Smajlíky

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Trochu Huga předběhnu, snad se nebude zlobit, ale jakousi ochotu k tomu už naznačil. ;-)

Občas se objevují požadavky na chybějící smajlíky na fóru. Navrhuji veřejnou diskuzi a později hlasování - nejdříve by se sestavily návrhy, které smajlíky komu chybí, pak by se k nim připravila grafika (asi spíš já, protože Hugo na to asi nebude mít čas) a pak by se hlasovalo které smajlíky z nabídky přidat nebo změnit a kterou grafiku k nim použít.

Současné smajlíky jsou sice proti standardnímu phpBB fóru už vylepšené, ale stále ještě si myslím že význam některých smajlíků je nejasný, nezřetelný a chybí české popisy. Teď je smajlíků 25, odhaduji že by mohlo být smajlíků něco přes 40 (aby se to rozumně vešlo do toho pruhu vlevo).

Proto nyní prosím pište sem své návrhy na změny a doplňky ve smajlících.

První návrhy:

Pavlína: smajlík ťukající si na čelo
Fiona: :slintaci smajlik:

-------------------------------
Doplněno 18.3.:
Připravil jsem příklady smajlíků: http://elixirzivota.ic.cz/smilies/ . Stránka se docela dlouho načítá, protože tam je těch smajlíků docela dost.
-------------------------------
Doplněno 19.3.:
Na odkaze http://elixirzivota.ic.cz/smilies/nove.htm jsem připravil ke schválení návrh první várky nových smajlíků. Většinu smajlíků jsem nově vytvořil, některé jen upravil. Snažil jsem se dodržet staré konvence, aby se pokud možno nezměnil význam starých zpráv na fóru. Smajlíků je nyní 30, ještě asi tak 10 by mohlo přibýt nových.

Jak jsem teď vysledoval z chování phpBB fóra, tak je možné u starých zpráv buď nechat staré smajlíky (dokud se zpráva nebude znovu upravovat) nebo zajistit i u starých zpráv výměnu za nové smajlíky - takže bude pak ještě otázka kterou variantu zvolit.
--------------------------------
Doplněno:
Tak bohužel už jsem počet smajlíků zaplnil a už se tam asi nic dalšího nevleze ;-), takže konkurz na smajlíky zatím uzavírám. :-) Zde je k nahlédnutí podrobný seznam nových smajlíků: http://elixirzivota.ic.cz/smilies/nove.htm, smajlíků je nyní 42. Vše je připraveno (včetně konfiguračního souboru), takže nyní se bude nějakou dobu čekat na vyjádření veřejnosti (prosím pište své názory) a především na vyjádření Huga.
Obrázek
--------------------------------
Doplněno 22.3.:
Takže o změnu stávajících smajlíků tedy není zájem (hlasování je možné už zavřít), jedná se teď tedy spíš už jen o doplňování nových smajlíků. Nějaké návrhy už vznesl Hugo z Hor.
Naposledy upravil(a) Panda dne ned bře 22, 2009 10:23, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Připisuji svůj názor na současné smajlíky (s návrhy popisek).

:D (smích) - asi ne popiska "velmi šťastný" co tam je (to má přece jen jiný význam), jiná možnost ještě je "zubit se"
:) (úsměv) - tady mi vadí otevřená pusa jako u "smích", má to být jenom úsměv, rozdíl mezi nimi je málo výrazný.
:( (smutný) - ok
:o (překvapený) - možná trošku lepší grafiku (ústa jsou moc široká)
:shock: (šok) - také trošku lepší grafiku (originální phpBB smajlíky jako je tenhle jsou protáhlé, přece jen ty kulaté jsou lepší)
:? (zmatený) - ok
8) (cool) - nevím jaký lepší český popis, používám "klídek"
:lol: (velký smích) - ok
:x šílený? Tohle mi není moc jasné. Jinde se tenhle kód : - x používá pro "tajemství" nebo "mlčet" a měl by mít význam pusy přelepené náplastmi. Jestli to má znamenat "zuřit" tak na to by měl být asi nový smajlík s jiným kódem.
:P (vtipkovat) - má to být vyplazený jazyk vtipálka, ale na tomto smajlíku to není moc poznat
:oops: (rozpaky) - ok, i když osobně bych možná měl raději neanimovaný smajlík trvale červený.
:cry: (pláč) - na tom smajlíku není vůbec poznat že roní slzy. Běžně má mít kód : ' ( a má se zobrazit velkou slzou pod okem.
:evil: :twisted: - ďábel, velmi šílený, zvrácený ďábel? - tyto smajlíky se mi nelíbí vzhledově (ty rudé oči), moc je mezi sebou nerozeznám a ani mi význam není moc jasný. Jinde se používá pro jeden z nich rudá tvář čerta - možná bych kódy raději sloučil do jednoho a jeden vypustil.
:roll: (koulet očima) - asi by šel, ale asi má mít význam "povzdechu" nad někým, "Ach Bože!", na to je to málo výrazný efekt.
:wink: (mrknutí), :!: (vykřičník), :?: (otazník), :idea: (nápad), :arrow: (šipka), :| (neutrální), :mrgreen: (Pan Zelený), >:-) (Ufon), (:-) (válím se smíchy) - asi vše ostatní ok (lamzor mi není moc jasný, ale jeho historii a význam ostatní znají jistě lépe než já, a ani Pana Zeleného nevím kdy použít - ale ostatní vidím že to vědí)

