Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Sweetie píše:diky za prevedeni do tohoto vlakna, kniha zavad mi nesedla, i kdyz pod tim je napsano Napady, pripominky. :)
ted jak postupovat, to budu muset oslovit kazdyho zvlast, aby vybral ze svyho alba fotky, ktery chce vystavit? a aby ti je poslali na mail? a jakou cestou, linkem na svy album, nebo primo fotky? v jakym formatu?...
Teď jsem hodně zavalen prací - zařizujem byt, končím doktorát, atd. - takže čím míň práce s tím budu mít, tím dřív to bude online. Mohl bych přímo na vitariána nainstalovat nějakou fotogalerii, ale to nevím kdy bych zvládl. Úplně nejlepší forma je html (aspoň pro začátek).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tak si říkám, že sice fórum vitariána je otevřené pro všechny, tak to má určitě i být, ovšem já bych možná udělal jednu vyjímku a to u soukromých deníčků. Ty bych zpřístupnil i pro čtení jen registrovaným uživatelům (proto snad taky mají ten název - Soukromé).
Ale je to zatím jen můj momentální názor, prosím nekamenovat mě za něj (:-)
Ani si nejsem jistý, jestli už někdy někdo tento požadavek vznesl.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Já osobně nejsem proti, asi chápu proč to tak chceš. Otázkou je jak to cítí ostatní.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Já myslím že ne. V deníčkách jsou osobní zkušenosti lidí, řekl bych že tam probíhá největší tok diskuze, často i "odborné", mohou být mnohem větší inspirací pro začátečníky a "neodvážlivce" než ostatní vlákna. Je jistě mnoho těch, co si ještě ani netroufají se zaregistrovat a jen tak nesměle pokoukávají, a pro ty jsou slova vlastních zkušeností jistě velmi ïnspirující a dobrým tažným motorem.

Předpokládám, že v možnostech fóra asi není možná volba přístupových práv pro jednotlivé příspěvky. Asi na choulostivější věci používat SZ (s využitím vícenásobných adresátů). Možná by se tedy hodilo vytvoření zvláštní kategire Pro registrované (Soukromé, Neveřejné nebo tak něco), kde by se v případě potřeby psalo neveřejně, pokud by to někdo chtěl využít (osobně jsem ještě nenarazil na takovou potřebu). Ale ne uzamknout nějaké již existující vlákno, to by asi bylo škoda a mohla by tím utrpět informační hodnota.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tady nejde o uzamčení, jen přístupné by bylo tomu, kdo se zaregistruje. A že se někdo netroufá zaregistrovat - nevím, já se zaregistroval taky po nějaké době, až jsem si pročetl ostatní odborné diskuze a na pročítání deníčků se dostalo mnohem mnohem později. A než jsem tady začal přispívat, taky uteklo mnoho vody.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od k.winky »

Já bych byla také pro a myslím, že když se někdo opravdu zajímá, tak se přihlásí ... Dříve nebo později ... Ke čtení deníčků jsem se také dostala později, nejdříve člověk hledá v odborných diskuzích...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dvdmchl »

By mně zajímalo kterej konkrétní deníček Huga z hor k takovému nápadu vedl, že bych si ho jako běžel přečíst.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Hugo z Hor píše:Tady nejde o uzamčení, jen přístupné by bylo tomu, kdo se zaregistruje. A že se někdo netroufá zaregistrovat - nevím, já se zaregistroval taky po nějaké době, až jsem si pročetl ostatní odborné diskuze a na pročítání deníčků se dostalo mnohem mnohem později. A než jsem tady začal přispívat, taky uteklo mnoho vody.
I tak se mi to nezdá vhodné - už se stalo že se zaregistrovali lidé, kteří psali že už rok chodí na fórum a čtou si ho a že se konečně odvážili k tomu aby se zaregistrovali. Někteří lidé jsou neprůbojní nebo se jen nechtěji nikde aktivovat a čtou si pak i deníčky, nehrnou se do registrace. Tím by o to přišli - např. by neobjevili Květin blog. To by fakt byla škoda to takto omezit. Vždyť by to mohlo přece vyřešit samostatné uzamčené téma, kam by psali lidé jen když to opravdu chtějí skrýt. Proč to vlastně rozlišovat? Vždyť neregistrovaní jsou stejní lidé jako registrovaní, nevím proč před nimi má být něco více utajené než před registrovanými. Chápal bych to jedině jako ochranu proti vyhledávačům, ale i to je možná škoda - takto se může někdo dostat k informacím "vygooglením".
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od veri »

