SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
vitarian
Site Admin
Příspěvky: 28
Registrován: sob led 24, 2004 11:33
Kontaktovat uživatele:

SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od vitarian »

Pokud máte zájem o podílení se na tvorbě těchto stránek, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci! Zkušenosti Vás všech mohou přispět ke kvalitě stránek vitarian.cz.

Je mnoho možností jak přispět k vývoji a kvalitě Vitariana. Např. vychytání chyb (nejen hrubek :), účast v diskusi, psaní článků, reportáží, upozornění na zajímavé odkazy, nebo jakékoliv skutečnosti související s vitariánstvím. Pak teprve bude Vitarian.cz opravdovým přínosem - bude spojovat lidi a poskytovat aktuální informace.

Děkujeme za Váš zájem


....Vitarian.cz team......
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz - "development"

Příspěvek od Radka »

Ahoj kluci! 8)

Určitě bych vám ráda jakkoli pomohla s rozvíjením těchto hezkých stránek, nějaké referátky z mého téměř ročního vitariánství určitě nebudou problém. :wink: Zkušenosti s urinou nebo půsty taky již nějaké mám, dokonce i s otravou organismu při experimentování, co mé pročištěné tělo vydrží.. :shock:

Zatím ale začnu tím, že bych koukla na tu pravopisnou stránku vašich článečků, diktáty ve škole byly mou extází, takže si to užiju. :D

Začli jste skvěle, takže se těším na vaše další krůčky..
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Hlaste se

Příspěvek od tvx »

Tady je možno se hlásit, pokud chcete spolupracovat na nových článcích, nebo jakkoli jinak se podílet na vývoji webu i diskuze.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Zatím mám v evidenci Therezu, pokud možno, pište též, CO jste schopni nabídnout za okruhy témat.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
AdamK
Příspěvky: 102
Registrován: čtv dub 07, 2005 19:34
Bydliště: Prágl

Zapojeni

Příspěvek od AdamK »

Mam v planu prelozit FAQ z Grahamovych stranek, jestli by se to pak vyvesilo jako clanek.
Dale bych z Malochovova prepsal ocistu jater/zlucniku, mam i nejaky videa a fotky mejch kamenu :-))
Mati je lekarka tak bych se ji jeste zeptal na nejake ofic. relevantni zdroje informaci, pac se casto spekuluje jestli ty kameny nevznikaj pri ty ociste etc. imho je to konina, ale dolozit to muzu jen svou virou v metody lidoveho lecitelstvi, ktere zkratka funguji.
Jedine proc bych vahal s prepisovanim je to, ze by to bylo defacto poruseni autorskeho zakona, ale mohl bych ty vety nejak pozmenit. Kdyby to nevadilo vitarian.cz, tak to klidne obslehnu. :-) Jo a pak jeste vrozena lenost :-)
Food is just fuel — what you do with your life is what matters!
http://www.fredericpatenaude.com/
car1os
Příspěvky: 43
Registrován: úte úno 10, 2004 19:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

vyhody a nevyhody

Příspěvek od car1os »


Kazdy, kdo se rad dlouhodobe zapoji do vytvareni projektu vitarian.cz dostane emailovou schranku @vitarian.cz a dalsi vyhody.

Ohledne kopirovani textu, tak pokud se uvede zdroj informaci odkud clanek pochazi tak je to temer nenapadnutelne. Alespon dle zkusenosti vime, ze tak postupuje prevazna vetsina informacnich webovych portalu a zpravodaju.