Po odeslání náhledu jsem si všiml, že smajlíky mají v panelu jinou výšku než pak ve zprávě, to se pak musím Huga zeptat zda to je chyba nebo záměr z technických důvodů.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Smajlíky

Příspěvek od k.winky »

"Orgazmus z jídla" ... To bys tam neměl ? To by byl asi můj favorit :D :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

k.winky píše:"Orgazmus z jídla" ... To bys tam neměl ? To by byl asi můj favorit :D :lol:
Vzhledem k zaměření fóra by se tohle mělo asi také zajistit, jistě se něco vhodného najde.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Smajlíky

Příspěvek od awa »

Awa:
Je to tu pořád o tom jídle, takže ( pokud to půjde graficky srozumitelně zrealizovat ):
- slintající smajlík
- přežraný smajlík
- půstující ( hladovějící ) smajlík
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Smajlíky

Příspěvek od k.winky »

- znechucený
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Připravil jsem stránku s příklady smajlíků - pro inspiraci. Nebo kdyby se někomu zdálo vhodnější vyměnit všechny smajlíky podle nějaké jiné sady.

http://elixirzivota.ic.cz/smilies/

Stránka se docela dlouho načítá, protože tam je těch smajlíků docela dost.

Tak piště dál názory na smajlíky tady na fóru, zda něco měnit, doplňovat. ;-)

Pokud by měl někdo výtvarnické schopnosti a troufal by si grafiku vytvořit tak ať se ozve.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Smajlíky

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Připravil jsem stránku s příklady smajlíků - pro inspiraci
Jé tam jich máš :) Mně osobně stačí smajlíky tři, čtyři, takže se do této diskuse nebudu zapojovat, jen bych chtěl požádat nebo poukázat na jedno: ve svých příspěvcích to pak se smajlíkama prosím nepřehánějte, protože PMN to velmi narušuje čitelnost textu samotného - a o ten by mělo jít především. Čauky!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Smajlíky

Příspěvek od RadkaS »

Jindra píše:ve svých příspěvcích to pak se smajlíkama prosím nepřehánějte, protože PMN to velmi narušuje čitelnost textu samotného - a o ten by mělo jít především. Čauky!
Fakt to na Tebe tak pusobi? To je zvlastni. Me zase prijde, ze smajlik dokaze vyjadrit, jak to myslim, protoze v monotonim psanem textu to kolikrat vyzni tak nejak jinak, nez to myslim, smajlik mi pomaha tim, ze toho textu naznacim emoce, s jakymi ten text pisu.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Ano přesně, smajlík hodně dobarví emoce pisatele - stejně jako při mluvené řeči se třeba usměješ nebo změníš intonaci hlasu a tím dodáš slovům třeba i úplně jiný význam - jednu větu můžeš vyjádřit díky hlasovému dobarvení a grimas stovkou odlišných významů. Tohle jinak u psaného textu chybí a slovy se to vyjadřuje často dost těžko.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

hmm... Jako začínající pixelartista bych bral taky nějaké "zakázky".. každopádně to co tu už bylo napsáno nějak zkusim ztvárnit ve stylu smajlíků kteří tu už jsou - aby se to tématicky hodilo
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Příkladem že kreslit trochu umím viz můj avatar.. Můžu předložit i víc kreseb
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

My ti věříme :D :D Jinak ale pěkná kresba.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

A já ji neviděl, nevím kam zmizela. :-(
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