Já jsem taky pro, deníčky jsou sokromější než ostatní vlákna tady. Když někdo zkoumá, třeba ho to přiměje se zaregistrovat a když už bude zaregistrivaný, snáze se dokope k prvnímu příspěvku. A naše řady se tak možná ještě rozrostou..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Fiona »

Hm, zajimave. Kdyby zase bylo po mem, dala bych moznost zalozit si denicek teprve po napsani treba 20 prispevku. Odradilo by to takove ty jednohubky, co sem prijdou, zalozi si denicek, napisou jeden dva prispevky (samozrejme o sobe, jak jinak) a uz o nich nikdy nikdo neuslysi. Kdyz si pak clovek chce precist denicek nejakeho znameho, musi hledat a vykopavat jako archeolog pod haldou jednohubek. Nehlede na vzacny cas mistnich altruistu, co to vsecko poctive ctou.

Z cehoz vyplyva ze bych asi byla spatny diktator, takze me berte s rezervou, a radujte se ze jim nejsem :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Ja osobne bych byl i pro zalozeni neverejne casti. Tedy casti, kam by mohli jen provereni lide, nikoliv vsichni registrovani. Kriterium trebas 100 prispevku a rocni pusobeni nebo tak neco. Po tolika prispevcich uz se pozna, jestli dotycny jen smiruje nebo je to uchylak, depesak, vekslak ci metalak.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Post

Příspěvek od Xion »

Neviem, ci tu uz taky navrh padol, ale tema "Pust" dosiahla najvacsiu velkost zo vsetkych tem, a mam pocit, ze jej rast nieje linearny ale mierne exponencialny. Co tak venovat Pustu nielen jednu temu, ale cely blok (myslim tym rovnaku cast ako ma napriklad "Odborne skusenosti"). Hoci tato stranka nieje priamo venovana postu, nachadza sa tu vela skusenych postarov a mna osobne napriklad nelaka prispievat na www.pust.cz, to forum tam proste nieje take zive, ako tu.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Já v principu nejsem proti, ale ještě počkám, jaká bude odezva.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Bylo by hezké mít na půsty samostatné téma, je to skutečně hodně rozsáhlá oblast. Škoda že teď by se současý stav asi těžko převáděl - rozdělit to velké vlákno do témat by asi už nešlo. Ale i tak by to stálo asi za to - nově příchozí čtou jen začátek nebo konec a když by chtěli něco konkrétněji tak to v tom nenajdou. Například co by v tom tématu mohlo být, asi i nějaká existující vlákna by se dala přesunout:

- Začátečníci, krátké půsty
- Příprava k půstu (předběžné očisty, šank prakšalana)
- Druhy půstů a správné provedení půstu
- Urinoterapie při půstu
- Vliv fází Měsíce
- Voda při půstu
- Návratovka
- Co půst léčí a neléčí, rizika půstu
- Problémy při půstu a návratovce
- Vaše zkušenosti a průběhy půstů
- Podpořte se při půstu (společné půsty)
- Léčba zvířat půstem
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Tak zatím to moc nevypadá, že by byl zájem o novou rubriku. Chtěl by ještě někdo spěšl blok pro půst?
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Xion »

Rada: Opytaj sa to priamo v teme "pust". :-)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

To vlákno je už i tak strašně rozsáhlé. Je nesmyslné tam cpát věci, které s půstem nesouvisí.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od midsummer »

Nebylo by, prosím, možné nějak zařídit, aby se dala vytisknout jedním odkliknutím celá diskuze na nějaké téma, Vysvětlím: Zaujala mě nějaká diskuze - např. "Očkování,..." a chtěla bych si jí celou přečíst, nikoli z obrazovky, ale vytisknout. Zatím je možnost tisku jen po jednotlivých stránkách samostatně. Ale vím, že u některých jiných diskuzí (např. na http://www.makrobiotika.info) je u každé diskuze "ouško" tisk, a tím se dá vytisknout celá vybraná diskuze souvisle.
Současně se omlouvám, pokud si vymyšlím "složitosti", jsem počítačový laik - tedy pouze uživatel :D
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Zkusím se podívat po nějakém pluginu, který by toto uměl. Ale není to škoda papíru?
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od midsummer »

:D Možná, jenže já zase až tak moc času na čtení z obrazovky nemám, zato mám volné mezičasy např. v autobuse - dojíždím do práce - kde si to mohu v klidu a pohodě přečíst. Navíc po přečtení to nevyhazuji, nechávám si, občas se k tomu vrátím, občas s tím "otravuju" své známé nebo příbuzné - pokud mě ještě někdy přepadne záchvat typu "tohle byste opravdu měli vědět". Ale se svým stylem života jsouc považována za cvoka, už se zase tak moc nevnucuju :wink:
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Je to nainstalované, ale funguje to pouze, pokud je aktivni styl prosilver (Uživatelský panel -> nastavení). Možná to časem upravím i pro další styly.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od midsummer »

Nejdřív mě zaskočilo, jak se mi po nastavení změnil vzhled celé diskuze, ale je to jenom nezvyk. Mimo to, si to vlastně můžu kdykoliv v profilu "přenastavit". Jsem moc ráda, a děkuji.
No jooo, vlastně - když se nepřihlásím, nebo odhlásím, tak se mi to vrátí do původního nastavení :D
Darina

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Darina »

Ahoj, super stránky, ale mám jednu připomínku. Ráda bych si o autorech něco přečetla, abych věděla, proč a jak k vitariánství dospěli, a také v neposlední řadě, nakolik jsou fundovaní (např. studovaní v oboru biologie, lékařství atd.) nebo zda jsou všechny informace na tomto webu jen přejaty ze zahraničních zdrojů bez jakékoli "revize". Určitě nechci slepě následovat něco, co nejsem sama schopná posoudit. Proto z úst "odborníka" jsou pro mě takové informace "uvěřitelnější". Přece jen, zdraví máme jenom jedno a přechod na syrovou stravu je velká změna pro organismus. Také se tu nikdo nezabývá nemocnými lidmi. Já např. nemám žlučník a nejsem si jistá, jak bych syrovou stravu zvládala. Jsem 15 let vegetariánka.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

O většině autorů tu nějaké info najdeš, akorát to chce hledat.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Ahoj Hugo. Prosím ťa, neviem kam napísať otázku tohto typu na admina, tak skúsim sem. Vo vlákne MMS (najmä v ňom) sa rozprúdilo osočovanie ľudí i celého webu jednou osobou. Pokiaľ išlo o mňa, nevadí (vyriešila som si to sním a viac naňho reagovať nebudem). Vadí mi, že šteká na S.arik, ktorá s ním na slušnej úrovni komunikuje. Podľa mňa prekračuje hranice slušnosti. Nepáči sa mi ani označovanie za sektu a rady, aby nás tu preklepol psychiater. Prosím, môžeš sa na to ako admin pozrieť? Ak sa mýlim, a takáto komunikácia je tu ok, tak daj vedieť. Možno na to kukám nejako zle, neviem. No, potom asi už tu nehodlám zostať a zruším si členstvo, hoci by mi to bolo naozaj ľúto, pretože mám toto fórum rada.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sweetie »

neda mi to. osobne nevidim na dnesni diskusi nic v rozporu s pravidly fora. docela jsem si pocetla. berme to obecne. subjektivni pocity stranou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Ok, Sweetie. Ja som si to pre seba už vyriešila, blokla som si určitú osobu - nemám záujem čítať osočovania a nechať sa do nich zatiahnuť. Nakoľko mi jej príspevky (tej osoby) neboli prínosom, tak fajn, že je tam možnosť vynechania.

Tak potom, ak to ostatným nevadí (ten spôsob komunikácie do zhruba pol jednej v noci v sobotu, lebo potom sa štýl písania zmiernil, krátko na to, ako som napísala prosbu Hugovi), tak niet čo riešiť, Hugo. A nehnevaj sa, že som ťa s tým obťažovala.
Naposledy upravil(a) Renáta dne ned úno 21, 2010 3:23, celkem upraveno 1 x.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dgm »