Pak uz jen prekonat tu lenost:-)
-= vitarian rulezz =-
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Grahamovo FAQ

Příspěvek od C »

Mno tak než odjedu na čtrnáct dní pryyč, ještě tu po sobě zanechám překlad Grahamova FAQ do češtiny. Posílal jsem dotaz na jeho stránkách ohledně kopírovacích práv ale nikdo mi doposud neodpověděl. Tak to sem radši dám ať to neleží u mě na disku ladem.

http://sweb.cz/capsolckcapslock/vitarian/grahamfaq.txt

Tak pokud tam něco nesedí, tak to upravte, nevěděl jsem si rady hlavně s tím jak přeložit do hezké češtiny
-toxemia
-supplement
-excitotoxins

Tak teď už jenom čekám na email a spoustu dalších výhod :twisted: :D :D
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

dodatek

Příspěvek od C »

Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

až dorazíš z dovolené, ozvi se mi...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

"toxemia"=cesky "toxemie", coz ale vetsine lidi asi moc nerekne, jinak se to da take rici "otrava krve", za tento vyraz bych se primlouvala

"supplements"="potravinove doplnky" (tzn. vsemozne vitaminy, mineraly atd....)

"excitotoxins" = excite=vzrusovat, rozcilovat...
toxin=jed
s jednoznacnym prekladem si taky nejsem jista, ale myslim, ze cesky se tomu rika napr. "chutove stimulanty" pricemz stimulace znamena povzbuzeni, drazdeni, uplne cesky by se tedy dalo rict treba "chutova drazdidla"

Jeste se doma podivam, vcera jsem o necem takovem cetla v cestine. Mrknu se jaky vyraz tam byl presne pouzit.

Jinak rada pomuzu prelozit obtizne vyrazy nebo partie, ale na prekladani celych clanku nemam cas. Vetsina clanku na vitarianovi je dle meho nazoru napsana otresnou cestinou (sloh) plus to casto dela dojem, ze pisatel moc nevi o cem pise. Spousta anglickych nebo latinskych vyrazu ma cesky ekvivalent, ktery se bezne pouziva a kazdy mu rozumi tak proc psat do clanku vyrazy, kterym rozumi malokdo? Podle me tam autori takove vyrazy nechavaji protoze sami nevi o co jde. A takto napsane clanky nejsou moc presvedcive. Kratce po zalozeni vitarian.cz jsem autorum psala, dokonce jsem i poslala opravene nektere clanky, ale narazila jsem na nezajem. Myslim, ze by to chtelo trochu vice profesionality.

Tot muj nazor.

Zdravi Zuzka
Uživatelský avatar
Ondra G
Příspěvky: 113
Registrován: sob říj 23, 2004 11:18
Bydliště: Příbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra G »

Když jsem si tu před nějakou dobou četl články Nejzdravější jídla, tak jsem měl z toho taky takový blbý pocit, ale spíš kvůli tomu, že u každého jídla se píše, že zrovna ono je nejlepší... připadá mi to vychvalování až hodně přehnané. A taky - nevím jak ostatní vitariáni, ale mě je úplně jedno (no... úplně možná ne, ale tak na 99% jo :-)), co si doktoři a vědci říkají o stravě, kolik je v ní vitamínů, jakých, procenta... z jakých látek se to skládá, nějaké volné radikály, oxidace a tak... Prostě, pokud s něčím zatím nemám zkušenosti, tak se mi jako nejdůležitější jeví zkušenosti ostatních (důvěryhodných) lidí a potom jsou samozřejmě hlavní už moje zkušenosti. Nemyslím si, že na tyhle stránky někdo přijde, přečte si "... Čím je papája zralejší, tím obsahuje méně enzymu papain. Papain je proteinový trávící enzym známý svými čistícími schopnostmi a v boji proti rakovině..." a hned si poletí do obchodu sehnat papáju. Jestli si někdo zakládá na takových informací, tak proč by potom neměl pít pivo, když je zdravé?
A taky je to možná psané trochu tak misionářsky... proč jen lidem nenabídnout zkušenosti a nenechat je samotné si vybrat? Podle mě by bylo fajn nikde neříkat, že tato strava je nejlepší. Co je to vlastně nejlepší?
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Grahamovo FAQ

Příspěvek od Honza »

