PŘESKUPENÍ DISKUZE

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Theresa
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 21, 2004 20:38
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Theresa »

Twx, je super, ze ses pustil do "uklidu" diskuze, protoze to jiz zacinalo byt prehlcene a neprehledne opakujicimi se tematy, vypadalo to, ze na nas kluci z vitariana zapomneli :(.
Ja bych byla pro preskupeni diskuze. Nechala bych vsech 5 hlavnich temat, tak, jak jsou, a Volnym tematum diskuze bych priradila jeste podtemata, rozclenit to, jak jsi psal-Kecarna, Srazarna, aby se v tom clovek mohl rychleji orientovat.
Primlouvam se pro zrizeni chatu, kluci z vitariana pred vice nez rokem slibili, ze se na to podivaji, ale nejak se to nehyba :(.
Spojila bych temata: Spanek a Spanek, Kulturistika a sport a Sport pri vitastrave, Lupy, Zuby a Hygiena tela a vse kolem ni, Je moc zivocisna a Urinoterapii, Healthy Juicer, (ktery je tady jako tema dvakrat-na hlavnim foru a Price watch) a Odstavovace, Syrove mleko (z Price watch) a Raw milk, Lidl a Lidl jako zdroj ovoce a zeleniny (Price watch),
Ted jsem chtela smutne podotknout, ze ani clanky na vitarianu se nam nejak nehybou, ze posledni clanek je z rijna minuleho roku (btw co se deje s Vitarian development teamem ?), ale byla jsem mile prekvapena :D. Zajimalo by me jeste, jak je to s komentari ke clankum-proc jsou u nekterych dovolene napr.- Zelena se line zare, a u nekterych naopak zakazane napr.-Raw Balls ? Proc nemuzu, jako ctenar, okomentovat vsechny ? Treba jak mi to cukrovi chutnalo...
Vim, ze to sem zrovna nepatri, ale k Foru tykajici se diskuze a webu vitarian (vitarian development team s nami moc nekomunikuji, holt asi nemaji cas):Myslim, ze by bylo uzitecne pridat clanky o neznamych druzich ovoce a zeleniny, napr. maniok...Dale ten adresar, jak to jiz bylo zmineno-kde se da sehnat bio ovoce a zelenina, kontakty na zdrave vyzivy, Colonhydro... Proste mapa CR, kde po kliknuti na urcity kraj vyjede seznam vseho, co se v dane oblasti, v souvislosti s vitarianstvim, nachazi.
Kdysi jsem psala...
Me by teda hodne zajimalo a myslim si,ze by bylo prinosne,kdyby se tady objevily fotky vitarianu ''pred a o po'' .Jak jste vzpadali pred vita. a na vita.Pr. pred vita smutni, nemocni a na vita zarici zdravim a veseli ...myslim, ze by to bylo hodne inspirujici pro lidicky, kteri se o vita pokouseji...neco takoveho jako je na www.shazzie.com. Byla by to dobra inspirace a motivace jak na vita. vydrzet,nie ?
Me to jeste porad hodne zajima :D, nedalo by se to nejak realizovat ? Nasli by se nejaci vitarianci, kteri by do toho sli ? Me se to zda jako hodne zajimavy "projekt" Holt, vitarianci musi jit sami prikladem, proste jako reklama :D .
Taky me zarazi, ze to tu neni tak zive, jak byvalo :D, na to, ze je registrovanych 215! uzivatelu...
...vivre pour l´instant, vivre pour l´amour, la liberté et la paix
Uživatelský avatar
Theresa
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 21, 2004 20:38
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Theresa »

Jej, promin ze jsem zkomolila Tvuj nick-tvx :D. Zapomnela jsem jeste podotknout, ze by pro me nebyl problem napsat nejaky clanek, napr. o tech cizokrajnych plodech, abych byla taky uzitecna, kdyz uz jsem o clanek vys nadiktovala, co vsechno bych na vitarianu chtela :D. Na hrubky si dam pozor, neboj :wink:.
...vivre pour l´instant, vivre pour l´amour, la liberté et la paix
Uživatelský avatar
Theresa
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 21, 2004 20:38
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Theresa »

