Skvele

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Skvele

Příspěvek od babicka »

Chtela bych vyjadrit obdiv za to, jak je vedena tato diskuse. Okamzite reakce jsou mile. Ze vseho nejvice mne nadchyna to avizovani reakci na webu. Dekuji:)
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Howto

Příspěvek od babicka »

Prosim, co presne udelat, aby se moje odpoved zobrazila ve foru tesne za prispevek, na ktery odpovidam nebo alespon za posledni odpoved na nej? Dekuji. Babicka :mrgreen:
dvdmchl

Re: Howto

Příspěvek od dvdmchl »

babicka píše:Prosim, co presne udelat, aby se moje odpoved zobrazila ve foru tesne za prispevek, na ktery odpovidam nebo alespon za posledni odpoved na nej? Dekuji. Babicka :mrgreen:
To nejde udelat. Ale pokud by tva odpoved na prispevek ztracela smysl bez odkazu na to na co odpovidas, tak pouzij citaci.
Citace je to co jsem udelal v tomto prispevku s tvym prispevkem, muzes ho videt na tim mym.

Dosahnes toho takto:

Kód: Vybrat vše

[quote]Nejaky text, ktery chces citvat.[/quote]
Pripadne muzes kliknout na tlacitko "Citovat". Potom to ale bude obsahovat cely text, tak je dobry to trosku zkratit.

Snad se povedlo to trosku vysvetlit.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: Howto

Příspěvek od babicka »

dvdmchl píše:
babicka píše:Prosim, co presne udelat ... Babicka :mrgreen:
To nejde udelat ... citaci ... je dobry to trosku zkratit. Snad se povedlo to trosku vysvetlit.
Povedlo. Diky.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Skvele

Příspěvek od Sweetie »

ted jsem objevila ze je Standova videonahravka o pandemii na hlavnim panelu, to je super, nemusim to hledat ve foru, jeste jsem ji celou nedokoukala, co nejdriv se na ni podivam.
Odpovědět