Sweetie píše:neda mi to. osobne nevidim na dnesni diskusi nic v rozporu s pravidly fora. docela jsem si pocetla. berme to obecne. subjektivni pocity stranou.
Souhlasim se vsim, uz se chystam spat, stejne jako Sarka pres dve hodiny a porad se nemzu odtrhnout.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Renáta píše:Ahoj Hugo. Prosím ťa, neviem kam napísať otázku tohto typu na admina, tak skúsim sem. Vo vlákne MMS (najmä v ňom) sa rozprúdilo osočovanie ľudí i celého webu jednou osobou. Pokiaľ išlo o mňa, nevadí (vyriešila som si to sním a viac naňho reagovať nebudem). Vadí mi, že šteká na S.arik, ktorá s ním na slušnej úrovni komunikuje. Podľa mňa prekračuje hranice slušnosti. Nepáči sa mi ani označovanie za sektu a rady, aby nás tu preklepol psychiater. Prosím, môžeš sa na to ako admin pozrieť? Ak sa mýlim, a takáto komunikácia je tu ok, tak daj vedieť. Možno na to kukám nejako zle, neviem. No, potom asi už tu nehodlám zostať a zruším si členstvo, hoci by mi to bolo naozaj ľúto, pretože mám toto fórum rada.
Psát můžeš sem.

Osobně se mi taky nelíbí jeho styl, ale blokovat zatím nebudu. Leda by se na tom shodlo víc uživatelů.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

hugo píše:
Renáta píše:Ahoj Hugo. Prosím ťa, neviem kam napísať otázku tohto typu na admina, tak skúsim sem. Vo vlákne MMS (najmä v ňom) sa rozprúdilo osočovanie ľudí i celého webu jednou osobou. Pokiaľ išlo o mňa, nevadí (vyriešila som si to sním a viac naňho reagovať nebudem). Vadí mi, že šteká na S.arik, ktorá s ním na slušnej úrovni komunikuje. Podľa mňa prekračuje hranice slušnosti. Nepáči sa mi ani označovanie za sektu a rady, aby nás tu preklepol psychiater. Prosím, môžeš sa na to ako admin pozrieť? Ak sa mýlim, a takáto komunikácia je tu ok, tak daj vedieť. Možno na to kukám nejako zle, neviem. No, potom asi už tu nehodlám zostať a zruším si členstvo, hoci by mi to bolo naozaj ľúto, pretože mám toto fórum rada.
Psát můžeš sem.

Osobně se mi taky nelíbí jeho styl, ale blokovat zatím nebudu. Leda by se na tom shodlo víc uživatelů.
Ďakujem, Hugo. Už pribrzdil ešte predtým, ako som si ho u seba blokla. Tak mu to azda vydrží. Veď to posúdia iní. Ja ho už nečítam.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

hugo píše:
Renáta píše:Ahoj Hugo. Prosím ťa, neviem kam napísať otázku tohto typu na admina, tak skúsim sem. Vo vlákne MMS (najmä v ňom) sa rozprúdilo osočovanie ľudí i celého webu jednou osobou. Pokiaľ išlo o mňa, nevadí (vyriešila som si to sním a viac naňho reagovať nebudem). Vadí mi, že šteká na S.arik, ktorá s ním na slušnej úrovni komunikuje. Podľa mňa prekračuje hranice slušnosti. Nepáči sa mi ani označovanie za sektu a rady, aby nás tu preklepol psychiater. Prosím, môžeš sa na to ako admin pozrieť? Ak sa mýlim, a takáto komunikácia je tu ok, tak daj vedieť. Možno na to kukám nejako zle, neviem. No, potom asi už tu nehodlám zostať a zruším si členstvo, hoci by mi to bolo naozaj ľúto, pretože mám toto fórum rada.
Psát můžeš sem.

Osobně se mi taky nelíbí jeho styl, ale blokovat zatím nebudu. Leda by se na tom shodlo víc uživatelů.
:)))
No mně se taky nelíbí váš styl, proto jsem to tam napsal. :wink: Na mém není vůbec nic špatnýho, vulgárního nebo v rozporu s pravidly. Taky je zcela konstantní, nepodléhá nátlakům vyhrožování, i když by si to možná někdo přál. Moc by mě zajímalo, co by jste si vymysleli za "údajný" důvod blokování, aby jste zároveň nepotvrdili mé postřehy ze včerejška..! :!:
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Tvůj styl vulgární je, protože neustále všechny okolo urážíš, děláš ze sebe vševěda, ale zatím jsi nikde žádný z tvých údajných úspěchů neprokázal. Ale jelikož podobných exotů (kteří jen uráží a sami nic nedokázali) je na českém netu dost, tak to imho nemá cenu moc řešit.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