Vždyť ji tam pořád má nebo jsem to pochopila špatně?
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Mám to tam furt.. jen to Pandovi blbne
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Je to nějaký rozbitý. ;-) Vyptával jsem se pár známých, i v jiných městech, nikomu se ten avatar nezobrazí (soubor nedostupný) - možná se něco rozsypalo a veri to jede už jenom z cache. Nebo je to neznámou variantou formátu PNG, nevím.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

jojo, máš pravdu, používám operu a teď jsem to zkusila v IE, tam to taky hlásí červený křížek, takže je to porouchané..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Hele už ho taky nemám, asi sem ho nějak zrušil... no nic, udělám novej
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

já ti ho můžu poslat, kdybys chtěl, pořád si ho můžu uložit jako obrázek..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Dík ale už mám novej.. změna je život ;D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

jo jo, všimla jsem si :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Už to není rozbitý. ;-)

Fuujin ale víš co je na Tvých avatarech špatně? Člověk si při čtení zprávy spojuje mluvčího s tím obrázkem - proto je nejlepší fotka. Medvěd, lev, kytky - dejme tomu, to alespoň zas tak moc nezavádí. Ale u Tebe mám vždy silný pocit, že to píše holka (kvůli avatarům).
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Já sem si toho plně vědom.. a ani mi to nevadí.. he he
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Fuujin píše:Já sem si toho plně vědom.. a ani mi to nevadí.. he he
Aha, tak to je něco jiného když je to vědomě, tak prima. :-) No mně také nevadí být medvědem. ;-)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Pandy mám rád.. Možná i nejradši ze všech zvířat, abych řekl pravdu
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fiona »

Fuujine, tak hod autoportret a jsi z obliga :)
Nedelej ze zadny nemas. Jako absolvent umeleckoprumyslove skoly vim jak to chodi. Ne kazda hlava je ochotna sedet vic nez jednou, tudiz pomer autoportrety : portrety druhych byl vzdy minimalne 50:50...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Smajlíky

Příspěvek od Sweetie »

Panda píše:Už to není rozbitý. ;-)

Fuujin ale víš co je na Tvých avatarech špatně? Člověk si při čtení zprávy spojuje mluvčího s tím obrázkem - proto je nejlepší fotka. Medvěd, lev, kytky - dejme tomu, to alespoň zas tak moc nezavádí. Ale u Tebe mám vždy silný pocit, že to píše holka (kvůli avatarům).
vidis, na kazdyho to pusobi jinak, na me nikdy fuji nepusobil jako holka, vsadim se, ze az vystavi svou fotku, neprekvapi me vzhledem, uz mam v hlave predrysovanou jeho podobu.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Smajlíky

Příspěvek od Sweetie »

Fuujin píše:Dík ale už mám novej.. změna je život ;D
takze tvoje kresby? dobry. a kdo ti stal modelem?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Na odkaze http://elixirzivota.ic.cz/smilies/nove.htm jsem připravil ke schválení návrh první várky nových smajlíků. Většinu smajlíků jsem nově vytvořil, některé jen upravil. Snažil jsem se dodržet staré konvence, aby se pokud možno nezměnil význam starých zpráv na fóru. Smajlíků je nyní 30, ještě asi tak 10 by mohlo přibýt nových.

Jak jsem teď vysledoval z chování phpBB fóra, tak je možné u starých zpráv buď nechat staré smajlíky (dokud se zpráva nebude znovu upravovat) nebo zajistit i u starých zpráv výměnu za nové smajlíky - takže bude pak ještě otázka kterou variantu zvolit.

Pokud se vám nějaký smajlík nebude líbit piště!
Naposledy upravil(a) Panda dne čtv bře 19, 2009 15:53, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Modely byly fotky z deviantartu.. Neabsolvoval sem žádnou školu, samouk v podstatě
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
dvdmchl

Re: Smajlíky

Příspěvek od dvdmchl »

Já taky nemám žádnou školu.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:Já taky nemám žádnou školu.
Ale víš že i přesto jsi tu podobu trefil docela přesně? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Tak bohužel už jsem počet smajlíků zaplnil a už se tam asi nic dalšího nevleze ;-), takže konkurz na smajlíky zatím uzavírám. :-) Zde je k nahlédnutí podrobný seznam nových smajlíků: http://elixirzivota.ic.cz/smilies/nove.htm, smajlíků je nyní 42. Vše je připraveno (včetně konfiguračního souboru), takže nyní se bude nějakou dobu čekat na vyjádření veřejnosti (prosím pište své názory) a především na vyjádření Huga.
Obrázek
dvdmchl

Re: Smajlíky

Příspěvek od dvdmchl »