C píše:Mno tak než odjedu na čtrnáct dní pryyč, ještě tu po sobě zanechám překlad Grahamova FAQ do češtiny. Posílal jsem dotaz na jeho stránkách ohledně kopírovacích práv ale nikdo mi doposud neodpověděl. Tak to sem radši dám ať to neleží u mě na disku ladem.

http://sweb.cz/capsolckcapslock/vitarian/grahamfaq.txt

Tak pokud tam něco nesedí, tak to upravte, nevěděl jsem si rady hlavně s tím jak přeložit do hezké češtiny
-toxemia
-supplement
-excitotoxins

Tak teď už jenom čekám na email a spoustu dalších výhod :twisted: :D :D
Jsi naprosto skvělej!! Muselo to dát celkem dost práce. Díky moc. Přelouskal jsem to na jeden zátah.
Nevědomost je tak lehká!
bludicka
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 10, 2005 19:54

Příspěvek od bludicka »

přehledný, jasný, stručný
díkys
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

jo jeste ty excitotoxiny:

v jedne ceske knizce se jim rika "stimulanty" a vzadu je vysvetleno, ze to jsou latky vzpruzujici nebo drazdive
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

diky za clanek, diky za doplnky prekladu, ty excitotoxiny, mi prijdou jako latky co cloveka povzbudej, udelaj mu dobre ale jsou jedovaty, podle vyznamu toho slova. drazdidla a podobne mi moc nesedej, asi bych hodil original nazev a vysvetlil ho.
premejslim, pod jakym titulem to zverejnit, esli proste jenom jako preklad F.A.Q. nebo to jeste nejak komentovat, co kdo na to?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

zuzi píše:"toxemia"=cesky "toxemie", coz ale vetsine lidi asi moc nerekne, jinak se to da take rici "otrava krve", za tento vyraz bych se primlouvala

"supplements"="potravinove doplnky" (tzn. vsemozne vitaminy, mineraly atd....)

"excitotoxins" = excite=vzrusovat, rozcilovat...
toxin=jed
s jednoznacnym prekladem si taky nejsem jista, ale myslim, ze cesky se tomu rika napr. "chutove stimulanty" pricemz stimulace znamena povzbuzeni, drazdeni, uplne cesky by se tedy dalo rict treba "chutova drazdidla"

Jeste se doma podivam, vcera jsem o necem takovem cetla v cestine. Mrknu se jaky vyraz tam byl presne pouzit.

Jinak rada pomuzu prelozit obtizne vyrazy nebo partie, ale na prekladani celych clanku nemam cas. Vetsina clanku na vitarianovi je dle meho nazoru napsana otresnou cestinou (sloh) plus to casto dela dojem, ze pisatel moc nevi o cem pise. Spousta anglickych nebo latinskych vyrazu ma cesky ekvivalent, ktery se bezne pouziva a kazdy mu rozumi tak proc psat do clanku vyrazy, kterym rozumi malokdo? Podle me tam autori takove vyrazy nechavaji protoze sami nevi o co jde. A takto napsane clanky nejsou moc presvedcive. Kratce po zalozeni vitarian.cz jsem autorum psala, dokonce jsem i poslala opravene nektere clanky, ale narazila jsem na nezajem. Myslim, ze by to chtelo trochu vice profesionality.

Tot muj nazor.