hugo píše:Tvůj styl vulgární je, protože neustále všechny okolo urážíš, děláš ze sebe vševěda, ale zatím jsi nikde žádný z tvých údajných úspěchů neprokázal. Ale jelikož podobných exotů (kteří jen uráží a sami nic nedokázali) je na českém netu dost, tak to imho nemá cenu moc řešit.
Ale ale,
tak za prvé, jako urážku bych mohl brát právě tohle. Ale neberu, protože jsem nad věcí. Neurážim všechny okolo, to je normální debata mezi normálními lidmi.
Výsledky mám prokázaný dostatečně, jak v rodině (za poslední úspěchy dejme tomu v pár měsících bych jmenoval léčbu rakoviny tlustého střeva mého sedmdesátiletého otce od konce října loňského roku do dnešních dní, příští měsíc otec jede lyžovat do alp...(hlavním bodem byla Nová Germánská medicína), léčba křečových žil matky, za 3 měsíce je má poloviční, dále léčba chronických kašlů, alergii a astmatu, o léčbě chřipkových onemocnění za 4 hodiny už jsem se zmínil, mimochodem je to hrozně jednoduchý jak facka, můžeš mi vlést do schránky, návod jsem posílal včera dgm), dále v okolí klouby (artritida, artróza, cukrovka - od okamžitého snížení hladiny cukru před vyšetřením (budeš se divit ale stačí na to speciální užívání skořice :lol: až po vysazení léků (tam už je toho samo víc než skořice - samozřejmě ještě ve spolupráci a pod dohledem), "vytahování" vlasů, disfunkce štítné žlázy (tam neprozradim ani Ň, protože pani Renata si na to přijde jistě sama :wink: , kožní onemocnění a pod.. a pod... a pod. V současné době se připravuju na to, aby se výhledově mohl stát tento obor mojí hlavní pracovní náplní. Abych se pouze nechválil (ale nikdo jiný to za tebe neudělá :lol: ), tak nevim co s boreliózou a taky Bechtěrevova choroba problém, to připouštím. Samozřejmě se bavíme o léčitelných věcech, nikoliv vrozených vadách.
Děkuju ti za názor, bylo to velmi poučné ...
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Jako urážka to myšleno nebylo, ale ber to jak chceš.

Už jsme tu měli jednoho člověka, co o sobě tvrdil, že dokáže všechno a nakonec se ukázalo, že to až tak veselé není. Bohužel na netu chybí osobní kontakt a každý může tvrdit co ho napadne. Já osobně nevěřím, že dokážeš někomu pomoct, protože tvoje chování vůči ostatním ukazuje spíš na opak. Tím z mé strany tuto debatu končím, protože to je jen plýtvání časem.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

hugo píše:Jako urážka to myšleno nebylo, ale ber to jak chceš.

Už jsme tu měli jednoho člověka, co o sobě tvrdil, že dokáže všechno a nakonec se ukázalo, že to až tak veselé není. Bohužel na netu chybí osobní kontakt a každý může tvrdit co ho napadne. Já osobně nevěřím, že dokážeš někomu pomoct, protože tvoje chování vůči ostatním ukazuje spíš na opak. Tím z mé strany tuto debatu končím, protože to je jen plýtvání časem.
Absolutně nevim o kom mluvíš, ale se mnou to nic společnýho nemá... taky jsem si nevšiml, že bych tvrdil že dokážu všechno, i když by to bylo asi fajn. Samozřejmě máš právo věřit nebo nevěřit čemu chceš. Dokonce máš právo i věřit tomu Hugo, že užívání MMS bude mít pro organismus takové následky, jako objev rádia a jeho radioaktivního záření, obzvláště, když tvrdíš, že jsi chemik.... :idea: :lol:
Ale nechme toho, pokecali jsme.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od macik »

[quote="olfess"]Absolutně nevim o kom mluvíš, ale se mnou to nic společnýho nemá... [quote]


ajajaj, že by se nám vrátil štěstíčko alias mandragora :wink:
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

macik píše:
olfess píše:Absolutně nevim o kom mluvíš, ale se mnou to nic společnýho nemá...


ajajaj, že by se nám vrátil štěstíčko alias mandragora :wink:
Já opakuju, že vůbec nevim, o čem mluvíte :shock: :!: Copak, že by už někdo protestoval proti vašemu "stylu"?
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od macik »

olfess píše:Já opakuju, že vůbec nevim, o čem mluvíte :shock: :!: Copak, že by už někdo protestoval proti vašemu "stylu"?

co tě vede k tomu, že tak zuřivě protestuješ, šmudlo? já si tady s tebou teď povídám, protože se mi nechce jít uklízet, co se nechce tobě? :mrgreen: já totiž obvykle na weby, jejichž styl je mi cizí, prostě vůbec nelezu.... :shock:

tedy, vlastně ani nejde o styl, ten je mi šumák...jde mi o téma a o lidi a tady je obojí fajn, až na občasné excesy :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Rád bych popsal moje pocity ohledně několika posledních nedorozumění mezi olfessem, Renátou a spol.