No já osobně používám jenom jeden smajlík, tenhle :) .
A zrovna ten jedinej je v tvém návrhu míň veselej.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od hugo »

Co se mě týče, tak já jsem pro. Ještě chvíli ale počkám co nato ostatní.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Smajlíky

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:No já osobně používám jenom jeden smajlík, tenhle :) .
A zrovna ten jedinej je v tvém návrhu míň veselej.
ja chci taky tohodle taky ho nejvic pouzivam :)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Smajlíky

Příspěvek od veri »

Mě nevadí ti, co tu jsou teď, jen bych je doplnila a neměnila, ale stejně budu asi přehlasována :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

No jo toho jsem se obával, že lidi jsou už zvyklí na současné smajlíky. ;-) Takže tedy minimálně tento smajlík nechat beze změny: " :) ". Nebo je rozdělit a kód : ) nechat pro současný smajlík a kód : - ) pro nový, tedy mírnější úsměv, ale to by byl asi už nadbytečný přepych, málo využitý, takže spíš asi tedy jen ten starý.
dvdmchl

Re: Smajlíky

Příspěvek od dvdmchl »

To není jenom o zvyku. Ale prostě tohle Obrázek je míň veselý než tohle :) .

Se ani v reálu nesměju na lidi se zavřenou hubou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

dvdmchl a myslíš že tedy stačí úsměv s pootevřenou pusou " :) " nebo i ten slabší úsměv " Obrázek "? Asi by se hodily oba, ale asi by ta nabídka už byla přecpaná, nevím jak moc je to nafukovací na výšku, zda by se tam např. vešel ještě jeden řádek smajlíků.

Předpokládám že bude požadavek i na ponechání tohoto smajlíku " (:-) ", mohly by se nechat opět obě varianty.

Ale na druhou stranu - vidíš, to mne vlastně nenapadlo, že se dají vkládat i smajlíky které nejsou v nabídce, jako jsi to teď použil, to je dobrý nápad Obrázek. Možná by bylo zajímavé na to vytvořit stránky se smajlíky - ale mám obavu že by to stejně možná nikdo nevyužíval.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Smajlíky

Příspěvek od jans »

Sweetie píše:
dvdmchl píše:No já osobně používám jenom jeden smajlík, tenhle :) .
A zrovna ten jedinej je v tvém návrhu míň veselej.
ja chci taky tohodle taky ho nejvic pouzivam :)
přidávám se k žádosti o zachování tohohle :) smajlu, taky je u mě nejpouživanější
příjde mi takovej přirozenej, úsměv ale ne zas moc
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Smajlíky

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:To není jenom o zvyku. Ale prostě tohle Obrázek je míň veselý než tohle :) .

Se ani v reálu nesměju na lidi se zavřenou hubou.
jasne, peknej prirozenej usmev, zadna krec, je to Smajlik Sympatak.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

A když už jsme ti vitariáni, neuděláme si smajlíky co mají místo žluté koule podobu ovoce, zeleniny, atp.. ? Třeba usmívající Pan Hruška, mračící se soudruh Banán, slintající slečna Jahoda nebo Stydlivá paní mrkev
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Upravil jsem tedy sadu - jsou tam oba usmívací smajlíky i oba točící + nějaké zas další navíc (i když bohužel ten ťukající si na čelo tam stále není). Teď je smajlíků 47, ale mám obavy že se bude muset už něco rušit (to bude muset pak zhodnotit Hugo). No nechám zas na vyjádření hlasu lidu. Dal jsem tam ty smajlíky ke stažení (včetně konfiguračního souboru pro phpBB). http://elixirzivota.ic.cz/smilies/nove.htm

Obrázek
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Fuujin: To se Ti do 15x15 bodů asi nevejde, maximálně bys mohl změnit barvu třeba na zelenou, což pak asi nebude poznat a ztratí to asi informační hodnotu. No ale zkus to jestli chceš, třeba jeden smajlík, třeba se Ti to podaří.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

15x17.. asi jo no, je málo těch 15
Přílohy
panhruska.png
panhruska.png (393 bajtů) Zobrazeno 43075 x
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Panda »

Fuujin: Ale možná to není zas tak špatná myšlenka, možná bys mohl zkoušet ještě dál, nevypadá to tak beznadějně. :-)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajlíky

Příspěvek od Fuujin »

Požaduju limit 20x20 minimálně, jinak to asi nepůjde, tam prostě neusprituju složitější útvar.. jako spriter to snad pochopíš :)
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Odpovědět