ZVÝHODNĚNÍ - kde můžeme ušetřit a přivydělat si

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :br :lol: :x :delicacy: :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: >:-) (:-) m:-)

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: ZVÝHODNĚNÍ - kde můžeme ušetřit a přivydělat si

ZVÝHODNĚNÍ - kde můžeme ušetřit a přivydělat si

od Eva » stř pro 20, 2006 19:48

Chci se podělit o zkušenost se zdravotním pojištěním. Jsem pojištěná u OZP. Funguje u ní systém, podle něhož dostane osoba s nízkými výdaji za zdravotní péči během kalendářního roku koncem téhož roku příspěvek 500 Kč na některou ze seznamu činností, které pojišťovna vyhlásila. Jde o činnosti zaměřené na předcházení nemocem, jak je chápe klasická medicína: http://www.ozp.cz/pojistenci/kredit_sys.php3. Zaplatit si je musíte sami, peníze dostanete proplacené po předložení dokladu - co přesně musíte předložit, vyčtete z tabulky ve výše uvedeném odkazu. Já sama na příklad příspěvek používám na vstup do krytého bazénu.

Ne, že by 500 Kč za rok byla nějak závratná částka ve srovnání s celkovou výší ročního pojistného, ale ta myšlenka se mně líbí. Kromě toho samotná vyřizovací procedura je poměrně nenáročná. Info o pojišťovně + info pro případné nové pojištěnce je na stránkách pojišťovny na http://www.ozp.cz.

Nahoru