Olfess je dle mého tak trochu podivín a vyjadřuje se ne zcela běžným způsobem, ale špatný pocit z toho nemám. No a holky to podle mne neskously a vzaly si to moc osobně. Celá kauza se mi moc líbila, stejně jako před časem případ Vegan vs. Panda. ;-) Je to takové zpestření, bouře, co pročistí vzduch. Hlavní je, nepřikládat tomu moc velkou váhu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Sitar, ja akosi po takomto čistení netúžim. Radšej sa čistím inak. :wink: Podľa mňa je to absolútne otrasná povýšenecká komunikácia, ale už je to za mnou a výborná lekcia pre mňa - to áno.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Nuž a napokon aj jedno prekvapujúce upozornenie, ktoré sa ku mne dostalo od jedneho tunajšieho člena. Olfess je azda žena - aspoň sa vyjadruje v ženskom rode na pust cz (Citat z Olfessovho príspevku: " a přidávám se. Byla bych taky vděčná, aby si psala i nadále. ... " Viac tu: http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=87Děkuji
Hoci neskôr je už zasa muž.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

Renáta píše:Nuž a napokon aj jedno prekvapujúce upozornenie, ktoré sa ku mne dostalo od jedneho tunajšieho člena. Olfess je azda žena - aspoň sa vyjadruje v ženskom rode na pust cz (Citat z Olfessovho príspevku: " a přidávám se. Byla bych taky vděčná, aby si psala i nadále. ... " Viac tu: http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=87Děkuji
Hoci neskôr je už zasa muž.
Ježíš marjá Renato,
to jsem nepsal vůbec já tohle. Na půstu.cz není jednoduché získat účet, musíš dnes prokázat, že máš za sebou půsty. Ty jsem měl a mám za sebou já a tak jsem do nového uspořádání půstu.cz(dnes - název učitelé půstu) přešel automaticky. Nikoliv moje přítelka, tak psala mým účtem, když ji něco zajímalo, jinak by se tam nedostala. Na půstu.cz jsou v diskuzích tedy oba dva rody ... ;) Podobná situace pokud vím nastala několikrát i na osudu.cz, kde jsme měli 2 roky předplatné a otevření jeden účet - logicky... Dokonce máme otevřený doma i jeden účet pro sportovní on-line kanály a diskuze pod nima, máme ho společný. Rovněž máme i jeden SPOLEČNÝ POČÍTAČ. Pokud se shodují IP je to z domova, pokud se liší, bývá to ze zaměstnání. Spoučasné PC budeme brzo měnit, tak tam bude jiný IP. PŘESTAŇ TO DRAMATIZOVAT, už to stačilo!!! a upozorňuju tě na to (on ti to někdo bude tlumočit), už jsem to psal i do MMS, že se sem půjde v tomto týdnu na diskuzi, podívat psycholog. Fajn chlap a kámoš, který ho jsem o to požádal. Má zaškrtnuté poslední 3 stránky v diskuzi MMS, 2 poslední stránky tvého deníku a Arika. Je to z toho důvodu, že mi nepřijdou, zvláště tvoje reakce nezlob se, ale normální a zajímá mě jeho soukromý názor. A dej mi pokoj!
Naposledy upravil(a) olfess dne pon úno 22, 2010 14:05, celkem upraveno 1 x.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

Jinak mi to ještě nedá a trochu si rejpnu, za prvé normálnímu člověku by to buď došlo a nebo se zeptal ..., ne tak u vás, fascinuje mne, že když je u vás někdo v nemilosti, tak to zcela automaticky musí bejt šmejd, podvodník, hulvát atd. Prostě černobílý vidění světa, my jsme světlo, on je tma, takže v ten MOMET UŽ VIDÍTE VŠUDE DŮKAZY, to je na tom to zajímavý! :) Já jsem to třeba vyřešil tim, že jsem si pozval toho výše uvedeného člověka, napsal jsem mu, co mě vedlo k takovejm a takovejm reakcím, co se mi na vašich nezdálo, co mě na vašich šokovalo a tak. Ne bezhlavý lynčování .. ;)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Dovolil bych si Renatě přetlumočit (kvůli filtraci zpráv): ;-)
olfess píše:(--censored--) Renato,
to jsem nepsal vůbec já tohle. Na půstu.cz není jednoduché získat účet, musíš dnes prokázat, že máš za sebou půsty. Ty jsem měl a mám za sebou já a tak jsem do nového uspořádání půstu.cz(dnes - název učitelé půstu) přešel automaticky. Nikoliv moje přítelka, tak psala mým účtem, když ji něco zajímalo, jinak by se tam nedostala. Na půstu.cz jsou v diskuzích tedy oba dva rody ... ;) Podobná situace pokud vím nastala několikrát i na osudu.cz, kde jsme měli 2 roky předplatné a otevření jeden účet - logicky... Dokonce máme otevřený doma i jeden účet pro sportovní on-line kanály a diskuze pod nima, máme ho společný. Rovněž máme i jeden SPOLEČNÝ POČÍTAČ. Pokud se shodují IP je to z domova, pokud se liší, bývá to ze zaměstnání. Spoučasné PC budeme brzo měnit, tak tam bude jiný IP. (--censored--) a upozorňuju tě na to (on ti to někdo bude tlumočit), už jsem to psal i do MMS, že se sem půjde v tomto týdnu na diskuzi, podívat psycholog. Fajn chlap a kámoš, který ho jsem o to požádal. Má zaškrtnuté poslední 3 stránky v diskuzi MMS, 2 poslední stránky tvého deníku a Arika. Je to z toho důvodu, že (--censored--) zajímá mě jeho soukromý názor. (--censored--)
Naposledy upravil(a) Panda dne pon úno 22, 2010 14:25, celkem upraveno 2 x.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

Panda píše:Dovolil bych si Renatě přetlumočit (kvůli filtraci zpráv): ;-)
olfess píše:(censored) Renato,
to jsem nepsal vůbec já tohle. Na půstu.cz není jednoduché získat účet, musíš dnes prokázat, že máš za sebou půsty. Ty jsem měl a mám za sebou já a tak jsem do nového uspořádání půstu.cz(dnes - název učitelé půstu) přešel automaticky. Nikoliv moje přítelka, tak psala mým účtem, když ji něco zajímalo, jinak by se tam nedostala. Podobná situace pokud vím nastala několikrát i na osudu.cz, kde jsme měli 2 roky předplatné a otevření jeden účet - logicky... Dokonce máme otevřený doma i jeden účet pro sportovní on-line kanály a diskuze pod nima, máme ho společný. Rovněž máme i jeden SPOLEČNÝ POČÍTAČ. Pokud se shodují IP je to z domova, pokud se liší, bývá to ze zaměstnání. Spoučasné PC budeme brzo měnit, tak tam bude jiný IP. (censored) a upozorňuju tě na to (on ti to někdo bude tlumočit), už jsem to psal i do MMS, že se sem půjde v tomto týdnu na diskuzi, podívat psycholog. Fajn chlap a kámoš, který ho jsem o to požádal. Má zaškrtnuté poslední 3 stránky v diskuzi MMS, 2 poslední stránky tvého deníku a Arika. Je to z toho důvodu, že (censored) zajímá mě jeho soukromý názor. (censored)
Pando prosim tě, zkopíruj jí tam, že jsou na pustu.cz oba 2 rody, ten doplněný příspěvek, ať je jí to jasný...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Jo, opraveno

Jen olfessi stále nechápu proč se vyjadřuješ stále tak emotivně. V asertivitě vyjadřování je mi vzorem Dano, ten píše jen fakta, jen to co je podstatné, bez emotivních vložek.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

Panda píše:(dodatečně zrušeno) Jo, opraveno

Jen olfessi stále nechápu proč se vyjadřuješ stále tak emotivně. V asertivitě vyjadřování je mi vzorem Dano, ten píše jen fakta, jen to co je podstatné, bez emotivních vložek.
Pando,
díky za zveřejnění, sice nevim co je špatného na větách - Dej mi pokoj a pod!
K tvý otázce, já myslim, že je to moje přirozenost, Dano má zase svojí přirozenost. Není mi to vlastní, ale třeba (k zasmání) je to tím, že většina naší rodiny pochází z nejjižnějších koutů Evropy, kde upřímně řečeno je gestikulace a mluva už úplně o něčem jiném než je v ČR běžné;).. :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