Zdravi Zuzka
já nejsem žádnej profesionální překladatel, jenom jsem měl čas a náladu a tak jsem se do toho pustil. Jestli si myslíš že by se tam některé výrazy daly přeložit líp, udělej to. Vzdávám se všech © a ™ na překlad :twisted: :lol: :lol: :lol: .
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

tvx píše:diky za clanek, diky za doplnky prekladu, ty excitotoxiny, mi prijdou jako latky co cloveka povzbudej, udelaj mu dobre ale jsou jedovaty, podle vyznamu toho slova. drazdidla a podobne mi moc nesedej, asi bych hodil original nazev a vysvetlil ho.
premejslim, pod jakym titulem to zverejnit, esli proste jenom jako preklad F.A.Q. nebo to jeste nejak komentovat, co kdo na to?
Chtělo by to napsat nějakej komentář, protože to spoustu tezí z toho faq si hodně odporuje s tím co říká Walker, Wolfe a spol. podle kterýho jí ti co dělali všechny článku na vitarian.cz.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

zvl8dnul bys k tomu hodit n2co m8lo takovyho? jsem ted na stiru s casem... a nejak domluvime ten mail a pristup do systemu, pokud by ses chtel s tim html editovat sam, jinak to pak sam prepisu...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

navic nejsem narozdil od tebe v obraze, neb jsem nic z Grahama jeste necetl... smeroval bych to asi podobnym stylem jako je clanek o wolfem a jeho trojuhelniku jako jeden z nazoru...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
deivis
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 29, 2004 9:34

Příspěvek od deivis »

POkracujte.. JE super videt ze po roce co nejsem na syrovce jste nenechali padnout tyto stranky...
..vitarian.cz rulezzzz..
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

tvx píše:navic nejsem narozdil od tebe v obraze, neb jsem nic z Grahama jeste necetl... smeroval bych to asi podobnym stylem jako je clanek o wolfem a jeho trojuhelniku jako jeden z nazoru...
Mno, já jsem od Grahama taky žádnou knížku nečetl, jenom to FAQ a sleduju vegsource.com, takže by asi bylo nejlepší požádat Nea, aby k tomu něco napsal, protože ten do toho vidí nejvíc.
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Tak jsem přeložil první stránku o Grahamovi, kterou má na www.foodnsport.com, pěkně jsem tam zprznil všechny názvy těch organizací a přidal větu na konec.

http://sweb.cz/capsolckcapslock/vitarian/graham.txt
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

něktré výrazy a spojení mi úplně neseděj ale jinak dobrý, dávám si závazek že do týdne to zkusim zkouknout a zkorigovat celý a pošlu to klukům z Brna.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

mno já sem se snažil aby to bylo hned, co se Ti tam nelíbí a napadá Tě něco jinýho, nahraď.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

F.A.Q je venku, i když, pokud si prošel vitariana celýho, hodně se to shoduje....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

hmm...asi spoluprace a podpora...

Příspěvek od kveta »

ahoj lidicky :D

ja jsem cela bez sebe ze jsem vas objevila, me je teda uplne jedno jestli lidi pisou spisovne spis me zajima then obsah.

ja si tady ruzne ctu a musim rict, ze mam radost, a vy ji taky budete mit az me lip, vic poznate.

ja ziju 20 let v australii and jim syrove ovoce. moc rada bych se zapojila do krouzku pomocnych rukou a mozku.

v lete se chystam navstivin maminku & spol /kamarady,ky/ a moc rada bych se ucastnila nejakyho syrovyho mejdanu na prazky sarce treba, tam se mi libi, ale to ja si jen tak vymejslim a samo i petrin je pohoda, hlavne kdyz se tam najde naka ta divoka jahoda.

musim pochvalit tvx za bezva praci, a vazne bych rada pomohla treba s prekladama z anglictiny...

ja ted taky pracuju na textech pro moje ovocne webstranky, vim ze je spoustu nepravdivych informaci ohledne zdrave zivotospravy a to nemuzu nechat jen tak bez povsimnuti, kdyz vim pravdu. bude to na svetle bozim asi za 3 mesice...kdyz mi do toho nic nevleze, vsak to znate ne..

