jak na chleba?(sus.placky)

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

helen vodrazkova
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 06, 2007 17:05
Bydliště: kardasova recice

jak na chleba?(sus.placky)

Příspěvek od helen vodrazkova »

prave jsem se prihlasila na toto forum,vitarianstvi me zajima,chci ted zkusit mesicni vitarianskej detox,mam odzkouseno spoustu veci,jen se mi nedari delat chleba,resp.sus.placky,susicku mam,mate-li tip,prosim poradte.na oplatku bych taky dala par tipu.dik moc.zatim pa helen ps.pokud znate nejakeho zkuseneho vitariana a vite,ze nekde dela prednasky,nebo rozdava moudra,tak taky dejte vedet.dik
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Vlastička :D :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Re: jak na chleba?(sus.placky)

Příspěvek od babicka »

Pridavam se jeste jednou: prosim o vytvoreni dvou stranek.
Prvni - potraviny dle abecedy, abychom si mohli hledat, co nas zajima.
Druha - recepty dle druhu, detto.
Vim, jsem tu nova a uz mam moc napadu, ale ja se tak tesim! Jsem na viatrianske strave par dni a vidim, jak skvele to je. Nechci se vzdat jen pro to, ze hedat cokoli je UMORNE!
babicka
helen vodrazkova píše:prave jsem se prihlasila na toto forum,vitarianstvi me zajima,chci ted zkusit mesicni vitarianskej detox,mam odzkouseno spoustu veci,jen se mi nedari delat chleba,resp.sus.placky,susicku mam,mate-li tip,prosim poradte.na oplatku bych taky dala par tipu.dik moc.zatim pa helen ps.pokud znate nejakeho zkuseneho vitariana a vite,ze nekde dela prednasky,nebo rozdava moudra,tak taky dejte vedet.dik
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no on ho tady podle mě nikdo nedělá, "úplní" :wink: vitariáni určitě ne a ti "částeční" :wink: možná, ale tady se spíš ti, kteří jí ještě obiloviny, je snaží vyřadit z jídelníčku. Ale když začínáš tak Tě chápu, chceš nahrazovat nezdravé zdravějším :) tak se mrkni sem http://www.zapisnik.vitarian.cz/chleba.htm
to je alespoň recept, kdysi jsem to zkoušela, i se povedlo, ale nesedělo mi to
Odpovědět