olfess píše:Pando,
díky za zveřejnění, sice nevim co je špatného na větách - (--censored--) a pod!
K tvý otázce, já myslim, že je to moje přirozenost, Dano má zase svojí přirozenost. Není mi to vlastní, ale třeba (k zasmání) je to tím, že většina naší rodiny pochází z nejjižnějších koutů Evropy, kde upřímně řečeno je gestikulace a mluva už úplně o něčem jiném než je v ČR běžné;).. :lol:
Tak to by možná mohlo být tím. Když si to srovnám třeba s Italy, tak ti by asi s vyjadřováním narazili přestože to u nich považují za běžné. No jo jiná země jiné zvyky.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od macik »

olfess píše:Jinak mi to ještě nedá a trochu si rejpnu, za prvé normálnímu člověku by to buď došlo a nebo se zeptal ..., ne tak u vás, fascinuje mne, že když je u vás někdo v nemilosti, tak to zcela automaticky musí bejt šmejd, podvodník, hulvát atd. Prostě černobílý vidění světa, my jsme světlo, on je tma, takže v ten MOMET UŽ VIDÍTE VŠUDE DŮKAZY, to je na tom to zajímavý! :) Já jsem to třeba vyřešil tim, že jsem si pozval toho výše uvedeného člověka, napsal jsem mu, co mě vedlo k takovejm a takovejm reakcím, co se mi na vašich nezdálo, co mě na vašich šokovalo a tak. Ne bezhlavý lynčování .. ;)
proč se pořád stavíš do pozice, že bojuješ se skupinou lidí, kteří tě nenávidí? co tě vede k tomu, že mezi takové lidi chodíš? buď to tak opravdu vnímáš a pak opravdu nechápu proč si/nám to děláš anebo máš konfklikty jen s některými a v zásadě tě to tady baví a pak bys asi měl trošku zpomalit s tím svým shrnováním celého fóra do jednoho pytle.....já jsem taky vznětlivý typ, ale to není žádná omluva pro to, co tady děláš za cirkus.......

v situaci, kdy opravdu agresivně kopneš třeba do šarika, která ti nic špatného neudělala, jen prostě měla jiný názor a sdělila ti ho mírným způsobem, je opravdu hodně zbabělé, schovávat se za temperament předků...

no a že na renku vytahuješ psychologa, to je už úplně směšné...co tatínka nebo maminku, nechceš si zavolat? :D kdybys o té holce něco věděl, tak tě za prvé nemůže naštvat a za druhé by jsi možná cítil i respekt, protože ona svým bytím dokazuje, že je na světě i pro druhé, nejen pro sebe...

tvoje výkřiky "BUDU mít lepší výsledky než Partyková" o Tobě asi vypovídají nejvíc. Co mít budeš, to ještě nemáš, ale už jsi panečku frajer :wink: ..zkus dát kamarádovi pročíst všechny své výpříspěvky (jsou snadno vyhledatelné v profilu, před chvíli jsmem si je projela), třeba ti to pomůže...

ti, kteří píší, že olfess je víceméně korektní, pravděpodobně nečetli vše....je verbálně velmi agresivní a je škoda, že si své frustrace vybíjí zrovna tady, ale takoví tu nikdy dlouho nevydrželi, takže tuším, že už se blýská na lepší časy (:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Olfess, ospravedlňujem sa. Akosi mi ani nenapadlo, že niekto môže písať pod nickom určitej osoby a to dokonca na rôzne fóra - bez toho, že by aspoň nejako náznakom neupozornil ľudí, že teraz ja nie som ja. Tiež sme doma viacerí na 1 počítač, svoje deti milujem, ale nedovolila by som im písať pod mojím nickom a ani ja by som pod ich nepísala (rešpektujem ich svojbytnosť, nie všetky názory máme totožné) - a napokon, asi by tu na vitariánovi z toho mali pekný hokej, keby tu v mojom zastúpení začal písať jeden alebo druhý syn. Chápem vysvetlenie kvôli prihlasovaniu na pust cz (no sama by som aspoň naznačila, že ja nie som ja, prípadne napísala v mene druhého - preto ma to zmiatlo a ospravedlňujem sa - Tebe aj Tvojej partnerke).
Pandi, ďakujem za citácie, dúfam, že viaceré nebudú potrebné. Blokovanie si ponechávam i všetky predchádzajúce postoje a názory :wink: (Nech má čo psychouš čítať (:-) )
Marci, dík, ale nie som nič extra - len baba z mäsa a kostí, tiež s chybami - vraj sú ľudské:D
Odpovědět