love all,
kveta
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Myslím si, že by taky chtělo zapracovat na starších článcích na vebu. Některý názory mi už přijdou překonaný, Někde něco možná schází -alespoň pro člověka co je na vebu poprvý, a co mu některý věci připadaj šílený je něco málo vysvětleno. Tak mě napadlo zkusit udělat malou revizi podle mejch názorů, protáhnout ji diskuzí a třeba to někoho inspiruje k vylepšení těch článků. ( já nejsem zrovna spisovatel :lol: )
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nejspíš chtělo, ale neni, kdo by to udělal aby to za něco stálo "c(
já osobně na to čas fakt nemam. pokud bys to dokázal přepsat a doplnit a dodat mi ty nový texty, pokud to bude dobrý tak to klidně aktualizuju...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
bystrinka
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 27, 2006 17:44
Bydliště: Groningen

Preklady

Příspěvek od bystrinka »

Stranky vitariana.cz sleduju asi mesic a jsem za ne moc vdecna! S prirozenou stravou zacinam a vase prispevky mi v tom pomahaji.

Rada bych se zapojila a pomohla s preklady: anglictina, francouzstina, polstina (www.nejedzenie.pl), mozna i spanelstina...ja osobne jsem zatim hledala jen na anglicky a francouzsky psanych strankach. Ziju ted v Holandsku, mapuju i zdejsi zdroje, mozna by se v budoucnu naslo neco zajimaveho. Vetsina raw activit a prednasek se deje v Amsterdamu, coz je trochu z ruky.

Vsimla jsem si i financniho prispevku, rada se v pripade potreby pripojim. Je to aktualni jeste pro tento rok?
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Preklady

Příspěvek od Pavluška »

ted jsem mrkla na článek kdo přispěl na provoz stránek,ale já tam nejsem
:cry:
:lol:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

dik za upozorneni, uz tam jsi...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

kuju
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prosba o spolupráci

Příspěvek od hugo »

Ahoj,

rád bych zkusil oživit toto vlákno. Články se na tomto serveru bohužel objevují s velmi malou frekvencí. Rád bych vás poprosil, pokud máte čas a nějaké téma, které byste byli schopni zpracovat do podoby článku, abyste mi dali vědět buď přes tuto diskuzi nebo na mail (hugo@vitarian.cz).

Taky by bylo dobré trochu oživit aktuality, protože již nejsou příliš aktuální :-).

Tady na fóru je spousta zajímavých diskuzí, ze kterých by bylo možné udělat zajímavé články. Já bohužel nemám moc literárních schopností a ani času, takže to asi sám nezvládnu.

V nejbližší době bych chtěl kontaktovat zahraniční servery s podobnou tématikou a pokusil bych se domluvit spolupráci (hlavně překlad článků).

Předem děkuji všem, kdo nabídnou pomoc.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
MHercoková
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 14, 2008 10:08

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od MHercoková »

Dobrý den,
chtěla bych Vás všechny vitariány požádat o spolupráci. Jsem studentkou 4.ročníku na gymnáziu v Nymburce a rozhodla jsem se o přirozené stravě napsat seminární práci. Chtěla bych Vás tímto požádat, zda byste mi nevyplnili dotazníky nebo nenapsali svoji zkušenost s vitariánství a změnou stravy, zajímalo by mě především zlepšení vašeho zdravotního stavu, který způsobila syrová strava.

Děkuji za Váš čas

S pozdravem Michaela Hercoková

V případě zájmu mi můžete napsat na email. Jakákoli zkušenost vítána, zachovám anonymitu. Děkuji za Vaši spolupráci. :D

Michaela.Hercokova@googlemail.com
asarm
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2009 22:06

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od asarm »

Vitarian cz je uzasna stranka a velmi motivujuca.
Boli by sme nesmierne radi, keby sme spolupracovali.
Snazime sa tento smer rozsirit na Slovenku a viest ludi k lepsiemu zivotu.

www.freshfood.sk
info@freshfood.sk

este raz klobuk dole pred touto strankou
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugo »

asarm píše:Vitarian cz je uzasna stranka a velmi motivujuca.
Boli by sme nesmierne radi, keby sme spolupracovali.
Snazime sa tento smer rozsirit na Slovenku a viest ludi k lepsiemu zivotu.

http://www.freshfood.sk
info@freshfood.sk

este raz klobuk dole pred touto strankou
Díky za pochvalu :-).

Každá pomoc je samořejmě vítaná. Pokud máš nějaký konkrétní nápad, tak mi napiš na mail a domluvíme se.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od Oriana »

Bude pořádána nějaká sbírka na financování těchto stránek jako tomu bylo vloni ?
Protože mi hodně dáváte, tak bych ráda přispěla.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugo »

Oriana píše:Bude pořádána nějaká sbírka na financování těchto stránek jako tomu bylo vloni ?
Protože mi hodně dáváte, tak bych ráda přispěla.
Už brzy se tu objeví výzva. Díky za ochotu pomoct.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od Jindra »

Oriana píše:Bude pořádána nějaká sbírka na financování těchto stránek jako tomu bylo vloni ?
Protože mi hodně dáváte, tak bych ráda přispěla.
Mně tento web doslova převrátil život naruby (v dobrém smyslu slova), za což jsem velmi vděčen a na takovouhle výzvu čekám také, přestože nemohu penězi vyvážit to, co mi tento web za půl roku (co o něm vím) dal. Těším se aspoň na (relativně) malou odměnu ze své strany.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od awa »

Také ráda přispěju, jen doufám, že se neobjeví nějaký inteligent či úřední šiml, co to bude chtít zdanit...a to si nedělám legraci, mám zkušennosti s nadací, náš stát to pořád zkouší, ale zatím se to obešlo.No, můžem bejt rádi, ve Francii nadace dary daní... :evil:
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugo »

awa píše:Také ráda přispěju, jen doufám, že se neobjeví nějaký inteligent či úřední šiml, co to bude chtít zdanit...a to si nedělám legraci, mám zkušennosti s nadací, náš stát to pořád zkouší, ale zatím se to obešlo.No, můžem bejt rádi, ve Francii nadace dary daní... :evil:
Neboj, není to příspěvek na žádnou nadaci. Jen na provoz tohoto webu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od awa »

Tak jo, napiš, kam poslat malou či větší almužničku... :D
dvdmchl

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od dvdmchl »

A už funguje nějakej paypal účet? Ono převod ze zahraničí do české banky je dost drahej. Paypal je skoro zadarmo.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od epony »

ja by som tiez prispela, ale neviem ako by to bolo s prevodom zo Slovenska.. :o :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugis »

Ja by som tiež prispel keby bol ten paypal. A aj na nejakú odmenu pre Huga, že sa tu o to stará. Nemá Lifefood dáky darčekový poukaz, ktorý by sa mu mohol zakúpiť?
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od hugo »

PayPal účet neexistuje, protože to zatím nebylo potřeba.

Odměny pro mě proboha neřešte. Dělám to dobrovolně a nejdůležitější tu jsou diskutující. Já se držím spíš v pozadí :-).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
dvdmchl

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od dvdmchl »

PayPal účet neexistuje, protože to zatím nebylo potřeba.
To je fakt škoda. Ono je to koukám nejen levnější pro převod ze zahraničí, ale dokonce i levnější než převod z tuzemské banky. Holt české banky a jejich poplatky to je světové unikum.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od Renáta »

Tiež chcem určite prispieť - dúfam, že som to nezmeškala :oops: , prosím pre prevod zo Slovenska potrebujem názov príjemcu, názov účtu príjemcu, adresu a číslo účtu príjemcu/IBAN - to sú povinné údaje, aby som to mohla uhradiť cez i-banking. Vďaka za info.
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od Renča »

Já se také hlásím s příspěvkem. Nějak to od května utichlo.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: SPOLUPRÁCE s Vitarian.cz

Příspěvek od awa »

No to je nás víc, čekám jen kam.
Odpovědět