Jezkovy, jeste neco jsem zapomnela :roll:. Dal bys prosim na hlavni stranu, ty fotky z nedavno konaneho srazu ? A mohl bys je okomentovat ? Jako napr. kdo je kdo ? To pro nas, co se tezko nekdy dostavime na nejaky sraz, myslim, ze by bylo prijemne, poznat, alespon podle fotek, s kym mame tu cest.
Jeste k tem clankum, mohla bych i nejake prelozit ze zahranicnich webu, z anglictiny. Pravda, nemam dokonalou anglictinu, ale mohla bych to zkusit.
...vivre pour l´instant, vivre pour l´amour, la liberté et la paix
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Ahoj Thereso

Příspěvek od tvx »

Co se týká přehrabávání témat, tak to ještě zvážím ale víc úrovní možná ani nepůjde a půjde-li, bál bych se že se prodlouží cesta k tomu, že se někdo někam dokliká.
Doporučený spojení proberu ráno, teď jdu spát, dík za všechny vaše postřehy, spojil jsem co jsem našel ale na pexeso nejsemasi holt nejlepší !c)

Články se začnou hýbat, až si je sami začneme psát... Klucí z Brna mají hromadu jiný práce a zbytek týmu je různě po světě takže je to na nás.
Krom toho už svojí práci odvedli a je na nás abysme pokračovali.
Pokud opravdu chceš něco psát, nějak se domluvíme a umožním ti psát tu do vývojový části konference a nebo ji můžeme i vytáhnout ven úplně na světlo, abysme si i další lidi rozebrali různý témata. To budu ještě muset dojednat s klukama jak na to a promyslet strategii postupu. Kdyžtak se můžete hlásit i někdo další.

Adresar a dalsi aplikace - je potreba aby ho hlavne nekdo naprogramoval apak nekdo plnil datama...moc tomu neverim, nechavam zatim stranou...

Fotky vitarianu pred a po, muze byt clanek, pokud je nekdo bude posilat... jsem vsema 10ti pro ale zatim si tam muzeme poslat fotky tak ja a ty "c) muze na to tema vzniknout diskuze...

Fotky ze srazu a ten clanek maji na svedomi, ze jeste nespima delaj se mi uz mzitky... ceka to na schvaleni akteru akce a pak vitarian developer teamu... jinak to vidim jako hotove a pokusimse je vystrcitco nejdriv.

To jen nahrubo. Nejlepsi by bylo si na to sednout na nejakym spolecnym vitasrazu...
Uz mam nejakou vizi, posilal jsem to uz par lidem ze staryho tymu, tak to asi zverejnim i tady...vetsinou jde taky o dalsi temata ke zpracovani...

V kazdem pripade vrelediky za nabidnutou pomoc, doufam, ze ti vydrzi elan a vitam te v vitarian reincarnation Teamu "c)

jdu spat, mam dost "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

tak něco jsem spojil, nad něčím ještě dumám, ono spojit to jde lehko, odtrhnout už těžko a často se ty diskuze lišej právě v tom, kde sídlej. něco jinýho jsou zkušenosti se šťavičem a něco jinýho ty debaty kdo kde za kolik a s kým co koupí... musím si to ještě nějak uležet co s tím, aby to rozdělaní co nejlíp sloužilo a přitom nebylo přez ruku...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

Rename

Příspěvek od AdamK »

tvx:...tak treba jen vhodne prejmenovat?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tak už jsem provedl co jsem provedl....
Pokud někoho napadnou lepší a výstižnější názvy pro ty fóra, dejte vědět....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
marie pavelkova
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 25, 2004 19:34
Bydliště: Ostrozska Lhota, CR/Great Dunmow, Uk

Příspěvek od marie pavelkova »

Theresa píše: Kdysi jsem psala...
Me by teda hodne zajimalo a myslim si,ze by bylo prinosne,kdyby se tady objevily fotky vitarianu ''pred a o po'' .Jak jste vzpadali pred vita. a na vita.Pr. pred vita smutni, nemocni a na vita zarici zdravim a veseli ...myslim, ze by to bylo hodne inspirujici pro lidicky, kteri se o vita pokouseji...neco takoveho jako je na www.shazzie.com. Byla by to dobra inspirace a motivace jak na vita. vydrzet,nie ?
Me to jeste porad hodne zajima :D, nedalo by se to nejak realizovat ? Nasli by se nejaci vitarianci, kteri by do toho sli ?

Ja bych do toho sla... Este musim pockat na snimecky na 100%raw
"Don`t worry `bout that, embrace it!!" ;-)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

šlo by z toho asi udělat jeden člának,možná dva.... hlavní jsou ty fotky a nějakej text... když už by bylo víc lidí tak se taky můžu vyfotit... hlavní ale je aby bylo z čeho čerpat
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět