, asi si prohlizec myslel, ze zbytek dal je styl :c]
zkus to ted....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Už je to OK.

Neuzavřeny style a script většina prohlížečů neustojí.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

chybka

Příspěvek od Advid »

Ať toto fórum přinese všem co největší úžitek!

:)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
extraband
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 26, 2006 11:44
Bydliště: Chomutov

Re: chat

Příspěvek od extraband »

vitarian píše:
Dodo píše:Co tak spravit anketu na temu zriadenia chatu na vitarian.cz ?
anketa se snad ani nemusi delat. jak jsme jiz zminili... chat bude!
Koukám, je o dva roky víc a chat nikde. Nám začátečníkúm by určitě bodnul.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tato diskusia je uz skoro ako chat, ha. Ale inac sa k tomuto navrhu pripajam, bolo by to fajn.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tvixu, je cas vyhlasit bonusy pre 100-ty denik a 10000-cu navstevu. :)
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj, myslim ze by foru hodne pomohlo, kdyby se do neho zapojila nova sluzba Snap, ta umoznuje pri najeti na externi odkaz zobrazit maly nahled stranky, ktera se za nim nachazi. Je to velmi zabavne i uzitecne. Jak to funguje je videt treba tady pri najeti na odkaz v textu prispevku. Admistrator musi jen vlozit do stranky fora pred znacku head kod, ktery obdrzi na Snap.com
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak ma napadlo ze ked uz budem mat ten holiday a volny cas ze by som popri tom ostatnom volnocasovom zbuchal aj clanok taky vseobecny kde by sa rozobrali zakladne pojmy so smermi alternativneho stravovania spojene, nech to maju nove individua tu pod jednou strechou, idealne asi aj s kratsim rozobranim vyvoja vztahu homeo sapiens vs. potrava. keby sa u vas nachadzali prinosne data pre tento okruh sem s nimi. pampuch zaplat.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

800914 píše:tak ma napadlo ze ked uz budem mat ten holiday a volny cas ze by som popri tom ostatnom volnocasovom zbuchal aj clanok taky vseobecny kde by sa rozobrali zakladne pojmy so smermi alternativneho stravovania spojene, nech to maju nove individua tu pod jednou strechou, idealne asi aj s kratsim rozobranim vyvoja vztahu homeo sapiens vs. potrava. keby sa u vas nachadzali prinosne data pre tento okruh sem s nimi. pampuch zaplat.
Dobrý nápad, s chutí do toho :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

myslis tim treba vybrat ruzny stravovaci principy a aspon je nekousnout ev. vysvetlit jejich vztah k vita? ja mel dneska tadno takovej napad dat dohromady (ono uz to urcite zpracovany) treba yin/yang a pusobeni na organy u syrove stravy... neb verim na oboji, teda s vyjimkou toho, ze je potrteba neco varit ;c) jinak sem s tim a kdyz budes neco potrebovat tak dej vedet...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět